نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1775 از 1841 نخستنخست ... 7751275167517251765176617671768176917701771177217731774177517761777177817791780178117821783178417851825 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,741 تا 17,750 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    بچه ها
    الان پدر و مادر من ویزا دارن...برای اینکه مطمئن بشیم که اونها رو به داخل کانادا راه میدن، آیا جایی هست که یک ایمیل بفرستیم دلایل سفر والدین رو کامل توضیح بدیم و بعد اونها که جواب دادن، اگر جوابشون در ایمیل مثبت بود ، بعد همون ایمیل رو به عنوان مدرک همراه داشه باشن که داخل فرودگاه اگر باز گیر دادن بگیم خودتون گفتین که مشکلی برای سفر نیست. نظرتون چیه؟
    تو ایمیل جوابی نمیدن، من خودم هم به cic هم به cbsa ایمیل زدم و شرایط رو توضیح دادم و کلی مدارک پیوست کردم، فقط جواب کلی دادن که ورود فقط برای سفر ضروری باید باشه و case by case بررسی میکنن و بستگی به نظر آفیسر مرزی داره. نظر آفیسر هم که کاملا شانسی و بستگی به این داره که به چه آفیسری بخوریم و حالش تو اون لحظه چجوری باشه داره، مثلا امروز خوندم همسر یک نفر که از آمریکا از مرز زمینی میخواسته وارد کانادا بشه، روز اول رفته یه آفیسر اجازه ورود نداده بهش ولی فرداش رفته و یه آفیسر دیگه بهش اجازه ورود داده! الانم میخوام به MP محلمون و global affairs ایمیل بزنم که تکلیفو روشن کنن
    الان هم تو فرودگاه ایران، تو همون فرودگاه، ایرلاین قطری یه کانال ارتباطی دارن با اداره مرزی کانادا که بهشون میگه کی رو سوار کنن و کی سوار نشه، ولی عملا با این مفهوم مسخره سفر ضروری، نود درصد موارد رو رد میکنن، حالا اینجوری دارن خانواده ها رو از هم جدا میکنن فکر میکنن زرنگی میکنن، ده روز دیگه که ترامپ فشار آورد که مرز آمریکا باز بشه ببینیم جرات دارن یکطرفه مرز رو ببندن یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اگر ویزا دارن مشکل چیه؟
    ویزای توریستی دارن که خود دولت گفته اقوام درجه یک از محدودیتها معافن ولی cbsa طبق نظر خودش هیچکس رو راه نمیده

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    تو ایمیل جوابی نمیدن، من خودم هم به cic هم به cbsa ایمیل زدم و شرایط رو توضیح دادم و کلی مدارک پیوست کردم، فقط جواب کلی دادن که ورود فقط برای سفر ضروری باید باشه و case by case بررسی میکنن و بستگی به نظر آفیسر مرزی داره. نظر آفیسر هم که کاملا شانسی و بستگی به این داره که به چه آفیسری بخوریم و حالش تو اون لحظه چجوری باشه داره، مثلا امروز خوندم همسر یک نفر که از آمریکا از مرز زمینی میخواسته وارد کانادا بشه، روز اول رفته یه آفیسر اجازه ورود نداده بهش ولی فرداش رفته و یه آفیسر دیگه بهش اجازه ورود داده! الانم میخوام به MP محلمون و global affairs ایمیل بزنم که تکلیفو روشن کنن
    الان هم تو فرودگاه ایران، تو همون فرودگاه، ایرلاین قطری یه کانال ارتباطی دارن با اداره مرزی کانادا که بهشون میگه کی رو سوار کنن و کی سوار نشه، ولی عملا با این مفهوم مسخره سفر ضروری، نود درصد موارد رو رد میکنن، حالا اینجوری دارن خانواده ها رو از هم جدا میکنن فکر میکنن زرنگی میکنن، ده روز دیگه که ترامپ فشار آورد که مرز آمریکا باز بشه ببینیم جرات دارن یکطرفه مرز رو ببندن یا نه
    آره خب در اینکه اکثرا جواب درست درمون نمیدن که شکی نیست. حتی تو برنامه های مهاجرتی.. انگار یه متن template دارن کپی پیست میکنن و مفرستن. پس اگه در این حد ریسکی باشه و شانس کم، ارزش رفتن نداره تا ببینیم 1 ماه دیگه 2 ماه دیگه چی میشه. البته اینم درسته که یک سری سیاست های کانادا بر اساس سیاست های آمریکاست.

حالا این ایرلاین قطر که گفتی کانالا ارتباطی داره ، چه فاکتورهایی از مسافر رو به اداره مرزی کانادا میده که اونا بگن این آقا یا خانم بیاد یا نیاد ؟ مثلا توی کانادا یه آفیسری باشه بگه این آقا بیاد بعد طرف بره اونجا یه آفیسر دیگه باشه بگه آقا واسه چی اومدی، برگرد! چه اطمینانی میشه کرد؟

و اینکه این mp که گفتی من واسه پرونده مهاجرتیم یه بار از طریق دایی م برای برای پرونده EE استفاده کردم. اما برای توریستی چجور روالی داره ، چیا باید گفت؟ چیا باید ارائه داد؟ کلا 0 تا 100 اش چجوریه برای توریستی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط johnsonemma نمایش پست ها

در ضمن مرز با آمریکا فعلا بسته هست و اگر چه قبلا پرزیدنت ترامپ درخواست باز شدن مرز را کرده بود ولی آقای ترودو عزیز گفت که به دلیل سلامت شهروندان و رزیدنت‌های کانادایی که بالاترین اولویت کانادا هست مرز با آمریکا تا یک ماه آینده همچنان بسته خواهد ماند.جالبه دوستان بدونن که در حالت عادی از مرز آمریکا و کانادا روزانه ۲۰۰۰۰۰ نفر عبور می‌کنن ولی الان فقط برای ارسال اقلام ضروری باز هست.
    حالا بشین ببین چطور پرزیدنت ترامپ از ۲۱ may مرز با کانادا رو باز میکنه، ترودو هم جرات نداره بدون موافقت آمریکا و ترامپ، مرز رو بسته نگه داره، تمدید دو ماهه مرز با آمریکا تا الان هم با موافقت دو طرف بوده و ربطی به آقای ترودوی عزیز نداره

حالا این ایرلاین قطر که گفتی کانالا ارتباطی داره ، چه فاکتورهایی از مسافر رو به اداره مرزی کانادا میده که اونا بگن این آقا یا خانم بیاد یا نیاد ؟ مثلا توی کانادا یه آفیسری باشه بگه این آقا بیاد بعد طرف بره اونجا یه آفیسر دیگه باشه بگه آقا واسه چی اومدی، برگرد! چه اطمینانی میشه کرد؟

و اینکه این mp که گفتی من واسه پرونده مهاجرتیم یه بار از طریق دایی م برای برای پرونده EE استفاده کردم. اما برای توریستی چجور روالی داره ، چیا باید گفت؟ چیا باید ارائه داد؟ کلا 0 تا 100 اش چجوریه برای توریستی؟
    ایمیل به MP فایده ی خاصی نداره و خودم هم امیدی بهش ندارم و تیری در تاریکیه، چند بار هم قبلا بهشون ایمیل زدم گفتن مسائل ویزا و ورود و خروج به ما ربطی نداره و cbsa تو این زمینه همه کاره ست. چیز خاصی لازم نیست ارائه داد، یه توضیح بدین که چرا سفرشون از نظر شما ضروریه ببینید چه جوابی میدن.
    دقیقا به خاطر همون دوگانگی که ممکنه تو فرودگاه ایران و فرودگاه کانادا پیش بیاد، بالای نود درصد موارد رو اجازه پرواز نمیدن، اوه ده درصد که هم اجازه پرواز میگیرن هیچ ضمانتی نیست که تو فرودگاه کانادا دیپورت نشن، چیزی هم بهشون بگی میگن اون نظر اولیه بوده و نظر اصلی تو فرودگاه کانادا داده میشه و خیلی راحت پاسپورت طرف رو میگیرن و با همون پرواز که اومده بر میگردوننش

آره خب در اینکه اکثرا جواب درست درمون نمیدن که شکی نیست. حتی تو برنامه های مهاجرتی.. انگار یه متن template دارن کپی پیست میکنن و مفرستن. پس اگه در این حد ریسکی باشه و شانس کم، ارزش رفتن نداره تا ببینیم 1 ماه دیگه 2 ماه دیگه چی میشه. البته اینم درسته که یک سری سیاست های کانادا بر اساس سیاست های آمریکاست.

ه اون آدرس ایمیل تو سایت مهاجرت ایمیل بزنین ماله کرونا ، ۴۸ ساعت بعد جواب میدن که ۱۰۰٪ ریجکت میکنن ، بدون نامه اونا هم اجازه ورود به کانادا ندارین

Junior Member

سلام به همه. اگر بخواهم ویزا بگیرم اقامت هلند هم دارم راحت میدن؟دو سال دیگه شهروند هلند میشم یا بمونم اونموقع چون نمیخواهم ریجکت بشوم

نقل قول نوشته اصلی توسط f.mirzaei نمایش پست ها
    ه اون آدرس ایمیل تو سایت مهاجرت ایمیل بزنین ماله کرونا ، ۴۸ ساعت بعد جواب میدن که ۱۰۰٪ ریجکت میکنن ، بدون نامه اونا هم اجازه ورود به کانادا ندارین
    کدوم ایمیل منظورتونه؟ اونی که نوشته بهش ایمیل بزنید که authorization letter بده؟ اگه اون منظورتونه که اون فقط برای اقوام درجه یک غیر رزیدنت و غیر سیتیزن هستش و من که ایمیل زدم جواب داد که اقوام درجه یک رزیدنت نیازی به این نامه ندارن ولی قانع کردن افسر مرزی برای ورود کلا یه موضوع دیگه ست و ربطی به این نامه نداره، یعنی حتی اگه کسی این نامه رو بگیره هم تضمینی نیست که افسر اجازه ورود بده.

ApplyAbroad Guru

در خصوص برخی پستهای اخیر لازم به توضیح است که در حال حاضر حتی افراد اکسمپت شده نظیر وابستگان درجه اول اتباع کانادا باید دارای دلیل قابل قبولی از دید اداره مهاجرت برای ورود به کانادا باشند. این مساله در سایت رسمی اداره پلیس مرزی کانادا به آدرس زیر در زمان درج این پست قابل دسترسی است.

If you are a foreign national, you must have an essential reason to travel to Canada. This includes family members and spouses or partners of Canadians.

جزییات بیشتر را در لینک می توانید ببینید و اگر آپدیتی در این زمینه رخ دهد می توان چک کرد. به هرحال این مساله کاملا مشخص است که بدون دلیل اساسی امکان دینای کردن ورود فرد وجود دارد و این مساله نه غیر قانونی بلکه عین قانونی است که در حال حاضر با توجه به شرایط اورژانسی ناشی از همه گیری وجود دارد. هرچند امکان تفسیر در هر قانونی و خطای انسانی مثل هرقانون دیگری وجود دارد ولی اصل عمل پلیس مرزی مطابق قانون مطابق توضیحات دکر شده قابل تردید نیست.

“I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    در خصوص برخی پستهای اخیر لازم به توضیح است که در حال حاضر حتی افراد اکسمپت شده نظیر وابستگان درجه اول اتباع کانادا باید دارای دلیل قابل قبولی از دید اداره مهاجرت برای ورود به کانادا باشند. این مساله در سایت رسمی اداره پلیس مرزی کانادا به آدرس زیر در زمان درج این پست قابل دسترسی است.

If you are a foreign national, you must have an essential reason to travel to Canada. This includes family members and spouses or partners of Canadians.

جزییات بیشتر را در لینک می توانید ببینید و اگر آپدیتی در این زمینه رخ دهد می توان چک کرد. به هرحال این مساله کاملا مشخص است که بدون دلیل اساسی امکان دینای کردن ورود فرد وجود دارد و این مساله نه غیر قانونی بلکه عین قانونی است که در حال حاضر با توجه به شرایط اورژانسی ناشی از همه گیری وجود دارد. هرچند امکان تفسیر در هر قانونی و خطای انسانی مثل هرقانون دیگری وجود دارد ولی اصل عمل پلیس مرزی مطابق قانون مطابق توضیحات دکر شده قابل تردید نیست.

مشکل اینه که منظور از سفر ضروری مشخص نیست و کاملا به سلیقه آفیسر بستگی داره که این اصلا fair نیست، اگه موارد سفر ضروری تو سایت ذکر شده بود حق با شما بود که طبق قانون اجازه ورود ندارن ولی با یه کلمه کلی essential نمیشه اسم قانون روش گذاشت، مثلا یه جا خوندم همسر یه فرد کانادایی از مرز زمینی آمریکا میخواسته بره کانادا که روز اول، يه آفیسر اجازه ورود نداده ولی روز بعد دوباره رفته و یه آفیسر دیگه بهش اجازه ورود داده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)