نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1788 از 1841 نخستنخست ... 7881288168817381778177917801781178217831784178517861787178817891790179117921793179417951796179717981838 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,871 تا 17,880 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط arez0u نمایش پست ها
    من کلا هیچوقت فکر نمیکردم کسی که وارده فرودگاه کانادا بشه اینا برمیگردونن..اولین بار همین چند هفته پیش همین تاپیک دیدم که یه مادر رو مونترال برگندونده..یعنی واقعا جاش بیفته این کارو میکنن
    دیگه الان کار به جایی رسیده که تو همین فرودگاه ایران نمیذارن طرف پرواز کنه!! همه دنیا همه جاهاش داره باز میشه..ما همون یک پرواز هم نمیتونیم بکنیم !! به شرایط 3 ماه قبل داریم برمیگردیم از بس که بی حساب کتاب کار شد و بیماری دوباره زیاد شد

بچه ها من گیج شدم الان،سهیل خان کاره این خانوم مقیم ایران با ویزای توریستی اکی شد از متنتون فهمیدم،اگر لند کردن کامل اینجا میگید؟

الان کسیکه مقیم کانادا هست و ساکن کانادا، زمان مناسبی نیست که بره ایران دو سه هفته بمونه برگرده؟سفر تفریحی نیست.. به نظر ایرلاین ها حسابی ندارن و تو فرودگاه سلیقه ای هست امور..کنسلم اگه بشه پرواز ریفاندی در کار نیست فعلا..اگه کسی مطالعه اخبار زیاد داره نظر میده که این رونده پرواز از کانادا به ایران و سپس برگشتن به کانادا برای یک مقیم و ساکن در کانادا در ماه های اینده راحت تره؟اخبار و اینا چه جوریه موجشون واسه سفر به ایران..
    سلام آرزو جان
    فکر کنم اشتباه برداشت کردی. خواهرِ آقا سهیل ساکن کاناداست و مقیم اونجاست. شوهر خواهر سهیل ساکن ایرانه و ویزای توریستی داره ( مقیم نیست) دوبار بلیط خریده خواسته بره پیش همسرش اما اجازه پرواز از داخل ایران بهش ندادن. که در مرتبه دوم ایرلاین قطر گفته به کسانیکه قصد سفر به کانادا دارن رو قطر نمیذاره با ایرلاینش پرواز کنن.(در واقع فرودگاه ایران استعلام گرفته و دفتر قطر این جواب رو داده). حالا علت چی بوده، اینکه بخشنامه 8 جون که اعلام کرده بود از این به بعد سفر اقوام درجه یک بدون داشتن دلیل ضروری به کانادا، بلامانع است اما این بخشنامه رو به پارتنرِ داخل ایران ارسال نکردن که سهیل میگه امروز تماس گرفته و تازه امروز برای ایران فرستادن. که اگه اینجوری باشه ایشالا این مرتبه شوهر خواهر سهیل میتونه سفر کنه.

سهیل جان ببخشید جسارت نباشه که جواب دادم، امیدوارم جوابم درست بوده باشه داداش اگر نبوده که خودت اصلاح کن

در مورد اینکه کسی که کاناداست بخواد بیاد ایران راستش نظر من رو میخوای 200% اشتباه محض هست !!! اصلا دلیل سفرش هرررر چی میخواد باشه!! بزرگترین ریسکی هست که یک نفر میتونه الان تو زندگیش بکنه. هر کس از دوستان یا آشنایانتون یا خودتون اگه همچینی قصدی داره بگید اصلا از فکر ایران اومدن تو وضعیت فعلی کلا بیاد بیرون.
    الان شیوع کرونا در ایران زیاد شده و خود اینجا میگن احتمال داره دوباره محدودیت ها رو بیشتر و مثل قبل کنن ( هر چند که اصلا محدودیتی نبود از همون اول که بخواد حالا مثل قبل برگرده) اما در کل اوضاع خوب نیست.

بهترین کار اینه فعلا کاملا بیخیال اومدن به ایران بشن کسانیکه اونور هستن که مقیم یا سیتیزن هستن و همه میدونیم که میتونن بیان ایران و برگردن..اما چون شرایط داخل ایران و مرزها و ایرلانها و خیلی وموارد دیگه، ناپایداره یهو اینجا گیر میفته اونوقت همه ی زندگیش و اعصابش میریزه به هم.
    ویرایش توسط nimallica : June 15th, 2020 در ساعت 11:59 PM

بچه ها من گیج شدم الان،سهیل خان کاره این خانوم مقیم ایران با ویزای توریستی اکی شد از متنتون فهمیدم،اگر لند کردن کامل اینجا میگید؟

الان کسیکه مقیم کانادا هست و ساکن کانادا، زمان مناسبی نیست که بره ایران دو سه هفته بمونه برگرده؟سفر تفریحی نیست.. به نظر ایرلاین ها حسابی ندارن و تو فرودگاه سلیقه ای هست امور..کنسلم اگه بشه پرواز ریفاندی در کار نیست فعلا..اگه کسی مطالعه اخبار زیاد داره نظر میده که این رونده پرواز از کانادا به ایران و سپس برگشتن به کانادا برای یک مقیم و ساکن در کانادا در ماه های اینده راحت تره؟اخبار و اینا چه جوریه موجشون واسه سفر به ایران..
    فرد مقیم کانادا مشکلی نداره برای خروج و ورود به کانادا

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    شما به دیگران اطلاعات کامل بده ما هم قول میدیم استفاده کنیم.
    چشم. همه خوبن شما خوبتر.
    شمانظرات رو بر اساس نص صریح قانون بده، ما هم نظراتمون رو راجب اقدامایی که کردیم و کسانی که میدونیم چه اقداماتی کردن میدیم....تصمیم گیریش با شما نیست. هر کس هر نظری رو خواست قبول کنه یا نکنه بره براش تحقیق کنه.
    من تابع شما نیستم. دیگران هم تابع من نیستن...هر کس حتی به همون قوانینی که شما و دوستان میگن هم شک داره بره دنبال وکیل که حرف آخر رو بهش بزنه.

وق......
    .....
    1- اطلاعات کامل براساس وبسایت رسمی اداره مهاجرت کانادا همراه با رفرنس در پست 17822# در همین فروم به همراه کپی بخش مربوطه از وبسایت داده شده است. می توانید مراجعه کنید. جهت اطلاع طبق نظر اداره مهاجرت:
    If you are already in Canada as a visitor, you may not apply within Canada. You must apply for a work permit at a Canadian visa office:

ذکر must در این استیتمنت نشان دهنده قطعیت و صراحت قانون دولت کانادا مبنی بر عدم امکان چنین درخواستی (مجوز کار) از داخل کاناداست (استثناهای محدود ذکر شده هم در همان پست لیست شد)

2- در پست 17819# و پستهای متعاقب پس از آن به امکان این امر به صراحت اشاره شده است (در نهایت بدون منبع و رفرنس) که بر خلاف متن اداره مهاجرت و رفرنس رسمی دولت کاناداست. (در نهایت بدون منبع و رفرنس). بخشی از پست 17819 :
    کسی که در داخل کانادا با ویزای توریستی هست هم میتونه درخواست ویزای کار کنه، مسکل خاصی نداره
    این موضوع نادرست است. (طبق متن صحیح رفرنس)

3- طبق مقررات فروم (اینجا)
    ارسال موضوعات نادرست ممنوع است بر خلاف پست اخیر، افراد و اعضای فروم در صورت فعالیت، تابع مقررات فروم بوده و در زمان ثبت نام نیز شخصا به تبعیت از آن تعهد نموده اند.
    مطلب ذکر شده در جهت تصحیح این نظر شما و سایر دوستان که معتقد به امکان تبدیل ویزای توریستی در داخل کانادا بوده اند با توجه به صراحت متن می توانست منجر به دادن اطلاعات نادرست به بخشی از بازدیدکنندگان به وبسایت شود که در جهت تصحیح آن اقدام شد. اگر هر یک از دوستان در خصوص صحت موارد مطرح شده در پست 17822# با ذکر دلیل و رفرنس بحثی داشتند باز می توانند مطرح کنند و پاسخ لازم هم داده خواهد شد.

پ.ن.: بهتر است در اینگونه موارد همچنانکه دکر شد از عباراتی نظیر "بنا به نظر شخصی" یا "احتمالا" و نظایر آن استفاده گردد تا خواننده مطلب نسبت به عدم اطمینان کامل و امکان تطابق با رفرنسها مطلع گردد.

بقیه پست اخیر هم که در راستای موضوع فروم هم نمی باشد، از شمول پاسخ خارج شد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    فرد مقیم کانادا مشکلی نداره برای خروج و ورود به کانادا
    آره،
    داستان اینه اگه یه بنده خدایی بیاد ایران دیگه برگشتنش به کانادا با این اوضاع داغون مرزها و ایرلاین ها و این کارایی که سرمون در میارن، مصیبته

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    1- اطلاعات کامل براساس وبسایت رسمی اداره مهاجرت کانادا همراه با رفرنس در پست 17822# در همین فروم به همراه کپی بخش مربوطه از وبسایت داده شده است. می توانید مراجعه کنید. جهت اطلاع طبق نظر اداره مهاجرت:
    If you are already in Canada as a visitor, you may not apply within Canada. You must apply for a work permit at a Canadian visa office:

ذکر must در این استیتمنت نشان دهنده قطعیت و صراحت قانون دولت کانادا مبنی بر عدم امکان چنین درخواستی (مجوز کار) از داخل کاناداست (استثناهای محدود ذکر شده هم در همان پست لیست شد)

2- در پست 17819# و پستهای متعاقب پس از آن به امکان این امر به صراحت اشاره شده است (در نهایت بدون منبع و رفرنس) که بر خلاف متن اداره مهاجرت و رفرنس رسمی دولت کاناداست. (در نهایت بدون منبع و رفرنس).
    3- طبق مقررات فروم (اینجا)
    ارسال موضوعات نادرست ممنوع است بر خلاف پست اخیر، افراد و اعضای فروم در صورت فعالیت، تابع مقررات فروم بوده و در زمان ثبت نام نیز شخصا به تبعیت از آن تعهد نموده اند.
    .
    دوست عزيز ، مستقيما در پاسخ به من اين پست را ارسال نكرديد اما چون اطلاعات نادرست توسط شما در حال انتشاره لازمه اين پاسخ رو بنويسم

( فرموديد نظر شخصي ، اطلاعات بدون رفرنس و منبع )

اولا من به شما و كاربران اين فروم در پاسخ به اين حرف كه امكان دريافت اجازه كار در داخل كانادا براي فردي كه ويزاي توريستي داره " وجود دارد " منبع از رگوليشن مهاجرت كانادا اوردم. جهت اطلاع حضرتعالي و ساير علما، سايت اداره مهاجرت يك رفرنس قانوني نيست. همانطور كه اكانت توييتر اداره مهاجرت رفرنس قانوني نيست.

وقتي صحبت از رفرنس قانوني در مهاجرت ميشه، رفرنس قانوني به ترتيب اهميت و ارجحيت يعني :

١- IRPA يا همان Immigration Refugee Protection Act
    ٢- IRPR يا همان Immigration Refugee Protection Regulation

در رده هاي بعدي هم اپريشن منوال ، پابليك پاليسي ها و دستورالعمل هاي وزير. " نه سايت اداره مهاجرت " . شما يك دادگاه و دعواي مهاجرتي رو به استناد به نوشته سايت يا توييتر اداره مهاجرت به چالش نميكشيد، بر اساس قانون و رگوليشن به چالش ميكشيد.

چون خيلي علاقه به سايت اداره مهاجرت داريد و آن را اشتباها نص صريح قانون تلقي ميكنيد در نظر داشته باشيد اكثر گايد ها و دستورالعمل هايي كه در سايت اداره مهاجرت قرار داره با اين عبارت شروع ميشه :

This is not a legal document. For legal information, refer to the Immigration and Refugee Protection Act and Regulations

نمونش در همين گايد مربوطه براي دريافت اجازه كار از داخل كانادا ، اول به شما تذكر ميده اين يه منبع قانوني تلقي نمي شود. چه برسه به تعبير حضرتعالي نص صريح قانون باشه. دليل اين امر وسيع بودن وً بعضا اپديت نبودن وبسايت اداره مهاجرت است . بعنوان مثال در پست شماره
    17822# كه شما گذاشتي ٤ مورد استثنا اشاره شده براي دريافت اجازه كار، در اين گايد كه لينكش را گذاشتم ٦ مورد اشاره شده . مگر میشه نص صریح قانون در یکجا ۴ استثنا و در صفحه ای دیگر. ۶ استثنا تعریف کند؟

https://www.canada.ca/en/immigration...tml#who-wp-can

البته كه اگر قرار بود كاربران عادي به تمامي قوانين و رگوليشن هاي مهاجرتي اشنا باشند ، ديگر شغل وكيل و مشاور بي معني بود.

ویرایش توسط Soheilhs : June 16th, 2020 در ساعت 04:58 AM

ApplyAbroad Guru

دوست عزیز مشکل اینجاست که وقتی یک پست روی فروم (غیر از پست شما) می گوید "می توانید ویزای توریستی بگیرید و در کانادا به ویزای کاری تبدیل کنید" این بسیاری را در ایران به اشتباه می اندازد که گویا اینجور تبدیل ویزا یک کار روتین و ساده است. مواردی که شما هم اشاره فرمودید بقدری خاص است که شاید یکی دو درصد از دارندگان ویزای توریستی کانادا هم شامل آن نشوند. در واقع وقتی دوستان می گویند "در صورت داشتن شرایط می توانید تبدیل کنید" جا دارد این نکته را هم اضافه کنند که "90+ درصد مشمول شرایط نیستید".

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوست عزیز مشکل اینجاست که وقتی یک پست روی فروم (غیر از پست شما) می گوید "می توانید ویزای توریستی بگیرید و در کانادا به ویزای کاری تبدیل کنید" این بسیاری را در ایران به اشتباه می اندازد که گویا اینجور تبدیل ویزا یک کار روتین و ساده است. مواردی که شما هم اشاره فرمودید بقدری خاص است که شاید یکی دو درصد از دارندگان ویزای توریستی کانادا هم شامل آن نشوند. در واقع وقتی دوستان می گویند "در صورت داشتن شرایط می توانید تبدیل کنید" جا دارد این نکته را هم اضافه کنند که "90+ درصد مشمول شرایط نیستید".
    قطعا من هم با پست هایی که مخاطب رو گمراه کنه بشدت مخالفم و متاسفانه برخی افراد سودجو با همین ترفند ها افراد بسیاری رو روانه کانادا کرده و اینجا گرفتار کردند، اما اصل سوال این بود که آیا امکان پذیر است ؟ بله هم مجوز کار هم مجوز تحصیل هم اقامت دايم اگر که در خاک کانادا باشید، به لحاظ قانونی و فنی امکان پذیر است اما در حالات و شرایط خاص. اینکه چه درصدی از افراد بخصوص هموطن های ما در ایران در آن سکشن ها قرار بگیرند همانقدر محتمل است که بگیم اگر clb 9 و دکترا داشته باشید. چیزی نیست که نشد باشه، اما نسخه ای هم نیست که برای همه قابل تجویز یا اصلا شدنی باشد.

یکی از مشکلات گفتمان در این چنین فضا ها این است که شما یا نباید کامنت بگذاری حتی اگر میبینی طرف داره اشتباه فکر میکنه و بذاری در همان مسیر اشتباه جلو بره، یا اگر کامنت بگذاری بلکه اشتباه طرف رو تصحیح کنی، باید ۲۰ پست رفت و برگشت دیگه داشته باشی تا طرف رو قانع کنی که اشتباه فکر میکنه. تازه نهایت پاسخ طرف اینه تو زبانت خوب نیست! یا از سایت برای من رفرنس بیار یا ..!

بهرصورت، آرزوی موفقیت برای همه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگه منظورت منم، هنوزم میگم اره میشه گرفت اگر شرایطش رو داشته باشی...اگر واجدالشرایط باشن میگیرن ،..بنده نمونه هایی که اوردم در کامنت های قبلی همگی از دوستان و اقوامم بودن و آدم فضایی نبودن که شرایط عجیب غریب داشته باشن. حالا شما و دوستان شما گیرتون چیه خدا عالمه. اگر کسی بخواد با یک حرف امثال من گول بخوره که دیگه باید فاتحه ی تفکر اون فرد رو خوند که بدون تحقیق کاری میکنه. اون مشکل من نیست. من تجربیات و دیده هام رو میگم اگه به درد کسی خورد میتونه تلنگر باشه بره سراغش حالا یا به کارش میاد یا نمیاد. من مسءول بی فکریه دیگران نیستم.
    من بر اساس پرونده هایی که میشناسم حرف میزنم به لفظ مضحک نص صریح قانون شما و برخی دیگر هم کاری ندارم. میخواد خوشتون بیاد میخواد نیاد.

جالبم هست لینک های تکمیلی که یکی از دوستان زحمت میکشه و پست میکنه رو هم قبول نمیکنن، همونایی که فقط خودشون قبول دارن رو به فرم های مختلف اب و تاب میدن و کپی پیست میکنن.
    قانون بخشهای نانوشته داره که من و شما نمیدونیم و افراد کاملا مطلع میدونن.

همانطور که هر کسی شرایط تشکیل پرونده های مهاجرتی رو نداره، به همان اندازه هم میتونه شرایط گرفتن ویزای کار رو در زمان ویزیتوری نداشته باشه.
    اما اینکه هی نص صریح نص صریح میکنن نشون میده توی یک محیط ایزوله و بسته تفکر میکنن و چشمشون رو به روی واقعیت و تجربیات دیگران و پرونده هایی که دوستانمون میگن، می بندن. اینکه از افراد پیرامون یک فرد کسی نبوده که این کارو بکنه دلیل نمیشه که 100% غیر ممکن باشه. حالا تا اخر عمر حضرات و علما بیان کامنت ها رو حذف کنن، اما چیزی تغییر نمیکنه. Guru باشی hero باشی بازم ته قانون و اطلاعات نیستی. من هم نیستم. هیچ کس نیست.
    جدیدا گروهی در اینجا به وضوح نسبت به گرفتن ویزای توریستی و بعد راهکارهای موندن طرف در کانادا به روشهای قانونی موضع سختی گرفتن که به شدت این جبهه گیری از چند ماه پیش با پشتکار عده ای شروع شده که انگار قراره جای اونا رو تنگ کنن و سعی کنن تعداد درخواست ها کم بشه. کاری هم ندارن چون طرف حتی خودشم توی کانادا باشه باز موضع مخالف میگیره تا رای بقیه رو تا جایی که میتونه بزنه و با قدرت از نص صریح قانون حرف میزنه که انگار اون قانون رو نوشته. اتفاقا شماهایی که شرایط مختلف و حتی خاص دیگری رو فقط محدود به او 3 تا دونه بند نص صریح قانون میکنین دارین دیگران رو فریب میدین. منتها خدا پدر مادر ستاره و reputation رو بیامرزه که قدرت حذف اضافه یا به بیان واضحتر تحریف کامتها رو به شما داده
    .
    حالا بشینین پست ها رو هی حذف و اضافه کنین. خدا قوت
    ویرایش توسط nimallica : June 16th, 2020 در ساعت 06:19 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    اگه منظورت منم، هنوزم میگم اره میشه گرفت اگر شرایطش رو داشته باشی...اگر واجدالشرایط باشن میگیرن ،..بنده نمونه هایی که اوردم در کامنت های قبلی همگی از دوستان و اقوامم بودن و آدم فضایی نبودن که شرایط عجیب غریب داشته باشن. حالا شما و دوستان شما گیرتون چیه خدا عالمه. اگر کسی بخواد با یک حرف امثال من گول بخوره که دیگه باید فاتحه ی تفکر اون فرد رو خوند که بدون تحقیق کاری میکنه. اون مشکل من نیست. من تجربیات و دیده هام رو میگم اگه به درد کسی خورد میتونه تلنگر باشه بره سراغش حالا یا به کارش میاد یا نمیاد. من مسءول بی فکریه دیگران نیستم.
    من بر اساس پرونده هایی که میشناسم حرف میزنم به لفظ مضحک نص صریح قانون شما و برخی دیگر هم کاری ندارم. میخواد خوشتون بیاد میخواد نیاد.
    جالبم هست لینک های تکمیلی که یکی از دوستان زحمت میکشه و پست میکنه رو هم قبول نمیکنن، همونایی که فقط خوشون قبول دارن رو به فرم های مختلف اب و تاب میدن و کپی پیست میکنن.
    قانون بخشهای نا نوشته داره که من و شما نمیدونیم و افراد کاملا مطلع میدونن، اگه اینجوری بود ما الان وکیلی حقوقدانی چیزی بودیم.
    همانطور که هر کسی شرایط تشکیل پرونده های مهاجرتی رو نداره، به همان اندازه هم میتونه شرایط گرفتن ویزای کار رو در زمان ویزیتوری نداشته باشه.
    اما اینکه هی نص صریح نص صریح میکنن نشون میده توی یک محیط ایزوله و بسته تفکر میکنن و چشمشون رو به روی واقعیت و تجربیات دیگران و پرونده هایی که دوستانمون میگن، می بندن. اینکه از افراد پیرامون یک فرد کسی نبوده که این کارو بکنه دلیل نمیشه که 100% غیر ممکن باشه. حالا تا اخر عمر حضرات و علما بیان کامنت ها رو حذف کنن، اما چیزی تغییر نمیکنه. Guru باشی hero باشی بازم ته قانون و اطلاعات نیستی. من هم نیستم. هیچ کس نیست.
    جدیدا گروهی در اینجا به وضو ح نسبت به گرفتن ویزای توریستی و بعد موندن طرف در کانادا به روشهای قانونی موضع سختی گرفتن که به شدت این جبهه گیری از چند ماه پیش با پشتکار عده ای شروع شده که انگار قراره جای اونا رو تنگ کنن و سعی کنن تعداد درخواست ها کم بشه. کاری هم ندارن چون طرف حتی خودشم توی کانادا باشه باز موضع مخالف میگیره تا رای بقیه رو تا جایی که میتونه بزنه و با قدرت از نص صریح قانون حرف میزنه که انگار اون قانون رو نوشته. اتفاقا شماهایی که شرایط مختلف و حتی خاص دیگری رو فقط محدود به او 3 تا دونه بند نص صریح قانون میکنین دارین دیگران رو فریب میدین. منتها خدا پدر مادر ستاره و reputation رو بیامرزه که قدرت حذف اضافه یا به بیان واضحتر تحریف کامتها رو به شما داده
    .
    حالا بشینین پست ها رو هی حذف و اضافه کنین. خدا قوت
    ۱.بیا اینجا در هلند کلی ایرانی بهت معرفی می‌کنم که پناهنده شدن و به اقوام و فامیل تو ایران گفتن که اقامت کاری گرفتن چون تو ایران پناهندگی وجهٔ خوبی نداره. بخاطر همین به حرف افراد دقت نکن. مردم ۱۰۰ تا حرف میزنن که ممکن یکیش هم درست نباشه. من برات حرف نزدم بلکه لینک رسمی سایت ادارهٔ مهاجرت را آوردم.

۲.این کاری که داری انجام میدی اسمش نظر شخصی دادن نیست بلکه اسمش فریب دیگران هست. وقتی میای اینجا پست میگذاری و میگی ۱۰۰% و بی‌شک میشه، من چیزی که ۱% هم نشه نمیگم و... خواسته یا ناخواسته داری باعث میشی که افرادی که دنبال مهاجرت هستن ولی مثل جنابعالی و من نتونستن برن فکر کنن که توریستی برن و میتونن اونجا بمونن و اقامت بگیرن غافل از اینکه این کار شدنی نیست و در آخر هم پروندهٔ اونا خراب می‌شه و هم اینکه این موضوع باعث می‌شه که دیگه به هیچ ایرانی ویزای توریستی نمیدن. بعدش خود جنابعالی میای اینجا نق میزانی که چرا همهٔ ویزاهای ایرانی‌ها داره ریجکت میشه، چرا ما اینقدر سکوریتی چک میشیم، چرا دیگه به والدین هم ویزا نمیدن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)