نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1787 از 1841 نخستنخست ... 7871287168717371777177817791780178117821783178417851786178717881789179017911792179317941795179617971837 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,861 تا 17,870 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    مورد Soheilhs با توجه به متن صریح اداره مرزبانی حق ورود رو داشتند ولی متاسفانه پروازشون رو از دست دادند. برای همین میگم امکانش وجود داره. ولی درصورتیکه تصمیم به این کار گرفتند هم یک پرینت از پاسخ مرزبانی و هر متن معتبر دیگه ای از مراجع قانونی دیگه (سایت مرزبانی، اداره مهاجرت یا ...) که نشاندهنده حق اونها برای ورود به کانادا باشه همراه داشته باشند.
    پس اینجوری یه جورایی میشه گفت حتی با وجود داشتن تاییدیه مرزبانی و اینا ، حتی ممکنه 1% باز مانع ورودشون بشن !؟ چون اینجوری احتمال داره از 2 ناحیه ضرر کنن....یکی اینکه باز پرواز قطر به علت عدم آپدیت شدن با بخشنامه باز اجازه پرواز نده. یا اینکه پرواز کنن و اونجا توی مونترال باز اجازه ندن. اینجوری که تن و بدن طرف دائم میلرزه ، حالا هزینه ای که میکنه به کنار

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    پس اینجوری یه جورایی میشه گفت حتی با وجود داشتن تاییدیه مرزبانی و اینا ، حتی ممکنه 1% باز مانع ورودشون بشن !؟ چون اینجوری احتمال داره از 2 ناحیه ضرر کنن....یکی اینکه باز پرواز قطر به علت عدم آپدیت شدن با بخشنامه باز اجازه پرواز نده. یا اینکه پرواز کنن و اونجا توی مونترال باز اجازه ندن. اینجوری که تن و بدن طرف دائم میلرزه ، حالا هزینه ای که میکنه به کنار
    بهتره نلرزه چون یکی از نشانه‌های کووید لرزیدن تن و بدنه و همین ممکنه بهانه‌ای بشه برای نقض شروط ۲ یا ۳
    احتمال اینکه در مونترال برگردونن خیلی خیلی کمه به نظر من مگر اینکه به خاطر نقض یکی از اون ۴ شرط باشه. تو ایران احتمال آپدیت نبودن ایرلاین زیادتره.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    برداشت من از قسمت Immigration Service لینکی که فرستادم اینه که خدمات مهاجرتی در مرز تا اطلاع ثانوی داده نمیشه:
    Until further notice, travellers should not visit a Canada Border Services Agency office to apply for a work permit, study permit or permanent residence.

بهتره قبل از تصمیم به خرید بلیط و پرواز از این مساله مطمئن بشن. البته شما که میگید نامه از مرزبانی دریافت کرده اند. واقعا معلوم نیست چی به چیه. شاید بهتر باشه اگر میتونن تا آخر جون صبر کنند.

بهتره نلرزه چون یکی از نشانه‌های کووید لرزیدن تن و بدنه و همین ممکنه بهانه‌ای بشه برای نقض شروط ۲ یا ۳
    احتمال اینکه در مونترال برگردونن خیلی خیلی کمه به نظر من مگر اینکه به خاطر نقض یکی از اون ۴ شرط باشه. تو ایران احتمال آپدیت نبودن ایرلاین زیادتره.
    اتفاقا پسرخالم هم همینو میگه میگه حالا از ترس و استرس یهو دمای بدنمون بالا باشه اونجا گیر بدن، بیا و درستش کن D:
    پس امیدوار باشیم تو ایران ایرلاین داستان درست نکنه.. پروازشم که قطر هست مثل مشکلی که برای soheilhs پیش اومد....چه بساطیه خدایی

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    من امروز با چيف اپريشن افيسر مستقر در فرودگاه مونترال صحبت كردم و مطمئن شدم اين مسخره بازي رو ايرلاين در اورده و خودش رو زودتر با دستورالعمل ٨ جون اپديت نكرده.

فردي كه اجازه پرواز بهش داده نشد ويزاي توريستي داره، اما همسرش مقيم وًساكن كاناداست.
    ایرلاین غلط زیادی کرده اجازه پرواز نداده، معافیت اقوام درجه یک برای همه کشورهاست نه فقط مرز آمریکا، من خودم امروز با دفتر قطر صحبت کردم گفت که اقوام درجه یک میتونن برن فقط همه مدارک همراهشون باشه

قطر به تاريخ ١٤ جون كه ديشب بوده تازه دستورالعمل تاريخ ٨ جون رو به پارتنر هاي ايراني اعلام كرده و خواسته يك هفته قبل پرواز اطلاعات مسافر و براي ارسال به مرزباني ارسال كنند. يعني حدودا ٥ روز از تاريخ دستورالعمل عقب بوده

برداشت من از قسمت Immigration Service لینکی که فرستادم اینه که خدمات مهاجرتی در مرز تا اطلاع ثانوی داده نمیشه:
    Until further notice, travellers should not visit a Canada Border Services Agency office to apply for a work permit, study permit or permanent residence.

بهتره قبل از تصمیم به خرید بلیط و پرواز از این مساله مطمئن بشن. البته شما که میگید نامه از مرزبانی دریافت کرده اند. واقعا معلوم نیست چی به چیه. شاید بهتر باشه اگر میتونن تا آخر جون صبر کنند.
    این دفعه دومشون هست که بلیط میگیرن..پرواز قبلیشون واسه 8 اردیبهشت با پرواز عمان بود که کنسل شد. هنوز هم پول اون بلیط رو عودت ندادن گفتن چند ماه دیگه اگه اوضاع مالی ایرلاین بهتر بشه. اون رو نفری 6 میلیون خریدن.
    یکم صبر کردن شاید اوضاع بهتر شه که نشدو بعد اون نامه نگاری رو که انجام دادن دیگه سریع گشتن دنبال بلیط و این دفعه قطر گیرشون اومد. این رو نفری 20 میلیون !!!
    یعنی درجا 50 میلیون پول بلیط...14 روز هم یه هتل گرفتن که 2000 دلار هم واسه اون باید بدن + خوراک و اینا....ببین خدایی با چه مصیبتی ماها مواجه ایم

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    قطر به تاريخ ١٤ جون كه ديشب بوده تازه دستورالعمل تاريخ ٨ جون رو به پارتنر هاي ايراني اعلام كرده و خواسته يك هفته قبل پرواز اطلاعات مسافر و براي ارسال به مرزباني ارسال كنند. يعني حدودا ٥ روز از تاريخ دستورالعمل عقب بوده
    پس یعنی الان یکم خیالمون میتونه راحت باشه که خدا رو شکر قطر در جریان بخشنامه قرار گرفته ! خدا میدونه ولی باز داخل فرودگاهِ اینجا چه داستانهایی پیش بیاد.

بچه ها من گیج شدم الان،سهیل خان کاره این خانوم مقیم ایران با ویزای توریستی اکی شد از متنتون فهمیدم،اگر لند کردن کامل اینجا میگید؟

الان کسیکه مقیم کانادا هست و ساکن کانادا، زمان مناسبی نیست که بره ایران دو سه هفته بمونه برگرده؟سفر تفریحی نیست.. به نظر ایرلاین ها حسابی ندارن و تو فرودگاه سلیقه ای هست امور..کنسلم اگه بشه پرواز ریفاندی در کار نیست فعلا..اگه کسی مطالعه اخبار زیاد داره نظر میده که این رونده پرواز از کانادا به ایران و سپس برگشتن به کانادا برای یک مقیم و ساکن در کانادا در ماه های اینده راحت تره؟اخبار و اینا چه جوریه موجشون واسه سفر به ایران..

من کلا هیچوقت فکر نمیکردم کسی که وارده فرودگاه کانادا بشه اینا برمیگردونن..اولین بار همین چند هفته پیش همین تاپیک دیدم که یه مادر رو مونترال برگندونده..یعنی واقعا جاش بیفته این کارو میکنن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)