نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1801 از 1841 نخستنخست ... 801130117011751179117921793179417951796179717981799180018011802180318041805180618071808180918101811 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,001 تا 18,010 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان
    در فرم 5257
    در توضيح خدمت سربازي پدرم چي بايد بنويسم؟
    اينكه بنويسم
    from 1977-09 to 1979-09 in Iran as military serve
    درسته؟ معادل انگليسي خدمت سربازي رو درست نوشتم؟
    و آيا اين يك جمله كافيه و يا توضيح بيشتري بايد بدم؟
    ممنون ميشم اگر كسي نمونه اي از توضيحات اين قسمت رو بذاره
    مرسي

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در فرم 5257
    در توضيح خدمت سربازي پدرم چي بايد بنويسم؟
    اينكه بنويسم
    from 1977-09 to 1979-09 in Iran as military serve
    درسته؟ معادل انگليسي خدمت سربازي رو درست نوشتم؟
    و آيا اين يك جمله كافيه و يا توضيح بيشتري بايد بدم؟
    ممنون ميشم اگر كسي نمونه اي از توضيحات اين قسمت رو بذاره
    مرسي
    سلام
    همون تاریخ شروع خاتمه + شهر و کشور رو بنویسید کافیه چون ترجمه کارت پایان خدمت رو هم آپلود میکنید بقیه اطلاعات در کارت هست.
    بنویسید Mandatory Service که مشخص باشه سربازیِ اجباری بوده. من برای خودم و پدرم این عنوان رو نوشتم.
    Mandatory Service From *** To ***. Location: (city), (country)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    سلام
    همون تاریخ شروع خاتمه + شهر و کشور رو بنویسید کافیه چون ترجمه کارت پایان خدمت رو هم آپلود میکنید بقیه اطلاعات در کارت هست.
    بنویسید Mandatory Service که مشخص باشه سربازیِ اجباری بوده. من برای خودم و پدرم این عنوان رو نوشتم.
    Mandatory Service From *** To ***. Location: (city), (country)
    خيلي ممنون
    لطف كرديد.
    مي بخشيد يادتون مياد آيا به واسطه اين پاسخ مثبت به سربازي، فرم مخصوص ديگري هم هست كه بايد پر كنيم؟

خيلي ممنون
    لطف كرديد.
    مي بخشيد يادتون مياد آيا به واسطه اين پاسخ مثبت به سربازي، فرم مخصوص ديگري هم هست كه بايد پر كنيم؟
    سلام
    خواهش میکنم
    یک فرم هم به نام Schedule 1 هست که کلاً 2 صفحه هست و در مورد اطلاعات اولیه فردی+تاریخچه سفرها+ چندتا سوال و نهایتا ( در صفحه 1 شماره 4: جدول سربازی هست که شامل تاریخ شروع و خاتمه به همراه شهر و کشور) هست.

یک فرم هم هست به نام 5645 (Family Information) که اون رو هم پر کنید.

این مورد آخر رو فقط میخوام بگم صرفاًاحتیاطی میگم چون قطعا خود شما این کار رو انجام دادید. فرم 5257 رو حتما از سایت canada.ca دانلود کنید چون وقتی فرم رو تکمیل کردید باید انتهای صفحه، فرم را validate کنید که بعد از این کار 5 تا بارکد در انتهای صفحه ظاهر میشه. اگر موردی رو دید که اشتباهی نوشتید میتونید اطلاح کنید و مجدد validate کنید و مشکلی ندارد.

اون فرم Schedule 1 هم در آخرین صفحه گزینه validate داره اما بعد از کلیک چیزی به صفحه اضافه نمیشه اما وقتی مطمئن شدید که همه اطلاعات آن درست هست در آخر validate کنید، اگر یه موقع بعدا (قبل از آپلود) متوجه شدید که موردی رو اشتباه نوشتید میتونید اصلاح کنید و باز validateکنید.در وافع این کار رو میتونید به دفعات انجام بدید و مشکلی نداره اما در آخر کار، یک validate نهایی بکنید.

اگر باز سوالی بود حتما مطرح کنین امیدوارم بتونم کمک کنم.

Junior Member

ممنون از جواب تون
    خيلي متشكرم.
    يك سوال درباره مدارك ديگر دارم.
    مثلا در رابطه با تمكن مالي، اگر 3 سند ترجمه شده مختلف وجود داره، آيا در فايل پي دي اف نهايي كه جهت سابميت در سايت تهيه مي كنم، صفحه اول يك كاورلتر بگذارم و در چند خط توضيح بدهم كه "در اينجا 3 سند مربوط به سه ملك مختلف آورده شده است"؟

ممنون از جواب تون
    خيلي متشكرم.
    مثلا در رابطه با تمكن مالي، اگر 3 سند ترجمه شده مختلف وجود داره، آيا در فايل پي دي اف نهايي كه جهت سابميت در سايت تهيه مي كنم، صفحه اول يك كاورلتر بگذارم و در چند خط توضيح بدهم كه "در اينجا 3 سند مربوط به سه ملك مختلف آورده شده است"؟
    همین که در یک فایل همه رو جمع میکنید کافی است، نیازی به توضیح دادن نیست.

ممنون از جواب تون
    خيلي متشكرم.
    هم میتونید بگذارید، هم نه. اما چون مشخصاً اون سندها در بخش proof of funds آپلود میشه، کامل مشخصه که چه نوع مدرکی هست و اینکه آفیسر خودش همه رو بررسی میکنه. ضمن اینکه اگر مدارک proof of funds رو به ترتیب و نظم مشخصی بگذارید، دیگه نیازی به کاور لتر نیست

1- مثلا برای فرد شاغل(تجربه برای خودم و پرونده ی 2 تا از دوستان): اول گواهی اشتغال به کار-آخرین قرارداد- حکم کارگزینی-فیش حقوق- گردش 6 ماهه آخر از یک حساب-گواهی تمکن مالی که معمولا چند میلیون توی آن موجود هست-بعد از اینا مدارک خونه، ویلا یا حالا هر چیزی که سند مالکیت داره.) اگر هم بیمه هستن معمولا بیمه رو یک بخشی که مربوط به مدارک اضافی هست به همراه کارت پایان خدمت اونجا آپلود میکنن. بعصی ها هم بیمه رو در همون ترتیبی که بالا گفتم قرار میدن.

2- مثلا برای بازنشسته(برای نمونه پدر و مادر خودم اینجوری بود):
    جکم بازنشستگی-کارت بازنشستگی-پرینت 6 ماهه آخر گردش حساب-گواهی حساب سپرده-سند ملک. دفترچه های بیمه شون رو هم در اون قسمت اطلاعات اضافی آپلود کردم. فقط پدرم بالطبع یک کارت پایان خدمت سربازی هم داشت که همراه بیمه در اون بخش که گفتم آپ کردم.

فقط این نکته رو هم توجه کنین که ترتیب خاص و تعریف شده ای برای قرار دادن مدارک پشت سر هم وجود نداره اما همیشه بهترین حالت اینه که مدارک جوری چیده بشه به آفیسر پله پله اطلاعات رو بده تا قدم به قدم اطلاعات آفیسر تکمیل بشه و آفیسر گیج نشه. این به ترتیب چیدن در هر بخشی که میخواین مدرک آپلود بکنین رو تا حد ممکن رعایت کنین که فید بک درستت و استانداردی به ذهن آفیسر بده.

در کل، کاور لتر برای سوالی که پرسیدین به نظر من لازم نیست.

مثل همیشه که گفتم باز هم میگم من طبق تجربیات خودم و بعضی دوستانم که اقدام کردن و مشکلی هم نداشتن این موارد رو میگم. اگر دوستان دیگه تجربیات متفاوت تری داشته باشن حتما به شما کمک خواهند کرد.

با سلام خدمت دوستان
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایین. با ویزای توریستی میشه رفت کانادا یا فعلا امکانش نیست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام
    فرم 5257b را که valiate میزنم. اول میگه موفقیت آمیز بوده! بعد که تو اکانت آپلود می کنم میگه not submitted to IRCC...
    بالای فایل میگه سرتیفیکیت فایل ناشناخته است.
    میشه بگین مشکل از کجاست؟
    ممنون

Senior Member mehran23 آواتار ها

سلام دوستان. یک سوال. برای کسانی که ویزای مولتیپل داشته اند و پاسپورتشان زا بدلیل تاریخ انقضا عوض کرده اند. آیا نیاز به طی دوباره فرآیند هست یا فقط ارسال پاس جدید و قدیم به ترکیه کفایت میکند؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)