نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1785 از 1841 نخستنخست ... 7851285168517351775177617771778177917801781178217831784178517861787178817891790179117921793179417951835 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,841 تا 17,850 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Kian1355 نمایش پست ها
    آقای نیما من دنبال بحث نیستم، فقط دنبال لینک از سایت ادارهٔ مهاجرت هستم که شما و دوستتان آقای سهیل نتوانستید بیاورید.
    متاسفانه اینجا هموطنی را دیدم که پناهنده شدن ولی به خاطره ترس از آبرو به اقوام و آشنایان گفتن که در هلند جاب آفر گرفتن و قانونی موندن در حالی این خانم به کثیف‌ترین شغل‌های سیاه مشغول هستند که شرم دارم حتا اسم شغل را هم بگم.
    لطفا به حرف افراد که میگن با توریستی می‌شه در خود کانادا جاب آفر گرفت اعتماد نکنید و بدنبال لینک رسمی ادارهٔ مهاجرت باشید حتا اگر اون فرد از دید شما وکیل رسمی بود. خیلی از وکیل‌ها به واسطهٔ شغلی که دارند مجبور هستن که واقعیت را نگن(مثل دلال خونه یا ماشین در ایران)
    من در بعضی موارد اصلا به دنبال لینک نیستم ( بعضی موارد) چون بخشی از قوانین ریز در لینک ها موجود نیست. چون راه کارهای فرعی همیشه وجود داشته و داره (و 100 البته به طور قانونی) پس شما به حرف و لینک های کسانی گوش کن که بهشون اعتماد داری. من هم همینطور.

تصمیم گیری بابت این موارد بر عهده خود افراد هست. شما تصمیم خودتون رو به درستی بگیرید. من هم اعتمادم رو به افرادی که ازشون مطمئن هستم می سپارم.
    ممنون از هشدار به موقعی که دادید تا در دام افراد سودجو نیفتم.

امیدوارم در رسیدن به هدفتون موفق باشید.
    ویرایش توسط nimallica : June 15th, 2020 در ساعت 04:21 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط Kian1355 نمایش پست ها
    در ضمن شما و دوستتان آقا نیما که زیادی از وکیل‌ها تعریف و تمجید خاصی می‌کنید اگر وکیلی بهتون اطلاعاتی میده یکم با خودتون فکر کنید که آیا اصلا این موضوع منطقی هست یا خیر که یه توریستی بره کانادا و بهش اجازهٔ کار بدن و اقامت بدن و بتونه بمونه که خوب چرا پرونده مهاجرتی داریم؟ این میلیون‌ها نفری که پرونده مهاجرتی دارن نمی‌فهمن یا وکیل شما کلاهبردار است؟
    هیچ وقت تمام وکلا قابل اعتماد نیستن همانطور که دکتر ها و مهنس ها و کلا آدمیزاد 100% قابل اعتماد نیستن.
    من ترجیح میدم با همون وکیل کلاهبرداری که میشناسم کار کنم که همین ویزای مد نظر شما رو برای دوستان و اقوام من گرفته. انشاله وکیل شما مثل وکیل من کلاهبردار نباشه. ما که هنوز 1 دلار هم پرداخت نکردیم پس چیزی خاصی از دست نمیدم. چون قراره وقتی ویزا بیاد پول پرداخت کنیم. امیدوارم وکیل شما نوع از خوب و منصفش باشه.

صمیمانه باز هم امیدوارم در رسیدن به هدفتون موفق باشید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز ghlobe کسی که در داخل کانادا با ویزای توریستی هست هم میتونه درخواست ویزای کار کنه، مشکل خاصی نداره. فقط در صورتیکه شرایطش رو داشته باشه باید تشکیل پرونده بده و باقی ماجرا.
    شما شرایطش رو دقت فرمودید؟
    شرطش اینه که یا: 1) همسر یا وابسته دارنده PR یا همسر دارنده ویزای دانشجویی یا کاری باشه، 2) پناهنده ای باشه که پرونده اش در حال بررسی است، 3) پرونده اش برای پی آر انتخاب شده و منتظر صدور پی آر است و نظیر آن.

شما بعنوان دارنده ویزای توریستی شامل کدامیک از این شرایط هستید؟

در ضمن برخلاف فرمایش شما "میلیونها نفر" ویزای کاری کانادا نگرفته اند. من در این بیست سال شخصا کسی را ندیده ام که از ایران ویزای کار گرفته باشد (حالا ادعا نمیکنم اصلا نبوده ولی من در بین صدها یا هزاران ایرانی که ملاقات کرده ام موردی ندیده ام). هرکسی را دیده ام یا با ویزای دانشجویی آمده یا مهاجرتی یا پناهندگی.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شرطش اینه که یا: 1) همسر یا وابسته دارنده PR یا همسر دارنده ویزای دانشجویی یا کاری باشه، 2) پناهنده ای باشه که پرونده اش در حال بررسی است، 3) پرونده اش برای پی آر انتخاب شده و منتظر صدور پی آر است و نظیر آن.

شما بعنوان دارنده ویزای توریستی شامل کدامیک از این شرایط هستید؟

در ضمن برخلاف فرمایش شما "میلیونها نفر" ویزای کاری کانادا نگرفته اند. من در این بیست سال شخصا کسی را ندیده ام که از ایران ویزای کار گرفته باشد (حالا ادعا نمیکنم اصلا نبوده ولی من در بین صدها یا هزاران ایرانی که ملاقات کرده ام موردی ندیده ام). هرکسی را دیده ام یا با ویزای دانشجویی آمده یا مهاجرتی یا پناهندگی.
    شما بعنوان دارنده ویزای توریستی شامل کدامیک از این شرایط هستید؟ من شامل مورد 4 میشم که در لینک ها نمی نویسن.
    اگر از دید شما متهم به اشاعه اطلاعات نادست برای تشویش اذهان دوستان دیگه نمیشم، چند مورد از دوستان و اقوام من گرفتن، به عنوان نمونه یک نفرشون در ایران سرآشپز یک رستوران ایتالیایی بود (head chef) ویزای توریستی گرفت و اونجا تونست یک کارفرما که یک رستوران بود پیدا کنه و مابقی ماجرا ( در استان BC) که شامل هیچ کدام از بندهایی که شما ذکر کردید هم نبود و دیگران هم نبودن. اما اگر از راه غیرقانونی این کارو کردن و دولت هم متوجه این موضوع نشده، امیدوارم حتما تاوان کارشان رو پس بدن.

در مورد پاراگراف اخر من مخلض شما هم هستم و با شما کاملا موافق هستم، حرف شما کاملا درسته که گرفتن ویزای کار برای کسی که داخل ایران هست، سخته اما هر دو میدونیم که شدنیه. اگر برچسب نشر اطلاعات غلط نمیزنید و مدعی انحراف مسیر گفتمان فروم از طرف من نمیشوید،من 2 مورد دیدم که گرفتن. سخته قبول دارم اما گرفتن. با کمک از طریق linkedin و وبسایت های کاریابی کانادا مثل indeed, monster, careerBuilder و توسعه رزومه خودشون توسط یکسری شرکت های HR که همون منابع انسانی خودمونه و تونستن کارفرما پیدا کنن. اما هزینه های اداری کارها رو کلاینت انجام دادن و پولی بابت خرید اون job position ندادن.
    ویرایش توسط nimallica : June 15th, 2020 در ساعت 04:22 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها

). هرکسی را دیده ام یا با ویزای دانشجویی آمده یا مهاجرتی یا پناهندگی.
    درود بر قلوب عزيز

اين موارد رو هم به ليست فوق اضافه كنيد:

١- Owner operator work permit
    2- LMIA based work permit
    3- International mobility program ( LMIA EXEMPT )a

در صورت احراز شرايط ، در همه موارد فوق ميتوانيد از داخل كانادا براي تمديد و تبديل استاتوس خود اقدام كنيد . (Change & extend )

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    درود بر قلوب عزيز

اين موارد رو هم به ليست فوق اضافه كنيد:

١- Owner operator work permit
    2- LMIA based work permit
    3- International mobility program ( LMIA EXEMPT )a

در صورت احراز شرايط ، در همه موارد فوق ميتوانيد از داخل كانادا براي تمديد و تبديل استاتوس خود اقدام كنيد . (Change & extend )
    خدا عمرت بده... مام هی توی پست ها میگیم "اگر طرف واجدالشرایط باشه " اما دوستان گفته های ما رو منحرف کردن مسیر فروم و انتشار قوانین نادرست جهت سلب اعتماد کاربران تلقی میکنن
    بندهای ذکر شده شما کاملا درست است.
    ویرایش توسط nimallica : June 15th, 2020 در ساعت 04:46 AM

به زعم من دستورالعمل ٨ جون براي مرز كانادا امريكا صادقه. متاسفانه دولت كانادا بسيار دو پهلو در مواردي كه به امريكا مربوط ميشه برخورد ميكنه از ترس اينكه مورد غضب ترامپ قرار نگيره. شخص وزير مهاجرت در يك كنفرانس خبري به زبان فرانسه گفت اين معافيت براي مرز كانادا امريكاست. از طرفي در دستورالعمل صادره از CBSA اصلا به اين مسئله اشاره نشده كه ايا همه مرزها يا فقط كانادا امريكا. اينكه چي درسته و چه نادرست به زودي معلوم ميشه. دوشنبه همسر خواهرم كه مقيم كاناداست پرواز داره و اگر از پروازش جلوگيري كنند ( كه يكبار ده روز پيش كردند ) ، دوستان رو اپديت ميكنم

خوب جهت خاتمه بحث و تغيير موضوع، عرض كنم كه همسر خواهرم رو عليرغم بخشنامه ٨ جون اداره مرزباني ، مجددا براي بار دوم نيز اجازه پرواز ندادند. درنتيجه همان تصور مبهم كه دستور العمل فوق براي مرز كانادا-امريكا صادقه رو ميشه متصور بود كه صحيح است. جاي شرم داره كه از نظر دولت ترودو اعضاي درجه يك شهروند و مقيم كانادا كه ساكن امريكاست رو درجه يك تر از اوني كه ساكن كشور ديگست ميدونه.

خوب جهت خاتمه بحث و تغيير موضوع، عرض كنم كه همسر خواهرم رو عليرغم بخشنامه ٨ جون اداره مرزباني ، مجددا براي بار دوم نيز اجازه پرواز ندادند. درنتيجه همان تصور مبهم كه دستور العمل فوق براي مرز كانادا-امريكا صادقه رو ميشه متصور بود كه صحيح است. جاي شرم داره كه از نظر دولت ترودو اعضاي درجه يك شهروند و مقيم كانادا كه ساكن امريكاست رو درجه يك تر از اوني كه ساكن كشور ديگست ميدونه.
    متاسفم اقا سهیل...یعنی برای بار دوم علی رغم اینکه ایندفعه اعلام شده بود اقدام درجه یک میتونن وارد بشن، باز هم راه ندادن !؟؟ و اینکه منظور از اینکه اجازه پرواز ندادن اینه که ایشون در ایران بودن و اجازه پرواز ندادن؟؟ اگر اینجوریه میشه توضیح بدی که چجوری این امکان رو داره که اجازه پرواز ندن؟ و اگر خارج از کانادا و خارج از ایران هستن کجا هستن که اجازه پرواز ندادن؟ من گیج شدم.

در مورد والدین چطور؟ یعنی اونها هم اگر ایران باشن حتی با اعلام بخشنامه 8 جون کماکان میتونن سفر کنن؟ چون ظاهرا جناب ترودو رسما روز دوشنبه اعلام کرد که اقوام درجه یک میتونن بدون داشتن اون دلیل ضروری وارد کانادا بشن و فقط 14 روز باید قرنطینه بشن.

بله از همين ايران ايشان را برگرداندند، يعني قطري به ايشان كارت پرواز نداد. ( قطري با مرزباني كانادا مورد به مورد چك ميكنه پاي پرواز )
    والدين كه ديگه از همسر رسمي ادم ، ضروري تر محسوب نميشند. همسر رو سوار نكردند، والدين كه جاي خود.

بايد منتظر بود و ديد اولا ايا بسته بودن مرز امريكا-كانادا طبق برنامه قبلي يعني ٢١ جون به اتمام ميرسه يا مجددا يكماه تمديد ميشه، كه اگر به اتمام برسه شايد بشه اميدوار بود مرز هاي خارجي هم طبق برنامه قبلي از ٣٠ جون باز بشه.

بله از همين ايران ايشان را برگرداندند، يعني قطري به ايشان كارت پرواز نداد. ( قطري با مرزباني كانادا مورد به مورد چك ميكنه پاي پرواز )
    والدين كه ديگه از همسر رسمي ادم ، ضروري تر محسوب نميشند. همسر رو سوار نكردند، والدين كه جاي خود.

بايد منتظر بود و ديد اولا ايا بسته بودن مرز امريكا-كانادا طبق برنامه قبلي يعني ٢١ جون به اتمام ميرسه يا مجددا يكماه تمديد ميشه، كه اگر به اتمام برسه شايد بشه اميدوار بود مرز هاي خارجي هم طبق برنامه قبلي از ٣٠ جون باز بشه.
    نمیدونستم این موضوع رو
    خب فرض اگه یک ایرلاین دیگه مثلا عمان باشه چی؟ باز هم در همین فرودگاه ایران اجازه پرواز نمیدن؟ یا ایرلاین با ایرلاین میتونه فرق داشته باشه؟ یا این داستان تبدیل به یه قانون نانوشته واسه ماها که داخل ایرانیم شده!؟
    و اینکه اینجوری که توضیح دادی و من متوجه شدم یعنی ایشون بلیط خریده رفته فرودگاه بعد تو فرودگاه گفتن نمیتونی چون مقصدت کاناداست و قطر اجازه نمیده که به خاک کانادا بری؟ اگه این قسمت رو درست متوجه شدم بیزحمت میگی پس چرا از اول اون آژانس یا حالا هرجا براش بلیط صادر کرده؟

مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)