نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1796 از 1841 نخستنخست ... 796129616961746178617871788178917901791179217931794179517961797179817991800180118021803180418051806 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,951 تا 17,960 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Kian1355 نمایش پست ها

صدور TRP دادن معافيت ورود به افراديست كه inadmissible هستند
    و براي فردي كه سابقه كيفري دارد و طبق قانون اجازه ورود نخواهد داشت احتمالا ایشون یک مشکلی در پروندشن هست که اینجا نگفتن. قصد توهین ندارم ولی به احتمال زیاد خودشون صلاحیت ورود به کانادا را ندارند.
    خودم که اقامت دارم . صلاحیتشو دارم بعدم برای خودم که درخواست ویزا نداده بودم که صلاحیت نداشته باشم . مشکل اینهکه ویزای توریستی مال کسیه که برمیگرده و بچه من قرار نیست یرگرده . دوستان اطلاعات ندارین طرف رو زیر سوال نبرین . جواب هم ندین اصلا اتفاقی نمیافته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط f.mirzaei نمایش پست ها
    افسر گفته لازمه ویزای توریستی اثباتبرگشت به کشورشه که خوب ما داریم میگیم بر میگردیم . فرزند من تنها خلافی که فکر کنم انجام داده متولد ایران بودنه . ایندفعه پول رو براشون کردیم 100 هزار دلار ببینیم دیگه واسشون کافیه
    خودم که اقامت دارم . صلاحیتشو دارم بعدم برای خودم که درخواست ویزا نداده بودم که صلاحیت نداشته باشم . مشکل اینهکه ویزای توریستی مال کسیه که برمیگرده و بچه من قرار نیست یرگرده . دوستان اطلاعات ندارین طرف رو زیر سوال نبرین . جواب هم ندین اصلا اتفاقی نمیافته
    من امیدوار هستم که هر چه زودتر کارتون انجام بشه چون همهٔ ما عشق یه بچهٔ کوچولوی دوست داشتنی و ۹ ماهه هستیم.
    من درست متوجه نیت شما نشدم، شما در ۲ پاسخ به نیما گفتید که قرار هست که برگردین، ولی به من میگید که بچتون قرار نیست برگرده.
    اگر نیت برگشت ندارید خوب پس افیسر که ویزای توریستی نداده به درستی موضوع برنگشتن را متوجه شده.
    اگر هم نیت برگشتن دارید که بله حق با شماست ولی هر چه لعنت و فحش دارید بر سر افرادی بزنید که با خود خواهی خودشون با ویزای توریستی رفتند و سعی کردن بمانند که خوشبختانه کانادا بیرونشون میکنه. فقط این وسط باعث بی‌آبرویی و سختگیری بیشتر بر صدور ویزاهای توریستی ایرانی‌ها شدن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Kian1355 نمایش پست ها
    من امیدوار هستم که هر چه زودتر کارتون انجام بشه چون همهٔ ما عشق یه بچهٔ کوچولوی دوست داشتنی و ۹ ماهه هستیم.
    من درست متوجه نیت شما نشدم، شما در ۲ پاسخ به نیما گفتید که قرار هست که برگردین، ولی به من میگید که بچتون قرار نیست برگرده.
    اگر نیت برگشت ندارید خوب پس افیسر که ویزای توریستی نداده به درستی موضوع برنگشتن را متوجه شده.
    اگر هم نیت برگشتن دارید که بله حق با شماست ولی هر چه لعنت و فحش دارید بر سر افرادی بزنید که با خود خواهی خودشون با ویزای توریستی رفتند و سعی کردن بمانند که خوشبختانه کانادا بیرونشون میکنه. فقط این وسط باعث بی‌آبرویی و سختگیری بیشتر بر صدور ویزاهای توریستی ایرانی‌ها شدن.
    ایشون دارند به کانادا برمیگردند نه به ایران. مقیم کانادا و دارنده پی آر هستند. ویزای توریستی رو برای بچه میخوان که بتونند در کانادا برای اسپانسرشیپ اش اقدام کنند.

ApplyAbroad Guru

عزیزم من اینجا دنبال راه حل رایگان نیستم برای اطلاع شما ایشون یک وکیل مهاجرتی دارن و دو وکیل دادگستری و 3 نماینده پارلمان که دنبال کارشونن . هدف از مطرح کردن بالا بردن سطح اطلاعات خودم بود میخواستم ببینم کسی اصلا این نوع ویزا رو شنیده . و یا تا حالا اقدام کرده وگرنه خودم شعورم میرسه که درباره همچین کیس مهمی دنبال راه مجانی نباشم و منون از راه حلتون
    در حالتی که هیچ راه حل دیگری پیدا نشه، امکانش هست خودتون یا همسرتون برگردین کانادا و بچه را موقتا در ایران پیش مادربزرگ یا فرد دیگری بگذارید، و بعد از داخل کانادا برای اسپانسرشیپ بچه اقدام کنید؟ شاید سریع تر باشد.

نیما جان من خودمم میانسال نیستم چه برسه به بچم بچم به لطف افسرها الان 9 ماهشه از سه ماهگی داریم اپلای می کنیم واسش. افسر گفته لازمه ویزای توریستی اثباتبرگشت به کشورشه که خوب ما داریم میگیم بر میگردیم . فرزند من تنها خلافی که فکر کنم انجام داده متولد ایران بودنه . ایندفعه پول رو براشون کردیم 100 هزار دلار ببینیم دیگه واسشون کافیه
    سلام دوست عزیزم f.mirzaei
    کاملابا شما موافق هستم که واقعا تنها خلاف ماهایی که در ایرانیم اینه که در ایران به دنیا اومدیم و باید برای رسیدن به یک زندگی نرمال و با آرامش، چند دهه از عمرمون رو که اینجا صرف کردیم رو ول کنیم و بریم به کشوری دیگه. بخصوص افرادی که فرزند دارن ناچیزترین کاری که میشه برای اون فرزند کرد اینه که حداقل 10 سال 20 سال دیگه شاهد این باشیم که تونستیم یک آینده خوب برای نسل بعد از خودمون بسازیم و فرزندمون در جامعه ای خوب و پیشرفته رشد کرده. هیچ کشوری بدون نقص نیست حتی همین کانادا اگه مثلا بگیم 100 تا مشکل داره، ایران هزاران مشکل داره اما کانادا کماکان ارزش بسیار بالایی برای مهاجرت داره که همه دوستانی که به هر شکلی دارن اقدام میکنن، به این مزایا واقف هستن.

اینکه فرزند 9 ماهه شما و خود شما و خانوادتون با این مسئله دست و پنجه نرم میکنید، ما تنها قادریم بخشی از این فشار و سختی و ناراحتی رو بفهمیم و چون تا جای شما نباشیم متوجه این فشارهای روحی و عاطفی نمیشیم. من کاملا درک میکنم شما رو.

من میدونم در این مدت 6 ماه انقدر حرف ها و پیشنهادها و مسیرهای مختلفی از وکلا و قاضی و MP ها و افراد مختلف شنیده اید که شاید به کابوس شبانه آدم تبدیل بشه بنابراین من شخضا پیشنهاد اضافه و راه حلی به جز چیزهایی که میدونم نمیتونم به شما بدم چون میدونم بیشتر باعث رنجش خاطر شما میشه چون به اندازه کافی ذهن شما درگیر این مسئله هست.

تنها چیزی که به ذهن من حقیر میرسه اینه که شما اگر امکانش رو دارید از طریق اسپانسرشیپی اقدام کنید که فکر میکنم باید فرزندتون رو برای مدتی در ایران نزد اقوام بگذارید و خودتون وارد کانادا بشید و سریع کارها رو شروع کنید و با تیم قوی ای که دارید قوی ترین مدارک رو ارائه بدید و ایشالا به سرعت مشکلتون حل بشه. شاید همین روش هم توسط تیم وکلا و حقوقی شما پشنهاد شده اما شاید راه بهتر و سریعتری هم برای همچین موارد خاصی باشه چون تصمیم گرفتید از طریق ویرای موقت اقدام کنید. اما فکر میکنم با توجه به اینکه فرزند شما 9 ماهه هست و شرایط ویژه ای برای این پرونده هست، اسپانسرشیپی گزینه ی خوبی باشه. اما به قول معروف" من بیرون گود نشستم و میگم لنگش کن" اما کسی که در بطن ماجراست و سختی ها رو به دوش میکشه شما و خانواده شما هست.

دوست خوبم فقط یک نکته: شما در این کامنت گفتید که
    افسر گفته لازمه ی ویزای توریستی اثبات برگشت به کشورشه که خوب ما داریم میگیم بر میگردیم" تا تاجایی که من متوجه شدم یعنی اگر فرزند شما با ویزای موقت ( کاری به نوع آن ندارم) اومد کانادا ، اونموقع میخواهید همگی باز به همرا فرزند برگردید ایران؟ اگر درست متوجه شده باشم اینجوری باید وقتی فرزند شما به کانادا میاد ( که انشالا میاد) حداقل باید برای گرفتن اقامت ایشان سریع اقدامی انجام بدید که اومدن فرزندتون به بهترین نتیجه ختم بشه که مطمئنا راه و راه هایی هست.
    اگر همچین اتفاقی رخ بده که بسیار هم عالی خواهد بود. از نظر من تیم وکلای شما قوانین رو بهتر از من نوعی و افراد عادی میدونن که تصمیم گرفتن از طریق ویزای موقت فرزند شمار رو بیارن. در این صورت مطمئن باشید یک plan برای بعد از ورود ایشون خواهند داشت. ( نیازی هم نیست که اگر همچین plan یی هست اینجا بیان کنید موضوع کاملا شخصیه و مربوط به شماست و با ما ربطی نداره)

چون قطعا و ریزه کاریهای خاصی برای پیش بردن پرونده بعد از ورود ایشون وجود خواهد داشت. که میتونه به سرانجام برسه. من فقط نظر شخصیم رو گفتم و دیگران هم مسئول نظر خودشون هستن. اما اگر احیانا تا به حال روش اسپانسر شیپی مطرح نشده، بد نیست که این مورد رو هم با تیمتون در میون بگذارید.

نهایتا پیشاپیش اگر در اظهار نظرها یه موقع از طرف من احتمالاتی مطرح شد ( چون من فقط یک طرح کلی از ماجرا رو میدونستم) و باعث بیشتر ناراحت شدن شما شد، شخصا عذر خواهی میکنم.
    و از صمیم قلب آرزو میکنم هرچه زودتر کار فرزندتون درست بشه. فکر کنم پدر و مادر شدن که یکی و یا بهترین حس خوب دنیا برای هر مرد و زنی هست( هرچند که من تجربه اش رو ندارم و مجرد هستم کمامان) ، اگر این مشکل شما حل بشه مطمئن باشید همان حس خوب رو دوباره تجربه خواهید کرد پس به امید تجربه این حس خوب برای بار دوم

ارادتمند.
    ویرایش توسط nimallica : August 17th, 2020 در ساعت 03:48 AM

ايشان بايد درخواست TRP بدهد و نه انكه اقدام مجدد ويزاي توريستي كند. اينكه موافقت ميشود يا نميشود قطعي نيست، اما تنها روزنه اي كه قانون مهاجرت كانادا براي افرادي كه به نوعي طبق قانون واجد شرايط ويزا نميشوند، اما دلايل قوي براي حضور در كانادا دارند، همين است و بس.

به شخصه معتقدم شانس موافقت بالاست، به شرطي كه فايل خوبي تنظيم بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    ايشان بايد درخواست TRP بدهد و نه انكه اقدام مجدد ويزاي توريستي كند. اينكه موافقت ميشود يا نميشود قطعي نيست، اما تنها روزنه اي كه قانون مهاجرت كانادا براي افرادي كه به نوعي طبق قانون واجد شرايط ويزا نميشوند، اما دلايل قوي براي حضور در كانادا دارند، همين است و بس.

به شخصه معتقدم شانس موافقت بالاست، به شرطي كه فايل خوبي تنظيم بشه.
    سهیل جان ، چرا ایشون نمیتونه درخواست اسپانسرشیپی بده؟ قانون این اجازه رو نمیده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    سهیل جان ، چرا ایشون نمیتونه درخواست اسپانسرشیپی بده؟ قانون این اجازه رو نمیده؟
    طبق قانون، فقط شهروند ميتونه در زماني كه خارج از كانادا هست، اسپانسرشيپ فايل كنه. افراد مقيم دائم بايد در كانادا ساكن و حضور داشته باشند.
    مادر بايد درخواست TRP بده، بچه رو با خودش ببره و در كانادا پروسه رو شروع كنه. اينكه بچه رو بذاري و بري كانادا تا ببيني چند ماه يا سال بعد كار اسپانسرشيپ درست ميشه، خيلي اجرايي نيست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Molecular Biology & Genetic Engineering/ UPM

سلام دوستان، خواستم اطلاع بدم دو روز پیش پاسپورت مامان‌م از آنکارا با ویزا اومد. من دوازده ژانویه براش اپلای کرده بودم و دوم فوریه پاس ریکوئست شده بود و به خاطر پندمیک کارش استاپ شد تا یه ماه پیش تقریبن که یه شرکت تو تهران پاسپورتش رو گرفت و دیروز با ویزا تحویل داد. تقریبن دو هفته پیش‌م از طرف سفارت ایمیل داده بودن که ویزاش اپروو شده. نکته اینکه که نیاز به دادن اثر انگشت نداشت چون تاریخ قبلی‌ش اعتبار داره هنوز.

نقل قول نوشته اصلی توسط ellii2007 نمایش پست ها
    سلام دوستان، خواستم اطلاع بدم دو روز پیش پاسپورت مامان‌م از آنکارا با ویزا اومد. من دوازده ژانویه براش اپلای کرده بودم و دوم فوریه پاس ریکوئست شده بود و به خاطر پندمیک کارش استاپ شد تا یه ماه پیش تقریبن که یه شرکت تو تهران پاسپورتش رو گرفت و دیروز با ویزا تحویل داد. تقریبن دو هفته پیش‌م از طرف سفارت ایمیل داده بودن که ویزاش اپروو شده. نکته اینکه که نیاز به دادن اثر انگشت نداشت چون تاریخ قبلی‌ش اعتبار داره هنوز.
    بسیار عالی...تبریک میگم
    بله، انگشت نگاری برای ویزاهای توریستی، تحصیلی، کاری، یکسان و مشترک هست و اعتبارش 10 سال هست. اما برای مهاجرت این انگشت نگاری اعتبار نداره و باید دوباره انجام بشه.
    از اقوام درجه یک ( خود شما؛ فرزند دیگری، برادر یا خواهر) در کانادا دارن ایشون که دعوتنامه داده باشن ؟
    چند ماه مانده به انقضای ویزا اقدام کردید؟
    آیا اول پاسپورت ایشون رو تعویض کردید تا بیشترین مدت ویزا براشون صادر بشه؟
    روند کار چجوری بود؟ دقیقا مثل همان بار اولی که اپلای کرده بودین؟

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)