نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1724 از 1841 نخستنخست ... 72412241624167417141715171617171718171917201721172217231724172517261727172817291730173117321733173417741824 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,231 تا 17,240 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    بله باید دو تا اکانت بسازید.
    خیلی ممنونم ار راهنماییتون. البته در این سفر مادر ما هم همراه ما هستند و پدر ما ایران میمونن. پس طبق راهنماییتون من برای خودم یه اکانت درست میکنم. و برادر و مادرم هم یه اکانت درست میکنن و برادرم مادرم رو به عنوان Family Member در اپیکیشن معرفی میکنن. درسته؟

Junior Member

1.رابطه فامیلی را درست می فرمایید.
    2. شرایط پناهندگی در اروپا بسیار بد هست و شرایط در کانادا بسیار بهتر. انگیزه برای پناهندگی در کانادا بسیار بیشتره.
    3. مهر وکیل کوچکترین اهمیتی نداره و صرفا یک "گواهی امضا" است. من ساکن کانادا هستم. این فقط یک ترفند پول درآوردن وکلاست. وقتی یک مقیم یا سیتیزن کانادا دعوت نامه می ده و کپی کارت شناسایی اش را می ده دیگه وکیل مهر بکنه یا نکنه فرقی نداره. من در سالیان متمادی برای بستگان دعوت نامه دستنویس هم دادم و ویزا گرفتند.
    4. از مادر خانم تون بخواهید نوت های ATIP پرونده را براتون بگیره. 5 دلار هزینه داره و 1 ماه هم طول میشه.
    پی نوشت. برای دفعه بعد می تواند از دعوت کننده بخواهید بجای پول وکیل دادن، دعوت نامه را ببرند دفتر نماینده مجلس (MP) محلی، آنجا مجانی برایشان مهر می کنند.

همین حالا دارم درخواست آفیسر نوت رو آماده میکنم تا بتونم نوت رو بگیرم. در خصوص پر کردن فرم با توجه به این که این درخواست برای شرکت یا بخش خاصی نیست می بایست Public Member رو انتخاب کنیم؟

در مورد درخواست مجدد حتما این کار رو خواهم کرد ممنون از راهنمائی شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ald نمایش پست ها
    من دلیل ردی شما رو در پست های قبلی دیدم....
    یکی از دلایل ردی شما فامیلی تای است..منظور این بوده که آفیسر مربوطه دلایل کافی برای بازگشت شما به ایران یا توجه به وابستگی خانوادگی در ایران ندیده ...چون خانوادگی اقدام کرده اید و منظور رابطه خانوادگی شما و خاله همسرت نبوده... شرایط گرفتن ویزای کانادا متاسفانه اینجوره ... چون همینطور که دوستان دیگه گفتن خیلی ها برای پناهندگی به کانادا مسافرت میکنن.... امیدوارم اگر باز اقدام کردید ویزا بگیرید...
    والا از پدر و مادر که نزدیکتر نداریم، پدر و مادر من ساکن ایران هستن. به شخصه در سفرهای به اروپا و جاهای دیگه دنیا وضع پناهندگان رو دیدم، به هیچ عنوان وضعیت خوبی نبود و به همین دلیل هر جائیی که سفر کردم قانونی و با ویزا بوده.

درخواست ویزائی که دادیم بر اساس واقعیت بود و خوب بنظر میرسه متاسفانه با توجه به دروغگویی تعداد زیادی از هموطنان عزیز! افرادی مثل ما که صادقانه رفتار و درخواست میکنن نادیده گرفته میشن.

ممنونم از پاسخ شما

نقل قول نوشته اصلی توسط Fereshteh99 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم ار راهنماییتون. البته در این سفر مادر ما هم همراه ما هستند و پدر ما ایران میمونن. پس طبق راهنماییتون من برای خودم یه اکانت درست میکنم. و برادر و مادرم هم یه اکانت درست میکنن و برادرم مادرم رو به عنوان Family Member در اپیکیشن معرفی میکنن. درسته؟
    شما میتونید پروفیل رو به نام مادر بسازید و شما و برادرتون رو به عنوان family member اضافه کنید. در این حالت یک پروفایل بیشتر لازم نیست بسازین

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kian525 نمایش پست ها
    همین حالا دارم درخواست آفیسر نوت رو آماده میکنم تا بتونم نوت رو بگیرم. در خصوص پر کردن فرم با توجه به این که این درخواست برای شرکت یا بخش خاصی نیست می بایست Public Member رو انتخاب کنیم؟

در مورد درخواست مجدد حتما این کار رو خواهم کرد ممنون از راهنمائی شما
    بله درسته. چون سیستم بر این منوال است که هریک از اعضای جامعه (member of the public) بر اساس قانون freedom of information act به سوابق و رکوردهای غیرمحرمانه دسترسی دارند. البته این عضو جامعه (یعنی شخصی که داره برای شما درخواست می ده) باید یک فرم رضایت نامه را به شما بده که تکمیل و امضا کنید. در همان سایتی که دارید اقدام می کنید هست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

بله درسته. چون سیستم بر این منوال است که هریک از اعضای جامعه (member of the public) بر اساس قانون freedom of information act به سوابق و رکوردهای غیرمحرمانه دسترسی دارند. البته این عضو جامعه (یعنی شخصی که داره برای شما درخواست می ده) باید یک فرم رضایت نامه را به شما بده که تکمیل و امضا کنید. در همان سایتی که دارید اقدام می کنید هست.
    برای من جالب هست که یک نفر میتونه به اطلاعات فرد دیگه ای البته با رضایت اون فرد دسترسی داشته باشه و این اطلاعات رو از دولت طلب کنه.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط kian525 نمایش پست ها
    والا از پدر و مادر که نزدیکتر نداریم، پدر و مادر من ساکن ایران هستن. به شخصه در سفرهای به اروپا و جاهای دیگه دنیا وضع پناهندگان رو دیدم، به هیچ عنوان وضعیت خوبی نبود و به همین دلیل هر جائیی که سفر کردم قانونی و با ویزا بوده.

درخواست ویزائی که دادیم بر اساس واقعیت بود و خوب بنظر میرسه متاسفانه با توجه به دروغگویی تعداد زیادی از هموطنان عزیز! افرادی مثل ما که صادقانه رفتار و درخواست میکنن نادیده گرفته میشن.

ممنونم از پاسخ شما
    منظور از فمیلی تای نسبت خانوادگی‌ نیست بلکه پیوند خانوادگیه. همونطور که دوستان گفتند رابطه خانوادگی شما و خاله همسرتون جای سوال اونها نیست بلکه پیوند شما با کشور خودتون جای تردید داشته براشون. بخصوص که این مورد پیوند خانوادگی در کانادا و کشور اصلی در نامه ریجکتی در یک جمله میاد (هر چند اون هم همیشه پای ثابت نامه‌های ریجکتی هست!)
    باید در نامه هدف از سفر خودتون روی این قسمت که پدر و‌مادرتون در ایران هستند و باید به خاطر اونها برگردید بیشتر کار کنید. توضیح بدید که چرا باید به خاطر اونها برگردید. این که صرفا پدر و مادرتون در ایرانند دلیلی بر فمیلی تای در کشور خودتون نیست. اکثر ماها که اینجاییم هم پدر و مادر یا پدربزرگ و مادربزرگمون هنوز توی ایران هستند. خیلی از اونها هم که پناهنده میشن پدر و مادری دارند که توی ایران زندگی میکنند. متاسفانه پناهندگیهای قلابی زیاد شده و همین کار مسافران توریستی رو سخت میکنه.

Junior Member

دوستان براي اثبات Means of financial support , source of financial support
    پرينت حساب كافيه؟ يا بايد توضيحات بدي كه اين پول از كجا مياد ؟ براي كسي كه دانشجو هست و كار نميكنه و خارج از ايران زندگي ميكنه خرجشو خانواده ميدن

نقل قول نوشته اصلی توسط ald نمایش پست ها
    شما میتونید پروفیل رو به نام مادر بسازید و شما و برادرتون رو به عنوان family member اضافه کنید. در این حالت یک پروفایل بیشتر لازم نیست بسازین
    سپاس از راهنماییتون. بله این هم میتونه فکر خوبی باشه فقط یک مسئله ای وجود داره. من و برادرم شاغل هستیم و درامد داریم و مادرمون خونه دار هستن و هیچ درآمدی نداره. اگه پروفایل رو به اسم ایشون درست کنیم طبیعتا ما به عنوان Family Member ایشون محسوب میشیم و زیرمجموعه ایشون قرار میگیریم. این به نظرتون مشکل نیست؟

Junior Member

سلام ببخشید چند روز بعد از انگشت نگاری جواب دادند؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)