نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1784 از 1841 نخستنخست ... 7841284168417341774177517761777177817791780178117821783178417851786178717881789179017911792179317941834 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,831 تا 17,840 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    شما از همين الان يه كوه و صحرا حوالي هلند برا خودت پيدا كن. اما اميدوارم فرزندانت بتوانند به كانادا مهاجرت كنند و در محيطي امن فارغ از نگاه هاي نژاد پرستانه زندگي و رشد كنند كه بسيار تصميم خوب و بجايي است.
    سهیل جان، دوستمون 26 تا آپشن برای تغییر وضعیتش داره و میتونه از اونها هم استفاده کنه. کشورهای پیشرفته ای که اسمش رو نام بردن، خوبه یکی ازاونها رو انتخاب کنه دیگه همه جای اروپا مثل جایی که ایشان هست که نژادپرست نیستن. دوستمون یک بار مرزهای جاب آفر گرفتن رو بار جابجا کرد که واقعا حیرت انگیز بود که جاب آفر رو فقط به سیتیزنها و مقیم های کانادا میدن! یعنی اداره مهاجرت سالهای ساله به طور مرگباری برای افراد خارج از کانادا داره جاب آفر میده، LMIA میده، 50و 200و 600 امتیاز میده ... سیستم چقدر ایراد داره واقعا خدایی.

آقا کیان عزیز به نطر من اینجا هیچکس سواد انگلیسی نداره، هیچ تجربه ای هم مثل شما نداره، امکانات کاری و سفر به انواع اقسام کشورها و مجوز کار رو نداره، ماها یک مشت بی سوادیم که از بیکاری نشستیم قوانین رو ورق میزنیم، الکی از تجربیات خودمون و دیگران پست میذاریم آخرشم حوصلمون که سر رفت از توی ایران الکی یکسری پرونده مهاجرتی تشکیل دادیم که خیلی هامون برای بار چندم هست که این کار رو میکنیم، خیلی هامون هم به روشهای مختلف رفتیم کانادا بیخودی.

حالا که اطلاعات همه ی ماها غلطه. پس یه لطفی به خودت و دیگران بکن: بجای اینکه وقت خودت رو با خواندن پست های نادرست ما تلف کنی و اطلاعات اشتباه نصیبت بشه، نصف این وقت رو بگذار یک وکیل مهاجرتیِ درجه یک در همون کشوری که هستی یا تمام اون کشورهایی که فول آتورایز هستی برای خودت پیدا کن که با آخرین قوانین مهاجرت آشنا باشه و 100% قوانین (و اون بخش از قوانین نانوشته ای که فقط بعضی وکلا میدونن و به همکارهای خودشون هم نمیگن تا کلاینت خودشون رو از دست ندن) مهاجرت به کانادا رو باتوجه به شرایطتت بهت نشون بده و شما به هدف و آرامشی که میخوای برسی.
    ویرایش توسط nimallica : June 14th, 2020 در ساعت 04:54 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    سهیل جان، دوستمون 26 تا آپشن برای تغییر وضعیتش داره و میتونه از اونها هم استفاده کنه. کشورهای پیشرفته ای که اسمش رو نام بردن، خوبه یکی ازاونها رو انتخاب کنه دیگه همه جای اروپا مثل جایی که ایشان هست که نژادپرست نیستن. دوستمون یک بار مرزهای جاب آفر گرفتن رو بار جابجا کرد که واقعا حیرت انگیز بود که جاب آفر رو فقط به سیتیزنها و مقیم های کانادا میدن! یعنی اداره مهاجرت سالهای ساله به طور مرگباری برای افراد خارج از کانادا داره جاب آفر میده، LMIA میده، 50و 200و 600 امتیاز میده ... سیستم چقدر ایراد داره واقعا خدایی.

آقا کیان عزیز به نطر من اینجا هیچکس سواد انگلیسی نداره، هیچ تجربه ای هم مثل شما نداره، امکانات کاری و سفر به انواع اقسام کشورها و مجوز کار رو نداره، ماها یک مشت بی سوادیم که از بیکاری نشستیم قوانین رو ورق میزنیم، الکی از تجربیات خودمون و دیگران پست میذاریم آخرشم حوصلمون که سر رفت از توی ایران الکی یکسری پرونده مهاجرتی تشکیل دادیم که خیلی هامون برای بار چندم هست که این کار رو میکنیم، خیلی هامون هم به روشهای مختلف رفتیم کانادا بیخودی.

حالا که اطلاعات همه ی ماها غلطه. پس یه لطفی به خودت و دیگران بکن: بجای اینکه وقت خودت رو با خواندن پست های نادرست ما تلف کنی و اطلاعات اشتباه نصیبت بشه، نصف این وقت رو بگذار یک وکیل مهاجرتیِ درجه یک در همون کشوری که هستی یا تمام اون کشورهایی که فول آتورایز هستی برای خودت پیدا کن که با آخرین قوانین مهاجرت آشنا باشه و 100% قوانین (و اون بخش از قوانین نانوشته ای که فقط بعضی وکلا میدونن و به همکارهای خودشون هم نمیگن تا کلاینت خودشون رو از دست ندن) مهاجرت به کانادا رو باتوجه به شرایطتت بهت نشون بده و شما به هدف و آرامشی که میخوای برسی.
    آقا نیما با همین تعصب بی‌موردی که دارید الان ۴ ساله که پروندهٔ مهاجرتی جواب نمیگیره، اونوقت میگین تقصیر آمریکا هست. به هر حال این در وصف شما میاد:
    کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی

معنی:

خطاب به کسی که مشکل خود را نمیتواند حل کند و برای حل مشکل شخص دیگر به راهنمایی اش میپردازد

Junior Member

شما از همين الان يه كوه و صحرا حوالي هلند برا خودت پيدا كن. اما اميدوارم فرزندانت بتوانند به كانادا مهاجرت كنند و در محيطي امن فارغ از نگاه هاي نژاد پرستانه زندگي و رشد كنند كه بسيار تصميم خوب و بجايي است.

چه وقتی قرار می‌شه که لینک بگذارید، با دوستتان آقای نیما به حاشیه میزنید؟
    شما که تخصص دارید و میدونید، لینکی از سایت رسمی ادارهٔ مهاجرت(نه مثل نوشتهای نامرتبط قبلی) بگذارید که با ویزای توریستی(بدون شرایط استثنا همسر شخص مقیم یا ..) از داخل کانادا می‌شه در کانادا جاب آفر گرفت و موند و کار کرد و اقامت گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط Kian1355 نمایش پست ها
    لینکی از سایت رسمی ادارهٔ مهاجرت(نه مثل نوشتهای نامرتبط قبلی) بگذارید
    دوست عزيزم نميدونم چرا متوجه نميشي. رفرنس كه به شما دارم ماده ٢٠٧ رگوليشن مهاجرت و پناهندگي كانادا است. سايت اداره مهاجرت براي شما كه زبانت خوبه ساخته شده. ما كه بي سواد هستيم رفرنسمون
    1- IRPA
    2-IRPR
    3- OPERATIONAL MANUAL
    و MIs هست.

به جاي بحث الكي با من ، گوگل كن IRPR CANADA و ماده ٢٠٧ رو بخون. دو سه ماده قبل و بعدشم بخون ، ضمنا توصيهً ميكنم يك مشاور رسمي مهاجرت و شهروندي خوب و متعهد استخدام كن تا شما رو در اين مسير كمك كنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    ایشاله که دوستان از اطلاعات درستی که در این سایت توسط افراد مطلع درج میشه استفاده کنن و از اطلاعات و منابع مختلف دیگر در خارج از این سایت و برخی وکلای مطلع هم استفاده کنن تا از برخی ریزه کاری های درج نشده در قوانین (به هیچ عنوان معنای غیر قانونی نداره.) هم مطلع شوند و استفاده کنند. (لطفا باز هم جوری برداشت نشه که من میگم که من اطلاعات کامل دارم، به هیچ وجه اینجوری نیست اما در این مورد بی دلیل پا فشاری نمیکنم).

من تا از موضوعی مطمئن نباشم روی اون موضوع اصرار نمیکنم، و حتی اگر 1% امکان انجام کاری نباشه هیچ وقت در توضیحاتم از کلماتی با مفهوم قطعیت استفاده نمیکنم. این رو در تمام پستهای من میتونید متوجه بشید.
    من نظرم همان نظر قبلی است که این کار شدنی است + قبول صحت تمام اطلاعاتی که شما درج کردید.

شاد و سلامت باشید
    نظر شخصی و اطمینان شما و هر فرد دیگری هیج ارزش و اهمیتی در مقابل نص صریح قانون ندارد.
    چیزی که در این فروم و سایر فرومهای مشابه مطرح است راهنمایی دوستان در نه تنها زمان فعلی بلکه هرزمانی که نیاز به اطلاعات مربوطه داشته باشند براساس اطلاعات صریح و قانونی و نه نظر شخصی و فردی است. اینکه در برخی موارد به شکل اصرار بر دادن اطلاعات غلط و خارج نمودن فروم از مبحث و حتی القای تلاش برای سلب اعتماد اعضا به صحت اطلاعات مندرج در فروم و قابلیت اعتماد کلی به سایت و پستهای فروم از سوی برخی افراد پیش می رود.
    در این خصوص به زودی بررسیهای لازم از سوی مدیران انجام خواهد پذیرفت و پستهای نامرتبط نیز با تذکر جدی به دوستان حذف خواهد شد ولی در این فاصله این پست جهت اطلاع درج میگردد تا امکان پاسخگویی در صورت داشتن هرگونه مدارک و مستندات رسمی و نه نظرات و ادعاهای بی سند شخصی و عدم وجود چنین دلایلی(در صورت تایید) فراهم گردد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

چه وقتی قرار می‌شه که لینک بگذارید، با دوستتان آقای نیما به حاشیه میزنید؟
    شما که تخصص دارید و میدونید، لینکی از سایت رسمی ادارهٔ مهاجرت(نه مثل نوشتهای نامرتبط قبلی) بگذارید که با ویزای توریستی(بدون شرایط استثنا همسر شخص مقیم یا ..) از داخل کانادا می‌شه در کانادا جاب آفر گرفت و موند و کار کرد و اقامت گرفت.
    آقا نیما با همین تعصب بی‌موردی که دارید الان ۴ ساله که پروندهٔ مهاجرتی جواب نمیگیره، اونوقت میگین تقصیر آمریکا هست. به هر حال این در وصف شما میاد:
    کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی
    [/QUOTE]

اول سعی کن به صورت شیک و مجلسی و در کمال بی اطلاعی حتی از جمله ای که میخوای بنویسی، مطلب نذاری. این 1.
    2- اون تعصب بی موردی که میگی تحلیل ذهن خودته.. اون اسمش اطلاع از قوانین و براساس اون اقدام کردن و جلو رفتن در یک پرونده است.
    3- وقتی میگی من میندازم گردن امریکا، یعنی انقدر من و اون آفیسر کانادایی احمقیم که من مدارک بدم، وزارت کار هم تایید کنه، بعد 2 تا آفیسر دیگه preview note بدن که مدارک تایید شده بعد بره واسه ویزا بعد به من میگی تعصب بی مورد من باعث شده پرونده طولانی بشه و میندازم گردن آمریکا !!!؟؟

میگی دنبال اخبار کانادایی از کجا اخبار رو پیگیری میکنی، از 20:30 ؟ چجوری پیگیری کردی که نمیدونی یا میدونیو خودتو به اون راه زدی که 2 سال پیش خود کانادا غیر مستقیم اعلام کرد که در مقاصعی تحت فشار امریکا برای بررسی پرونده های ایرانی های بوده؟ از کجا پیگیری میکنی که نمیدونی وکلا و کلاینت ها کمپین جمع آوری امضا راه انداختن ( Petition) تا به این دخالت ها اعتراض کنن؟ از کجا پیگیری میکردی که نمیدونی 18000 پرونده کبک رو که در جریان بود و خیلی هاشون باید ویزا میگرفتن رو کنسل کردن و در کمال **** گفتن شرمنده ما کنسل میکنیم اگه کسی هنوز واجدالشرایطه دوباره تشکیل پرونده بده. از کجا پیگیری میکنی که نمیدونی همون موقع که دکتر مهندس های ایرانی 2 سال و 3 سال توی انتظار ویزاشون بودن و 2 سال و 3 سال توی چک امنیتی بودن، چک امنیتی مردم سوریه رو کردن 48 ساعت و 30000 نفر رو با پروازهای اختصاصی آوردن و در آپارتمانهای مجزا بهشون اسکان دادن و پول ماهیانه اونها رو از همین امثال ایرانی هایی که داخل کانادا دارن مالیات میدن، پرداخت کردن؟

کجای کاری برادر کیان!

حالا بزار جوابتو تازه بدم:
    پرونده ی منِ طبیب، توی مرحله صدور ویزاس ....وقتی چیزی از روال و جزئیات بررسی یک پرونده (چه مهاجرتی چه توریستی) نمیدونی پس صحبت نکن، وقتی راجب انواع چک های امنیتی واسه ایرانیها نمیدونی چیزی نگو، وقتی نمیدونی 30 تا 40% پرونده های ایرانی های متقاضیِ مهاجرت، میره در یک سیستم شدید امنیتی چک میشه (به طور عمدی) تا نواقص سیستمشون رو بفهمن و این بررسی ها تا 3 سال هم ممکنه طول بکشه پس نتیجه گیری نکن، وقتی نمیدونی پیگیری از طریق وب فرم و GCMS چیه مدعی نباش، وقتی راجب پیگیری پرونده ها از طریق MP چیزی نمیدونی سکوت کن، وقتی قوانین آشکار و پنهان مهاجرت، و حتی همین توریستی رو نمیدونی چیزی نگو، وقتی چیزی در مورد خواستن مدارک اضافی در طول بررسی پرونده های مهاجرتی مثل schedule A، ارائه دوباره گواهی های مالی بانکی با تغییر قیمت دلار در ایران، travel history، details of military service چیزی نمیدونی نظری نده. چون اینا بخش جدا نشدنی از بررسی های یک پرونده هست که لا به لا در حین بررسی پرونده از کلاینت میخوان. که همه اینها موقعی در زمان استاندارد انجام میشه که پرونده دست یک آفیسر معقول باشه و وارد اون چک امنیتی ظولانی نشده باشی... امااا اگر هم همه اینا رو میدونی که اقدام کن تموم شه بره که خودتو ما هم خیالمون راحت بشه. اگر هم نمیدونی که دیگران دارن بهت میگن پس گوش کن، بعد اگه شک داری میگی ماها دروغ میگیم، برو راجبش با یک وکیل تحقیقات کن که عملا به همه کسایی که بهت راهنمایی میکنن نگی دروغگو.

کسی هم بهت نظر میده که قبول نداری چون مدعی داشتن موقعیت در 26 کشوری و زبان انگلیسی دیگران خوب نیست و پُشتِت با این گرمه که هفته ای یک بار اخبار کانادا رو پیگیری میکنی!! نه عزیز جان نه فدات شم... هر روز روزی چندین ساعت به جز این سایت باید چندین سایت ایرانی و غیر ایرانی رو بخونی، باید پست های چند 100 نفر ایرانی و خارجی رو بخونی، اخبار کانون وکلا رو بخونی، خبر نامه های وب سایتهای ایرانی و خارجی رو بخونی، از 4 نفر که تو کانادا باشن هر روز پرس و جو کنی، حق مشاوره به وکیلهای مخاجرتی بدی که ببینی که در مورد چی راست میگه کی کلاه برداره..... انقدر این کارا باید برات روتین بشه که حالت از این کار بهم بخوره اما معتاد شده باشی بهش تا بتونی 2 زا اطلاعات درست گیرت بیاد. هفته ای یک بار رو ول کن.

میدونی همینایی که خیلی هاشون جوابتو میدن (من هیچی. من یه طبیبِ قلابی هستم که فقط اومدم اینجا واسه تو نسخه بپیچم، تازه دستمم رو شد که سر خود را هم دوا نکردم) الان خودشون چند ساله کانادان و اطلاعات خوبی میتونن بهت بدن، وقتی هم میدن که موضع میگیری که همه خالی بندن و روی شنیده های نادرست خودت تاکید داری.

ضمنا پرونده من 4 ماه اول تمامش تایید شد حتی همون جاب آفری که شما با اطلاعات فوق پیشرفته میگین که فقط واسه سیتیزنها و مقیم هاست....اداره مهاجرت و وزارت کار هم اسگله که به من جاب آفر و LMIA داده. و 600 امتیاز داده و 2 تا آفیسر توی نوت GCMS نوشتن که تایید میشه!!.....حالا که با نظرای من و بقیه دوستان مشکل داری، برو بگرد با کسایی که مشکل ندارن و طبیب های خوبی هستن با اونا گفتگو کن.

خلاصه خیلی صریح تر بهت میگم، اطلاعاتت از قوانین مهاجرت و سفر به کانادا کمه، یه چیزایی از این ور اونور شنیدی میای اینجا هرجا به موضوع بخوره 4 خط مینویسی اونم اشتباه....تو حتی قوانین و انواع و اقسام قوانین مهاجرت با همون جزئیات زیر و نانوشته رو هم ظاهرا نمیدونی، چرا گیر دادی به توریستی گرفتن! برو دنبال پرونده مهاجرتی مثل اکسپرس اینتری، استانی، skilled trade ، Tech pilot (آخ من معذرت میخوام پرونده هایی مثل استانی و skilled trade جاب آفر میخواد جاب آفر هم فقط به sin دارها میدن ).

کمک مگه نمیخای!!!! برو وکیل حرفه ای با IRCC پیدا کن. حرفای بی ربط و متعصبانه ی من رو هم گوش نکن نخون.

اینجا همه طبیب هایی هستن که سر خود دوا نکردن. میزنن سر تو رو هم دوا نمیکنن بعد پشیمون میشی.
    ویرایش توسط nimallica : June 14th, 2020 در ساعت 07:41 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    نظر شخصی و اطمینان شما و هر فرد دیگری هیج ارزش و اهمیتی در مقابل نص صریح قانون ندارد.
    چیزی که در این فروم و سایر فرومهای مشابه مطرح است راهنمایی دوستان در نه تنها زمان فعلی بلکه هرزمانی که نیاز به اطلاعات مربوطه داشته باشند براساس اطلاعات صریح و قانونی و نه نظر شخصی و فردی است. اینکه در برخی موارد به شکل اصرار بر دادن اطلاعات غلط و خارج نمودن فروم از مبحث و حتی القای تلاش برای سلب اعتماد اعضا به صحت اطلاعات مندرج در فروم و قابلیت اعتماد کلی به سایت و پستهای فروم از سوی برخی افراد پیش می رود.
    در این خصوص به زودی بررسیهای لازم از سوی مدیران انجام خواهد پذیرفت و پستهای نامرتبط نیز با تذکر جدی به دوستان حذف خواهد شد ولی در این فاصله این پست جهت اطلاع درج میگردد تا امکان پاسخگویی در صورت داشتن هرگونه مدارک و مستندات رسمی و نه نظرات و ادعاهای بی سند شخصی و عدم وجود چنین دلایلی(در صورت تایید) فراهم گردد.
    شما به دیگران اطلاعات کامل بده ما هم قول میدیم استفاده کنیم.
    چشم. همه خوبن شما خوبتر.
    شمانظرات رو بر اساس نص صریح قانون بده، ما هم نظراتمون رو راجب اقدامایی که کردیم و کسانی که میدونیم چه اقداماتی کردن میدیم....تصمیم گیریش با شما نیست. هر کس هر نظری رو خواست قبول کنه یا نکنه بره براش تحقیق کنه.
    من تابع شما نیستم. دیگران هم تابع من نیستن...هر کس حتی به همون قوانینی که شما و دوستان میگن هم شک داره بره دنبال وکیل که حرف آخر رو بهش بزنه.

وقتی کسی توی همین فروم میاد و با روتوش گذاشتن کلمات زیبا و رنگارنگ به پدر و مادر من توهین میکنه و آخرش برای اینکه فرافکنی کنه میگه نظر من صرفا راهنمایی بود و قصد توهین نداشتم، اونموقع شما دقیقا کجایی؟ داری بر اساس قوانین دوستان دیگه رو راهنمایی میکنی و از حقوق مظلومین دفاع میکنی؟ وقتی همون کاربر میاد به یک کاربر دیگه همین توهین ها رو میکنه و باز در کمال وقاحت میگه من منظوری نداشتم، اونموقع شما و امثال شما کجایین ؟ دلتون به ستاره ها و reputation تون خوشه که میاین به دیگران توهین میکنین؟ اگه اینجوریه خیلی اشتباه میکنین. اتفاقا اون کاربر هم شرایط شما رو داشت. خیلییی توی باد ستاره هاش خوابیده بود.

من همون موقع به احترام دوستانی که در این سایت هستن جواب اون کاربر که متاسفانه یا خوشبختانه ظاهرا خانم هم هستن رو ندادم تا جو خراب نشه و الا جوری جوابش رو میدادم که جلوی همه مجبور به عذرخواهی بشه... اما از این به بعد ملاحظه نمیکنم و هر کسی که به هر طریقی توهین کنه جوابش رو میدم. جواب شما رو هم میدم. من به هیچ وجه اطلاعات غلط و گمراه کننده ندادم و نخواهم داد. اگر شما اینجوری فکر میکنی کاملا اشتباه میکنی. اینکه فکر میکنی دیگران در تلاش برای دادن اطلاعات غلط هستن و دارن راهنمایی اشتباه میکنن که مسیر فروم را عوض کنن زاییده ذهن فعال شماست. تئوری توطئه تعریفش همینیه که شما بر اساسش صحبت میکنی.

سوابق دوستان همگی مشخصه و همگی در تلاش هستن که به دیگران کمک کنن اما وقتی کمک میکنی و بهت انگ میچسبونن اونموقع سوپرمن هایی مثل شما و اون کاربر خانم میان وسط و اداعای پاسداری و صیانت و حفظ سلامت کامنتها رو دارن! اونموقع که مثل چاله میدون یک کاربر به خانواده دیگران توهین میکنه باید پیدا بشی. اونموقع باید بیاین وسط و این حرف ها رو اونجا بزنی. نه اینکه الان وسط یک بحثی که سر 4 تا قانونه که که حالا یا به نتیجه میرسه یا نمیرسه و هر کس هم مشکلی داره نهایتش میتونه بره از یک آدم مطلع تر بپرسه. الان صحبت از حفظ و شئونات کامنتها بی معنی هست.

پس لطفا مراعات کنین تا باهاتون مراعات بشه.
    ویرایش توسط nimallica : June 14th, 2020 در ساعت 08:07 PM

Junior Member

دوست عزيزم نميدونم چرا متوجه نميشي. رفرنس كه به شما دارم ماده ٢٠٧ رگوليشن مهاجرت و پناهندگي كانادا است. سايت اداره مهاجرت براي شما كه زبانت خوبه ساخته شده. ما كه بي سواد هستيم رفرنسمون
    1- IRPA
    2-IRPR
    3- OPERATIONAL MANUAL
    و MIs هست.

به جاي بحث الكي با من ، گوگل كن IRPR CANADA و ماده ٢٠٧ رو بخون. دو سه ماده قبل و بعدشم بخون ، ضمنا توصيهً ميكنم يك مشاور رسمي مهاجرت و شهروندي خوب و متعهد استخدام كن تا شما رو در اين مسير كمك كنه.
    آقا سهیل عزیز این چیزی که شما بهش استناد می‌کنید باز مربوط به سایت ادارهٔ مهاجرت کانادا نیست. این چیزی هست که قبلان فرستادید پس شما نتوانستید از سایت ادارهٔ مهاجرت کانادا برای ما متنی بیارید که توریست در خود کانادا میتونه جاب آفر بگیر و بمونه و اقامت بگیره!!!

چیزی که شما فرستادین مربوط به بحثای حقوق بشری هست که مربوطه به پناهنده‌ها هست(پناهنده رسمی:کسی که جواب مثبت گرفته و دادگاه رفته که خود پرسهٔ پناهندگی میتونه بعضا تا ۱۰ سال هم حتا طول بکشه مثل بعضی هاشون که من در اروپا دارم میبینم که از سالها قابل اینکه من اینجا بیام در اینجا سرگردان هستن)، و نه توریستی که با دعوت نامه اومده چون اگه توریست به مشکل بخوره، ادارهٔ اقامت میره کسی که دعوت نامه داده را خفت می‌کنن میگن یا هزینهٔ فامیلی که براش دعوت نامه دادی را باید بدی یا باید براش بلیط برگشت کشورش را بگیری. برای همینه که همیشه میگن برای کسی دعوت نامه بدید که میشناسین. مثلا من اینجا فقط برای کسی تو ایران دعوت نامه میدم که بدونم هلند بیاد پناهنده نمی‌شه چون اگه بشه دردسر زیادی برای من خواهد داشت. در ضمن شما و دوستتان آقا نیما که زیادی از وکیل‌ها تعریف و تمجید خاصی می‌کنید اگر وکیلی بهتون اطلاعاتی میده یکم با خودتون فکر کنید که آیا اصلا این موضوع منطقی هست یا خیر که یه توریستی بره کانادا و بهش اجازهٔ کار بدن و اقامت بدن و بتونه بمونه که خوب چرا پرونده مهاجرتی داریم؟ این میلیون‌ها نفری که پرونده مهاجرتی دارن نمی‌فهمن یا وکیل شما کلاهبردار است؟

نه دوست گرامی، به اصطلاح وکیل‌ها فریبتون ندان، توریست اسمش روشه یعنی کسی که باید فقط دیدار کنه و تمام که شد برگرده کشورش. خیلی از وکیل‌ها با همین وعده دادن‌ها و سادگی افراد در ایران سواستفاده می‌کنن و کلی پول از مردم میگیرن، وقتی طرف میره کانادا میفهمه که چه کلاه‌ای سرش رفته و با توریستی نه میتونه کار کنه نه تحصیل کنه و کلی پول و انرژی را هم از دست داده. اگه از همان اول از ایران از طریقه مهاجرت پرونده تشکیل میداد و قانونی همه کارها را میرفت بهتر نتیجه میگرفت. پیروز باشید
    ویرایش توسط Kian1355 : June 15th, 2020 در ساعت 12:36 AM

Junior Member

آقای نیما من دنبال بحث نیستم، فقط دنبال لینک از سایت ادارهٔ مهاجرت هستم که شما و دوستتان آقای سهیل نتوانستید بیاورید.
    متاسفانه اینجا هموطنی را دیدم که پناهنده شدن ولی به خاطره ترس از آبرو به اقوام و آشنایان گفتن که در هلند جاب آفر گرفتن و قانونی موندن در حالی این خانم به کثیف‌ترین شغل‌های سیاه مشغول هستند که شرم دارم حتا اسم شغل را هم بگم.
    لطفا به حرف افراد که میگن با توریستی می‌شه در خود کانادا جاب آفر گرفت اعتماد نکنید و بدنبال لینک رسمی ادارهٔ مهاجرت باشید حتا اگر اون فرد از دید شما وکیل رسمی بود. خیلی از وکیل‌ها به واسطهٔ شغلی که دارند مجبور هستن که واقعیت را نگن(مثل دلال خونه یا ماشین در ایران)

آقا سهیل عزیز این چیزی که شما بهش استناد می‌کنید باز مربوط به سایت ادارهٔ مهاجرت کانادا نیست. این چیزی هست که قبلان فرستادید پس شما نتوانستید از سایت ادارهٔ مهاجرت کانادا برای ما متنی بیارید که توریست در خود کانادا میتونه جاب آفر بگیر و بمونه و اقامت بگیره!!
    هركار به صلاحتان است انجام دهيد. موفق باشيد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)