نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1781 از 1841 نخستنخست ... 7811281168117311771177217731774177517761777177817791780178117821783178417851786178717881789179017911831 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,801 تا 17,810 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

به زعم من دستورالعمل ٨ جون براي مرز كانادا امريكا صادقه. متاسفانه دولت كانادا بسيار دو پهلو در مواردي كه به امريكا مربوط ميشه برخورد ميكنه از ترس اينكه مورد غضب ترامپ قرار نگيره. شخص وزير مهاجرت در يك كنفرانس خبري به زبان فرانسه گفت اين معافيت براي مرز كانادا امريكاست. از طرفي در دستورالعمل صادره از CBSA اصلا به اين مسئله اشاره نشده كه ايا همه مرزها يا فقط كانادا امريكا. اينكه چي درسته و چه نادرست به زودي معلوم ميشه. دوشنبه همسر خواهرم كه مقيم كاناداست پرواز داره و اگر از پروازش جلوگيري كنند ( كه يكبار ده روز پيش كردند ) ، دوستان رو اپديت ميكنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    به زعم من دستورالعمل ٨ جون براي مرز كانادا امريكا صادقه. متاسفانه دولت كانادا بسيار دو پهلو در مواردي كه به امريكا مربوط ميشه برخورد ميكنه از ترس اينكه مورد غضب ترامپ قرار نگيره. شخص وزير مهاجرت در يك كنفرانس خبري به زبان فرانسه گفت اين معافيت براي مرز كانادا امريكاست. از طرفي در دستورالعمل صادره از CBSA اصلا به اين مسئله اشاره نشده كه ايا همه مرزها يا فقط كانادا امريكا. اينكه چي درسته و چه نادرست به زودي معلوم ميشه. دوشنبه همسر خواهرم كه مقيم كاناداست پرواز داره و اگر از پروازش جلوگيري كنند ( كه يكبار ده روز پيش كردند ) ، دوستان رو اپديت ميكنم
    سلام
    مقیم کانادا هستن و میخواستن از کانادا به ایران سفر کنند؟ یا در ایران بودن و میخواستن به کانادا سفر کنن که مانع از سفرشون شدن؟
    اگر حالت دوم باشه که مشکلی نیست اما باید 14 روز قرنطینه رو اول بگذرونن و بعد دیگه اوکی هست. چون دوست من و همسرش هم pr هستن و آخر ماه پرواز دارن و از طریق ایمیل از cbsa پرسیدن و گفتن که میتونید بیاین فقط وقتی وارد خاک کانادا بشین اول 14 روز قرنطینه باید بشین، آدرس محل قرنطینه رو هم به دولت اعلام کنید، یک دوست یا فامیل هم معرفی کنین که براتون مواد غذایی رو بهتون میده که ما همه اینا رو بدونیم و چکتون کنیم. بعد از 14 روز اگر مشکلی نبود که به روال عادی برگردید اگر در حین قرنطینه علائم داشتین به کلینیک ها یا بیمارستانهای مربوطه برای مداوا مراجه کنید.
    اما سفر از کانادا به ایران رو من اطلاع دقیقی ندارم.
    در مورد اینکه 2 پهلو باید هوای ترامپ رو داشته باشه هم با شما موافقم. چون این کار رو از 2 سال پیش حتی بر روی پرونده های مهاجرتی هم اعمال کرد و در مقطعی به کانادا گفته بود که فعلا پرونده های ایرانی ها رو ( به ویژه اونهایی که داخل ایران هستن) رو توش تاخیر بوجود بیاره و جالبه کانادا هم این کار رو کرد که بعد باعث شروع شدن اعتراضات از طریق کلاینت ها و وکلای مهاجرتی و جمع آوری امضا برای Petition شد. که یکم بعدش دوباره شرایط بررسی رو به روال عادی برگردوندن. چون کانادا داد و ستد های مالی و تجاری زیادی با آمریکا داره مثل مواد غذایی که خیلی از محصولات همه از آمریکا وارد میشه و و و و ... حرف شما درسته.
    بیزحمت هر آپدیت یا اتفاقی برای موردی که اشاره کردین افتاد، بچه های این فروم رو هم با خبر کنین که ببینیم اوضاع از چه قراره.

سپاس فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    سلام
    مقیم کانادا هستن و میخواستن از کانادا به ایران سفر کنند؟ یا در ایران بودن و میخواستن به کانادا سفر کنن که مانع از سفرشون شدن؟

سپاس فراوان
    فرد مسافر ، مقيم ايران هست و ويزاي توريستي داره ، اما همسرش كاناداييه و مقيم كاناداست كه از سفرش جلوگيري كردند و بعده اين بخشنامه جديد، مجددا بليط به تاريخ دوشنبه گرفته.

افرادي كه PR دارند و يا شهروند هستند ، از ابتدا هم هيچ ممنوعيتي براي ورود نداشته اند. حق ورود هميشگي دارند

ApplyAbroad Hero

منم تو سی‌بی‌سی خونده بودم که اجازه ورود از ۸ جون برای خانواده درجه یک از مرز آمریکاست. وقتی دوستان اینجا اعلام کردند رفتم لینک اداره مرزبانی رو خوندم ولی چیزی راجع به محدود بودن این مساله به مرز آمریکا ندیدم. ولی از اونجا که اون شروط ۳ گانه همچنان در سایت اداره مرزبانی کانادا بود من هم حدس میزنم استثنا فقط مربوط به آمریکا باشه. البته من سایت رو دوباره چک نکردم. شاید تا الان آپدیت شده باشه.

فرد مسافر ، مقيم ايران هست و ويزاي توريستي داره ، اما همسرش كاناداييه و مقيم كاناداست كه از سفرش جلوگيري كردند و بعده اين بخشنامه جديد، مجددا بليط به تاريخ دوشنبه گرفته.

افرادي كه PR دارند و يا شهروند هستند ، از ابتدا هم هيچ ممنوعيتي براي ورود نداشته اند. حق ورود هميشگي دارند
    درسته شم همینه دیگه...کسی که توی کانادا هست رو نمیذاره که بره کشوری که ریسک ابتلا به کرونا رو داره، از اونور برای ایرانی ای که قصد سفر داره سختگیری انجام میدن.
    آره ایشون از ایران میتونه بره اما باهمون شرایط 14 روز قرنطینه و اینا.

آره حق ورود برای شهروندان و مقیم های کانادایی همیشه وجود داشته. درسته. فقط باید این احتیاطی که برای کرونا گذاشتن رو بگذرونن که سلامت جامعه کانادا با ریسک بیشتری مواجه نکنن.
    توریستها در اوایل دوره بیماری که کلا پروازها کنسل شد که خب هیچ کشوری نمیذاشت سفری انجام بشه. اما بعد که بعضی پروازها راه افتاد به کانادا مثل عمان و قطر، خیلی ها سفر کردن اما توی فرودگاه به دلیل نداشتن دلیل ضروری (از دیدگاه اون آفیسر) برشون گردوندن، مثل یک والدینی که توی همین فروم یک از دوستان نوشته بود که ویزا هم داشتن و برای زایمان فرزندش رفته بود اما بروشن گردوندن. در صورتی که مثلا 1 سال پیش اگر کسی برای گرفتن ویزا، تازه شروع به تشکیل پرونده میداد،(مثل زایمان برای دلیل سفر) در کمتر از یک ماه براش ویزا صادر می شد.
    ولی خب الان توریست هایی که ویزا دارن رو دارن با شرایط کمی آسانتر راه میدن اما باز با شرایط گذراندن اون 14 روز.
    ویرایش توسط nimallica : June 12th, 2020 در ساعت 12:32 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    منم تو سی‌بی‌سی خونده بودم که اجازه ورود از ۸ جون برای خانواده درجه یک از مرز آمریکاست. وقتی دوستان اینجا اعلام کردند رفتم لینک اداره مرزبانی رو خوندم ولی چیزی راجع به محدود بودن این مساله به مرز آمریکا ندیدم. ولی از اونجا که اون شروط ۳ گانه همچنان در سایت اداره مرزبانی کانادا بود من هم حدس میزنم استثنا فقط مربوط به آمریکا باشه. البته من سایت رو دوباره چک نکردم. شاید تا الان آپدیت شده باشه.
    آره منم اون لینک رو خوندم اما استثنایی برای کشور خاص مثل آمریکا توش نبود. کلی نوشته بود. اما تا اوجایی که یادمه دیگه اشاره ای به داشتن یک دلیل قانع کننده برای سفر در اون بخشنامه 8 جون نبود.
    شاید کماکان بهترین کار همین استهلام قبل از سفر از طریق همون ایمیل باشه که حداقل یه بخشی از نگرانی رو کم کنه. هرچند به نظر من اگر در جواب اون ایمیل هم بگن که اوکی هست و میتونید بیاید، اما باز 1% باید این رو نظر گرفت که توی فرودگاه اونجا ممکنه باز به دلیلی ( درست یا نادست منطقی یا غیر منطقی) از ورود شما جلوگیری بشه. ولی خب این بخشنامه باز بهتر از شرایط 1 ماهه پیشه به نظر من.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    درسته شم همینه دیگه...کسی که توی کانادا هست رو نمیذاره که بره کشوری که ریسک ابتلا به کرونا رو داره، از اونور برای ایرانی ای که قصد سفر داره سختگیری انجام میدن.
    آره ایشون از ایران میتونه بره اما باهمون شرایط 14 روز قرنطینه و اینا.

آره حق ورود برای شهروندان و مقیم های کانادایی همیشه وجود داشته. درسته. فقط باید این احتیاطی که برای کرونا گذاشتن رو بگذرونن که سلامت جامعه کانادا با ریسک بیشتری مواجه نکنن.
    توریستها در اوایل دوره بیماری که کلا پروازها کنسل شد که خب هیچ کشوری نمیذاشت سفری انجام بشه. اما بعد که بعضی پروازها راه افتاد به کانادا مثل عمان و قطر، خیلی ها سفر کردن اما توی فرودگاه به دلیل نداشتن دلیل ضروری (از دیدگاه اون آفیسر) برشون گردوندن، مثل یک والدینی که توی همین فروم یک از دوستان نوشته بود که ویزا هم داشتن و برای زایمان فرزندش رفته بود اما بروشن گردوندن. در صورتی که مثلا 1 سال پیش اگر کسی برای گرفتن ویزا، تازه شروع به تشکیل پرونده میداد،(مثل زایمان برای دلیل سفر) در کمتر از یک ماه براش ویزا صادر می شد.
    ولی خب الان توریست هایی که ویزا دارن رو دارن با شرایط کمی آسانتر راه میدن اما باز با شرایط گذراندن اون 14 روز.
    فکر کنم سوء تفاهمی بین برداشت شما و صحبتهای دوستمون پیش آمده.
    برداشت من از صحبتهای ایشون این بوده که فردی شهروند کاناداست و در حال حاضر در کانادا ساکن هست و قصد سفر به ایران نداره. همسر ایشون ایرانی هستند و مقیم ایران هستند و با ویزای توریستی قصد سفر به کانادا را داشتند که از سفر ایشان جلوگیری شده بود و حالا بعد از بخشنامه جدید قصد دارند دوباره امتحان کنند.
    برداشت من از توضیحات شما این بود که شما تصور کردید فرد شهروند کانادا و مقیم کانادا هم قصد سفر از کانادا به ایران را داشته که جلوگیری شده که فکر نمیکنم درست باشه.
    حالا شما عزیزان بهتر میتونید توضیح بدید منظورتون رو :-)
    ویرایش توسط sh00ca : June 12th, 2020 در ساعت 01:43 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    فکر کنم سوء تفاهمی بین برداشت شما و صحبتهای دوستمون پیش آمده.
    برداشت من از صحبتهای ایشون این بوده که فردی شهروند کاناداست و در حال حاضر در کانادا ساکن هست و قصد سفر به ایران نداره. همسر ایشون ایرانی هستند و مقیم ایران هستند و با ویزای توریستی قصد سفر به کانادا را داشتند که از سفر ایشان جلوگیری شده بود و حالا بعد از بخشنامه جدید قصد دارند دوباره امتحان کنند.
    برداشت من از توضیحات شما این بود که شما تصور کردید فرد شهروند کانادا و مقیم کانادا هم قصد سفر از کانادا به ایران را داشته که جلوگیری شده که فکر نمیکنم درست باشه.
    حالا شما عزیزان بهتر میتونید توضیح بدید منظورتون رو :-)
    سلام
    من توضیحاتم فقط مربوط به اون فردی بود که در ایران هست و میخواد دوباره برای سفر اقدام کنه...شاید بد توضیح دادم یا زیاد توضیح توی توضیح آوردم.
    منظورم این بود اون فردی که داخل ایرانه اگر اون موقع که خواسته سفر کنه یا سفر کرده و توی کانادا ایشون رو برگردودن، مربوط به اوایل بیماری کرونا باشه که اگر اینجوری باشه، داستان درسته. چون اون اوایل اکثریت این افراد را که ویزا داشتن و سفر کرده بودن رو برگردوندن و اصلا اجازه ورود ندادن مثل اون والدینی که مثال زدم برای زایمان فرزندش رفته بود و اجازه ورود نداده بودن.
    اما الان با این بخشنامه جدید، توریستها هم ( مثل افراد درجه یک مثل همسر یا والدین یا فرزند) میتونن سفر کنن اما با رعایت 14 روز قرنطینه در داخل کانادا و شرایطی که کانادا برای قرنطینه ی افراد در طول مدت اون 14 روز معین کرده.

در مورد این قسمت از کامت قبلی "آره حق ورود برای شهروندان و مقیم های کانادایی همیشه وجود داشته. درسته. فقط باید این احتیاطی که برای کرونا گذاشتن رو بگذرونن که سلامت جامعه کانادا با ریسک بیشتری مواجه نکنن"
    منظورم این بود که اگر این افراد در ایران هستن و میخوان برگردن به کانادا، اون 14 روز رو باید اجرا کنن. منظور من افرادی نبود که در داخل کانادا هستن و میخوان به ایران سفر کنن

و اینکه اون موضوع که سیتیزن ها و مقیم ها از همون اول اجازه ورود به کانادا رو داشته اند رو تایید کردم در کامنت قبلی.
    فکر کنم الان قضیه واضحتر شد
    ویرایش توسط nimallica : June 12th, 2020 در ساعت 04:22 AM

Junior Member

سلام بچه‌ها
    ـ‌ـ من برای ویزاری توریستی کانادا می‌خوام اقدام کنم که در آینده با کمک جابآفر در کانادا تبدیلش کنم (در مورد کلیت موضوع نشزی دارین ؟)

ــ مسله بعدی، مشکلم این که مجردم و میگن افراد مجردم برای ویزای توریستی نمی‌تونن اقدام کنن! چون که حتما ریچکت میشن!! (خودم که شاخ در آوردم!) آیا درسته ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ssaeed29 نمایش پست ها
    سلام بچه‌ها
    ـ‌ـ من برای ویزاری توریستی کانادا می‌خوام اقدام کنم که در آینده با کمک جابآفر در کانادا تبدیلش کنم (در مورد کلیت موضوع نشزی دارین ؟)

ــ مسله بعدی، مشکلم این که مجردم و میگن افراد مجردم برای ویزای توریستی نمی‌تونن اقدام کنن! چون که حتما ریچکت میشن!! (خودم که شاخ در آوردم!) آیا درسته ؟
    اقدام برای work permit از داخل کانادا امکانپذیر نیست و باید از کشور محل اقامت یا مبدا اقدام کنید. با ویزای توریستی امکان چنین تبدیلی در داخل کانادا نیست.
    در مورد ویزا برای اشخاص مجرد چنین چیزی نیست که حتما فرد ریجکت شود. طبیعتا فرد مجرد وابستگی های کمتری به کشور مبدا ممکن است داشته باشد که نشان دادن قصد فرد به بازگشت را کمرنگ میکند و همین مساله شانس دریافت ویزا برای این افراد را در صورت عدم ارایه مدارک قوی تر کم میکند اما به مفهوم عدم صدور نیست. بسیاری افراد مجرد با داشتن مدارک لازم مالی و خانوادگی از کانادا ویزای توریستی دریافت میکنند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)