نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1722 از 1841 نخستنخست ... 72212221622167217121713171417151716171717181719172017211722172317241725172617271728172917301731173217721822 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,211 تا 17,220 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

و اينكه من ايتاليا دانشجو هستم هزينه هام به عهده پدر و مادرمه مدارك اونا ( گردش بانكي +اقرار نامه ) گذاشتم و حساب بانكي خودم
    و همچنين شخص دعوت كننده هم گفته ساپورت ميكنه
    اما توي نامه حرفي ازش نزدم.
    اونا با بررسي مداركم متوجه ميشن؟ يا بايد مينوشتم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط leilygm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من براي ويزا اقدام كردم اما يه چيزي ميخوام بپرسم
    كسي كه با دعوت نامه از اقوام ميخواد بره و توي دعوت نامه ذكر شده كه پيش اونا ميمونه هدف از سفرش فقط ميشه ديدن اونا؟
    اگه توي برنامه سفر و cover letter راجبه جاهايي كه ميخواد بره و شهرايي كه ميخواد بگرده بنويسه اشكالي داره؟
    هدف از سفر هر چه با توضیحات دقیقتر باشه بهتره ... مثلا برنامه مسافرت به شهر های اطراف، جاهای دیدنی...رفتن به کنسرت و عیره... چون اگر دعوتنامه از فامیل درجه چندم باشه و ففط ذکر بسه که قصد دیدن اقوام دور رو دارین و ابن همه راه از ایران میخواید برید که اونارو ببینید زیاد منطقی به نظر نمیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط leilygm نمایش پست ها
    و اينكه من ايتاليا دانشجو هستم هزينه هام به عهده پدر و مادرمه مدارك اونا ( گردش بانكي +اقرار نامه ) گذاشتم و حساب بانكي خودم
    و همچنين شخص دعوت كننده هم گفته ساپورت ميكنه
    اما توي نامه حرفي ازش نزدم.
    اونا با بررسي مداركم متوجه ميشن؟ يا بايد مينوشتم؟

آفیسر مورد نظر باید مطمئن بشه که شما از پس هزینه ها برمیاید فرق نمیکنه پول شماست یا پولی که به اون دسترسی دارید... ظاهرا شما اقدام کردین و فقط استرس این رو دارید که نکنه یه جای کار لنگه .... خُب من پیشنهاد میکنم که فک خودتو درگیر نکن و با نگاه مثبت منتظر نتیجه باش...اما اگر اقوام شما که دعوت‌نامه فرستادن داخل دعوتنامه ذکر کرده باشن که از شما حمایت مالی میکنن میتونه نکته مثبتی باشه... به هرحال گرفتن ویزا به خیلی از عوامل بستگی داره که means of financial support فقط یکی از اوناست. با آرزوی موفقیت برای شما و همه دوستان دیگر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ald نمایش پست ها
    آفیسر مورد نظر باید مطمئن بشه که شما از پس هزینه ها برمیاید فرق نمیکنه پول شماست یا پولی که به اون دسترسی دارید... ظاهرا شما اقدام کردین و فقط استرس این رو دارید که نکنه یه جای کار لنگه .... خُب من پیشنهاد میکنم که فک خودتو درگیر نکن و با نگاه مثبت منتظر نتیجه باش...اما اگر اقوام شما که دعوت‌نامه فرستادن داخل دعوتنامه ذکر کرده باشن که از شما حمایت مالی میکنن میتونه نکته مثبتی باشه... به هرحال گرفتن ویزا به خیلی از عوامل بستگی داره که means of financial support فقط یکی از اوناست. با آرزوی موفقیت برای شما و همه دوستان دیگر

ممنون از راهنماییتون
    من چون مدارک زیادی ارایه کردم ترسم اینه افیسر حوصله نکنه همه رو ببینه
    و چون توی نامه ام ذکر نکردم نگرانم متوجه نشن که خانواده حمایت میکنن و اقرار نامه رو نبینن.
    ضمنا دعوت نامه از طرف عمو هست نمیدونم نسبت نزدیک یا دور حساب میشه
    مرسی

Junior Member

در مورد ما خاله خانم ام دعوتنامه رسمی فرستاده بودن به همراه این که ذکر کرده بودن تمامی هزینه های ما رو به عهده میگیرن. از لحاظ مالی هم ساپرت نه زیاد و نه زیاد پائین زده بودیم ولی متاسفانه ریجکت کردن. بقیه مدارک رو هم کامل فرستاده بودم.
    الان دنبال آفیسر نوت هستم دلیل دقیق اش رو متوجه بشم.
    اگر قابل رفع کردن باشه میشه دوباره اقدام کنم؟ شنیدم اگر کسی رو 1 بار ریجکت کنن دیگه امکان گرفتن ویزا نیست؟

بله چند کیس بودن که طی هفته های اخیر ویزا گرفتن.
    از لحاظ مالی چقدر تمکن مالی نشون دادن؟ وضعیت کاریشون به چه صورت بوده و این که زن و شوهر تنها بودن یا به همراه بچه؟ قاعدتا اون آفیسر باید متوجه این موضوع باشه که من بچه 4 ساله رو نمیتونم ایران بگذارم و برم کشورشون دنبال گردش و تفریح و پول خرج کردن!

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    من در چند پست قبلیم توضیح داده بودم که پاسپورت های ما به دلیل خیس شدن ناچار به تعویضش شدیم و احتمالا هفته اخر مهلتمون برای تحویل پاسپورت به سفارت دستمون می شه. ما تا 13 مهر فرصت داریم پاس ها را برسونیم برای ویزا
    می خواستم ببینم اگه همون روز تحویل سفارت بدیم مشکلی پیش نمیاد. متاسفانه اداره گدرنامه برای تعویض پاسپورت ها اصلا همکاری نکرد و با وجود اینکه پاسپورت هامون جدید بود گفتن عمدی خیسشون کردین!
    و اینکه چون پاس هامون عوض می شه لازمه یه نامه به سفارت بزنیم و مشکلات پیش اومده رو توضیح بدیم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kian525 نمایش پست ها
    در مورد ما خاله خانم ام دعوتنامه رسمی فرستاده بودن به همراه این که ذکر کرده بودن تمامی هزینه های ما رو به عهده میگیرن. از لحاظ مالی هم ساپرت نه زیاد و نه زیاد پائین زده بودیم ولی متاسفانه ریجکت کردن. بقیه مدارک رو هم کامل فرستاده بودم.
    اگر قابل رفع کردن باشه میشه دوباره اقدام کنم؟ شنیدم اگر کسی رو 1 بار ریجکت کنن دیگه امکان گرفتن ویزا نیست؟

از لحاظ مالی چقدر تمکن مالی نشون دادن؟ وضعیت کاریشون به چه صورت بوده و این که زن و شوهر تنها بودن یا به همراه بچه؟ قاعدتا اون آفیسر باید متوجه این موضوع باشه که من بچه 4 ساله رو نمیتونم ایران بگذارم و برم کشورشون دنبال گردش و تفریح و پول خرج کردن!

خیر اگر ریجکت کنند باز امکان ویزا گرفتن هست. منتها با رفع اشکالات و شبهات.
    افسیر این را هم می دونه که خیلی ها با کل خانواده می آن کشورشون و هرگز بر نمی گردن.
    ضمنا دعوت نامه "رسمی" معنی نداره. دعوت نامه دعوت نامه است، رسمی و غیررسمی نداره.
    فکر نکنید چون مدارک کامل بوده لزوما باید ویزا بگیرید. عوامل بیرونی هم بر این موضوع اثر دارند که به شخص متقاضی لزوما ارتباط نداره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط kian525 نمایش پست ها

شما اگر به دلایل مالی و برنامه سفر رد شده باشید و با رفع این موارد میتونید دوباره اقدام کنید ... اما دلیل اصلی ممکنه درخواست سفر با بچه باشه بویژه اگر مسافرت خانوادگی خارجی زیاد با شرایط مشابه به سفر به کانادا رو نداشته باشید..آفیسر ممکنه به دلایلی فکر کنه که قصد بازگشت ندارید...
    پاسخ سوالهای شما: یکی از کیس ها که اقدام کرده بودن و ویزا گرفتن زوج بودن و بچه کوچک هم مثل شما داشتن ... بار اول سال قبل اقدام کرده بودندفقط مادر و بچه ... رد شدند... امسال فقط زوج اقدام کردن با مدارک کاری و مالی بسیار مشابه که خوشبختانه ویزا گرفتند... حدودا ۱۵۰ ملیون گردش مالی... ودنفر کارمند دولتی ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikoosh نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    من در چند پست قبلیم توضیح داده بودم که پاسپورت های ما به دلیل خیس شدن ناچار به تعویضش شدیم و احتمالا هفته اخر مهلتمون برای تحویل پاسپورت به سفارت دستمون می شه. ما تا 13 مهر فرصت داریم پاس ها را برسونیم برای ویزا
    می خواستم ببینم اگه همون روز تحویل سفارت بدیم مشکلی پیش نمیاد. متاسفانه اداره گدرنامه برای تعویض پاسپورت ها اصلا همکاری نکرد و با وجود اینکه پاسپورت هامون جدید بود گفتن عمدی خیسشون کردین!
    و اینکه چون پاس هامون عوض می شه لازمه یه نامه به سفارت بزنیم و مشکلات پیش اومده رو توضیح بدیم؟
    من توصیه میکنم که ایمیل بزنید و توضیح بدید همین موارد رو .بگید که منتظر پاس جدید هستیم و سوال کنید که آیا امکان این هست که به شما وقت بیشتری برای ارسال پاس به سفارت بدن.... ممکنه جواب بدن ممکنه هم جواب ندن...اما ایمیل زدن بهتر از اینه که دست رو دست بزاری ... در مورد او یکی سوال شما... هیچ مشکلی نیست اگر روز آخر پاسهارو تحویل سفارت بدی

Junior Member

من توصیه میکنم که ایمیل بزنید و توضیح بدید همین موارد رو .بگید که منتظر پاس جدید هستیم و سوال کنید که آیا امکان این هست که به شما وقت بیشتری برای ارسال پاس به سفارت بدن.... ممکنه جواب بدن ممکنه هم جواب ندن...اما ایمیل زدن بهتر از اینه که دست رو دست بزاری ... در مورد او یکی سوال شما... هیچ مشکلی نیست اگر روز آخر پاسهارو تحویل سفارت بدی
    ممنونم، فقط یه مورد دیگه
    اگه پاسپورتو ما بتونیم به موقع برسونیم و دیگه نامه نزنیم مشکلی نیست، ؟ یعنی ایراد نمی گیرن چرا پاسپورت عوض شده؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)