نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1729 از 1841 نخستنخست ... 72912291629167917191720172117221723172417251726172717281729173017311732173317341735173617371738173917791829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,281 تا 17,290 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhgan927 نمایش پست ها
    سلام
    ما جواب ویزامون اومد و ریجکت شدیم بخاطر دلیلی که اصلا فکرشم هم نمیکردیم من و همسرم بدون فرزندمون اقدام کردیم با دعوتنامه خواعر همسرم و مدارک مالی قوی ولی بخاطر نداشتن family tay در ایران ریجکت شدیم و با وجود همراهی نکردن فرزندمون توی این سفر ده روزه باز به این دلیل مسخره ریجکت کردن. ما اعتراض هم زدیم و بعد از یک ماه جواب اعتراضمون اومد که باز دلیل قانع کننده نیست. الان سوال من اینه که برای دفعه بعد چطوری میشه دلیل دیگه ای داشت برای این مورد ریجکتی و بتوان موفق بود

سن فرزندان شما چنده? چون اگر بالای 18 باشند مستقل محسوب میشن

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2015 نمایش پست ها
    سلام، من برای یکی از دوستان اقدام دارم میکنم، نصف مدارک رو آپلود کرده بودم روز بعد که برای ادامه آپلود رفتم مدام با پیغام no data available تو سایت مواجه میشم؟ ممنون میشم ا
    گه با مورد مشابه برخورد کسی کرده راهنمایی بکنه؟
    فایل ها بعد از upload شدن و ذخیره شدن توی سایت میمونن. شما شاید درست فایلو بارگذاری نکردی. دوباره امتحان کن. یک نکته دیگه: شما از زمان ساخت پروفایل 30 روز فرست دارید که سابمیت کنید... بعد از 30 روز پروفایل پاک میشه و از نو باید پروفایل بسازید

Junior Member

ممنونم، ببینین این رضایت نامرو باید دستی پر کنم و امضا کنم؟ بعد دوباره اپلود بسه؟
    بعد توش یه قسمتی داره به اسم related individual information
    که چند قسمت هم هست ، اینو باید چی بنویسیم توش؟؟

Junior Member

اگه همسرم تنها اقدام کنه بعد به من و فرزندم امکانش هست بدن ویزا رو؟ جواب ما تقریبا ۳۵ روز بعد اومد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ald نمایش پست ها
    سن فرزندان شما چنده? چون اگر بالای 18 باشند مستقل محسوب میشن
    فرزندم سه سالشه

ممنون از پاسختون، اخه مشکل اینجاست که من یک پروفایل دیگه هم ساختم و باز همین مشکل رو داره!! احتمال داره از سیستم باشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ald نمایش پست ها
    فایل ها بعد از upload شدن و ذخیره شدن توی سایت میمونن. شما شاید درست فایلو بارگذاری نکردی. دوباره امتحان کن. یک نکته دیگه: شما از زمان ساخت پروفایل 30 روز فرست دارید که سابمیت کنید... بعد از 30 روز پروفایل پاک میشه و از نو باید پروفایل بسازید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhgan927 نمایش پست ها
    اگه همسرم تنها اقدام کنه بعد به من و فرزندم امکانش هست بدن ویزا رو؟ جواب ما تقریبا ۳۵ روز بعد اومد
    مشخص که نمیکنه، ولی ایشالله اگر ویزا شد حتما یک رفت و آمد به کانادا داشته باشن بعد شما اقدام بکنید

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم با توجه به شرایط زیر منو راهنمایی کنین
    شنیدم که داشتن ویزای شینگن توی دریافت ویزای(دانشجویی یا توریستی) کانادا میتونه خیلی تاثیر گذار باشه برای همینم تصمیم گرفتم با مادرم به مجارستان سفر کنیم و برگردیم.
    شرایط من هم به این شکل هستش که ۲ سال توی قبرس شمالی دانشجو بودم و بعدش برگشتم ایران و مشغول کار بصورت غیر متوالی شدم. بنابراین بیمه م هم غیرمتوالی شده و الان هم مشغول به کار نیستم ولی میتونم نامه سابقه کار و مدارک مربوطه ش رو از طریق یکی از دوستان بگیرم
    به نظرتون برای ویزای شینگن و بعدش ویزای دانشجویی اقدام کنم یا ریسک ریجکت شدن دارم؟ یا برای توریستی کانادا از همون اول اقدام کنم و دیگه مجارستان رو نرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadaft92 نمایش پست ها
    ممنونم، ببینین این رضایت نامرو باید دستی پر کنم و امضا کنم؟ بعد دوباره اپلود بسه؟
    بعد توش یه قسمتی داره به اسم related individual information
    که چند قسمت هم هست ، اینو باید چی بنویسیم توش؟؟

شما باید فرم consent رو پر کنید تاریخ بزنید و امضا کنید . اسکن فرم رو برای کسی که قراره اقدام کنه بفرستید.

از سایت

http://www.cic.gc.ca/english/departm...uests-atip.asp

به صورت زیر اقدام کنید

در مرحله اول دپارتمان رو انتخاب کنید که imigration refugee and citizenshi canada هست

بسوال های بعد رو جواب بدید و continue رو بزنید

در صفحه بعد سوال what type of information are you requesting? رو جواب بدید که جواب میشه Access to information act

سوال بعد رو هم پرسیده what kind of information do you wish to request? جواب بدین
    Imigration and citizenship

مابقی سوال ها و اطلاعات رو وارد کنید..( که ساده هستن و اطلاعات مربوط به شما و اقدام کننده هست).... در آخر هم مبلغ ۵ دلار کانادا رو پرداخت میکنید و بعد از انتظار ۳۰-۴۰ روزه جواب رو میگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad_ad نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم با توجه به شرایط زیر منو راهنمایی کنین
    شنیدم که داشتن ویزای شینگن توی دریافت ویزای(دانشجویی یا توریستی) کانادا میتونه خیلی تاثیر گذار باشه برای همینم تصمیم گرفتم با مادرم به مجارستان سفر کنیم و برگردیم.
    شرایط من هم به این شکل هستش که ۲ سال توی قبرس شمالی دانشجو بودم و بعدش برگشتم ایران و مشغول کار بصورت غیر متوالی شدم. بنابراین بیمه م هم غیرمتوالی شده و الان هم مشغول به کار نیستم ولی میتونم نامه سابقه کار و مدارک مربوطه ش رو از طریق یکی از دوستان بگیرم
    به نظرتون برای ویزای شینگن و بعدش ویزای دانشجویی اقدام کنم یا ریسک ریجکت شدن دارم؟ یا برای توریستی کانادا از همون اول اقدام کنم و دیگه مجارستان رو نرم؟
    دوست گرامی هدف شما از رفتن به کانادا چیه؟

چون میبینم هم در مورد ویزای دانشجویی و هم ویزیتوری صحبت کردی. اگر قصد تحصیل دارید باید ویزای دانشجویی اقدام کنی با داشتن ادمیشن از دانشگاه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)