نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1749 از 1841 نخستنخست ... 7491249164916991739174017411742174317441745174617471748174917501751175217531754175517561757175817591799 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,481 تا 17,490 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام به همگی
    یک سوال دارم
    من همسرم (خانومم ) شاغل هست ولی تو فرم ها جایی برای مدارک شغلی/درآمد و سندهای ملکی که به اسم خودش داره پیدا نکردم
    میشه راهنمایی کنید کجا باید مدارکشو بزارم ؟

سپاس

Junior Member

سلام. دوستان کسی ویزای مولتی گرفته برای کانادا و بعدش داخل کانادا هم بیمه کرده خودش و خانواده ش رو؟ می خواستم بدونم توی اون مدتی که ویزای مولتی داریم امکانش هست که خودمون و خانواده رو بیمه کنیم تا بتونیم از بیمه درمانی استفاده کنیم ( مثل زایمان )

سلام
    برای یکی از بستگان من چنین پیغامی اومده در صورتیکه هیچ جیز تقلبی تو مدارکش نبوده چجوری میتونه اعتراض کنه
    40(1) (a) a foreign national or permanent resident…is inadmissible for...directly or indirectlymisrepresenting or withholding material facts relating to a relevant matter that induces or couldinduce an error in the administration of this Act.
    البته مدارک را اژانس براش پر کرده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zo0om نمایش پست ها
    سلام به همگی
    یک سوال دارم
    من همسرم (خانومم ) شاغل هست ولی تو فرم ها جایی برای مدارک شغلی/درآمد و سندهای ملکی که به اسم خودش داره پیدا نکردم
    میشه راهنمایی کنید کجا باید مدارکشو بزارم ؟

سپاس
    دوستان/اساتید تو اینترنت خوندم نوشته تو یک اکانت برای هی کدوم ( خودم و همسرم) اپلیکیشن مجزا پر کنیم که بتونیم مدارک کامل بزاریم این درسته ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babakelham نمایش پست ها
    سلام
    برای یکی از بستگان من چنین پیغامی اومده در صورتیکه هیچ جیز تقلبی تو مدارکش نبوده چجوری میتونه اعتراض کنه
    40(1) (a) a foreign national or permanent resident…is inadmissible for...directly or indirectlymisrepresenting or withholding material facts relating to a relevant matter that induces or couldinduce an error in the administration of this Act.
    البته مدارک را اژانس براش پر کرده
    آژانس برای شما مدارکی گذاشته که شما تابعیت کشور دیگه ای رو دارید یا واقعا داشتید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zo0om نمایش پست ها
    آژانس برای شما مدارکی گذاشته که شما تابعیت کشور دیگه ای رو دارید یا واقعا داشتید ؟
    نه تابعیت جای دیگه تی را ندارن نمیدونیم اژانس هم چی گذاشته البته قبل ازاین پیغام قبلا پیغام داده بودن که مدارک بانک را ما شک داریم مجددا بفرستید که فرستادن بعد مدتها این اومده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    من یک سوال خیلی مهم دارم. دیروز در یک وبسایت کامنتی از یکی از کاربران در مورد انگشت نگاری در وک سنتر باکو خوندم که شامل 2 نکته بود. اول اینکه آدرس وک سنتر عوض شده. دوم از اول نوامبر 2019 فقط فقط باید با تعیین وقت قبلی به این دفتر مراجعه کرد. حالا من توضیحاتی مختصری میدم و خیلی ممنون میشم دوستان من رو راهنمایی کنن.
    من اردیبهشت همین امسال برای انگشت نگاری رفتم باکو، بدون گرفتن وقت قبلی و صبح اول وقت رفتم و 10 دقیقه ای هم کارم انجام شد. پدر و مادرم هم سال پیش رفته بودن باز هم بدون وقت قبلی.
    1- آدرس وک سنتر نسبت به اون آدرسی که توی سایت و گوگل مپ بود بدون تغییر بود. حالا کسی میدونه واقعا جدیدا این آدرس عوض شده یا نه؟ چون در گوگل مپ که کماکان همان آدرس سابق نشون داده میشه اما در وبسایت خود آذربایجان هم من آدرسی ایندفعه پیدا نکردم.
    2-آیا کسی خودش یا از دوستان و آشنایان جدیدا ( خیلی جدیدا) در باکو انگشت نگار ی کرده که اطلاع بده شرایط چجوری شده؟
    با سلام
    شما اردیبهشت امسال که تشریف بردید باکو برای انگشت نگاری دعوت نامه داشتید و سابقه سفر به کانادا یا مناطق شینگن رو قبلا داشتید؟ و کلا چه مدارکی ارائه دادید و چقدر زمان برد تا ازتون بخوان که برای انگشت نگاری بروید؟ آیا دعوت نامه اجباری است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Somaye_ نمایش پست ها
    با سلام
    شما اردیبهشت امسال که تشریف بردید باکو برای انگشت نگاری دعوت نامه داشتید و سابقه سفر به کانادا یا مناطق شینگن رو قبلا داشتید؟ و کلا چه مدارکی ارائه دادید و چقدر زمان برد تا ازتون بخوان که برای انگشت نگاری بروید؟ آیا دعوت نامه اجباری است؟
    دعوتنامه لازم نبود. همینجوری رفتم و صبح اول وقت رفتم وک و کارم رو انجام دادن. اما الان دعوتنامه (تعیین وقت قبلی) اجباریه.
    مدرک فقط همون نامه ای که از براتون به عنوان آپدیت توی پروفایل میاد که گفته 30 روز وقت دارید برای انگشت نگاری و پاسپورت. تو همون نامه ی cic هم که براتون میاد میزنه که چه مدارکی ببرید.
    من سابقه سفر به کانادا و شنگن ندارم. انگشت نگاری کاری به سفرهای شما نداره . یه پروسه معمولیه توی هر پرونده ایه. فقط اگر ار 5 سال اخیر برای ویزای توریستی یا تحصیلی یا ورک پرمیت انگشت نگاری کرده باشین و هنوز تاریخ اعتبارش تموم نشده باشه میتونید از همون انگشت نگاری استفاده کنید.
    معمولا بین 1 روز تا 1 هفته بعد از سابمیت مدارک برای توریستی نامه اش میاد که برید واسه انگشت نگاری.

Junior Member

سلام بچه ها
    من براي ويزيت، شخصا توي سايت اصلي كانادا حساب كاربري ايجاد كردم و مراحل رو پيش رفتم
    رسيدم به جايي كه مدارك رو ليست كرده و خب بايد ما بعد از تهيه اونجا آپلودشون كنيم
    سه تا فرم توي اين صفحه هست كه نتنها من بلكه هيچ كس ديگه اي هم نمي تونه اون ها رو باز كنه - حتي از خارج از كشور هم نشد باز بشه-
    پيغام خطايي هم كه ميده ميگه يا acrobat reader نداري يا قديميه- اما واقعا اينجوري نيست.
    كسي مي تونه كمك كنه؟؟
    فرم ها :
    Application for Visitor Visa (Temporary Resident Visa) Made Outside of Canada (IMM5257) (required)
    Family Information (IMM5645) (required)
    (Opens a new window)

Schedule 1 - Application for a Temporary Resident Visa Made Outside Canada (IMM 5257)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    دعوتنامه لازم نبود. همینجوری رفتم و صبح اول وقت رفتم وک و کارم رو انجام دادن. اما الان دعوتنامه (تعیین وقت قبلی) اجباریه.
    مدرک فقط همون نامه ای که از براتون به عنوان آپدیت توی پروفایل میاد که گفته 30 روز وقت دارید برای انگشت نگاری و پاسپورت. تو همون نامه ی cic هم که براتون میاد میزنه که چه مدارکی ببرید.
    من سابقه سفر به کانادا و شنگن ندارم. انگشت نگاری کاری به سفرهای شما نداره . یه پروسه معمولیه توی هر پرونده ایه. فقط اگر ار 5 سال اخیر برای ویزای توریستی یا تحصیلی یا ورک پرمیت انگشت نگاری کرده باشین و هنوز تاریخ اعتبارش تموم نشده باشه میتونید از همون انگشت نگاری استفاده کنید.
    معمولا بین 1 روز تا 1 هفته بعد از سابمیت مدارک برای توریستی نامه اش میاد که برید واسه انگشت نگاری.
    سلام
    منظور من از دعوتنامه نامه ای است که یک شرکت و یا یک دوست یا اقوامی براتون میفرسته که شما توریستی میخواید برید. چون من دعوتنامه ندارم و میخوام برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم. میخواستم بدونم شما هم مثل من دعوتنامه از شرکت (مثلا برای کنفرانس) یا اقوامی اونجا داشتید یا خودتون با مدارک خودتون اقدام کردید. آخه شنیدم بدون دعوتنامه از اقوام یا شرکتی نمیشه اقدام کرد خیلی از آژانسهای هم همینو بهم گفتن و اینکه شما جوابتون اومده ؟ و کلا چقدر طول میکشه تا جواب درخواست توریستی بیاد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)