نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1738 از 1841 نخستنخست ... 73812381638168817281729173017311732173317341735173617371738173917401741174217431744174517461747174817881838 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,371 تا 17,380 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط casmoexplorer نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی تجربه افتتاح حساب تو یکی از بانکهای کانادا با ویزای توریستی داشته؟ کدوم بانک مناسب تره؟ چه مدارکی مورد نیازه و اینکه چه آدرسی باید براش ثبت کرد؟
    سختگیری خیلی بیشتر هست الان و هر شعبه با شعبه دیگر می تونه متفاوت باشه. فعلا تی دی بد نیست. باید توضیح بدهید برای چی به حساب نیاز دارید. بعد مدارک شناسایی می خواهند و آدرس. آدرس دوستان یا بستگان را در کانادا بدهید. اگر کسی را ندارید آدرس بدهید نمی تونیدحساب باز کنید. کلا هم مزیت خاصی نداره این حساب. اگر فقط قصدتان خرید با کارت است، از هر فروشگاهی می تونید کردیت کارتهای پیش پرداخته بخرید و استفاده کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام دوستان،
    بنده یه مدتی هست که این تاپیک رو پیگیری میکنم. متاسفانه بعد از اینکه سابمیت کردم این تاپیک رو پیدا کردم که میتونست خیلی کمک کننده باشه ولی به هر صورت فرمها رو پر‌ کردم و مدارک رو با توجه به توضیحات خود سایت مهاجرت آماده کردم. منظورم دقیقا اینه که همه اطلاعاتی که نیاز داشتم توی خود سایت مهاجرت بود. زمان وقایع به اینصورت بود
    1. 26/08/2019 سابمیت
    2. 27/08/2019 نامه دعوت به انگشت نگاری (بایومتریک)
    3. 02/09/2019 انگشت نگاری در استانبول
    4. 03/09/2019 اطلاعات مربوط به انگشت نگاری داخل پروفایل قابل مشاهده بود.
    5. در این فاصله تا مرحله ۶، ۲ بار وضعیت پرونده Update شد بدون اینکه تغییری بکنه یا نامه ای اضافه بشه.
    6. 30/10/2019 نامه تائید انگشت نگاری با عنوان Corespondence Letter دریافت شد.
    7. 31/10/2019 نامه درخواست پاسپورت Passport Request دریافت شد.

نکاتی که فکر میکنم به درد بخوره:

• بنده به همراه‌ همسرم و دو فرزند خردسال اقدام کردم.
    • دعوتنامه از طرف خواهرم بوده
    • صاحب یک شرکت کوچک هستم
    • چند سند ملکی، ۱۸۰م حساب بانکی شخصی، ۵م حساب بانکی شرکت
    • لیست بیمه شدگان، فیش های پرداخت مالیات و ارزش افزوده
    • گردش مالی نسبت به موجودی بسیار بیشتر بوده
    • کاور لتر نذاشتم چون دعوتنامه همه اطلاعاتی باید تو کاور لتر مینوشتم داشت
    • عنوان ایمیل پاس ریکویست مثل بقیه ایمیل ها بود ( You have a new message in your account for application: )
    • یه سفر به فرانسه و سوئیس، یک سفر به دبی هم تنها مسافرت های خارجی بوده که رفته بودیم. این دو مسافرت همه اعضا خانواده با هم بودیم.
    • جمع کردن مدارک واقعا کار سختی بود. مخصوصا تبدیلشون به pdf با حجم کم و حفظ کیفیت بسیار سخت بود.

خواهش میکنم دوستانی که اقدام کردن وقتی اینجا پست میزارن، یه زحمتی بکشن تاریخ وقایع خودشون رو بزارن تا دیگران هم مطلع بشن. به خدا ثواب داره. هر کشوری حالت خاص خودشو داره. timeline کشورهای دیگه تو فرومهای غیر ایرانی به درد ما نمیخوره. هموطنامون ماشالا اونقدر سرشون شلوغه که وقت نمیکنن پست تکمیل بفرستن.
    ویرایش توسط s_arm : November 1st, 2019 در ساعت 03:16 AM

Junior Member

سلام
    دوستان چرا مدارک بانکی یکماه اعتبار دارد؟ جای در سایت کانادا به این مورد اشاره شده؟یک بحثی پیش آمد که نیاز به اطلاعات دقیقتر شد

نقل قول نوشته اصلی توسط mino24 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان چرا مدارک بانکی یکماه اعتبار دارد؟ جای در سایت کانادا به این مورد اشاره شده؟یک بحثی پیش آمد که نیاز به اطلاعات دقیقتر شد
    هیچ قانون رسمی وجود ندارد، در زمان ارسال پرونده مدارک مالی باید حتی المکان جدید باشند و در محدوده یکی دوماه باشند ولی بسته به نوع ویزا و شرایط متقاضی معمولا تا سه یا چهار ماه هم مورد قبول است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    هیچ قانون رسمی وجود ندارد، در زمان ارسال پرونده مدارک مالی باید حتی المکان جدید باشند و در محدوده یکی دوماه باشند ولی بسته به نوع ویزا و شرایط متقاضی معمولا تا سه یا چهار ماه هم مورد قبول است.
    Your bank statement must be as recent as possible.
    یعنی قطعا یکی دوماه as recent as possible محسوب نمیشه. چطور ممکنه گرفتن صورتحساب بانکی مقدور نباشه. من فکر‌ میکنم بهتره بیشتر از یک هفته فاصله نداشته باشه. قانونش کاملا واضحه: تا جایی که امکان داره جدید

Junior Member

سلام دوستان .... یه سوال داشتم ..
    دایی بنده میخواد دعوت نامه واسم بفرسته. میخواستم ببینم آیا توی دعوتنامه مهر تاییدیه شهرداری اونجا لازمه ؟و نیاز به برگه مالیاتی شخص دعوت کننده هم هست؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan9077 نمایش پست ها
    سلام دوستان .... یه سوال داشتم ..
    دایی بنده میخواد دعوت نامه واسم بفرسته. میخواستم ببینم آیا توی دعوتنامه مهر تاییدیه شهرداری اونجا لازمه ؟و نیاز به برگه مالیاتی شخص دعوت کننده هم هست؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    نیاز به تایید و مهر هیچ کجا نیست. اگر ایشون تعهد تامین مخارج شما را می کنند می تونند یک صورتحساب/موجودی بانکی بدن. کپی کارت شناسایی (گواهینامه یا گذرنامه/پی آر) را ضمیمه نامه کنند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام دوستان بنده یکبار ریجکت شده ام تروال هیستوری و هدف از سفر زده بود یک شینگن و چند سفر ترکیه و ارمنستان دارم . برای اینکه سفرها رو زیاد کنم کدام کشور ها بهتره و راه دیگه ای اگه پیشنهاد داشتید برای من پیغام بذارید با توجه به اینکه هزینه های سفر خیلی زیاد و ما سه نفریم برای سفرهای زیاد کسی راهی سراغ داره ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید .

Junior Member

دوستان معمولا تا چند وقت باید این پیغام رو ببینیم برای گرفت وقت VAC ؟

Select CentreCanada Visa Application Center-TbilisiThere are no open seats available for selected center - Canada Visa Application Center-Tbilisi
    Select CentreCanada Visa Application Center-TbilisiThere are no open seats available for selected center - Canada Visa Application Center-Tbilisi

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rosesystem نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده یکبار ریجکت شده ام تروال هیستوری و هدف از سفر زده بود یک شینگن و چند سفر ترکیه و ارمنستان دارم . برای اینکه سفرها رو زیاد کنم کدام کشور ها بهتره و راه دیگه ای اگه پیشنهاد داشتید برای من پیغام بذارید با توجه به اینکه هزینه های سفر خیلی زیاد و ما سه نفریم برای سفرهای زیاد کسی راهی سراغ داره ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید .
    هدف از سفر بیشتر به تای مربوط است. مواردی که وابستگی به کشور مبدا و تضمین بازگشت را شامل شود نظیر داشتن همسر (و مهمتر از ان فرزند) در کشور مبدا، شغل و مدارک مالی بلندمدت و...
    از نطر سفر هم سابقه سفرهای شنگن و انگلستان یا کشورهایی که امکان پناهندگی یا عدم برگشت از سفر برای انها تعیین کننده است ممکن است موثرتر واقع شود که البته بیشتر مربوز به سفرهای توریستی با اهداف مشخص مرتبط با ان هدف می تواند موثر باشد
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)