نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1803 از 1841 نخستنخست ... 803130317031753179317941795179617971798179918001801180218031804180518061807180818091810181118121813 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,021 تا 18,030 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    سلام
    https://www.canada.ca/en/immigration...sa.html#5256E3

در حالت عادی، فرم های 5257 - 5657 - schedule 1 لازم هست.
    فرم های دیگه که در لینک هست نیازی به پرکردن نیست فقط اگر شما به عنوان نماینده ی والدین (representative) باشید که مدارک و پروفایل و همه کارها رو میکنه باید فرم 5476 رو پرکنین که نشون بده شما به عنوان نماینده انها هستید. اما اگر میخواین مثلا شما به جای پدر و مادر فرم ها رو کنید، نیازی به فرم 5476 نیست. فقط دقت کنید اگر راه دوم رو خواستید انجام بدین، فرم هایی که نیاز به امضا داره یه موقع خودتون امضا نکنین. و اینکه اگر خودتون شخصا میخواین کارها رو انجام بدین، وقتی که باید پروفایل بسازین یکسری سوال ازتون پرسیده میشه که بر اساس جوابهایی که میدین نهایتا در صفحه پروفایل، جا برای هر مدرکی که لازم هست مشخص شده و هر بخش هم گرینه help داره که توضیح داده که این field چی باید آپلود بشه.
    نکته اخری به ذهنم میرسه اینه که اگر دعتنامه دارن ( که قاعدتا فکر کنم شما براشون میدین با توجه با تام لاینی که گذاشتین)، اصلا نیازی به رزرو بلیط نیست. اون دعوتنامه 100% کافیه.

فقط اینو متجه نشدم از سوالتون. در مورد محتوای و متن دعوتنامه هم اطلاعات لازم دارین؟

این سوال من هم هست. میشه اطلاعات در مورد متن دعوتنامه هم بدین؟ یا اگه نمونه دارین بفرستین؟

سلام
    https://www.canada.ca/en/immigration...sa.html#5256E3

در حالت عادی، فرم های 5257 - 5657 - schedule 1 لازم هست.
    فرم های دیگه که در لینک هست نیازی به پرکردن نیست فقط اگر شما به عنوان نماینده ی والدین (representative) باشید که مدارک و پروفایل و همه کارها رو میکنه باید فرم 5476 رو پرکنین که نشون بده شما به عنوان نماینده انها هستید. اما اگر میخواین مثلا شما به جای پدر و مادر فرم ها رو کنید، نیازی به فرم 5476 نیست. فقط دقت کنید اگر راه دوم رو خواستید انجام بدین، فرم هایی که نیاز به امضا داره یه موقع خودتون امضا نکنین. و اینکه اگر خودتون شخصا میخواین کارها رو انجام بدین، وقتی که باید پروفایل بسازین یکسری سوال ازتون پرسیده میشه که بر اساس جوابهایی که میدین نهایتا در صفحه پروفایل، جا برای هر مدرکی که لازم هست مشخص شده و هر بخش هم گرینه help داره که توضیح داده که این field چی باید آپلود بشه.
    نکته اخری به ذهنم میرسه اینه که اگر دعتنامه دارن ( که قاعدتا فکر کنم شما براشون میدین با توجه با تام لاینی که گذاشتین)، اصلا نیازی به رزرو بلیط نیست. اون دعوتنامه 100% کافیه.

فقط اینو متجه نشدم از سوالتون. در مورد محتوای و متن دعوتنامه هم اطلاعات لازم دارین؟
    ممنون از توضیحاتتون.
    میشه لطفا راجع به فرم ۵۶۷۶ بیشتر توضیح بدین؟ هیچ جا پیداش نکردم... اشتباه تایپی پیش اومده؟ البته یه فرمی هست به نام ۵۶۴۵، family information، که تو صفحه سابمیت آنلاین خواسته شده اما تو checklist آورده نشده... آیا اطلاعاتی درباره این فرم دارید؟ یعنی آیا ارسال آن الزامی است؟
    سوال دیگرم اینکه در صفحه سابمیت آنلاین، یه فیلد خالی هست که زده Purpose of Travel. خوب تو بخش دعوتنامه هدف سفر که مثلا دیدار مادر هست ذکر میشه. آیا اینجا به طور خاص نامه ای با فرمت خاصی باید آپلود کنیم؟ با تشکر
    فایل فدرال:September.2012
    لندینگ:28April14

نقل قول نوشته اصلی توسط nasiriarian نمایش پست ها
    ممنون از توضیحاتتون.
    میشه لطفا راجع به فرم ۵۶۷۶ بیشتر توضیح بدین؟ هیچ جا پیداش نکردم... اشتباه تایپی پیش اومده؟ البته یه فرمی هست به نام ۵۶۴۵، family information، که تو صفحه سابمیت آنلاین خواسته شده اما تو checklist آورده نشده... آیا اطلاعاتی درباره این فرم دارید؟ یعنی آیا ارسال آن الزامی است؟
    سوال دیگرم اینکه در صفحه سابمیت آنلاین، یه فیلد خالی هست که زده Purpose of Travel. خوب تو بخش دعوتنامه هدف سفر که مثلا دیدار مادر هست ذکر میشه. آیا اینجا به طور خاص نامه ای با فرمت خاصی باید آپلود کنیم؟ با تشکر
    سلام، خواهش میکنم
    خوب شد اشاره کردین، یه اشتباه در همان فرم های اصلی من داشتم. فرمی به نام 5657 نداریم...من منظورم فرم اطلاعات خانوادگی بود که اصلا شماره صحیح این فرم 5645 هست. ممنون از تذکرتون.
    حال مورد بعدی اینه که شماره فرمی که شما نوشتین، من اصلا همچین شماره ای رو توی پست ننوشتم . احتمالا منظورتون همان شماره فرم اشتباهِ من یعنی 5657 بوده ولی شما 5676 نوشتین.
    بهتر شد که این توضیح رو هم بدم فرم schedule 1 در واقع فرم شماره 5257b هست. دقت کنید که با فرم اصلی یعنی 5257 فرق داره. وقتی فرم 5257b رو دانلود کردید وقتی بازش کنید داخلش نوشته که schedule 1.
    حالا اگر منظور از فرمی که گفتین فرم 5476 بوده باشه، این فرم فرم انتخاب یک نماینده هست که از طرف فرد یا افراد متقاضی مشئول این میشه که کارهای ویزای شمارو از اول تا انتها انجام بده. مثلا شما میخواین کلیه کارهای ویزار رو از 0 تا 100 بدین به یک وکیل، یا یکی از فرزندان یا هر فردی غیر از افرادی که قصد سفر کردن دارند، در نتیجه باید این فرم 5476 رو پر کنید و مشخصات اون نماینده رو ذکر کنید که مشخص بشه شخص دیگری غیر از افراد متقاضی داره کارهای ویزا رو انجام میده.

امیدوارم این پیچیدگی در مورد شماره فرم ها رفع شده باشه. حالا باز شما با دقت دوباره نگاه کنید ببینید من منظورتون رو درست متوجه شدم و شماره فرمی که اصلاح کردم و سایر توضیحات، الان درست شده یا نه.

مرسی که توجه کردین و اطلاع دادین.

* در مورد purpose of travel: درسته که در دعوتنامه یک توضیح مختصری از علت سفر بیان میشه، اما در این قسمت هم، باید هدف از سفر فرد/افراد باز هم یک توضیحی داده بشه با یک مقدار توضیحات کاملتر نسبت به دعوتنامه. البته توضیحات آنچنانی نمیخوادا ! اما در حد 1 صفحه مختصر، مفید این قسمت رو کسایی که میخوان سفر کنن باید از قول خودشون پر کنن. مثلا اگه پدر میخواد سفر کنه، این بخش باید از قول پدر نوشته بشه.
    در کل، موضوع همان هدف از سفری هست که در دعوتنامه نوشته شده، اما اینجا یک مقدار توضیحات بیشتری راجب به هدف از سفر گفته میشه. مثلا مادی فرزند خودش رو چند ساله ندیده و توی دعوتنامه هم خیلی کوتاه به این موضوع اشاره شده، اما در قسمت purpose of travel شما توضیحات بیشتری میدید که مثلا به فلان دلیل یا دلایل نتوستم به دیدار فرزندم برم، دلتنگ هستم و ووو اما در حد معقول باشه که نامه احساساتی هم نباشه. یا مثلا فرزندی یک پدر و مادری باردار هست، میگه از نظر کارهای خونه و کمکم به فرزندم و نیاز روحی که به مادرش داره نیاز هست من اونجا باشم، پدرش هم برای اجام کارهای فیزیکی در خانه یا مثلا خرید مایحتاج خانه و اینا لازمه که کمک کنه و اینجوری چیزا. در کل یک سری نکات که مروط به این موضوع سفر میشه رو باید گسترش داد اما در حد معقول. نهایتا هر کسی با هر شرایط و دلیلی که برای سفرش داره اینجا میاد یه توضیحات تکمیلی میده. همین.
    نحوه نوشتنش هم سادست. شما در یک فایل word در یک صفحه توضیحات لازم رو مینویسید بعد این فایل رو با فرمت pdf ذخیره میکنید و میتونید آپلود کنید. چون همه فرمها باید با فرمت pdf باشه.

اگر سوال دیگه ای بود، من در توان و اطلاعاتی که دارم در خدمتم.
    ویرایش توسط nimallica : April 26th, 2021 در ساعت 09:35 PM

سلام، خواهش میکنم
    خوب شد اشاره کردین، یه اشتباه در همان فرم های اصلی من داشتم. فرمی به نام 5657 نداریم...من منظورم فرم اطلاعات خانوادگی بود که اصلا شماره صحیح این فرم 5645 هست. ممنون از تذکرتون.
    حال مورد بعدی اینه که شماره فرمی که شما نوشتین، من اصلا همچین شماره ای رو توی پست ننوشتم . احتمالا منظورتون همان شماره فرم اشتباهِ من یعنی 5657 بوده ولی شما 5676 نوشتین.
    بهتر شد که این توضیح رو هم بدم فرم schedule 1 در واقع فرم شماره 5257b هست. دقت کنید که با فرم اصلی یعنی 5257 فرق داره. وقتی فرم 5257b رو دانلود کردید وقتی بازش کنید داخلش نوشته که schedule 1.
    حالا اگر منظور از فرمی که گفتین فرم 5476 بوده باشه، این فرم فرم انتخاب یک نماینده هست که از طرف فرد یا افراد متقاضی مشئول این میشه که کارهای ویزای شمارو از اول تا انتها انجام بده. مثلا شما میخواین کلیه کارهای ویزار رو از 0 تا 100 بدین به یک وکیل، یا یکی از فرزندان یا هر فردی غیر از افرادی که قصد سفر کردن دارند، در نتیجه باید این فرم 5476 رو پر کنید و مشخصات اون نماینده رو ذکر کنید که مشخص بشه شخص دیگری غیر از افراد متقاضی داره کارهای ویزا رو انجام میده.

امیدوارم این پیچیدگی در مورد شماره فرم ها رفع شده باشه. حالا باز شما با دقت دوباره نگاه کنید ببینید من منظورتون رو درست متوجه شدم و شماره فرمی که اصلاح کردم و سایر توضیحات، الان درست شده یا نه.

مرسی که توجه کردین و اطلاع دادین.

* در مورد purpose of travel: درسته که در دعوتنامه یک توضیح مختصری از علت سفر بیان میشه، اما در این قسمت هم، باید هدف از سفر فرد/افراد باز هم یک توضیحی داده بشه با یک مقدار توضیحات کاملتر نسبت به دعوتنامه. البته توضیحات آنچنانی نمیخوادا ! اما در حد 1 صفحه مختصر، مفید این قسمت رو کسایی که میخوان سفر کنن باید از قول خودشون پر کنن. مثلا اگه پدر میخواد سفر کنه، این بخش باید از قول پدر نوشته بشه.
    در کل، موضوع همان هدف از سفری هست که در دعوتنامه نوشته شده، اما اینجا یک مقدار توضیحات بیشتری راجب به هدف از سفر گفته میشه. مثلا مادی فرزند خودش رو چند ساله ندیده و توی دعوتنامه هم خیلی کوتاه به این موضوع اشاره شده، اما در قسمت purpose of travel شما توضیحات بیشتری میدید که مثلا به فلان دلیل یا دلایل نتوستم به دیدار فرزندم برم، دلتنگ هستم و ووو اما در حد معقول باشه که نامه احساساتی هم نباشه. یا مثلا فرزندی یک پدر و مادری باردار هست، میگه از نظر کارهای خونه و کمکم به فرزندم و نیاز روحی که به مادرش داره نیاز هست من اونجا باشم، پدرش هم برای اجام کارهای فیزیکی در خانه یا مثلا خرید مایحتاج خانه و اینا لازمه که کمک کنه و اینجوری چیزا. در کل یک سری نکات که مروط به این موضوع سفر میشه رو باید گسترش داد اما در حد معقول. نهایتا هر کسی با هر شرایط و دلیلی که برای سفرش داره اینجا میاد یه توضیحات تکمیلی میده. همین.
    نحوه نوشتنش هم سادست. شما در یک فایل word در یک صفحه توضیحات لازم رو مینویسید بعد این فایل رو با فرمت pdf ذخیره میکنید و میتونید آپلود کنید. چون همه فرمها باید با فرمت pdf باشه.

اگر سوال دیگه ای بود، من در توان و اطلاعاتی که دارم در خدمتم.
    بله بله، شما درست میگین، منظورم ۵۶۵۷ بود. بسیار ممنون از توضیح بسیار جامع و مفیدی که هم درباره فرمها و هم در رابطه با نامه purpose of travel دادین.
    فایل فدرال:September.2012
    لندینگ:28April14

سلام دوستان
    من برای پدر و مادرم ویزای توریستی برای بار دوم دارم اقدام میکنم. زمانی که اکانت را در وبسایت می سازیم، سوالی هست که پرسیده :What is the main purpose of your visit?
    میخوام بدونم آیا جواب درست to visit family/friend هست؟؟
    میدونم که سایت سی آی سی گفته اگر در این شرایط کرونا اقدام میکنید برای الویت دادن به ویزا، در فرم 5257 باید other و Covid-19 بنویسیم.
    ولی در مورد این سوال در زمان ساختن اکانت چی باید جواب بدیم.

ممنون از راهنماییتون.

Junior Member

سلام
    دوستان ببخشید الان که بیومتریک ترکیه موقتا تعطیل هست اگر کسی بخواد برای بیومتریک اقدام کنه باید چکارکرد؟ چون طبق گفته سفارت افرادی که دانشجوی پاییز هستن باید تا 15 می اپلیکیشن رو سابمیت کنن، حالا نمیدونم آیا شامل بیومتریک هم میشه یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_007 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ببخشید الان که بیومتریک ترکیه موقتا تعطیل هست اگر کسی بخواد برای بیومتریک اقدام کنه باید چکارکرد؟ چون طبق گفته سفارت افرادی که دانشجوی پاییز هستن باید تا 15 می اپلیکیشن رو سابمیت کنن، حالا نمیدونم آیا شامل بیومتریک هم میشه یا نه؟
    سلام
    قسمت دوم سوال شما رو نمیدونم.
    اما در مورد قسمت اول، میتونید از یه وَک سنترِ دیگه توی یه کشوری که باز هست وقت بگیرید. مثل دوبی، آذربایجان، ارمنستان،... فقط تا جایی که من تا هفته پیش چک کردم اکثر کشورها پرواز مستقیم از ایران ندارن و بیشتر ایرلاین ها یا قطر هست یا ترکیش که اینجوری یکم سفر طولانی تر میشه چون یه استاپ بین راه داره. مثلا پرواز 45 دقیقه ای باکو، نزدیک 15 ساعت تا 24 ساعت بسته به پرواز طول میکشه. ولی خب اگه ترکیه کلا بسته اس، چاره ای نیست جز انتخاب یه کشور دیگه.
    فقط این نظر شخصیه منه: اگر خواستید وقت رزرو کنید، به نظرم Chat Online بهترین گزینه هست چون ایمیل زدن یا رجیستر کردن ممکنه تا زمانی که جواب بدن، زیاد طول بکشه. اما چت آنلاین همون موقع میتونید روز و ساعت رو با وک فیکس کنید و مشخصات شما رو همونجا میپرسه و براتون رزرو میکنه.
    ویرایش توسط nimallica : May 4th, 2021 در ساعت 03:30 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_007 نمایش پست ها
    سلام
    درود، بايدي در كار نيست
    شرايط دفاتر وك طوريه كه يا بازن ولي مرز بسته به ايران دارند
    يا بسته هستند و مرز باز به ايران دارند

وك دبي بازه اما تضميني براي ويزاي توريستي امارات نيست
    تركيه فعلا تعطيله
    اذزبايجان بازه اما ورود از ايران ممكن نيست
    ارمنستان براي ماه مي كاملا پر است
    گرجستان هم مانند اذربايجان

توصيه من صبر تا ١٧ مي و ديدن اينكه ايا تركيه باز ميشه يا نه، و اگر نشد درخواست براي تمديد مهلت بايومتريك
    The content provided by me on this website intends to provide general information on Canadian residency and citizenship matters. It is not intended to be legal advice, may not be up to date, and you should consult with a regulated consultant or a lawyer before acting or failing to act, on any information contained in articles written by me

نقل قول نوشته اصلی توسط paria67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای پدر و مادرم ویزای توریستی برای بار دوم دارم اقدام میکنم. زمانی که اکانت را در وبسایت می سازیم، سوالی هست که پرسیده :What is the main purpose of your visit?
    میخوام بدونم آیا جواب درست to visit family/friend هست؟؟
    میدونم که سایت سی آی سی گفته اگر در این شرایط کرونا اقدام میکنید برای الویت دادن به ویزا، در فرم 5257 باید other و Covid-19 بنویسیم.
    ولی در مورد این سوال در زمان ساختن اکانت چی باید جواب بدیم.

ممنون از راهنماییتون.
    سلام
    من یکجایی دیدم که گویا توی همون جواب های داخل کادر برای این سوال، گزینه Other هم داره. مطمئن نیستم انجام این کار کلا درست هست یا نه. اما من این سوال رو که در فرم 5257 بجای family visit، گزینه other, covid-19 رو انتخاب کنیم رو از وکیلی که ویزای پدر و مادرم رو گرفته بود پرسیدم و گفت اصلا این کار رو نکنید و همان family visit رو انتخاب کنید.

سلام دوستان. یه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. من دارم برای ویزای توریستی خواهرم اقدام میکنم. خواهر دیگه ی بنده در کانادا سیتیزن هستن. برای Proof of relationship شناسنامه ی هر دو خواهرام رو ترجمه کردیم ولی چون مادرم چند سال پیش فوت شده، شناسنامشو پیدا نمیکنیم و فقط یه کپی از صفحه ی اول شناسنامشون داریم که اون هم به درد نمیخوره. به نظرتون چیکار کنم؟ ممنون میشم دوستان اگه راه حلی دارن منو راهنمایی کنن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)