نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1756 از 1841 نخستنخست ... 7561256165617061746174717481749175017511752175317541755175617571758175917601761176217631764176517661806 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,551 تا 17,560 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Faramarz_39 نمایش پست ها
    من ویزای مولتی توریستی دارم که این ویزا همراه با گذرنامه ام پنج ماه دیگر منقضی میشود برای خرید بلیط تورنتو برا ی تاریخ دو ماه دیگر به اژانس مراجعه کردم گفتند که چون پاسپورت زیر شش ماه اعتبار دارد مشکل پیدا خواهد کرد سوال من اینست
    1- ایا با تعویض پاسپورت و استفاده از استیکر ویزا که روی پاسپورت قدیم خورده است میتوان وارد کانادا شد ؟ البته بلیط رفت و برگشت من در مهلت قانونی ویزا خواهد بود
    اگر نمیشود ایا امکان صدور استیکر جدید روی پاسپورت جدید هست؟
    گذرنامه رو تعویض کنید و به همراه هر دو گذرنامه سفر کنید. نیاز به استیکر جدید نیست و صادر هم نمیکنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    بستگی به مجموع شرایط شما داره، تا اقدام نکنید مشخص نمیشه
    شرایط شاغل متاهل و دارای فرزند و دو سفر آسیایی و یک شینگن

سلام بر همگی
    من یک سوال دارم و برای اینکه بتونم قدم بعدی رو بردارم احتیاج به مشاوره ازتون دارم. ممنون می شم اگر بتونید کمک کنید

من یک ماه پیش برای ویزای کوتاه مدت برای بیزنس اقدام کردم و دیروز ریجکت شدم. ( توی قسمت آنلاین اونجایی که گفته بوده برای چی داری میری زده بودم conduct business )
    دیروز تازه فهمیدم اشتباه بدی کردم و اونم این بوده که مدت زمان حضور رو زده بودم بیش از 6 ماه!! دلیل ردی که برای من فرستاده بودن این جمله پایین بود
    I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on the purpose of your visit.

که به نظرم منطقی است چون برای کار 2-3 هفته بیشتر لازم نیست اونجا باشم. متاسفانه توی بخش purpose of travel هم خوب توضیح نداده بودم و دقیق نگفته بودم برای چی و کی میام و میرم.

مدارک رو اصلاح کردم توی همین دیروز و امروز ، دعوت نامه ای که شرکت فرستاده بود را دقیق بهشون گفتم بنویسن و در فایل purpose of travel همه چی رو کامل توضیح دادم. چون واقعا برای انجام یک کاری از سمت یک شرکت فرانوسی که توی کانادا هم subsidiary داره میرم و اینکه دعوت نامه قوی فرستادن و گفتن هزینه های سفر بر عهده ماست و دفعات خیلی زیادی اروپا رفتم و مداک تمکن مالی و اینا به نظرم همش خوب بوده، فکر کردم به خاطر این اشتباه من بوده که ریجکت شدم ولی ممکنه اشتباه بکنم.

به هر حال الان می خوام همین امروز فردا دوباره از طریق سایت اپلای کنم ( تازه الان فهمیدم که مثلا دفعه قبل یک فایلی به نام business activity description حزو فایل هایی بود که می خواستن و من آپلود کردم که الان که توی سایت زدم حضورم زیر 6 ماه است اصلا این فایل نیست و یک سری فایل های دیگه هست به جاش ). برای همین به ذهنم رسید آفیسرها فکر کردن من می خوام بیام یک بیزنسی راه بندازم از طرف خودم و اینا.
    سوالم از شما اینه که اقدام کردن دوباره سریع ممکنه باعث شود اونا شک کنن؟ مثلا براشون سوال پیش بیاد که دفعه قبل زده بیش از 6 ماه الان دیده ریجکت شده زده کمتر از 6 ماه. بهتره صبر کنم؟ ( مشکلم اینه که ماکزیزم اول فبریه برای یک سری جلسات از پیش تنظیم شده باید اونجا باشم و خیلی هم دیر شده همین الانم )
    خیلی ممنون میشم اگر بتونید کمکم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    گذرنامه رو تعویض کنید و به همراه هر دو گذرنامه سفر کنید. نیاز به استیکر جدید نیست و صادر هم نمیکنند.
    گذرنامه قدیم و جدید رو به دفاتر کانادا ویزا اپلیکیشن سنتر ارائه کنید . ویزای قبلی شما را باطل کرده و ویزای جدید با همان تاریخ پایان اعتبار ویزای قبلی در پاسپورت جدیدتان الصاق خواهد شد . این فرایند از چهار تا بیست روز کاری بطول خواهد انجامید

نقل قول نوشته اصلی توسط Faramarz_39 نمایش پست ها
    من ویزای مولتی توریستی دارم که این ویزا همراه با گذرنامه ام پنج ماه دیگر منقضی میشود برای خرید بلیط تورنتو برا ی تاریخ دو ماه دیگر به اژانس مراجعه کردم گفتند که چون پاسپورت زیر شش ماه اعتبار دارد مشکل پیدا خواهد کرد سوال من اینست
    1- ایا با تعویض پاسپورت و استفاده از استیکر ویزا که روی پاسپورت قدیم خورده است میتوان وارد کانادا شد ؟ البته بلیط رفت و برگشت من در مهلت قانونی ویزا خواهد بود
    اگر نمیشود ایا امکان صدور استیکر جدید روی پاسپورت جدید هست؟
    گذرنامه قدیم و جدید رو به دفاتر کانادا ویزا اپلیکیشن سنتر ارائه کنید . هزینه صدور ویزای جدید در دفتر بصورت نقد از شما دریافت خواهد شد. ویزای قبلی شما را باطل کرده و ویزای جدید با همان تاریخ پایان اعتبار ویزای قبلی در پاسپورت جدیدتان الصاق خواهد شد . این فرایند از چهار تا بیست روز کاری بطول خواهد انجامید

Junior Member

با سلام . من برای فرزند ۹ ماه ام توی اکانت خودم در خواست ویزا دادم و توی چک لیست مدارکم بابت تامین هزینه ها دو تا مورد از من خواسته اولی Proof of Financial Resource of Supporter و دومی Proof of Means of Financial Support رو که یکم من رو گیج کرده .لازم به ذکر است که من و همسرم ویزای ۵ ساله داریم. ممنون میشم کمک کنید . با تشکر فراوان

Junior Member

سلام دوستان. امیدوارم بتونم از راهنمایی خوبتون استفاده کنم. من برای پدر و مادرم که در ایران هستن در حال پر کردن فرم هستن. در فرم Schedule 1 یه جایی میپرسه که ایا شغل دولتی مثل قاضی یا دیپلمات یا مدیر بیمارستان و غیره داشتید یا نه؟ پدر من بازنشسته وزارت کشاورزی هستش. در ضمن مادرم هم معلم بازنشسته هستن.به نظرتون باید پاسخ این سوال رو مثبت بدم یا منفی؟ممنون از راهنمایی خوبتون

نقل قول نوشته اصلی توسط nasadi88 نمایش پست ها
    با سلام . من برای فرزند ۹ ماه ام توی اکانت خودم در خواست ویزا دادم و توی چک لیست مدارکم بابت تامین هزینه ها دو تا مورد از من خواسته اولی Proof of Financial Resource of Supporter و دومی Proof of Means of Financial Support رو که یکم من رو گیج کرده .لازم به ذکر است که من و همسرم ویزای ۵ ساله داریم. ممنون میشم کمک کنید . با تشکر فراوان
    چون تو پرسشنامه گفتین قراره کسی ایشون رو از لحاظ مالی ساپورت کنه دو بخش باز شده تو دو بخش مدارک مالی و ویزاهای خودتون رو قرار بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط TomNYC نمایش پست ها
    سلام دوستان. امیدوارم بتونم از راهنمایی خوبتون استفاده کنم. من برای پدر و مادرم که در ایران هستن در حال پر کردن فرم هستن. در فرم Schedule 1 یه جایی میپرسه که ایا شغل دولتی مثل قاضی یا دیپلمات یا مدیر بیمارستان و غیره داشتید یا نه؟ پدر من بازنشسته وزارت کشاورزی هستش. در ضمن مادرم هم معلم بازنشسته هستن.به نظرتون باید پاسخ این سوال رو مثبت بدم یا منفی؟ممنون از راهنمایی خوبتون
    چه تکمیل کنید چه نه خیلی فرقی نداره ولی بهتره تکمیل کنید چون چیز خاصی نیست

Junior Member

سلام دوستان. ممکن است اگر امکانش هست من رو راهنمایی بفرمایید . من به مدت دوسال کانادا هستم و هنوز پی ار می باشم و همسرم سیتیزن هستندو من از طریق اسپانسری ایشون امده ام و اواخر خونه خریدیم که بدهی برامون ایحاد شده و الیته توانایی پرداخت رو داریم و هر دوتامون شاغل هستیم . خالا برای خواهرم که مجرد هستند و مادرم و پدرم میخواهم ویزای ویزیت ارسال کنم
    1-با توجه به اینکه خواهرم مجرد هستندو سه بار ریجکتی داشتن (امریکا و دو بار اروپا) اما ابشون گردش حساب بانکی بالا و ملک به نام دارند و در یکی شرکت خصوصی که به اسم بردارم هست براشون بیمه ارسال میشه و خودشون دانشکاه رو دی ماه تمام خواهند کرد خواستم راهنمایی بفرمایید که من میخواهم ابشون برای فروردین ماه یعنی نزدیک سه ماه دیکه اینحا باشند آیا اقدام کردن ویرا برای ایشون هم زمان با پدر و مادر شانس قبولی رو براشون کم خواهد کرد ؟ و اینکه اگر خواستم اقدام کنم باید مثلا بکم در مدت سه هفته اینحا هستن خیلی کوتاه که بتونم متقاعد کنم که ایشون باز خواهند گشت؟
    ممنون و سپاس پیشاپیش از دوستان برای راهنمایی شون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)