نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1755 از 1841 نخستنخست ... 7551255165517051745174617471748174917501751175217531754175517561757175817591760176117621763176417651805 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,541 تا 17,550 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    تا اونجایی که من اطلاع دارم چیزی مجزا به نام سوپر ویزا و ویزای و معمولی وجود نداره. در واقع روش همان درخواست ویزای توریستی عادی است ولی موقعی که میخوان ویزا رو صادر کنن اون آفیسر این اختیار رو داره که حتی فقط 3 ماه ویزا بده یا یک ویزای مالتی ( یا همان 5 ساله). شاید 90% پرونده ها که ویزا میدن همان مولتی خواهد بود ولی مواردی هم هستند که مدتش کمتر بوده.
    بهترین کار همینه که پاسپورتشون رو جدید کنن و بعد براشون اقدام کنید. به پدر مادرها حداقل تمام مواردی که من از دوستان و آشنایان دیدم (که تعدادشان هم زیاد بوده) به همگی مالتی دادن. البته به سایر افراد هم مالتی خواهد داد مگر اینکه بدشانس باشن یا بنا به دلیل و منطقی که اون آفیسر برای خودش براس مدارکی که میدین و البته معمولا دخیل کردن سلیقه ی خودش در میاره، مدت کمتری ویزا بدن.
    خوشبختانه جواب ویزای پدر مادر ها رو حداقل در این 2 سال اخیر که من در جریانم نهایتا 1 ماهه میدن. چون جزو اقوام درجه 1 محسوب میشن.
    خیلی ممنون از جوابتون.
    من چون دو تا پیج مجزا برای این دو مدل ویزا دیدم فکر میکنم که متفاوت از هم هستن. کما اینکه مثلا سوپر ویزا یه proof of payment میخواد از یه بیمه درمانی که خب ویزیتور ویزا نمیخواد.

https://www.canada.ca/en/immigration...itor-visa.html
    https://www.canada.ca/en/immigration...isa/about.html

باز مطمئن نیستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezask نمایش پست ها

حالا سوال من اینه که باید براشون سوپر ویزا بگیرم یا ویزیتور؟
    در جریان هستم که با سوپر ویزا میشه تا 2 سال موند ولی پدر و مادر من نهایتا یکی دو ماه میخوان بمونن ولی من میخوام که ویزاشون مثلا 5 ساله باشه که تا تاریخ انقضا پاپورتشون دیگه مجبور نباشیم دوباره اپلای کنیم.
    کسی میتونه راهنماییم کنه؟
    سلام ، ویزای عادی اقدام کنید. سوپر ویزا در این مورد گزینه عاقلانه و به صرفه ای نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط blueking نمایش پست ها
    جزئیات فرم درخواست ویزا که نامه انگشت نگاری رو دارم و webform هم زدم ولی هنوز جواب ندادن.
    از جزئیات نامه انشگت نگاری فقط میشه وبفرم زد نمی تونید اطلاعات پرونده تون رو تو اکانت جدید بازیابی کنید.

Junior Member

سلام
    همان طوری که عنوان کردی در صورت داشتن نامه انگشت نگاری فقط می تونیم وب فرم بزنیم پس اطلاعات مورد نیاز پرونده رو از کجا میشه پیدا کرد در صورت نداشتن یوز و پسورد؟ لطفا راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Hero

سلام،
    من و همسرم جفتمون شهروند کانادا هستیم.

قصد دارم برای پدر و مادرم ویزا بگیرم تا یه سری به ما بزنن در حد یک ماه.
    همچنین ازشون خواستم پاسپورتشون رو تمدید کنن تا برای دریافت ویزا جدید باشه.

حالا سوال من اینه که باید براشون سوپر ویزا بگیرم یا ویزیتور؟
    در جریان هستم که با سوپر ویزا میشه تا 2 سال موند ولی پدر و مادر من نهایتا یکی دو ماه میخوان بمونن ولی من میخوام که ویزاشون مثلا 5 ساله باشه که تا تاریخ انقضا پاپورتشون دیگه مجبور نباشیم دوباره اپلای کنیم.
    کسی میتونه راهنماییم کنه؟
    سوپر ویزا خاص والدین است و مزایاش همونی هست که‌ گفتید ولی درسرش بیشتره. شما همون ویزیتوری براشون اقدام کنید به احتمال قریب به یقین ویزای مولتی تا زمان انقضای پاسپورتشون میدن که در هربار ورود هم میتونن تا ۶ ماه بمونن.

خیلی ممنون از جوابتون.
    من چون دو تا پیج مجزا برای این دو مدل ویزا دیدم فکر میکنم که متفاوت از هم هستن. کما اینکه مثلا سوپر ویزا یه proof of payment میخواد از یه بیمه درمانی که خب ویزیتور ویزا نمیخواد.

https://www.canada.ca/en/immigration...itor-visa.html
    https://www.canada.ca/en/immigration...isa/about.html

باز مطمئن نیستم.
    آره درسته اینا اما شما همان ویزای عادی رو اقدام کنید مطمئن باشید ویزای مالتی 5 ساله میدن...من به شخصه 9 مورد کیس پدر و مادری دیدم از دوستان و اقدام و پدر و مادر خودم که به همگی مالتی دادن. به افراد دیگه هم اگر بدن مالتی میدن. اونکه نخوان مالتی بدن مثل 1 پرونده بین 1 میلیون پرونده میمونه که اونم یه دلایلی قطعا داره. اما پدر و مادرها بدون شک مالتی خواهد بود.
    در مورد بیمه هم اصلا نگران نباشید ، وقتی ویزا گرفتن اگر در ایران هستن میتونن برن اینجا به مدت 3 ماه خودشون رو با بالاترین سقف هزینه های درمانی کاور کنند و قیمتی حدود 1.5 تا 2 میلیون خواهد بود. بیشتر از 3 ماه من ندیدم جایی بیمه کنه چون برای تمدید مجدد بیمه باید خود اون شخص یا اشخاص حضوری برن دفتر اون نمایندگی بیمه. بنابراین اصلا نگران بیمه نباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط blueking نمایش پست ها
    سلام
    همان طوری که عنوان کردی در صورت داشتن نامه انگشت نگاری فقط می تونیم وب فرم بزنیم پس اطلاعات مورد نیاز پرونده رو از کجا میشه پیدا کرد در صورت نداشتن یوز و پسورد؟ لطفا راهنمایی کنید.
    خوب وقتی با کسی کار میکنید که هم پول میدین و هم بهتون اطلاعات نمیده میشه مورد شما. صرفاً باید با وبفرم پیگیر باشین.

من ویزای مولتی توریستی دارم که این ویزا همراه با گذرنامه ام پنج ماه دیگر منقضی میشود برای خرید بلیط تورنتو برا ی تاریخ دو ماه دیگر به اژانس مراجعه کردم گفتند که چون پاسپورت زیر شش ماه اعتبار دارد مشکل پیدا خواهد کرد سوال من اینست
    1- ایا با تعویض پاسپورت و استفاده از استیکر ویزا که روی پاسپورت قدیم خورده است میتوان وارد کانادا شد ؟ البته بلیط رفت و برگشت من در مهلت قانونی ویزا خواهد بود
    اگر نمیشود ایا امکان صدور استیکر جدید روی پاسپورت جدید هست؟

دوستان عزیز کسایی که میخوان واسه کنفرانس علمی معتبر (waset.org) واسه ویزا اقدام کنن شانسشون چطوره؟
    ویرایش توسط poweronline : January 1st, 2020 در ساعت 10:35 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط poweronline نمایش پست ها
    دوستان عزیز کسایی که میخوان واسه کنفرانس علمی معتبر (waset.org) واسه ویزا اقدام کنن شانسشون چطوره؟
    بستگی به مجموع شرایط شما داره، تا اقدام نکنید مشخص نمیشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)