نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1739 از 1841 نخستنخست ... 73912391639168917291730173117321733173417351736173717381739174017411742174317441745174617471748174917891839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,381 تا 17,390 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط rosesystem نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده یکبار ریجکت شده ام تروال هیستوری و هدف از سفر زده بود یک شینگن و چند سفر ترکیه و ارمنستان دارم . برای اینکه سفرها رو زیاد کنم کدام کشور ها بهتره و راه دیگه ای اگه پیشنهاد داشتید برای من پیغام بذارید با توجه به اینکه هزینه های سفر خیلی زیاد و ما سه نفریم برای سفرهای زیاد کسی راهی سراغ داره ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید .
    درود.یک سوالی که برام پیش اومده اینه که شما با دعوتنامه اقدام کردین یا فقط توریستی با رزرو هتل اگه با دعوتنامه اقدام کردین این نمیتونه تراول هیستوری کمی باشه اگه با دعوتنامه اقدام نکردین میشه گفت دلیلشون واقعیه. نامه هدف از سفر هم باید طوری بنویسین که قانع بشن برخواهید گشت بعد از پایان سفر کمی از شغلتون براشون توضیح بدین و یا اینکه خانواده تون که راضی بشن برمیگردین. موفق باشین

دوستان سلام
    برای فرزند زیر 18 سال , فرم imm 5257e application for visitor visa بایدر شود و توسط پدر امضا شود؟
    و اینکه در قسمت funds available for my stay برای فرزند چی باید بنویسیم ؟

ممنون
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 20/07/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 24/07/2014 - دریافت فایل نامبر : 19/11/2014- دریافت AOR از سفارت پاریس 10/12/2014 - مدیکال ریکوئست 16/12/2014 -پاسپورت ریکوست 30/03/2015

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط rosesystem نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده یکبار ریجکت شده ام تروال هیستوری و هدف از سفر زده بود یک شینگن و چند سفر ترکیه و ارمنستان دارم . برای اینکه سفرها رو زیاد کنم کدام کشور ها بهتره و راه دیگه ای اگه پیشنهاد داشتید برای من پیغام بذارید با توجه به اینکه هزینه های سفر خیلی زیاد و ما سه نفریم برای سفرهای زیاد کسی راهی سراغ داره ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید .
    ببخشید من متوجه سوالتون نمیشم. برای داشتن سفرهای زیاد چه راه قانونی دیگه‌ای جز زیاد به سفر رفتن میتونه وجود داشته باشه؟ شاید من درست متوجه سوالتون نشدم!

Junior Member

سلام دوستان،

من ساکن آمریکا هستم و می خوام پدر و مادرم رو به کانادا دعوت کنم. آیا کسی تجریه مشابه داشته؟ توی وبسایت نوشته ساکنین کانادا می توانند دعوت نامه بفرستند اما چیزی در مورد اینگه یک آمریکایی هم میتواند دعوت نامه بفرستند ذکر نشده.

سوال دوم، آیا مدارک حتما باید به مهر دادگستری برسه؟ یا فقط مهر دارالترجمه کافیه؟

اینحا تو امریکا مهر دارالترحمه برای ترجمه مدارک کافی است

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hajarfaal نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من ساکن آمریکا هستم و می خوام پدر و مادرم رو به کانادا دعوت کنم. آیا کسی تجریه مشابه داشته؟ توی وبسایت نوشته ساکنین کانادا می توانند دعوت نامه بفرستند اما چیزی در مورد اینگه یک آمریکایی هم میتواند دعوت نامه بفرستند ذکر نشده.

سوال دوم، آیا مدارک حتما باید به مهر دادگستری برسه؟ یا فقط مهر دارالترجمه کافیه؟

مهر دارالترجمه کافی هست ولی درباره اینکه یک آمریکایی بتونه دعوتنامه برای رفتن اقوام به کانادا بفرسته فکر نکنم مفید باشه.
    از مواردی که در دعوتنامه لازمه ذکر بشه آدرس و شماره تلفن دعوت کننده در کانادا، وضعیت اقامتی اون و فتوکپی مدرکی نشان‌دهنده این وضعیت هست. برداشت من اینه لابد این موارد مهم بوده که جزو ضروریات دعوتنامه قرارداده شده.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hajarfaal نمایش پست ها
    سلام دوستان،

اگر استتوس مهاجرتی و اقامتی قانونی در کانادا ندارید و آنجا هم نیستید این کار بی معنی است. مثل این است که من بعنوان یک سیتیزن و مقیم کانادا به بستگانم در ایران دعوت نامه بدم از هلند ویزا بگیرن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام

پسر مجرد 30 سال / 5 سال سابقه کار و بیمه / 200 تومن تمکن مالی و 20 30 تومن گردش 3 ماه / تراول هیستوری 2 بار ترکیه و دعوت نامه قوی از کانادا بصورت شرکت نیمه دولتی از اونجا .
    چقدر احتمال ویزا شدن داره ؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    سلام

پسر مجرد 30 سال / 5 سال سابقه کار و بیمه / 200 تومن تمکن مالی و 20 30 تومن گردش 3 ماه / تراول هیستوری 2 بار ترکیه و دعوت نامه قوی از کانادا بصورت شرکت نیمه دولتی از اونجا .
    چقدر احتمال ویزا شدن داره ؟
    ممنون
    در بهترین حالت 50 50 است چون نه tie دارین نه متاهل هستین. دعوت نامه قوی از شرکت یعنی چی دقیقا؟ تعهد کردن هزینه هاتون را می دن؟ تعهد کردن بر می گردین؟

سلام و ممنون

والا از ریز دعوت نامه خبر ندارم اما میگن که خیلی معتبر هست و ضمانت کردن یعنی این شرکت نیمه دولتی در کانادا ایشون رو دعوت کرده برای بازدید از کانادا . دعوت نامه به این شکل چقدر تاثیر داره ؟ یعنی از اقوام نباشه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    سلام و ممنون

والا از ریز دعوت نامه خبر ندارم اما میگن که خیلی معتبر هست و ضمانت کردن یعنی این شرکت نیمه دولتی در کانادا ایشون رو دعوت کرده برای بازدید از کانادا . دعوت نامه به این شکل چقدر تاثیر داره ؟ یعنی از اقوام نباشه
    زیاد بهش امیدوار نباشین. پول بابتش دادین؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)