نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1758 از 1841 نخستنخست ... 7581258165817081748174917501751175217531754175517561757175817591760176117621763176417651766176717681808 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,571 تا 17,580 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMAADAMIN نمایش پست ها
    سلام
    من ویزام ریجکت شده
    توی نامه ایمیل ارسالی زده که هدف از سفر مشخص نیست
    من دعوتنامه از طرف خواهرم داشتم
    مدارک دارایی ها و مالی هم تکمیل بوده
    الان به نظرتون چه اقدامی میشه کرد؟
    جواب هم خیلی سریع دادن ۴ روز بعد انگشت نگاری
    سلام

من اشتباه دیدم / سوال ام رو پاک کردم
    ویرایش توسط shahramcat : January 12th, 2020 در ساعت 02:14 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط linda_mmd نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت همه

من یک سال و نیم پیش از ایران درخواست ویزای توریستی داده بودم .مدارکم کامل بود اما متاسفانه ریجکت شدم.
    الان چند ماهی است که ساکن ترکیه هستم.کارت اقامت و خانه ی البته اجاره ای دارم. برای مجموعه ای که در ایران هم دفترکار دارند کار میکنم. گواهی اشتغال و فرم مرخصی و حساب بانکی در اینجا دارم.
    همه ی مدارکم کامله و صرفا جهت توریستی و بررسی شرایط تو کانادا می خواهم سفری 2 هفته ای داشته باشم. می خواستم نظرات شما دوستان رو بدونم که زندگی خارج از ایران شانسی برای ویزا گرفتن داره یا خیر؟
    به خاطر اوضاعی که این روزها در ایران در جریانه این سوال رو می پرسم چون گویا یک سری افراد با داشتن شرایط خیلی خوب ریجکت شدن متاسفانه.
    سلام
    به نظر من ساکن بودن در کشوری غیر از ایران تاثیر مثبت یا منفی در دادن یا ندادن ویزا ندارد. تنها فرقش این هست که شما در فرم هایی که قبلا پر کردید، محل اقامت فعلی خودتون رو که از داخل اون کشور دارید اقدام میکنید رو میزنید ترکیه. مدارک کاری و غیره هم که برای کارفرمای ترکیه خواهد بود.
    اما اینکه شما ساکن کشوری به جز ایران اونهم با وضع کنونی هستید شاید نقطه مثبتی باشه. اما همونطور که خودتون هم گفتین خیلی ها با مدارک خیلی کامل و بی نقص ریجکت میشن که اصلا و اصلا ارتباطی به این اتفاقات چند روز اخیر نداره و همیشه ی خدا این نا عدالتی و بی منطقی در صدور ویزا حتی ویزاهای مهاجرتی بوده (نمونش خود من ) و هست. از طرفی خیلی ها با ساده ترین مدارک و حتی نداشتن برخی مدارک مهم (مثل ویزای شینگن یا جواز کسب و کار و شرکت ، سند خانه و اینجور چیزها) در همین چند ماه پیش به راحتی و خیلی زود در مدت کمتر از یک ماه ویزا گرفتن.( نمونه های زیادی رو خودم شخصا اطلاع دارم).
    شما چون قبلا اقدام کردید قطعا به چم و خم کار آشنا شدید. بازهم سعی کنید تمام نکات ریز و درشتی که میتوانید رو قید کنید تا احتمال هر نوع بهانه جویی رو از آفیسر بگیرید. هرچند که بارها گفته شده و دیدیم که با ارائه هر نوع مدرکی، همه چیز به فاز و حس و حال اون آفیسر داره. متاسفانه !
    شاید شاید حتی ممکنه 1% اتفاق چند روز پیش که دلسوزی هاو همدردی های زیادی برای مردم ایران شده، تاثیر مثبتی در ویزای شما داشته باشه. تاکید میکنم "شاید".
    خلاصه اینکه شما چیزی رو از دست نمیدید و اتفاقا بعد از ریجکتی، موقع مناسب برای درخواست دوباره، زمانی است یک تغییری در شرایط متقاضی ایجاد بشه که برای شما این اتفاق افتاده. ضمن اینکه به قاعده، بایومتریک که قبلا انجام دادید هم برای شما کماکان اعتبار خواهد داشت. پس به نظر من اقدام کنید و امیدوارم که ویزا بگیرید.

Junior Member

من دقيقا شرايطم مشابه شماست ، شما اكانت جديد باز كرديد يا با پرونده قديمي اقدام كرديد؟ با توجه به اينكه نوزاد انگشت نگاري ندارد پاسخ گرفتيد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من ساکن بودن در کشوری غیر از ایران تاثیر مثبت یا منفی در دادن یا ندادن ویزا ندارد. تنها فرقش این هست که شما در فرم هایی که قبلا پر کردید، محل اقامت فعلی خودتون رو که از داخل اون کشور دارید اقدام میکنید رو میزنید ترکیه. مدارک کاری و غیره هم که برای کارفرمای ترکیه خواهد بود.
    اما اینکه شما ساکن کشوری به جز ایران اونهم با وضع کنونی هستید شاید نقطه مثبتی باشه. اما همونطور که خودتون هم گفتین خیلی ها با مدارک خیلی کامل و بی نقص ریجکت میشن که اصلا و اصلا ارتباطی به این اتفاقات چند روز اخیر نداره و همیشه ی خدا این نا عدالتی و بی منطقی در صدور ویزا حتی ویزاهای مهاجرتی بوده (نمونش خود من ) و هست. از طرفی خیلی ها با ساده ترین مدارک و حتی نداشتن برخی مدارک مهم (مثل ویزای شینگن یا جواز کسب و کار و شرکت ، سند خانه و اینجور چیزها) در همین چند ماه پیش به راحتی و خیلی زود در مدت کمتر از یک ماه ویزا گرفتن.( نمونه های زیادی رو خودم شخصا اطلاع دارم).
    شما چون قبلا اقدام کردید قطعا به چم و خم کار آشنا شدید. بازهم سعی کنید تمام نکات ریز و درشتی که میتوانید رو قید کنید تا احتمال هر نوع بهانه جویی رو از آفیسر بگیرید. هرچند که بارها گفته شده و دیدیم که با ارائه هر نوع مدرکی، همه چیز به فاز و حس و حال اون آفیسر داره. متاسفانه !
    شاید شاید حتی ممکنه 1% اتفاق چند روز پیش که دلسوزی هاو همدردی های زیادی برای مردم ایران شده، تاثیر مثبتی در ویزای شما داشته باشه. تاکید میکنم "شاید".
    خلاصه اینکه شما چیزی رو از دست نمیدید و اتفاقا بعد از ریجکتی، موقع مناسب برای درخواست دوباره، زمانی است یک تغییری در شرایط متقاضی ایجاد بشه که برای شما این اتفاق افتاده. ضمن اینکه به قاعده، بایومتریک که قبلا انجام دادید هم برای شما کماکان اعتبار خواهد داشت. پس به نظر من اقدام کنید و امیدوارم که ویزا بگیرید.

خیلی ممنون از وقتی که گذاشتین. بله متاسفانه با پاسپورت ایرانی کلا هر جا باشیم شانس بالایی نداریم
    من مدارک رو آپلود کردم و امشب سابمیت می کنم. و همونطور که شما هم گفتین خوشبختانه احتیاجی به بایومتریک ندارم دوباره. امیدوارم امسال ویزا رو بدن.
    امیدوارم همه موفق بشن و ویزا رو بگیرن

Junior Member

سلام
    وقت همگی بخیر
    یکی از دوستان من حدود2 سال هس ویزای توریستی گرفته ولی متاسفانه نتونسه ورود داشته یاشه الان شرایط این رو داره که بره ولی 6 ماه بیشتر اعتبار ویزا و پاسپوت نداره
    اگر بخواد سفری 20 روزه داشته باشه به اونجا براش دردساز نمیشه
    لطفا اگر راهکاری هست اعلام کنید
    باتشکر از همه عزیزان

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط behruoz نمایش پست ها
    سلام
    وقت همگی بخیر
    یکی از دوستان من حدود2 سال هس ویزای توریستی گرفته ولی متاسفانه نتونسه ورود داشته یاشه الان شرایط این رو داره که بره ولی 6 ماه بیشتر اعتبار ویزا و پاسپوت نداره
    اگر بخواد سفری 20 روزه داشته باشه به اونجا براش دردساز نمیشه
    لطفا اگر راهکاری هست اعلام کنید
    باتشکر از همه عزیزان
    من فکر میکنم ایشون میتونن پاسپورتشون رو عوض کنن و با همراه داشتن پاسپورت قبلی به شرطی که طی فرایند ابطالش ویزای کانادا خراب نشده باشه (مثلا پانچ نشده باشه) قبل از انقضای ویزا به کانادا سفر کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط linda_mmd نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت همه

من یک سال و نیم پیش از ایران درخواست ویزای توریستی داده بودم .مدارکم کامل بود اما متاسفانه ریجکت شدم.
    الان چند ماهی است که ساکن ترکیه هستم.کارت اقامت و خانه ی البته اجاره ای دارم. برای مجموعه ای که در ایران هم دفترکار دارند کار میکنم. گواهی اشتغال و فرم مرخصی و حساب بانکی در اینجا دارم.
    همه ی مدارکم کامله و صرفا جهت توریستی و بررسی شرایط تو کانادا می خواهم سفری 2 هفته ای داشته باشم. می خواستم نظرات شما دوستان رو بدونم که زندگی خارج از ایران شانسی برای ویزا گرفتن داره یا خیر؟
    به خاطر اوضاعی که این روزها در ایران در جریانه این سوال رو می پرسم چون گویا یک سری افراد با داشتن شرایط خیلی خوب ریجکت شدن متاسفانه.
    صادقانه عرض کنم شما از نظر افسر ویزا شرایط پایدار اقامتی در کشور محل اقامت ندارید و نه تنها حضور شما در ترکیه پوینت مثبت نداره، بلکه تاثیر منفی نیز میتواند داشته باشد.
    درهرصورت همانطور که سایر دوستان گفتند، این موارد تقریبا نسبی است و مثال نقض برای اثبات امکان خلاف رویه موجوده.

موفق باشید

Junior Member

سلام به همه
    من با ویزای دانش آموزی در حال تحصیل دبیرستان کانادایی هستم.
    برای پدر مادرم ویزای توریستی اپلای کردم:
    10 june: نامه تایید ارسال مدارک
    12 june: نامه بایومتریک
    1 July: رفتند انگشتنگاری استانبول
    و پس از ۵ ماه و ۱۹ روز :
    18 دسامبر : correspondence letter
    19 دسامبر: passport request
    مربوط به سال ۲۰۱۹

خودم براشون دعوت نامه نوشتم که من از وقتی اینجام اعضای خونوادم رو ندیدم و بدلیل ترم تابستونه و تایم کم خودم نمیتونم برگردم.

ضمنا سفارت کانادا تو آنکارا از حساب پدرم استعلام گرفت.
    سفارت به بانک اصلی تو تهران ایمیل زد، و تهران به بانک شهرستان که پدر من هستند
    اما رییس بانک بدون امضا کردن و مسولیت گرفتن نامه رو فرستاد تهران، و تهران هم قبول نکردن که باعث تاخیر پرونده شد.
    آخرش که پدرم پیگیری کرد بلاخره با امضای ایشون جواب سفارت رو دادن و چند روز بعد اپروو شدن.
    خواستم بگم اگه به بک گراند چک خوردین و خیلی طول کشیده به احتمال خیلی زیاد از دست سفارت خارجه و مشکل یه جا دیگس.

به نظرم اگه خودتون اقدام میکنید کاملا صادق باشید و همه جوانب رو در نظر بگیرید
    افیسر ها کاملا آگاهند که کانادا کشور چندان توریستی نیست برای ما ایرانیا، مخصوصا تو این شرایط
    اگر کانادا هستید میخواین واسه خونواده اپلای کنید حتما یه دلیل منطقی بیارین که خودتون نمیتونید برگردید.
    و اگر ریجکت شدین اصلا امیدتون رو از دست ندید (مثل خودم قبل اومدنم یه بار ریجکت شدم)
    مدارک رو از همه جهت قوی کنید دوباره ارسال کنید.

این تجربیات من بود
    امیدوارم همگی موفق باشید.

Junior Member

منظورت از استعلام چیه ؟

استعلام صحت مدارک یا استعلام موجودی ؟

برای صحت مدارک که ققط تهران جواب گو هست. به هیچ شعبه ای ایمیل نمی زنن.
    میشه جزییاتش رو بگی ؟‌ حتما کمکه واسه حیلی ها. الان واسه منم بیشتر از یک ماهه جواب ندادن هنوز.
    همسرم کاناداست و چون تا پنج سال (پنج ماه دیگه این محدودیتش تموم میشه) اجازه نداره اسپانسر بشه واسم دعوت نامه فرستاده. البته مدارک دیگه ای هم که تای خانوادگی منو ثابت کنه (معافیت کفالت معلولیت پدرم) هم دادیم.

Junior Member

سلام دوستان بعد از ۳۳ روز دیشب پرونده م آپدیت شد و یه نامه با عنوان correspondence letter اومده بود. کسی معنی اینو میدونه چیه ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)