نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1771 از 1841 نخستنخست ... 7711271167117211761176217631764176517661767176817691770177117721773177417751776177717781779178017811821 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,701 تا 17,710 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط f.mirzaei نمایش پست ها
    مادر دوستم رو دیروز از مونترال برگردوندند ، بهمراه یه خانم و آقا و بچشون که بچه پاسپورت کانادایی داشته
    عجیبه، متن صریح خود قانون دولت کاناداست که پدر مادر رزیدنت و سیتیزن از منع سفر معاف هستن، اون بچه هم که پاس کانادایی داشته برگردوندن؟ مگه میشه بچه رو راه بدن پدر مادرش رو همزمان راه ندن؟ الان منم چک کردم مثل اینکه تو مونترال، آفیسرها خیلی سلیقه ای عمل میکنن و به قانون دولت هم کاری ندارن هر کس رو نخوان راه بدن، با دلیل مسخره عدم ضروری بودن سفر دیپورت میکنن. حالا اینکه منظورشون از سفر ضروری چیه معلوم نیست
    ویرایش توسط Iggy : April 18th, 2020 در ساعت 01:11 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط ellii2007 نمایش پست ها
    مرسی خیلی نگران بودم. شما می دونید این قانون که تاریخ تحویل پاسپورت به سفارت از یک ماه به سه ماه افزایش پیدا کرده، از کی اعمال شده؟ می خوام مطمئن شم که این تغییر زمان شامل حال مامان من میشه.
    دقیق نمیدونم از کدوم تاریخ شامل این سه ماه شده باشه ولی یه نکته دیگه هم که نوشته تو سایت اینه که هیچ پرونده ای رو تو این مدت به خاطر عدم امکان ارسال مدارک، ریجکت و ریفیوز نمیکنن دقیقا به مورد ارسال پاسپورت هم اشاره کرده، شما یه وب فرم بزنید بپرسید ازشون بهترین راه حله
    https://www.canada.ca/en/immigration...pplicants.html

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    عجیبه، متن صریح خود قانون دولت کاناداست که پدر مادر رزیدنت و سیتیزن از منع سفر معاف هستن، اون بچه هم که پاس کانادایی داشته برگردوندن؟ مگه میشه بچه رو راه بدن پدر مادرش رو همزمان راه ندن؟ الان منم چک کردم مثل اینکه تو مونترال، آفیسرها خیلی سلیقه ای عمل میکنن و به قانون دولت هم کاری ندارن هر کس رو نخوان راه بدن، با دلیل مسخره عدم ضروری بودن سفر دیپورت میکنن. حالا اینکه منظورشون از سفر ضروری چیه معلوم نیست
    تازه مادر برای زایمان دخترش رفته گفتن دلیل حیاتی نداره بنده خدا با سن بالا رو برگردوندند، گفتن میشه وارد شد ولی با دلیل خیلی محکم

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

در بسیاری از موارد دست آفیسرها باز هست که هر طور خواستند عمل کنند. وقتی مرز بین کانادا و آمریکا بسته شده یعنی اینکه اوضاع خیلی خرابه. به هر حال تا حدی من با راه ندادن افراد از خارج از کانادا موافقم
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    در بسیاری از موارد دست آفیسرها باز هست که هر طور خواستند عمل کنند. وقتی مرز بین کانادا و آمریکا بسته شده یعنی اینکه اوضاع خیلی خرابه. به هر حال تا حدی من با راه ندادن افراد از خارج از کانادا موافقم
    دستشون باز هست ولی حق ندارن خلاف قانون دولت عمل کنن، من به شخصه اگه این اتفاق برام تو فرودگاه بیفته به هیچ وجه از حق خودم کوتاه نمیام، زورکی که نمیتونن یه نفرو سوار هواپیما کنن برگردونن، یا قانون رو اصلاح کنن و کلا اجازه ورود ندن یا اینکه وقتی کسی اجازه پرواز از ارلاین گرفته یعنی شرایط ورود رو داره. با بستن کامل مرز هم مشکلی حل نمیشه، اصلا سه ماه مرزو بیان ببندن بعدش چی؟ تا ابد میخواد مرزو ببنده؟ بهرحال هر موقع مرز باز بشه امکان انتقال ویروس هست چه الان چه شیش ماه دیگه

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

دستشون باز هست ولی حق ندارن خلاف قانون دولت عمل کنن، من به شخصه اگه این اتفاق برام تو فرودگاه بیفته به هیچ وجه از حق خودم کوتاه نمیام، زورکی که نمیتونن یه نفرو سوار هواپیما کنن برگردونن، یا قانون رو اصلاح کنن و کلا اجازه ورود ندن یا اینکه وقتی کسی اجازه پرواز از ارلاین گرفته یعنی شرایط ورود رو داره. با بستن کامل مرز هم مشکلی حل نمیشه، اصلا سه ماه مرزو بیان ببندن بعدش چی؟ تا ابد میخواد مرزو ببنده؟ بهرحال هر موقع مرز باز بشه امکان انتقال ویروس هست چه الان چه شیش ماه دیگه
    اجازه ورود رو آفیسر تعیین میکند نه ایرلاین. قانون میگه که غیر از کانادایی ها و افراد مقیم، فرد دیگری نباید وارد کانادا بشود مگر شرایط خاص به تشخیص آفیسر.
    بستن مرز سبب می شود که انتشار ویروس تا زمان تایید نهایی یک واکسن کاهش یابد و تلفات کمی داشته باشیم در ضمن به سیستم درمانی هم فشار کمتری میاید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Guru

این بخش که "سلیقه ای عمل میکنند و به قانون دولت هم کاری ندارند..." البته دقیق نیست. کاملا مطابق قانون داشتن ویزا شرط لازم و نه کافی برای تضمین ورود به کاناداست و آفیسر پلیس مرزی در این زمینه می تواند بررسی و دوره اقامت را محدود یا از ورود ممانعت کند. در شرایط فعلی نیز سفر غیرضروری منع شده است و طبعا تشخیص این امر توسط آفیسر می تواند بخشی از اعمال همین قانون باشد که البته مطابق اکثر قوانین سلیقه یا به عبارتی تشخیص فردی و حتی خطای انسانی نیز جزیی از آنست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

مطمینا اگر خلاف قانون عمل شود خود دولت کانادا به این مساله رسیدگی خواهد کرد. آنچه ذکر شد اینستکه طبق قانون این موارد از قبل هم بر عهده آفیسر اداره مرزی بوده و هنوز هم هست. اینکه حتی با داشتن ویزا امکان ممانعت از ورود فرد قانونا هست و تضمینی بر ورود نیست. به لحاظ منطقی نیز با این اقدام دولت کانادا موافقم هرچند استثناهایی مثل مواردی که تحتمالا مدنظر شماست و صحیح هم هست وجود دارد ولی در کل اقدام مثبتی است که مرز را به روی افرادی که احتمال وروو ویروس را تشدید میکنند محدود نماید. طبیعتا امکان بستن مرز در طولانی مدت نیست اما می توان احتمال کشف دارد یا تضعیف ویروس یا کاهش همه گیری را در دوره طولانی تر داد. از طرفی نباید کانادا را که میلیاردها دلار در حال حاضر از سرمایه کشور خود را برای قرنطینه سازی و کاهش اثرات ویروس بر جامعه صرف نموده و می نماید به دلیل حفاظت از جان شهروندانش در برابر ورود افرادی از کشورهایی که به هیچ وجه به مقررات قرنطینه اهمیتی نمی دهند و احتمال ناقل بودن اتباعشان در این مرحله بالاست مقصر دانست. تسهیلاتی هم اگر به مرور برای ورود افراد در مرزها قایل می شوند به انجام اقدامات احتیاطی و کنترل بیماری در کشورهای مبدا احتمالا وابسته خواهد بود ضمن اینکه در آینده نیز امکان برخی تستهای سریع و یا تهیه زیرساختهای کنترلی مناسب تر در مرزهای ورودی قابل اعمال است. اشکالی هم اگر در نحوه اعمال یا استثنایات قانون است، باید به نحوی پیگیری و رفع کرد نه اینکه اصل قانون را زیر سوال برد که البته احتمالا منظور نظر پست شما هم نبوده است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

واکسن رو اگه به فرض بتونن بسازن، حداقل یک سال و نیم زمان میبره ساخت و به تولید عمومی رسیدنش، اگه قرار باشه تا ساخت واکسن این همه محدودیت باقی بمونه که آدم بره کرونا بگیره بهتر از این وضعیته.
    آخه مگه میشه من الان بچم ۶ ماهشه ، یعنی این بچه چه دلیل محکمه پسندی باید برای ورود به کانادا داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط f.mirzaei نمایش پست ها
    آخه مگه میشه من الان بچم ۶ ماهشه ، یعنی این بچه چه دلیل محکمه پسندی باید برای ورود به کانادا داشته باشه؟
    شما و همسرتون سیتیزن یا رزیدنت هستید؟ اگه باشید که دیگه بعید میدونم بچه ۶ ماهه رو راه ندن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)