نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1772 از 1841 نخستنخست ... 7721272167217221762176317641765176617671768176917701771177217731774177517761777177817791780178117821822 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,711 تا 17,720 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    شما و همسرتون سیتیزن یا رزیدنت هستید؟ اگه باشید که دیگه بعید میدونم بچه ۶ ماهه رو راه ندن
    ویزاش نیامده الان هم واسم ایمیل زدن که مستقیم با آنکارا تماس بگیر

سلام عزیزان

یکی از دوستان من ابان ماه پارسال از ارمنستان برای اولین بار رفته انگشت نکاری
    توسط یک شخصی کارهاش انجام شده .
    هنوز جوابی ببراش نیومده . ایا طبیعی هست ؟
    توریستی بوده . الان 7 8 ماه شده

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    سلام عزیزان

سلام
    بله به نظر من طبیعیه... میتونه زمانبر باشه... برای خاله ی من مرداد 97 اقدام کرده بود و اسفند 97 جوابش اومد که البته ویزا هم دادن بهش.
    اینکه طول کشیده یجورایی خوبه چون اکثرا اگر بخوان ریجکت کنن همون چند روز اول تا نهایتا 1 یا 2 ماه بعدش ریجکتی رو اعلام میکنن. اما با توجه به شرایط خاصی که الان هست نمیشه گفت چون طول کشیده پس حتما به ایشان ویزا میدن، اما دیر شدنش در کل بهتر از زود ریجکت شدنه اما خب اون بلاتکلیفیش و استرسش اذیت کننده اس متاسفانه.

جدوستان کسی میدونه به غیر از ایمیل چه جوری میشه با ویزا آفیس کانادا تو آنکارا تماس گرفت واسه پیگیری ویزا؟ کانادا ایمیل زده که من با توجه به شرایطم مستقیم با آنکارا تماس بگیرم

دوستان من ساکن کانادا هستم و به دلیل اورژانسی اومدم ایران و در ایران زایمان کردم ، الان میخوام برگردم کانادا و براش ویزیتور ویزا درخواست کردم ، و امروز در کمال ناباوری ردش کردن و گفتن قانع نشدن که بر میگرده ایران ، کسی تجربه داره که چه کار باید بکنم؟ الان میگن من بچه ۶ ماهه رو بزارم ایران و برم؟!!

سلام عزیزان

در حال حاضر بندرت پرونده های طولانی میشه، اگه کسیکه براش اقدام کرده قول داده بوده بدون مدارک براش ویزا بگیره و یا اگه قرار بوده بعد از ریجکتی مبلغی رو به دوست شما عودت بده، شک نکنید دوست شما ریجکت شده و اون شخص بهمین دلایل طفره میره.

نقل قول نوشته اصلی توسط f.mirzaei نمایش پست ها
    دوستان من ساکن کانادا هستم و به دلیل اورژانسی اومدم ایران و در ایران زایمان کردم ، الان میخوام برگردم کانادا و براش ویزیتور ویزا درخواست کردم ، و امروز در کمال ناباوری ردش کردن و گفتن قانع نشدن که بر میگرده ایران ، کسی تجربه داره که چه کار باید بکنم؟ الان میگن من بچه ۶ ماهه رو بزارم ایران و برم؟!!
    اگه PR یا سیتیزن هستین و این اتفاق افتاده، به احتمال زیاد در تکمیل پرونده و درخواست دچار اشتباهی شدین که این موضوع پیش اومده. وگرنه نباید این اتفاق میوفتاده.

نقل قول نوشته اصلی توسط f.mirzaei نمایش پست ها
    اگر شما یا همسرتان شهروند کانادا نیستید و صرفا مقیم هستید ، افیسر میتواند ویزای توریستی ایشان را رد کند و شما باید فرزند خود را از برنامه اسپانسر شیپ مستقیم بعنوان مقیم دایم به کانادا بیاورید، افیسر میتوانست در پرونده شما گروند انسان دوستانه را لحاظ کند ( به دلیل سن فرزند - وابستگی به مادر ) و اینکه اساسا یک مقیم دایم کانادا برای واجد شرایط اسپانسرشیپ شدن، می بایست در کانادا باشد و شما در ایران هستید چطور فرزند خود را رها کنید و به کانادا بروید تا اسپانسرش کنید.

بهترین کار در این مرحله این است که به ویزا افیس ایمیل بزنید، شرایط را توضیح و درخواست ریکانسیدریشن بدهید. اگر به هرعلت درخواست ریکانسیدر رد بشود. تنها اپیشن این است همسر شما به کانادا برگرده و برای فرزندتان درخواست اسپانسرشیپ کند و صبر کنید تا با ویزای اقامت دایم وارد کانادا شود.

اگر خودتان نمیتوانیددرخواست ریکانسیدریشن دهید یا ادم مجرب نمیشناسید به من پیام خصوصی دهید تا شمارو به یکی از مشاورین خوب مهاجرت ریفر بدهم. البته ایشان ایرانی نیست و درصورتی که کمی انگلیسی یا فرانسه بلد باشید میتونه به شما کمک کنه.

امیدوارم مشکلتان حل شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط canadaa نمایش پست ها
    در حال حاضر بندرت پرونده های طولانی میشه، اگه کسیکه براش اقدام کرده قول داده بوده بدون مدارک براش ویزا بگیره و یا اگه قرار بوده بعد از ریجکتی مبلغی رو به دوست شما عودت بده، شک نکنید دوست شما ریجکت شده و اون شخص بهمین دلایل طفره میره.
    دقیقا یه جورایی طفره میره !! به ایشون قول 1 2 ماه داده بود و هزینه هم گرفته ازش / مدارک البته بیشترش درست بود بغیر از 1 2 مورد بانکی / ایا بانک رو میتونن استعلام کنن ؟

دقیقا یه جورایی طفره میره !! به ایشون قول 1 2 ماه داده بود و هزینه هم گرفته ازش / مدارک البته بیشترش درست بود بغیر از 1 2 مورد بانکی / ایا بانک رو میتونن استعلام کنن ؟
    دوست عزیز سفارت مدارک بانکی رو هم اگه شک کنه استعلام میگیره، شک نکنید دوست شما ریجکت شده بعلت جعل مدرک و تا پنج سال امکان اخذ هیچ ویزایی نخواهد داشت.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)