نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1763 از 1841 نخستنخست ... 7631263166317131753175417551756175717581759176017611762176317641765176617671768176917701771177217731813 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,621 تا 17,630 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomanb1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال داشتم
    من دایی خانومم در کانادا هستند

امکانش هست خانم‌ من بعنوان همراه مادرشون برای دیدن داییشون برن؟
    بعنوان کمک برای مادرشون که آشنایی به زبان انگلیسی ندارن

خانومم شاغل هستن با سابقه ۹ ساله
    از نظر تمکن‌مالی هم مشکلی نداریم
    خونه هم به نامشون هست

دایی ایشون چه متنی بهتر است در دعوتنامه بنویسن؟
    سوال آخرم در‌مورد اکانت درست کردن هست، باید مادر خانمم اکانت درست کنن و خانومم زیر مجموعه ایشون بشن؟
    هر کسی میتونه به هر دلیلی تقاضای ویزای توریستی به کانادا رو بده و منعی نیست. البته تشخیص قابل قبول بودن دلیل با افسر مهاجرت هست.
    همسر شما دیگه جزو خانواده مادرشون محسوب نمیشن و باید یک پرونده جداگانه باز کنند. در نامه هدف از سفر ذکر کنن که یکی از دلایلشون همراهی با مادرشون هست که انگلیسی بلد نیستند. مادرشون هم میتونن در نامه خودشون همین رو ذکر کنند.
    یک فرم دیگه هست که مشخصات افراد خانواده رو میخواد (در اون همسرتون و مادرشون خانواده محسوب میشن) در اونجا باید اینکه با هم سفر میکنند رو علامت بزنند. (البته اگر فرمها عوض نشده باشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomanb1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال داشتم
    من دایی خانومم در کانادا هستند

امکانش هست خانم‌ من بعنوان همراه مادرشون برای دیدن داییشون برن؟
    بعنوان کمک برای مادرشون که آشنایی به زبان انگلیسی ندارن

خانومم شاغل هستن با سابقه ۹ ساله
    از نظر تمکن‌مالی هم مشکلی نداریم
    خونه هم به نامشون هست

دایی ایشون چه متنی بهتر است در دعوتنامه بنویسن؟
    سوال آخرم در‌مورد اکانت درست کردن هست، باید مادر خانمم اکانت درست کنن و خانومم زیر مجموعه ایشون بشن؟
    سلام دوست عزیز
    والا امکان همه چی هست. به نظر من همه این شانس رو دارن که ویزا رو بگیرن حالا بعضی مواقع افرادی که نسبت های درجه 1 فامیلی دارن از شانس بالاتری برخوردار هستن امااا با توجه به روند حدود 1 یا 2 ماه اخیر که 90% درخواست ها رو در عرض 10 و 15 روز بعد از انگشت نگاری ریجکت میکنن، پدر و مادرهایی هم بودن که میخواستن برن فرزندانشون رو ببینن اما ویزا نگرفتن. دانشجوهای زیادی بودن که بااینکه پذیرش داشتن و باید ویرفت سر کلاس، به اونها هم ندادن. بسیاری از افراد با مدارک محکم مالی و فامیلی هم ریجکت شدن اما یکسری افراد با کمترین مدارک ویزا گرفتن. کاملا شانسیه و به آفیسر بستگی داره اما خب ما و شما چاره ای نداریم و باید کاملترین مدارکی که میتونیم ارائه بدیم ف بقیه اش دیگه شانسه. کلا خیلیی بیشتر از اون چیزی که فکر میکنیم بی درُ پیکر شده.

به نظر من اقدام کنید چرا که نه. دعوتنامه ای که دایی خانومتون میده، در واقع دعوتنامه رو برای هر دو این عزیزان بده و مشخصات هر دو نفر رو ذکر کنه و یه جوری بیان کنه که مثلا چون سن مادر من بالا هست و تسلط به زبان انگلیسی نداره و مواقعی که من سر کار هستم ایشون بتونه با دخترشون شهر و بگرده و اینا. اما به نظرم جوری ننویسین که در واقع دلیل اومدن خواهر شما صرفا مراقبت از مادرتونه چون شاید برعکس تاثیر بدی بذاره. تنظیم همچین متنی شاید سخت باشه اما دوستان اگه تجربه همچین شرایطی رو دارن بهتر میتونن به شما کمک کنن. (نمیدوم فرمت کلی دعوتنامه رو که چه چیزهایی لازمه که ذکر بشه اطلاع دارید یا نه. اما اگر تمایل داشتید بگین من براتون میگم).

برای ساخت پروفایل: یک بار مادر خانم میشه نفر اصلی و دخترشون میشه زیر مجموعه. یک پروفایل دیگه هم درست کنید که دختر میشه نفر اصلی و مادر میشه زیرمجموعه. بعد توی فرم ها دقت کنید که اون شخصی که زیرمجموعه هست رو باید به عنوان فردی متقاضی اصلی رو در این سفر همراهی خواهد کرد رو ذکر کنید. فکر کنم در فرم family information imm5645 که این سوال رو مپرسه: Will accompany you to Canada? و در قسمت اثبات نسبت های فامیلی هم مدارک شناسایی دختر و مادر و دایی رو میذارید که کامل مشخص بشه ( برای هر کدام از پروفایل ها). من این اطلاعات این قسمت رو بر اساس کاری که برای پدر و مادرم انجام دادیم بیان کردم. اینکه برای مادر و دختر هم صدق کنه 100% مطمئن نیستم اما من توضیحاتش رو دادم و از دوستانی که این پست رو میخونن اگر احیانا من در قسمت آخر که در مورد پروفایل هست اشتباهی کردم، اصلاح کنن تا دوستمون دچار اشتباه نباشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط moris62 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و هم همسرم هر دو اقامت دایم کشور بلژیک داریم..من کار میکنم بصورت تمام وقت و قرارداد دایم با شرکت اما همسرم کار نمیکنن..برای ویزای توریستی کانادا میخواییم اقدام کنیم..سند خونه و....نداریم ولی فیش حقوقی و قرارداد کاریم هست
    خواستم بدونم بدون دعوتنامه از کسی و نشون دادن اینکه اقامت ما توی هتل هست تورونتو...آیا شانس ویزای توریستی داریم؟ممنونم
    سلام دوست عزیز. بله شانس دارید چرا نداشته باشید. همه این شانس رو دارن اما گرفتن ویزا علاوه بر ارائه هر مدرکی، به شانس و اون آفیسر بستگی داره. پرونده های زیادی با مدارک عالی رجکت شده و کماکان می شوند، پرونده های دانشجوی و ویزاهای مادر پدر ها هم در این 1و 2 ماه اخیر سریع ریجکت میشه ( هرچند که قبلا هم ریجکت میشد اما نه در این ابعاد وسیع) که خب دلایل سیاسی مهمترین و اصلی ترین دلیل هست. برای همین کامل بودن یا نبودن مدارک 100% تضمین کننده گرفتن ویزا نیست.

شما به جای دعوتنامه، رسید رزرو هتل و بلیط هواپیما رو آپلود کنید. بقیه مدارک رو هم از ریز و درشت هرچه دارید ارائه بدین. دلیل سفر رو هم کامل شرح بدین و واقع بینانه بگید که هدفتون چیه و چی کار میخواید بکنین. حتی مثلا اگر قصد دارید از فلان مکان یا منطقه بازدید داشته باشد اینها رو هم بنویسید. اما خیلی زیاده روی نکنید که آفیسر رو کلافه کنه، و خیلی هم خلاصه ننوسید که آفیسر هیچی دستگیرش نشه.
    اینکه خونه ندارین به نظرم زیاد مهم نیست . شما ساکن یکی از بهترین کشورهای اروپایی هستید و هیچ لزومی نداره همه اونجا خونه داشته باشن (برعکس ایران). شما همون اجاره نامه رو ارائه بدین.
    اینکه اقامت کشور دیگه ای رو دارید امتیار خیلی خوبیه برای شما.

شک نکنید و اقدام کنید. فوقش اینه شما یه هزینه ای کردید ولی در عوض شانس خوتون رو امتحان کردید.

سلام دوستان
    ما می خواهیم برای مادرم مجدد ویزای توریستی بگیریم. ایشون یکبار پیش از این گرفتن و در نتیجه بایومتریک معتبر دارن. الان که می خواهیم اپلیکیشنشون رو کامل کنیم یکی از موارد چک لیست ۲ قطعه عکس هادرکپی پشت نویسی شده هست که نمی دونیم این هادر کپی ها ر واصلا باید چه کنیم. مگه فرایند کامل آنلاین نیست؟‌اصا هیچ ایده ای نداریم و بعد از جستجو چیزی متوجه نشدم. ممنون می شم از دوستان اگر اطلاعاتی دارن راهنمایی بفرمایید.

ممنونم از پاسخ
    فقط سوال اینکه الان میخوام با همسرم اقدام کنم..باید دوتا پروفایل جداگانه درست کنیم؟بعد کجا میتونم بگم ایشون همسرمه و من ساپورت مالیشو به عهده میگرم؟

ممنونم از پاسخ
    فقط سوال اینکه الان میخوام با همسرم اقدام کنم..باید دوتا پروفایل جداگانه درست کنیم؟بعد کجا میتونم بگم ایشون همسرمه و من ساپورت مالیشو به عهده میگرم؟
    بله. برای هر کدام یک پروفایل جداگانه درست کنید. یکبار شوهر به عنوان متقاضی اصلی و همسر به عنوان فرد همراه، و پروفایل بعدی هم برعکس این حالت.

در فرم مخصوص اطلاعات خانوادگی imm5645، فردی که قرار است متقاضی اصلی رو در این سفر همراهی کند رو تیک Yes رومیزنید. سوالش این هست Will accompany you to canada.
    در مورد اثبات نسبت زناشویی، هم مدارک شناسایی هر دو نفرتون رو در هر کدام از پروفایلها آپلود کنید.

برای مدارک مالی، تا جایی که من اطلاع دارم، هم در پروفایل شوهر که همان مدارک مالی شوهر رو آپ میکنید. در پروفایل همسر هم همان مدارک مالی رو مجدد آپلود کنید منتها میتوانید یک کاور لتر اضافه کنید و چند خطی توضیح دهید که بنا به این دلیل یا دلایل، حامی مالی همسر من، خودم یعنی شوهر ایشان هستم.

ApplyAbroad Hero

ممنونم از پاسخ
    یک‌ پروفایل درست میکنید. یکی میشه نفر اصلی و دیگری همراه. پرسشنامه رو که پر‌کردید مدارک مورد نیاز رو در انتها به شما اعلام میکنه. یکی از این مدارک سند ازدواج هست. مدارک مالی هم اگر میخواهید هر دو ارائه بدین میتونید در قسمت ساپورت مالی مدارک هر دو رو در قالب یک فایل ارائه بدین‌.
    در فرمها نام و مشخصات پدر و مادر و برادر و خواهر رو هم‌ میپرسن، همسر که جای خود داره‌.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    والا امکان همه چی هست. به نظر من همه این شانس رو دارن که ویزا رو بگیرن حالا بعضی مواقع افرادی که نسبت های درجه 1 فامیلی دارن از شانس بالاتری برخوردار هستن امااا با توجه به روند حدود 1 یا 2 ماه اخیر که 90% درخواست ها رو در عرض 10 و 15 روز بعد از انگشت نگاری ریجکت میکنن، پدر و مادرهایی هم بودن که میخواستن برن فرزندانشون رو ببینن اما ویزا نگرفتن. دانشجوهای زیادی بودن که بااینکه پذیرش داشتن و باید ویرفت سر کلاس، به اونها هم ندادن. بسیاری از افراد با مدارک محکم مالی و فامیلی هم ریجکت شدن اما یکسری افراد با کمترین مدارک ویزا گرفتن. کاملا شانسیه و به آفیسر بستگی داره اما خب ما و شما چاره ای نداریم و باید کاملترین مدارکی که میتونیم ارائه بدیم ف بقیه اش دیگه شانسه. کلا خیلیی بیشتر از اون چیزی که فکر میکنیم بی درُ پیکر شده.

به نظر من اقدام کنید چرا که نه. دعوتنامه ای که دایی خانومتون میده، در واقع دعوتنامه رو برای هر دو این عزیزان بده و مشخصات هر دو نفر رو ذکر کنه و یه جوری بیان کنه که مثلا چون سن مادر من بالا هست و تسلط به زبان انگلیسی نداره و مواقعی که من سر کار هستم ایشون بتونه با دخترشون شهر و بگرده و اینا. اما به نظرم جوری ننویسین که در واقع دلیل اومدن خواهر شما صرفا مراقبت از مادرتونه چون شاید برعکس تاثیر بدی بذاره. تنظیم همچین متنی شاید سخت باشه اما دوستان اگه تجربه همچین شرایطی رو دارن بهتر میتونن به شما کمک کنن. (نمیدوم فرمت کلی دعوتنامه رو که چه چیزهایی لازمه که ذکر بشه اطلاع دارید یا نه. اما اگر تمایل داشتید بگین من براتون میگم).

برای ساخت پروفایل: یک بار مادر خانم میشه نفر اصلی و دخترشون میشه زیر مجموعه. یک پروفایل دیگه هم درست کنید که دختر میشه نفر اصلی و مادر میشه زیرمجموعه. بعد توی فرم ها دقت کنید که اون شخصی که زیرمجموعه هست رو باید به عنوان فردی متقاضی اصلی رو در این سفر همراهی خواهد کرد رو ذکر کنید. فکر کنم در فرم family information imm5645 که این سوال رو مپرسه: Will accompany you to Canada? و در قسمت اثبات نسبت های فامیلی هم مدارک شناسایی دختر و مادر و دایی رو میذارید که کامل مشخص بشه ( برای هر کدام از پروفایل ها). من این اطلاعات این قسمت رو بر اساس کاری که برای پدر و مادرم انجام دادیم بیان کردم. اینکه برای مادر و دختر هم صدق کنه 100% مطمئن نیستم اما من توضیحاتش رو دادم و از دوستانی که این پست رو میخونن اگر احیانا من در قسمت آخر که در مورد پروفایل هست اشتباهی کردم، اصلاح کنن تا دوستمون دچار اشتباه نباشن.
    برای هر خانواده (زن و شوهر و فرزندان وابسته) یک پروفایل لازم است. اگر‌ فرزند وابسته نباشد باید پروفایل جداگانه بسازد.

Junior Member

سلام دوستان. چند سال قبل ویزای مولتی کانادا گرفتم برای کنفرانس ولی چون ویزام دیر اومد نرفتم. نوع ویزا هم بی 1 ویزیتور- بیزنس هست. تا آخر ماه می امسال هم وقت داره و پاسپورتم هم هفت ماه بعد از ماه می منقضی میشه. سوالم این هست که به عنوان آخرین تاریخ تا کی فرصت دارم برم و از ویزام استفاده کنم؟ میتونم اوایل می سفر کنم یا حتما باید قبلش سفر کنم؟ و اینکه آیا اونجا از من مدارک مالی میخواند برای چند روزی که هستم؟ متشکرم

Junior Member

سلام
    درخواست note چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ElectronicArts نمایش پست ها
    معلوم نیست دوست عزیز من تمکن سند خونه به ارزش 1 میلیارد + 500 میلیون حساب بانکی گذاشتم واسه ویزای تحصیلی بعد دولت مدعی حقوق بشر تو کانادا به دلایل سیاسی من و خیلی های دیگه رو ریجکت کردن گفتن به دو دلیل 1-روابط خانوادگی تو کانادا و ایران (من همه کس و کارم ایرانه و هیچ کسی رو ندارم تو کانادا که خودش باید پوینت مثبت باشه!!!!) 2-دلیل اومدن (چرت ترین چیزی که شنیدم تا الان یعنی چی دلیل اومدن ؟ دلیل دانشگاه و دانشجو بودن!!!!!!)
    حالا من درخواست note کردم ولی 30 روز این طورا طول میکشه تا ببینیم چه اراجیفی نوشته اون آفیسر که اعتراض کنم و دوباره اپلای ببینم چی میشه
    خدا کنه این دفعه اوکی بشه ولی سر قضیه هواپیما ظاهرا دارن همه رو رد میکنن بدون خوندن پرونده ها

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)