نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1780 از 1841 نخستنخست ... 7801280168017301770177117721773177417751776177717781779178017811782178317841785178617871788178917901830 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,791 تا 17,800 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    اگه اینجوری باشه که خوبه ولی به قول خودت کی حال آشپزی داره بعد از شاید نزدی به 2 روز نصفی توی راه بودن ... 4 روز فقط دلشون میخواد بخوابن. بعدم آره! اگه دلشون بیاد به اون سطوح و وسایل دست بزنن و حال داشته باشن آشپزی کنن...
    اسنک هم مگه تا چند روز میشه خورد ! قورمه سبزی و چلوکباب هم باشه بعد از 2 وعده آدم حالش بهم میخوره. نمیدونم . چی بگم. حالا فعلا دارن میگردن ، ظاهرا یه هتلی قبول کرده که اتاق بده اما فقط صبحونه داره و گفته میاریم میزاریم پشت درب اتاق! ( حالا کف اون راهرو کی رفته با کفش و اینا بماند!!) ولی بقیه وعده ها رو یکی رو به هتل هم باید معرفی کنی که ما اجازه ورود بدیم بیاد غذا اینا رو بذاره پشت درب اتاق سریع بره.
    این حالت اسیریه محض هست. اما دیگه اپشن هاهمینه..اون هتلیکه اکی داده هم قشنگ گوش بری میخواد بکنه از ادمایی که میدونه تازه واردن..اسنک و فست فودم جواب میده تا وقتی حالشون کمی اکی بشه..کسیکه اول میاد کلا زیاد اشتها اینا نداره..کلا فروزن فود و پاستا اینا هست..حتی اگه اتاق هتل مایکروویو هم داره میتونن غذا های نیمه اماده بزارن..هتل خیلیییییی از بی اندبی گرون تره..میشه همه این کارا رو همون بی اند بی انجام بدن..سوپر هاست های بی اند بی از هتلم بهتره خیلی هاش..پوله الکی..اونم ریاله بی زبونه ایران که الردی کانورت شده یه ذره دلار شده..حیفه بره واسه یه هتل که معلومه میخواد بتیغه..بی اند بی به صرفه تره..اما تا جاااااااا داره صبر کنن ببینن کوید چی میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط arez0u نمایش پست ها
    این حالت اسیریه محض هست. اما دیگه اپشن هاهمینه..اون هتلیکه اکی داده هم قشنگ گوش بری میخواد بکنه از ادمایی که میدونه تازه واردن..اسنک و فست فودم جواب میده تا وقتی حالشون کمی اکی بشه..کسیکه اول میاد کلا زیاد اشتها اینا نداره..کلا فروزن فود و پاستا اینا هست..حتی اگه اتاق هتل مایکروویو هم داره میتونن غذا های نیمه اماده بزارن..هتل خیلیییییی از بی اندبی گرون تره..میشه همه این کارا رو همون بی اند بی انجام بدن..سوپر هاست های بی اند بی از هتلم بهتره خیلی هاش..پوله الکی..اونم ریاله بی زبونه ایران که الردی کانورت شده یه ذره دلار شده..حیفه بره واسه یه هتل که معلومه میخواد بتیغه..بی اند بی به صرفه تره..اما تا جاااااااا داره صبر کنن ببینن کوید چی میشه.
    bnb یدونه پیدا کرده بودن اونم فقط با صبحانه 2000 دلار واسه یک هفته..این هتل هم گفته همون 2000 دلار... فعلن معلوم نیست چیکار میخوان بکنن.
    اما نخواستن بیشتر صبر کنن، ترسیدن اوضاع خود ایران بدتر بشه اونوقت دیگه همین پرواز هم گیرشون نیاد، همه اینا استرس زاست...نمیخوان هم صبر کنن چون تا شهریور فرصت خروج و لندینگ دارن. اگه همین رو هم کنسل کنن معلوم نیست یک ماهه 2 ماهه دیگه اوضاع مرزهای هوایی چی میشه..اینجور که معلومه اوضاع اکثر کشورها داره کم کم خوب میشه و دارن تا اخر همین ماه میلادی ایرلاین هاشون رو یا احتیاط باز میکنن (مثل انگلیس که خطوط هواییش رو باز کرده اما اونهم قانون 2 هفته قرنطینه حانگی رو گذاشته). اما اگه اوضاع ایران اینجوری بمونه ( که داره بدتر هم میشه) اونموقع یهو میگن اصلا از ایران کسی حق نداره بیاد اونموقع دیگه هیچ کاری نمیشه کرد.
    آره خیلی سخته اینجوری بری مثل زندانیها، اما فکر کنم در حال حاضر بهترین کاره و باید قید این ضرر مالی رو بزنن و برن.. تنها اشکالش همون دلار گرون و ایناست که دیگه چاره ای نیست متاسفانه.

Junior Member

سلام دوستان. وقت همگی بخیر. یه سوال خیلی بزرگ برای بنده پیش اومده ممنون میشم راهنمایی بفرماییدو من حدود 2 سال پیش برای ویزای توریستی اقدام کردم. و به محض اینکه سفارت شروع به کار کنه میخوام دوباره اقدام کنم. امروز مشغول جمع آوری مدارکم بودیم که به یک تناقض برخوردم. اسمه من HOSSEIN هستش. و در تمامی فرم های اپلیکیشن HOSSEIN وارد کردم. در اکانت CIC هم HOSSEIN نوشته ولی وقتی وارد پروفایلم میشم، همونجا که اطلاعات بایومتریکو بالا سمت راست صفحه نوشته، اونجا اسم من تحت عنوان NOSSEIN اومده. ینی حرف N به اشتباه نوشته شده. در هریک از نامه های دریافتی در اکانتم اسم زیر نوشته شده:
    Submission Confirmation : HOSSEIN
    Biometrics Collection Letter: HOSSEIN
    Correspondence Letter ینی همون نامه ای که بعد از بایومتریک میاد و میگه اعتبارش تا 10 ساله. تو اون نامه نوشته NOSSEIN
    و در آخر نامه ریجکتی که اونجا هم نوشته NOSSEIN.
    دوستان من یکم راجع به این موضوع نگرانم. نمیدونم این وسط چه اتفاقی افتاده.بینهایت ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط TomNYC نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقت همگی بخیر. یه سوال خیلی بزرگ برای بنده پیش اومده ممنون میشم راهنمایی بفرماییدو من حدود 2 سال پیش برای ویزای توریستی اقدام کردم. و به محض اینکه سفارت شروع به کار کنه میخوام دوباره اقدام کنم. امروز مشغول جمع آوری مدارکم بودیم که به یک تناقض برخوردم. اسمه من HOSSEIN هستش. و در تمامی فرم های اپلیکیشن HOSSEIN وارد کردم. در اکانت CIC هم HOSSEIN نوشته ولی وقتی وارد پروفایلم میشم، همونجا که اطلاعات بایومتریکو بالا سمت راست صفحه نوشته، اونجا اسم من تحت عنوان NOSSEIN اومده. ینی حرف N به اشتباه نوشته شده. در هریک از نامه های دریافتی در اکانتم اسم زیر نوشته شده:
    Correspondence Letter ینی همون نامه ای که بعد از بایومتریک میاد و میگه اعتبارش تا 10 ساله. تو اون نامه نوشته NOSSEIN
    دوستان من یکم راجع به این موضوع نگرانم. نمیدونم این وسط چه اتفاقی افتاده.بینهایت ممنون از راهنماییتون
    سلام
    طبق اطلاعاتی که دادین، به نظر من تا اون مرحله ای که برای شما نامه بایومتریک اومده که 30 روز به شما وقت میده و .... تا اونجا مشکلی نیست. از نظر من اون آفیسری که توی وک سنتر کارهای شما رو برای انگشت نگاری انجام داده، نام شما رو اشتباها ثبت کرده در نتیجه توی پروفایل شما در اون قسمت اطلاعات بایومتریک اسم شما اشتباه خورده و احتمالا ویزا آفیس هم در اون نامه ریجکتی، اسم شما رو بر اساس اطلاعاتی که وک سنتر ثبت کرده، براتون فرستاده. که مشکل از اونهاست.
    چیزی که به نظر من میرسه اینه:
    1- اگر خواستین دوباره اقدام کنین، یک نامه توضیحی (explanation letter) خودتون تایپ کنید و قدم به قدم همه چیز رو توضیح بدید که فرم ها رو درست پر کردم و و و و . حتی ارجاع بدینشون به اینکه پرونده قبلی من هست میتونید برید بررسی کنید.
    2- میتونید قبل اقدام یا اون وک سنتری که برای انگشت نگاری رفتین از طریق چت آنلاین یا فرستادن ایمیل، این مشکل رو بررسی کنید و ببینید چه راهکاری برای اصلاح آن هست. شایدم نباشه اما میتونید با اونها این موضوع رو مطرح کنید. (البته اگه وگ سنترها الان باز باشن).
    3- میتونید از طریق ایمیل (وب فرم) به خود ویزا آفیس این موضوع را مطرح کنید و اعلام کنید که دوباره قصد دارید اقدام کنید ولی همچین موردی پیش آمده و ببینید اونها چی میگن.

تا اونجا که من اطلاع دارم اگر که شما اشم خودتون رو در تمام فرمها و جاهای دیگه درست نوشته باشید، هیچ مشکلی از طرف شما نیست و اشتباه اونهاست.

این لینکی هست که میتونید وب فرم ارسال کنید:

https://www.cic.gc.ca/english/contacts/web-form.asp

https://secure.cic.gc.ca/enquiries-r...e-cas-eng.aspx

لینک اول روی قسمت tell us more کلیک کنید، بعد 3و4 تا سوال میپرسه که آخریش محل ویزا آفیس شماست که احتمال زیاد آنکارا بوده اید. در انتها Got to web form رو بزنید و بعد وارد صفحه ای میشید که همان لینک دوم هست منتها در بالای صفحه نوشته شده که این وب فرم برای آنکارا هست که یعنی ارسال میشه برای اون ویزا آفیس.

حالا اگر دوستان دیگه، اطلاعات دقیقتری دارن یا احیانا من جایی اشتباهی کردم میتونن تصحیح کنن تا موضوع برای شما روشن تر بشه.
    ویرایش توسط nimallica : June 9th, 2020 در ساعت 05:00 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط TomNYC نمایش پست ها
    برای منم همچین موضوعی پیش اومده بود که بعد از انگشت نگاری اسمم دچار اشتباه شده بود، من با وک ارتباط گرفتم اونا دیگه امکانی برای تغییر ندارند. البته من پاسپورت ریکوئیست شده بودم و سفارت اطلاعات رو بر اساس پاسپورت اصلاح کرد و ویزای من درست چاپ شد. این موضوع تاثیری در جواب ویزاتون نداشته اگه روزی دوباره درخواست بدین و درخواستتون قبول بشه این موضع رو خود سفارت درست می کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط canadaa نمایش پست ها
    برای منم همچین موضوعی پیش اومده بود که بعد از انگشت نگاری اسمم دچار اشتباه شده بود، من با وک ارتباط گرفتم اونا دیگه امکانی برای تغییر ندارند. البته من پاسپورت ریکوئیست شده بودم و سفارت اطلاعات رو بر اساس پاسپورت اصلاح کرد و ویزای من درست چاپ شد. این موضوع تاثیری در جواب ویزاتون نداشته اگه روزی دوباره درخواست بدین و درخواستتون قبول بشه این موضع رو خود سفارت درست می کنه
    اگر اینجوری باشه که خیلی هم خوبه.
    فقط به نظر من آقا حسین، همون یک وب فرم بزنین و ماجرا رو توضیح بدین که بعدن شما مدرک برای حرفت داشته باشید، اونها هم توی سیستم از شما اطلاع رسانی صادقانه رو داشته باشن ( با وجود اینکه اشتباه از اونا بوده) که اگر اگر 1% مساله ای پیش اومد یا تاخیری خواست ایجاد بشه. اینجوری شما دستت بالا رو دارید. هیچ ضرری هم نداره. شما فقط در حد یک اطلاع رسانی این کار رو داری انجام میدی و به نوعی یک سهل انگاری از طرف وک رو اطلاع میدید و دقیق بودن خودتون رو نشون میدین. همین ایمیل شما ، و اگر اونها هم جواب بدن - ایمیل اونها- رو به عنوان یه مدرک توی سیستم داشته باشید. ایشاله که نیازی به استفادش نباشه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

دوستان اطلاع دارید اگر پدر و مادر ویزای مولتی دارن از قبل که هنوز معتبر هست آیا باید برای ویزا یا اجازه ورود جدید اقدام کنند بخاطر covid ؟ شنیدم برخی والدین رو برگردوندن با ویزای معتبر.
    من سیتیزن هستم و طبق قانون covid والدین می تونن بیان کانادا.
    ممنون
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush88 نمایش پست ها
    دوستان اطلاع دارید اگر پدر و مادر ویزای مولتی دارن از قبل که هنوز معتبر هست آیا باید برای ویزا یا اجازه ورود جدید اقدام کنند بخاطر covid ؟ شنیدم برخی والدین رو برگردوندن با ویزای معتبر.
    من سیتیزن هستم و طبق قانون covid والدین می تونن بیان کانادا.
    ممنون

از ۸ جون دستورالعمل جدید اومده و به نظر میرسه که پدر و مادری که ویزا دارن و بقیه شرایط رو هم دارن میتونن وارد بشن. شرایط کامل رو میتونین تو لینک زیر بخونین:

https://www.canada.ca/en/border-serv...residents.html

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaalda نمایش پست ها
    از ۸ جون دستورالعمل جدید اومده و به نظر میرسه که پدر و مادری که ویزا دارن و بقیه شرایط رو هم دارن میتونن وارد بشن. شرایط کامل رو میتونین تو لینک زیر بخونین:

https://www.canada.ca/en/border-serv...residents.html
    بله درسته، اجازه ورود دارن و قبلا میگفتن باید دلیل قانع کننده ای (والدین) برای ورود داشته باشن... والدینی بودن که برای زایمان بچه شون رفته بودن ولی در فرودگاه برشون گردوندن.
    طبق اطلاعات این لینک که دوستمون قرارداده کماکان والدین میتونن سفر کنن اما باید اون 15 روز قرنطینه رو پشت سر بذارن و ظاهرا نیازی به داشتن یک دلیل قانع کننده نیست. اما این رو در نظر بگیرید که کشور ایران همیشه این امکان رو داشته و داره که یکم سخت گیری بیشتری براش انجام بشه حتی اگر چنین قانونی از 8 جون اجرا شود. قبلا گفته بودن باید دلیل معتبر داشته باشن، توی این لینک چیزی در این مورد ظاهرا ننوشته اما برای احتیاط در همین فروم یکی از دوستان ایمیلی رو به اشتراک گذاشته بود که افراد میتونن اول یه استعلام کنن و دلیل سفرشون رو بگن تا کانادا هم جواب اونها رو بده که اگر مجاز شناخته شدن میتونن برن که البته همین تاییدیه هم امکانش بود که در فرودگاه نادیده گرفته بشه و باز آفیسر اونها رو برگردونه . چون گاهی سلیقه ای هم رفتار میشه.
    به نظرم یک ایمیل بزنید و شرایط رو بگید و این سوال رو هم بکنید که آیا کماکان از 8 جون به بعد همه باید دلیل قانع کننده ای داشته باشن یا خیر؟ و آیا فقط با رعایت نکات بهداشتی و اعمال قرنطینه در کانادا همه اقوام درجه یک میتونن به طورت عادی سفر کنن؟. ضرری که نداره ، یه ایمیله... اینجوری خیالتون تا حد زیادی میتونه راحت بشه. اگر هم از این تاریخ ذکر شده قرار باشه که یکم راحت تر برخورد کنن که دیگه چه بهتر. اینجوری افراد رو ظاهرا به کانادا راه میدن ولی فقط 15 روز باید قرنطینه باشن که خب سخته اما از اینکه راه ندن خیلی بهتره، فقط باید یه هزینه ای برای اقامت 15 روزه و خوراک خود بکنن. ظاهرا شرایط داره بهتر میشه برای سفر افراد درجه یک.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    سلام
    طبق اطلاعاتی که دادین، به نظر من تا اون مرحله ای که برای شما نامه بایومتریک اومده که 30 روز به شما وقت میده و .... تا اونجا مشکلی نیست. از نظر من اون آفیسری که توی وک سنتر کارهای شما رو برای انگشت نگاری انجام داده، نام شما رو اشتباها ثبت کرده در نتیجه توی پروفایل شما در اون قسمت اطلاعات بایومتریک اسم شما اشتباه خورده و احتمالا ویزا آفیس هم در اون نامه ریجکتی، اسم شما رو بر اساس اطلاعاتی که وک سنتر ثبت کرده، براتون فرستاده. که مشکل از اونهاست.
    چیزی که به نظر من میرسه اینه:
    1- اگر خواستین دوباره اقدام کنین، یک نامه توضیحی (explanation letter) خودتون تایپ کنید و قدم به قدم همه چیز رو توضیح بدید که فرم ها رو درست پر کردم و و و و . حتی ارجاع بدینشون به اینکه پرونده قبلی من هست میتونید برید بررسی کنید.
    2- میتونید قبل اقدام یا اون وک سنتری که برای انگشت نگاری رفتین از طریق چت آنلاین یا فرستادن ایمیل، این مشکل رو بررسی کنید و ببینید چه راهکاری برای اصلاح آن هست. شایدم نباشه اما میتونید با اونها این موضوع رو مطرح کنید. (البته اگه وگ سنترها الان باز باشن).
    3- میتونید از طریق ایمیل (وب فرم) به خود ویزا آفیس این موضوع را مطرح کنید و اعلام کنید که دوباره قصد دارید اقدام کنید ولی همچین موردی پیش آمده و ببینید اونها چی میگن.

تا اونجا که من اطلاع دارم اگر که شما اشم خودتون رو در تمام فرمها و جاهای دیگه درست نوشته باشید، هیچ مشکلی از طرف شما نیست و اشتباه اونهاست.

این لینکی هست که میتونید وب فرم ارسال کنید:

https://www.cic.gc.ca/english/contacts/web-form.asp

https://secure.cic.gc.ca/enquiries-r...e-cas-eng.aspx

لینک اول روی قسمت tell us more کلیک کنید، بعد 3و4 تا سوال میپرسه که آخریش محل ویزا آفیس شماست که احتمال زیاد آنکارا بوده اید. در انتها Got to web form رو بزنید و بعد وارد صفحه ای میشید که همان لینک دوم هست منتها در بالای صفحه نوشته شده که این وب فرم برای آنکارا هست که یعنی ارسال میشه برای اون ویزا آفیس.

حالا اگر دوستان دیگه، اطلاعات دقیقتری دارن یا احیانا من جایی اشتباهی کردم میتونن تصحیح کنن تا موضوع برای شما روشن تر بشه.
    بسیار بسیار ممنون از راهنمایی کامل و جامعتون. خیلی محبت کردین. همچنین canadaa عزیز. خیالم راحت شد. ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)