نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1770 از 1841 نخستنخست ... 7701270167017201760176117621763176417651766176717681769177017711772177317741775177617771778177917801820 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,691 تا 17,700 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

دوستان کسی میدونه واسه پی گیری ویزای توریستی یه بچه ۶ ماهه که اورژانسی هست به کجا باید ایمیل بزنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط f.mirzaei نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه واسه پی گیری ویزای توریستی یه بچه ۶ ماهه که اورژانسی هست به کجا باید ایمیل بزنیم؟
    Ankra’s office at ANKRAIMMIGRATION@international.gc.ca

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    اپديت:
    پدر و مادرها اضافه شدند. همينطور پدر و مادر همسر
    آپدیت :

پدر و مادر افراد مقیم دایم یا شهروند باید دلیل ضروری برای سفر داشته باشند. صرفا برای بازدید و یا گردش اجازه ورود ندارند. اگرچه نیاز به دریافت موافقت کتبی از اداره مهاجرت ندارند

همسران افراد غیر شهروند و مقیم دایم می بایست ضمن اینکه دلیل ضروری سفر داشته باشند، موافقت کتبی اداره مهاجرت را نیز داشته باشند.

برای دریافت موافقت کتبی ایمیل به
    و با لحاظ کردن اطلاعات ذیل:

When you contact us, you must provide your

• full name
    • date of birth
    • unique client identifier (UCI)
    • passport number
    • detailed reason for travel
    • proof of relationship with an immediate family member in Canada
    • proof of immigration status of your immediate family member in Canada
    • proof of temporary resident visa or electronic travel authorization (eTA)

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    آپدیت :

پدر و مادر افراد مقیم دایم یا شهروند باید دلیل ضروری برای سفر داشته باشند. صرفا برای بازدید و یا گردش اجازه ورود ندارند. اگرچه نیاز به دریافت موافقت کتبی از اداره مهاجرت ندارند

همسران افراد غیر شهروند و مقیم دایم می بایست ضمن اینکه دلیل ضروری سفر داشته باشند، موافقت کتبی اداره مهاجرت را نیز داشته باشند.

برای دریافت موافقت کتبی ایمیل به

و با لحاظ کردن اطلاعات ذیل:
    میشه بگین این آدرس و مشخصات رو از کجا آوردین ؟ من با پدر و مادرم میخوام برم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Molecular Biology & Genetic Engineering/ UPM

من برای مادرم ویزای توریستی اپلای کرده بودم و دوم فوریه پاس ریکوئست شدند ولی ما پاسپورت رو هنوز براشون نفرستادیم. می دونم که این مهلت پاسپورت فرستادن یک ماه بیشتر نیست و تاریخ دوم مارچ منقضی شده. به نظرتون اگر الان من پاسپورت و نامه‌ای که خودشون دادن براشون بفرستم همچنان قبول می کنند که پرونده رو بررسی کنند یا نه؟ اصلن قسمت صدور ویزای توریستی در آنکارا الان کار می‌کنه؟ لطفن اگر اطلاعاتی دارید بدید ممنون میشم. اگر آژانسی رو هم می شناسید که الان فعال هستن و پاسپورت از تهران به آنکارا می برن بهم معرفی کنید، ممنون میشم.

مرسی وقت گذاشتید و پستم رو خوندید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ellii2007 نمایش پست ها
    من برای مادرم ویزای توریستی اپلای کرده بودم و دوم فوریه پاس ریکوئست شدند ولی ما پاسپورت رو هنوز براشون نفرستادیم. می دونم که این مهلت پاسپورت فرستادن یک ماه بیشتر نیست و تاریخ دوم مارچ منقضی شده. به نظرتون اگر الان من پاسپورت و نامه‌ای که خودشون دادن براشون بفرستم همچنان قبول می کنند که پرونده رو بررسی کنند یا نه؟ اصلن قسمت صدور ویزای توریستی در آنکارا الان کار می‌کنه؟ لطفن اگر اطلاعاتی دارید بدید ممنون میشم. اگر آژانسی رو هم می شناسید که الان فعال هستن و پاسپورت از تهران به آنکارا می برن بهم معرفی کنید، ممنون میشم.

من که از یکماه پیش واسه پسر شیرخوارم اقدام کردم هیچ جوابی نیامده .

نقل قول نوشته اصلی توسط ellii2007 نمایش پست ها

ترکیه کامل مرزش رو بسته و هیچ پرواز بین المللی وارد ترکیه نمیشه و هیچ آژانسی الان پاسپورت نمیفرسته. اون مهلت یکماهه هم نگران نباشید، به سه ماه افزایش داده شده

نقل قول نوشته اصلی توسط f.mirzaei نمایش پست ها
    میشه بگین این آدرس و مشخصات رو از کجا آوردین ؟ من با پدر و مادرم میخوام برم
    پدر مادر رزیدنت و سیتیزن مجوز کتبی لازم ندارن، تو سایت خود اداره مهاجرت نوشته اینارو

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    پدر مادر رزیدنت و سیتیزن مجوز کتبی لازم ندارن، تو سایت خود اداره مهاجرت نوشته اینارو
    مادر دوستم رو دیروز از مونترال برگردوندند ، بهمراه یه خانم و آقا و بچشون که بچه پاسپورت کانادایی داشته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Molecular Biology & Genetic Engineering/ UPM

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    ترکیه کامل مرزش رو بسته و هیچ پرواز بین المللی وارد ترکیه نمیشه و هیچ آژانسی الان پاسپورت نمیفرسته. اون مهلت یکماهه هم نگران نباشید، به سه ماه افزایش داده شده
    مرسی خیلی نگران بودم. شما می دونید این قانون که تاریخ تحویل پاسپورت به سفارت از یک ماه به سه ماه افزایش پیدا کرده، از کی اعمال شده؟ می خوام مطمئن شم که این تغییر زمان شامل حال مامان من میشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)