نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1740 از 1841 نخستنخست ... 74012401640169017301731173217331734173517361737173817391740174117421743174417451746174717481749175017901840 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,391 تا 17,400 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

بله هزینه گرفتن

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    بله هزینه گرفتن
    اگر دوست داشتین به من پیام خصوصی بدین ببینیم اصلا وجود خارجی این شرکت یا خیر.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asgs نمایش پست ها
    دوستان سلام
    برای فرزند زیر 18 سال , فرم imm 5257e application for visitor visa بایدر شود و توسط پدر امضا شود؟
    و اینکه در قسمت funds available for my stay برای فرزند چی باید بنویسیم ؟

ممنون
    سلام،
    بله. این فرم برای همه اعضای خانواده باید پر بشه و اگر فرم برای فرزند زیر 18 سال پر میشه باید توسط یکی از والدین یا کفیل امضا بشه ( بهتره اگر نفر اصلی پدر یا مادر یا کفیل هست امضا کنه، یعنی Principal Applicant) اگر آنلاین اقدام میکنید فقط اسمتون رو بنویسید به لاتین)
    من برای funds available for my stay توی همه فرم ها کل مبلغ موجود رو نوشتم. ولی میتونید کل مبلغ موجودتون رو تقسیم بر تعداد نفرات کنید و برای هر کدوم رو جداگانه قید کنید. عدد خیلی بالائی نزنید. عدد خیلی کمی هم نزنید. مثلا اگر 3 نفر هستید برای یک ماه مسافرت حدود 10 تا 15 هزار تا. این عدد نباید با وضعیت مالیتون مغایرت فاحشی داشته باشه. سعی کنید عدد واقعی که با خودتون میبرید رو درج کنید. توی پر کردن فرم ها صادق باشید. آفیسرها مو رو از ماست بیرون میکشن. بیشتر شبیه ممیز های مالیاتی هستن یا شایدم بدتر.

Junior Member

با سلام و خسته نباشید

هیچ فایل یا مطلبی نیست که از اول کل کار رو توضیح بده و نحوه پر کردن فرمها و اینکه کدوم فرم باید پر بشه رو توش آورده شده باشه؟

من خیلی سرچ کردم ولی نه تو فروم و نه تو ویکی چیزی نبود

ممنون از توجهتون

سلام دوستان من ساکن کشور بلژیک هستم و اقامت دائم دارم،اینجا کار اداری میکنم و فیش حقوقی دارم،اما سرمایه توی ایران یا اینجا ندارم،خواستم بدونم احتمال داره بتونم ویزای توریستی بگیرم؟توی پاس ایرانیمم یه ویزای انگلستان توریستی هست....با سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moris62 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ساکن کشور بلژیک هستم و اقامت دائم دارم،اینجا کار اداری میکنم و فیش حقوقی دارم،اما سرمایه توی ایران یا اینجا ندارم،خواستم بدونم احتمال داره بتونم ویزای توریستی بگیرم؟توی پاس ایرانیمم یه ویزای انگلستان توریستی هست....با سپاس
    با اقامت اروپا و داشتن شغل برای ویزای کانادا مشکلی نخواهید داشت. فقط برنامه سفر را باید با توجه به اینکه کانادا کشور توریستی نیست به شکل مناسبی ارایه دهید. داشتن اقوام برای بازدید یا کنفرانس مرتبط و نظایر ان و یا حتی بازدید توریستی در فصلهای تابستان می تواند به عنوان نمونه این مساله را تایید کند. بقیه موارد نظیر تای و برگشت از سفر با داشتن شرایط پیشگفته اهمیت کمتری نسبت به موارد عادی در مورد کیس شما دارد مگر انکه مدت زیادی از اقامت نگدشته باشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    مهر دارالترجمه کافی هست ولی درباره اینکه یک آمریکایی بتونه دعوتنامه برای رفتن اقوام به کانادا بفرسته فکر نکنم مفید باشه.
    از مواردی که در دعوتنامه لازمه ذکر بشه آدرس و شماره تلفن دعوت کننده در کانادا، وضعیت اقامتی اون و فتوکپی مدرکی نشان‌دهنده این وضعیت هست. برداشت من اینه لابد این موارد مهم بوده که جزو ضروریات دعوتنامه قرارداده شده.
    سلام دوست عزیز،

پس چرا این هزینه ی گزاف مهر دادگستری رو قرار دادند. این مهر دادگستری برای چ اموری است؟

با سپاس فراوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hajarfaal نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

پس چرا این هزینه ی گزاف مهر دادگستری رو قرار دادند. این مهر دادگستری برای چ اموری است؟

با سپاس فراوان
    من فکر کنم حواب خودم رو در فروم دیگر گرفتم "بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک
    "

اینم ی متن اضافه تر برای کسانی که کنجکاو هستند:

چه مدارکی احتیاج به تایید دادگستری و وزارت خارجه دارد؟

1- برای دریافت ویزای توریستی کشورهای انگلستان، چک، آلمان، هلند، ایتالیا و فرانسه ترجمه رسمی مدارک درخواستی سفارت کافی است و نیازی به مهر دادگستری و تایید وزارت امور خارجه ندارد.

2- برای دریافت ویزای توریستی استرالیا و ویزای شینگن یونان ، ترجمه رسمی مدارک باید مهر دادگستری و تاییدیه وزارت امور خارجه را داشته باشد.3- برای اخذ ویزای تحصیلی از بسیاری از دانشگاههای خارجی ترجمه رسمی مدارک تحصیلی باید مورد تایید وزارت امور خارجه باشند، که این امر مستلزم اخذ تاییدیه دادگستری نیز میباشد.

برای دریافت تاییدیه دادگستری مدارکی مانند ترجمه رسمی شناسنامه ، کارت ملی، گواهینامه و ... (که جعل آنها تقریبا غیرممکن است) احتیاجی به مدارک پشتیبان برای تایید نمیباشد. اما مدارکی که توسط سازمان های خصوصی صادر میشوند، مانند فیش حقوقی، گواهی اشتغال به کار و ... برای تایید به یک یا چند مدرک پشتیبان (مانند دفترچه بیمه، روزنامه رسمی و ...) احتیاج دارند.

Junior Member

سلام
    پرینت حساب 3 ماه برای سفارت کانادا جهت گرفتن ویزای توریستی کافی است؟
    اعتبار پرینت حساب و تمکن مالی برای سفارت چند روز میباشد؟
    ممنون

Junior Member

دوستان عزیز،

من ساکن آمریکا هستم و می خواهم پدر و مادرم در کانادا ببینم. از اونجا که دوست یا آشنایی در کانادا ندارم، ممنون میشم بصورت خلاصه پروسه گرفتن ویزای Visit Visa رو برای من در چند جمله توضیح بدید.

این روندی که از جستحو دریافتم ممنون میشم مراحل و تایید یا اصلاح کنید؟

1. ارسال فرم های پرشده به اضافه ی مدرک (آیا اصل مدارک باید ارسال شود یا اسکن مدارک؟)
    2. دریافت وقت انگشت نگاری و عکس (آیا این مرحله همراه مصاحبه و ارایه مدارک است، یا خیر)
    3. منتظر پاسخ ماندن برای صدور ویزا

آیا برای ویزای کانادا هم مصاحبه ی حضوری صورت میگیرد؟ اگه بله در کدام مرحله؟

با سپاس فراوان از وقتی ک برای پاسخ می گذارید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)