نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1731 از 1841 نخستنخست ... 73112311631168117211722172317241725172617271728172917301731173217331734173517361737173817391740174117811831 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,301 تا 17,310 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط ali640us نمایش پست ها
    سلام دوستان
    الان جواب ویزای توریستی من اومد - ریجکت شدم - خلاصه که خیلی ناراحت شدم - یک ماه طول کشید که جواب دادن- 3 تا شینگن داشتم - کارمند بودم - 10 سال سابقه بیمه - مجرد - 100 میلیون پول بانکی -دعوت نامه هم نداشتم -الان بنظرتون میتونم شکایت کنم؟
    شکایت معنایی نداره
    فقط میتونی درخواست نوت های افیسری که پرونده شما رو بررسی کرده بدی تا ببینی دقیقا چه موضوعی باعث ریجکتی شده، همین

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان
    الان جواب ویزای توریستی من اومد - ریجکت شدم - خلاصه که خیلی ناراحت شدم - یک ماه طول کشید که جواب دادن- 3 تا شینگن داشتم - کارمند بودم - 10 سال سابقه بیمه - مجرد - 100 میلیون پول بانکی -دعوت نامه هم نداشتم -الان بنظرتون میتونم شکایت کنم؟
    سلام دوست عزیز. متاسفم اما ناراحتی معنی نداره. روالی هم برای شکایت موجود نیست. مگر شما حساب بانکی میخواهید باز کنید که انتظار دارید به شرط تکمیل مدارک حتما انجام بشه. ضمن اینکه شما دعوت نامه نداشتید و مجرد هم هستید و این در نظر اونها یعنی احتمال قوی عدم خروج از کانادا. دسته گلهای گسترده هموطنان این روزها با ویزای توریستی باعث سختگیری های اخیر شده ضمن اینکه یک ماه دیگه انتخاباته و با این روندی که دیده میشه و حزبی که احتمالا سر کار خواهد اومد باید منتظر سختگیری های بسیار بیشتر بود.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

دوستان من خیلی نگرانم
    ما پاسپورتمون با اینکه ۵ سال اعتبار شد به دلیل اینکه رو بعضی صفحاتش اب ریخت عوضش کردیم، الان فرستادیم برای پیکاپ اما اژانس ایران انکارا پاسپورت قبلیمونو فقط اسکنشو از ما گرفت نه اصلشو، الان اونجا براشون سوال پیش نمیاد که ما چرا پاسپورتمونو عوض کردیم درحالی که قبلی ۵ سال وقت داشته ( عکس پرسنلی هر دو پاسپورتمونم یکیه)و مخدوش بودن قبلیم تو اسکن معلوم نیست، یکی به ما گفت احتمال داره شک کنن و ریجکتتون کنن، می خواستم ببینم چقدر احتمالش هست؟الان یه هفته ای می شه که پاسامون سفارته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ald نمایش پست ها
    شما باید فرم consent رو پر کنید تاریخ بزنید و امضا کنید . اسکن فرم رو برای کسی که قراره اقدام کنه بفرستید.

از سایت

http://www.cic.gc.ca/english/departm...uests-atip.asp

به صورت زیر اقدام کنید

در مرحله اول دپارتمان رو انتخاب کنید که imigration refugee and citizenshi canada هست

بسوال های بعد رو جواب بدید و continue رو بزنید

در صفحه بعد سوال what type of information are you requesting? رو جواب بدید که جواب میشه Access to information act

سوال بعد رو هم پرسیده what kind of information do you wish to request? جواب بدین
    Imigration and citizenship

مابقی سوال ها و اطلاعات رو وارد کنید..( که ساده هستن و اطلاعات مربوط به شما و اقدام کننده هست).... در آخر هم مبلغ ۵ دلار کانادا رو پرداخت میکنید و بعد از انتظار ۳۰-۴۰ روزه جواب رو میگیرید

پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام خیلی ممنونم که راهنماییم کردین،
    ببینین توی فرم رضایت نامه ، یه قسمت که اطلاعات کسی هست که میخواد برای من اقدام کنه، یه جاییش پرسیده firm/organization اینو چی باید جواب بدیم؟

Junior Member

دوستان یه سوال دیگه، درسته که از اوایل سپتامبر ویزای مولتی پنج ساله رو برای ایرانیان برداشتن؟
    یه وکیلی اینو گفت ، و گفت الان مولتی شیش ماهه دیگه فقط میدن؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadaft92 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دیگه، درسته که از اوایل سپتامبر ویزای مولتی پنج ساله رو برای ایرانیان برداشتن؟
    یه وکیلی اینو گفت ، و گفت الان مولتی شیش ماهه دیگه فقط میدن؟!
    بعید میدونم. از وکیل محترم بپرسید منبع این خبر رو اعلام کنه... چون دوستانی که جدیدن ویزا گرفتن ویزای مالتیپل ۵ ساله گرفتن همگی ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadaft92 نمایش پست ها
    پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام خیلی ممنونم که راهنماییم کردین،
    ببینین توی فرم رضایت نامه ، یه قسمت که اطلاعات کسی هست که میخواد برای من اقدام کنه، یه جاییش پرسیده firm/organization اینو چی باید جواب بدیم؟
    چون شخص داره اقدام میکنه این قسمت رو بزنید N/A

به معنای not applicable

شامل حال شما نمیشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikoosh نمایش پست ها
    دوستان من خیلی نگرانم
    ما پاسپورتمون با اینکه ۵ سال اعتبار شد به دلیل اینکه رو بعضی صفحاتش اب ریخت عوضش کردیم، الان فرستادیم برای پیکاپ اما اژانس ایران انکارا پاسپورت قبلیمونو فقط اسکنشو از ما گرفت نه اصلشو، الان اونجا براشون سوال پیش نمیاد که ما چرا پاسپورتمونو عوض کردیم درحالی که قبلی ۵ سال وقت داشته ( عکس پرسنلی هر دو پاسپورتمونم یکیه)و مخدوش بودن قبلیم تو اسکن معلوم نیست، یکی به ما گفت احتمال داره شک کنن و ریجکتتون کنن، می خواستم ببینم چقدر احتمالش هست؟الان یه هفته ای می شه که پاسامون سفارته
    جای هیچ نگرانی نیست خیالتون راحت باشه یا براساس اعتبار پاس جدید ویزا میدن یا براساس پاس قبلی .موفق باشین

Junior Member

سلام دوستان
    درود منم با اینکه سه تا شینگن داشتم با وجود اینکه شینگن من مولتی یکساله معتبر از هلند بود و حتی دوسلدرف هم انگشت نگاری کردم ریجکت کردن نوت افیسر گرفتم افیسر گفت تراول هیستوری کمه و منابع مالی مشخص نیست از کجاست اینه که با همون شینگن چند سفر دیگه رفتم و ایشالا با رفع نقص بشه ویزاشو بگیرم شما هم نوت افیسر رو بگیرین تا تصویر درستی از پرونده تون برا شما مشخص بشه تا رفع اونا دوبار اقدام و ایشالا ویزا میشین.

Senior Member

دوستان برای اعتراض به رد ویزای توریستی آیا راهی وجود داره ؟
    ویزای توریستی کسی که سالهاست در خارج از ایران مشغول کار در شرکتی معتبر هستن و پاسپورتی پر از ویزای شینگن و مدارک محکم و صادقانه داشته به دلیل اینکه نوشتن کار شما بنظر موقت میاد و مطمئن نیستیم که بعد از ویزیت برمیگردین رد شده.البته ایشون سابقا پرونده مهاجرتی اکسپرس انتری داشته که دو سال پیش بسته شده و کلا هم از قصد زندگی در کانادا هم پشیمون شدن فقط میخواستیم امکان دیدو بازدید فراهم بشه.

آخر نامه نوشتن اگر فکر میکنین نگرانی های ما رو میتونین برطرف کنین هیچ مشکلی نیست حتما دوباره اپلای کنین و پولش هم بدین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)