نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1725 از 1841 نخستنخست ... 72512251625167517151716171717181719172017211722172317241725172617271728172917301731173217331734173517751825 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,241 تا 17,250 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط kian525 نمایش پست ها
    این نوت آفیسر رو چطور باید گرفت؟

راه و روش پر کردن pdf اش چطور هست؟ لطفا توضیح بدید.

من برای خودم، خانم ام و فرزند 4 ساله مون همزمان اقدام کردم و با این نامه ریجکت کرده:

• I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your family ties in Canada and in your country of residence.
    • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on the purpose of your visit.
    • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your personal assets and financial status.

ما دعوت نامه رسمی از خاله خانم ام که مقیم کانادا هست داشتیم و برنامه سفر هم برای عید 99 بود برای سر زدن به فامیل.

ممنون
    سلام

ببخشید چند روز بعد از انگشت نگاری جواب دادند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    خیر اگر ریجکت کنند باز امکان ویزا گرفتن هست. منتها با رفع اشکالات و شبهات.
    افسیر این را هم می دونه که خیلی ها با کل خانواده می آن کشورشون و هرگز بر نمی گردن.
    ضمنا دعوت نامه "رسمی" معنی نداره. دعوت نامه دعوت نامه است، رسمی و غیررسمی نداره.
    فکر نکنید چون مدارک کامل بوده لزوما باید ویزا بگیرید. عوامل بیرونی هم بر این موضوع اثر دارند که به شخص متقاضی لزوما ارتباط نداره.
    به نظر شما برای من که فقط زده بودند هدف از سفرت دلیل ریجکتی هست، این رو چطور میشه رفع کرد!؟من تمام نتها رو هم گرفتم چیز خاصی اضافه تر نگفته بود

نقل قول نوشته اصلی توسط saraenzo نمایش پست ها
    سلام

ببخشید چند روز بعد از انگشت نگاری جواب دادند؟
    دوست گرامی یک مقدار وقت بگذارید و چند صفحه از این فروم رو بخونید جوابتونو میگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamghr نمایش پست ها
    به نظر شما برای من که فقط زده بودند هدف از سفرت دلیل ریجکتی هست، این رو چطور میشه رفع کرد!؟من تمام نتها رو هم گرفتم چیز خاصی اضافه تر نگفته بود
    برنامه سفر رو با جزئیات بنویسید
    مثلا اگر قراره یک ماه به کانادا مسافرت کنید هفته به هفته توضیح بدید که کجا میرید ... هفته اول تورنتو ... هفته دوم کبک .... میتونید از سایت booking یا hotel.com جا رززو کنید ( البته همه هتل ها این امکان رو فراهم نمیکنند)بدون نیاز به داشتن کارت اعتباری و پرداخت پول ... توی برنانه سفر توضیح بدین که قراره با چه پروازی به کانادا بیاید و با چه پروازی برگردید ... خلاصه باید یه جوری نشون بدید که با برنامه هستید و فقط برای مسافرت و تفریح دارید میایید .. میتونین بنویسید به طبیعت و تاریخ کانادا خیلی علاقهمند هستید و توی برنامه سفر اسم ۴ تا جای دیدنی و موزه و ..... بیارید ... اگر خواستید میتونید پیام خصوصی بفرسید تا یک نمونه برنامه سفر برای شما بفرسم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamghr نمایش پست ها
    شما قبلا نوشته بودید که در درخواست ویزای کانادا ذکری از سابقه ریجکت شدن ویزای اروپا نکردید. good luck.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام چطور میتونم به نوت افیسر دسترسی داشته باشم؟ یکی از داخل کانادا باید اینکار رو برام انجام بده؟ آیا این لینک درسته؟
    https://atip-aiprp.apps.gc.ca/atip/welcome.do
    ما برای بار دوم ریجکت شدیم میخوام اطلاعات دقیق از نوت های آفیسر داشته باشم تا مشکل رو حل کنم. ممنون که تجربی‌تون رو در اختیارم قرار میدین

Junior Member

انگار فقط یه PR یا یه فرد کانادایی میتونه به نوت های آفیسر در درخواست ویزا اونم برای کسی که اسپانسرش شده فقط درخواست بده با هزینه ی ۵دلار درسته؟ همه قسمت هاش رو بررسی کردم. آیا بقیه لینک خاصی دارن که بهم معرفی کنن برای دیدن نوت های آفیسر؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Syavashkf نمایش پست ها
    انگار فقط یه PR یا یه فرد کانادایی میتونه به نوت های آفیسر در درخواست ویزا اونم برای کسی که اسپانسرش شده فقط درخواست بده با هزینه ی ۵دلار درسته؟ همه قسمت هاش رو بررسی کردم. آیا بقیه لینک خاصی دارن که بهم معرفی کنن برای دیدن نوت های آفیسر؟
    هر شخص دارای پی آر یا هر سیتیزن کانادایی می تونه برای هر شخصی درخواست نوت بکنه، لازم نیست اسپانسرش شده باشه. فرد باید رضایت نامه بده البته. لینکی وجود نداره. در همان سایتی خود که خودتان دارید درخواست داده میشه و نوت ها یک ماه بعد با ایمیل یا پست (به انتخاب شما) ارسال میشه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

دوستان ما پاسپورتامنو که مخدوش شده بود عوض کردیم .فقط عکس پاسپورت قبلی (که اونم جدید گرفته بودیم- زیر شش ماه پیش بود) با این یکی یکسانه، اشکال نداره؟ اخه افسر گذرنامه هیچی به ما نگفت . اونور می فرستیم برای پیک اپ اشکال نمی گیرن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikoosh نمایش پست ها
    دوستان ما پاسپورتامنو که مخدوش شده بود عوض کردیم .فقط عکس پاسپورت قبلی (که اونم جدید گرفته بودیم- زیر شش ماه پیش بود) با این یکی یکسانه، اشکال نداره؟ اخه افسر گذرنامه هیچی به ما نگفت . اونور می فرستیم برای پیک اپ اشکال نمی گیرن؟
    خیر مشکلی نیست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)