نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1762 از 1841 نخستنخست ... 7621262166217121752175317541755175617571758175917601761176217631764176517661767176817691770177117721812 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,611 تا 17,620 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط linda_mmd نمایش پست ها
    دوستان من به یک مشکلی برخوردم. موقع پرداخت هزینه اپلیکیشن ریجکت میکنه. هم با ویزا کارت خودم و هم از آمریکا خواستن پرداخت کنن انجام نشد.
    کسی مثل من به این مشکل برخورده؟؟ نمی دونم چیکار کنم
    لیندا جان سلام
    من به همچین مشکلی بر نخوردم اما یه سرچ کردم چیزی که فعلا فهمیدم (نمیدونم تا چه حد درست باشه) نوشته ممکنه محدویت های پرداختی روی کارتهایی که استفاده میکنید قرار داشته باشه که باید با بانک مربوطه صحبت بشه تا دسترسی کامل بین المللی را باز کنه بر روی کارت.
    نمیدونم چقدر منطقیه من خودم هم زیاد قابل قبول نبود برام اما شاید درست باشه شاید نباشه.
    شاید هم فعلا پورتالهای پرداختی خود سایت مشکل داره یا overload شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ElectronicArts نمایش پست ها
    معلوم نیست دوست عزیز من تمکن سند خونه به ارزش 1 میلیارد + 500 میلیون حساب بانکی گذاشتم واسه ویزای تحصیلی بعد دولت مدعی حقوق بشر تو کانادا به دلایل سیاسی من و خیلی های دیگه رو ریجکت کردن گفتن به دو دلیل 1-روابط خانوادگی تو کانادا و ایران (من همه کس و کارم ایرانه و هیچ کسی رو ندارم تو کانادا که خودش باید پوینت مثبت باشه!!!!) 2-دلیل اومدن (چرت ترین چیزی که شنیدم تا الان یعنی چی دلیل اومدن ؟ دلیل دانشگاه و دانشجو بودن!!!!!!)
    حالا من درخواست note کردم ولی 30 روز این طورا طول میکشه تا ببینیم چه اراجیفی نوشته اون آفیسر که اعتراض کنم و دوباره اپلای ببینم چی میشه
    خدا کنه این دفعه اوکی بشه ولی سر قضیه هواپیما ظاهرا دارن همه رو رد میکنن بدون خوندن پرونده ها
    متاسفانه همانطور که بارها همه دوستان گفتن، من هم گفتم بیشتر پرونده ها چه توریستی ، چه دانشجویی به دلایل مسخره ریجکت میشه...شما حسابش رو بکن وقتی طرف با زن و یک بچه پرونده مهاجرتیِ باز داره، و یه درخواست ویزای توریستی هم داده که از یک سمینار در کانادا براش دعوتنامه اومده، بعد از چند ماه و 2 هفته بعد از اینکه اون سمینار تمام شده ! تازه به این خانواده ویزا دادن! ویزا دادنش حالا هیچی، اینکه اگر دلیل سفر اون سمینار هست که داداشِ من اون سمینار 2 هفته اس که تموم شده پس ویزای چیو میدی!! بعد واسه شما یا خیلی از دوستان دیگه میاد میگه من از دلیل سفر شما satisfied نشدم!

این 2و3 تا دلیل رو واسه همه ریجکتی ها میگن. کلا همینجوری کیلویی این 4 تا خط رو copy-paste میکنن و میدن. مثل وب فرم های که واسه پرونده های مهاجرتی میدن و کاملا معلومه که یه template دارن و فقط در آخر، اسم یه کاربر که اون رو میفرسته میخوره.

خیلی از دانشجوهای مثل شما از دوستان خود من هستند و تمامشون رد شدن حتی با اینکه پذیرش از اون دانشگاه داشتن و باید میرفتن اول ترم سر کلاس...... من همیشه گقتم و میگم همش به اون افیسر بستگی داره و عشقش بکشه میده عشقش نکشه حال نکنه نمیده. کاری هم نداره که من و شما مدرک چی ارائه دادیم، دانشجویی ایم، نیستیم، مادر مریض داریم، پدرمریض داریم. تازه فرض کنیم به همه ی ماها هم ویزا بدن، اون آفیسری که توی فرودگاه کانادا هست هم همان اختیارات آفیسرِ ویزا آفیس رو داره و میتونه هممون رو همونجا توی فرودگاه همه رو ریجکت کنه.

اونهایی هم که گرفتن به نظر من با خودشون این فکر رو نکن که به به مدارک ما عالی و کامل بوده، خیر. شما خوش شانس بودی اون آفیسر به شما ویزا داده.

بعید میدونم توی اون نوت، اون دلایل اصلی رو به شما بگن چون اگر مربوط به مسائل سیاسی یا حتی مطالب ریز دیگه باشه ، برای اینکه واسشون دردسر نشه، جواب درست نمیدن. مگر اینکه بخت با شما یار باشه و بگن که حداقل بدونی واقعا چه خبر بوده.
    بنده خدا یکی از بچه های همینجا مادرش میخواسته بره فرزندش که اونجا دانشجو هست رو ببینه سریع ریجکت کردن و مثالهای دیگر و و و و و و و.
    شیر تو شیریه دوست electronic arts
    ویرایش توسط nimallica : January 25th, 2020 در ساعت 04:28 AM

Junior Member

سلام و تشکر بابت پاسخ به سوالهایم
    من چند تا از مدارک را آپلود کردم مثل تراول هیستوری و ازدواج و دعوتنامه اما چند تای دیگر مثل مالی و عکس و ... هنوز آپلود نکردم .... آیا امکان ویرایش آپلود های قبلی را هنوز دارم که مدرکی اضافه کنم ؟

Junior Member

درود بر شما
    آیا اسکن مدارک با dpi 100 یا 75 اشکال دارد ؟

Junior Member

سلام دوستان. من و همسرم امسال ویزی توریستی گرفتیم یه سوالی داشتم اگه هنگام سفر میزان پولی که همراهمون می بریم خیلی کمتر از مقداری باشه که تو فرم اعلام کردیم مشکلی پیش میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dorcheh نمایش پست ها
    سلام و تشکر بابت پاسخ به سوالهایم
    من چند تا از مدارک را آپلود کردم مثل تراول هیستوری و ازدواج و دعوتنامه اما چند تای دیگر مثل مالی و عکس و ... هنوز آپلود نکردم .... آیا امکان ویرایش آپلود های قبلی را هنوز دارم که مدرکی اضافه کنم ؟
    خواهش میکنم دوست عزیز

بله امکانش هست. تا زمانیکه اون هزینه اخر رو پرداخت نکردین، میتونید وارد پروفایل بشین مدرک هر قسمت رو دوباره اپلود کنید مثلا فلان فرم رو اپدیت کردید اما یادتون میفته که نیاز به اصلاحی چیزی داره ، اصلاح رو انجام میدید و دوباره اپلود میکنید.
    وقتی هزینه رو دادید درواقع هیچ امکانی نخواهید داشت که مدرکی اضافه یا کم کنید، اگر احیانا چیزی جا مانده باشه یا بخواین بابت فلان مورد توضیحی به همراه مدرک اعلام کنید باید از طریق webform ایمیل بزینید و مستندات جدید خودتون رو بفرستین
    ویرایش توسط nimallica : January 25th, 2020 در ساعت 04:13 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط dorcheh نمایش پست ها
    درود بر شما
    آیا اسکن مدارک با dpi 100 یا 75 اشکال دارد ؟
    ارادت
    راستش توی توضیحات و راهنماهاش نوشته 150 dpi حداقل. اما شما خودتون چک کنید ببینید اگه با 100 یا 75 اسکن میکنید ایا کیفیتش در حد معقولی هست یانه ( بعید میدونم اما میتونه خوبم بشه. من تجربم با اسکنر خودم خوب نمیشد). ولی احتمال زیاد با 100 یا 75 نوشته ها تار سایه خورده کج و کله میشه دور همه حروف یه سایه تار ایجاد میشه تازه اگر یه مرحله زو هم بکنید دیگه اوضاع خرابتر هم میشه .. اگه خیلی بد میشد پس سعی کنید حداقل کیفیت مناسب اسکن کنید. کیفیت های مختلف رو امتحان کنید قظعا به یه حد وسطی میرسید. با تنظیمات اسکنرتون بازی کنید یه سری اپشن ها رو اگر تیک اشان رو بردارید حجم فایلتان کم میشه.
    گاهی میتونید مدرک رو به صورت یک عکس اسکن کنید با فرمت tif, بعد یا یه نرم افزار دیگه اون رو به pdf تبدیل کنید. من خودم این کار رو واسه بخش مدارک مالی کردم چون اون پرینت گردش 6 ماهه هم جزوش بود حجم فابلها نزدیک 10 مگ میشد.
    کیفیت هم پایین بیاد شمام جای افیسر باشی زیاد حال نمیکنی ، تر و تمیز نیست ضمن اینکه خوانا هم نیست. نهایتا پشینهاد میکنم همه کیفیت ها وحالتها رو امتحان کنید تا بهترین ولی کم حجم ترین حالت رو پیدا کنید.
    برای فرستادن مدارک هم عجله نکنید . همه رو با ارامش سر فرصت حتی چندبار چک کنید. حتی اگر راجع به چیزی کوچکترین شکی داشتید میتونید اینجا مطرح کنید شک نکنید بچه ها و من اگر بدونیم پاسخ شما رو خواهیم داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikoosh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من و همسرم امسال ویزی توریستی گرفتیم یه سوالی داشتم اگه هنگام سفر میزان پولی که همراهمون می بریم خیلی کمتر از مقداری باشه که تو فرم اعلام کردیم مشکلی پیش میاد؟
    به به مبارکه دوست عزیز. به سلامتی
    من همین سوال رو از وکیلم پرسیدم گفت اشکالی نداره. میتونی بگی یه بخشی رو مجبور شدم ریال کنم و در ایران بابت مقدمات سفرم خرج کنم اگر هم زیادتر از او مقدار که اعلام کردین باشه بازم مشکلی نیست فقط توی اون فرم اظهارنامه یادتون باشه که اگر کلیه پولهایی که با خودتون دارید یعنی ریال دلار یورو پوند و هر نوع پولی، اگر ارزش دلاریه انها بیشتر از 10هزار دلار کاناداست توی فرم اعلام کنید. حتی میگن گاهی اگر شیء نفیس یا قیمتی هم همراه داریم مثلا یه تکه جواهر خاص یا همچین چیزی ارزش اون رو هم باید محاسبه کنید. اما در کل گیر نمیدن. اما شاید چون اوضاع الان برای ایرانی ها خاصه در فرودگاه حساسیت بیشتری به خرج بدن.
    دوستان دیگر هم قطعا نظرشون کمک خواهد کرد.

سلام دوستان
    من و هم همسرم هر دو اقامت دایم کشور بلژیک داریم..من کار میکنم بصورت تمام وقت و قرارداد دایم با شرکت اما همسرم کار نمیکنن..برای ویزای توریستی کانادا میخواییم اقدام کنیم..سند خونه و....نداریم ولی فیش حقوقی و قرارداد کاریم هست
    خواستم بدونم بدون دعوتنامه از کسی و نشون دادن اینکه اقامت ما توی هتل هست تورونتو...آیا شانس ویزای توریستی داریم؟ممنونم

سلام دوستان
    یک سوال داشتم
    من دایی خانومم در کانادا هستند

امکانش هست خانم‌ من بعنوان همراه مادرشون برای دیدن داییشون برن؟
    بعنوان کمک برای مادرشون که آشنایی به زبان انگلیسی ندارن

خانومم شاغل هستن با سابقه ۹ ساله
    از نظر تمکن‌مالی هم مشکلی نداریم
    خونه هم به نامشون هست

دایی ایشون چه متنی بهتر است در دعوتنامه بنویسن؟
    سوال آخرم در‌مورد اکانت درست کردن هست، باید مادر خانمم اکانت درست کنن و خانومم زیر مجموعه ایشون بشن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)