نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1798 از 1841 نخستنخست ... 798129816981748178817891790179117921793179417951796179717981799180018011802180318041805180618071808 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,971 تا 17,980 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط negarabz نمایش پست ها
    سلام آیا بابت امضای فرم IMM0006 نیاز هست که فرم پرینت گرفته بشه و امضا بشه و دوباره اسکن گرفته بشه یا امضای دیجیتال هم درست هست؟
    فردی که قراره معافیت براش صادر بشه اسم رو بصورت دیجیتال تایپ میکند. همین
    میزبان باید فرم رو نوتارایز کند

Junior Member

سلام دوستان ما چند سال قبل با كمك هاوراهنمايى هاى بسيار خوب ادمين محترم واعضاى اين گروه تونستيم بدون وكيل براى ويزاى تورستى انلاين اپلاى كنيم وويزا هم گرفتيم ورفتيم كانادا وبرگشتيم الان سوالم اينه كه
    ١-تا چه زمانى ميتونيم از ويزامون استفاده كنيم و بريم كانادا يعنى تا يك روز مانده به تاريخ پايان ويزا در پاسپورت هم ميتونيم وارد كانادا بشيم؟
    ٢-درمورد پاسپورت چطور ؟چقدر بايد زمان داشته باشه وقتى وارد خاك كانادا ميشيم؟
    ٣-اگر بخوايم دوباره اپلاى كنيم بايد صبر كنيم مدت ويزا به پايان برسه بعد اقدام كنيم يا مثلا از يكماه قبلش هم ميشه سابميت كرد؟كدوم راه درست تره؟
    لطفا اگر دوستانى هستند كه تجربه دارند كمك كنن ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط pfatemi7 نمایش پست ها
    ١-يعنى تا يك روز مانده به تاريخ پايان ويزا در پاسپورت هم ميتونيم وارد كانادا بشيم؟
    ٣-اگر بخوايم دوباره اپلاى كنيم بايد صبر كنيم مدت ويزا به پايان برسه بعد اقدام كنيم يا مثلا از يكماه قبلش هم ميشه سابميت كرد؟كدوم راه درست تره؟
    ١- بله
    ٢-مدت زمان مجاز اقامت شما بيش از انقضاي پاسپورت نميتونه باشه. فرضا اگر گذرنامه يكماه تاريخ داشته باشه، به شما در فرودگاه يك ويزيتور ركورد يكماهه ميدهند و بايد قبل انقضا پاس ، كانادا رو ترك كنيد
    ٣- هم بله هم نه. بستگي به زمان سفر شما در اپليكيشن جديد داره

Junior Member

با سلام من در سال 2012 برای کبک اقدام کردم و file number هم دریافت کردم ولی بعد بع دلیل اینکه نتونستم تو زمان تعیین شده مدرک زبان خود را ارایه دهم پروندم بسته شد حالا می خواهم برای ویزای توریستی اقدام کنم آیا بایستی جواب به سوال Applied previously to enter or remain in Canada را yes بزنم و توضیح بدم

Junior Member

۱- با پاسپورت جدید بله البته به همراه پاسپورتی که توش ویزا هست چون اگه ویزاتون یه روز اعتبار داره عملا پاسپورتتون هم یکروز اعتبار داره چون ویزا را اکثرا تا تاریخ انقضای پاسپورت میزنن
    ۲-برای خروج از کشور پاسپورتتون باید حداقل شش ماه اعتبار داشته باشه در واقع شما باید قبل شش ماه از سررسید پاسپورت اون را تعویض کنید و قبل از تارخ انقضای ویزا به همراه پاسپورت جدید و پاسپورت قبلی که توش ویزا هست وارد کانادا بشید
    ۳ -اطلاع ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط pfatemi7 نمایش پست ها
    سلام دوستان ما چند سال قبل با كمك هاوراهنمايى هاى بسيار خوب ادمين محترم واعضاى اين گروه تونستيم بدون وكيل براى ويزاى تورستى انلاين اپلاى كنيم وويزا هم گرفتيم ورفتيم كانادا وبرگشتيم الان سوالم اينه كه
    ١-تا چه زمانى ميتونيم از ويزامون استفاده كنيم و بريم كانادا يعنى تا يك روز مانده به تاريخ پايان ويزا در پاسپورت هم ميتونيم وارد كانادا بشيم؟
    لطفا اگر دوستانى هستند كه تجربه دارند كمك كنن ممنون

Junior Member

سلام دوستان. یه سوال در مورد فرم IMM0006 دارم. من برای ویزای ویزیتور دارم اقدام میکنم و میخوام خواهرمو ببینیم. به من گفتن این فرم هم باید تکمیل بشه ولی من داخل اپلیکیشن جایی برای آپلود این فرم نمی‌بینم.ایا این فرم رو حین ورود به کانادا باید به مامورین مرزی نشون بدیم? ممنون میشم اگه دوستان اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط JahanTAT نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال در مورد فرم IMM0006 دارم. من برای ویزای ویزیتور دارم اقدام میکنم و میخوام خواهرمو ببینیم. به من گفتن این فرم هم باید تکمیل بشه ولی من داخل اپلیکیشن جایی برای آپلود این فرم نمی‌بینم.ایا این فرم رو حین ورود به کانادا باید به مامورین مرزی نشون بدیم? ممنون میشم اگه دوستان اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن
    توصيه من اينه كه الان اقدام نكنيد. همينطور در حالت عادي، دريافت ويزاي ويزيت برادر خواهر، با اما و اگر همراهه. چه برسه در اين بحران جهاني

با اين حال، اگر دليل سفر شما جزو موارد حياتي و ضروري بحساب مياد، و همچنان اصرار به ارسال اپليكيشن داريد،

در فرم ویزا،‌قسمت دليل سفر other رو انتخاب كنيد
    و در توضيح اون دقيقا عبارت COVID-19

اين عينا متن دستورالعمل است

اگر پيشتر درخواست ويزا داده ايد و شماره شناسايي يا همان UCI رو داريد، ميتونيد فرم imm0006 رو تكميل و در قسمت توضيحات تكميلي اپلود كنيد.
    درغیر اینصورت پس از ارسال فایل ویزا و‌دریافت شماره فایل نامبر و UCI, فرم imm0006 رو‌تکمیل و‌ایمیل کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    توصيه من اينه كه الان اقدام نكنيد. همينطور در حالت عادي، دريافت ويزاي ويزيت برادر خواهر، با اما و اگر همراهه. چه برسه در اين بحران جهاني

با اين حال، اگر دليل سفر شما جزو موارد حياتي و ضروري بحساب مياد، و همچنان اصرار به ارسال اپليكيشن داريد،

در فرم ویزا،‌قسمت دليل سفر other رو انتخاب كنيد
    و در توضيح اون دقيقا عبارت COVID-19

اين عينا متن دستورالعمل است

اگر پيشتر درخواست ويزا داده ايد و شماره شناسايي يا همان UCI رو داريد، ميتونيد فرم imm0006 رو تكميل و در قسمت توضيحات تكميلي اپلود كنيد.
    درغیر اینصورت پس از ارسال فایل ویزا و‌دریافت شماره فایل نامبر و UCI, فرم imm0006 رو‌تکمیل و‌ایمیل کنید.
    سلام جناب سهیل. امیدوارم حالتون عالی باشه. ممنونم از راهنماییتون
    راستش خواهر بنده مبتلا به سرطان سینه شده و من در کوتاه ترین زمانی که میتونستم سابمیت کردم وتمامی مدارک مثل نامه تشخصی پزشکی و نامه بیمارستانش رو هم اتچ کردم و بایومتریک رو هم انجام دادم. چون عملش خیلی نزدیکه و من باید برای نگهداری ازش در دوران نگاهت کنارش باشم چون همسرش سرکار میره و نمیتونه همش کنارش باشه.

الان که بایومتریک رو انجام دادم میخوام نامه ای به سفارت ارسال کنم و تقاضا کنم تا در صورت امکان پرونده من رو زودتر برررسی کنن. نمیدونم چطوری این نامه رو براشون ارسال کنم. ایمیل بدم؟ یه جایی هم شنیدم به اسم Webform. واقعا ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید.

بنده خدا خواهرم رفته فرم IMM0006 رو هم Notarized کرده تا اگه خواستم برم پیشش دویگه دوباره کاری نشه. آیا میتونم این نامه رو هم براشون ارسال کنم؟کمکی میکنه؟
    و از همه مهمتر اینکه من دلیل سفر رو other نزدیم و Visit Family انتخاب کردم. الان که گفتین باید عین دستورالعمل باشه خیلی استرس گرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط JahanTAT نمایش پست ها
    سلام جناب سهیل. امیدوارم حالتون عالی باشه. ممنونم از راهنماییتون
    راستش خواهر بنده مبتلا به سرطان سینه شده و من در کوتاه ترین زمانی که میتونستم سابمیت کردم وتمامی مدارک مثل نامه تشخصی پزشکی و نامه بیمارستانش رو هم اتچ کردم و بایومتریک رو هم انجام دادم. چون عملش خیلی نزدیکه و من باید برای نگهداری ازش در دوران نگاهت کنارش باشم چون همسرش سرکار میره و نمیتونه همش کنارش باشه.

الان که بایومتریک رو انجام دادم میخوام نامه ای به سفارت ارسال کنم و تقاضا کنم تا در صورت امکان پرونده من رو زودتر برررسی کنن. نمیدونم چطوری این نامه رو براشون ارسال کنم. ایمیل بدم؟ یه جایی هم شنیدم به اسم Webform. واقعا ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید.

بنده خدا خواهرم رفته فرم IMM0006 رو هم Notarized کرده تا اگه خواستم برم پیشش دویگه دوباره کاری نشه. آیا میتونم این نامه رو هم براشون ارسال کنم؟کمکی میکنه؟
    و از همه مهمتر اینکه من دلیل سفر رو other نزدیم و Visit Family انتخاب کردم. الان که گفتین باید عین دستورالعمل باشه خیلی استرس گرفتم
    اینباکس رو چک کنید

Member sahar964 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

دوستان سلام کسی اخیرا برای انگشت نگاری ویزای توریستی به ترکیه رفته؟ گفتن یه فرمه که بخاطر کرونا باید از قبل انلاین پر بشه و هزینه هم واریز بشه لطفا منو راهنمایی کنید
    ارسال مدارک: 1/05/2010 دریافت مدارک: 03/05/2010 صدور فایل نامبر:13/06/2010
    تاریخ مصاحبه :10/02/2011 صدور فایل نامبر فدرال :13/02/2011 مدیکال:
    ده ماه گذشت....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)