نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1811 از 1841 نخستنخست ... 811131117111761180118021803180418051806180718081809181018111812181318141815181618171818181918201821 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,101 تا 18,110 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_h1979 نمایش پست ها
    با سلام. شما اطلاعی دارین که هنوز لازم هست ok to board گرفته بشه یا این قانون حذف شده؟
    سلام
    همینطور که در پُستی که از من گذاشتید، من خودم و اطرافیانم که اقدام کردن همه دعوتنامه داشتن و با دعوتنامه نیازی به بلیط نیست.
    اما در مورد فردی که دعوتنامه نداره و به عنوان توریست میخواد اقدام کنه، منطقاً بلیط و رزرو هتل به عنوان مدارکی جهت اثبات برنامه سفر، باید آپلود بشه ( جدای از نامه هدف از سفر). اما اینکه اجباری هست یا نه، من راستش اطلاعی ندارم به همین دلیل دوستانی که اطلاع بیشتری داردند یا تجربه اقدام از این طریق رو داشتن میتونن نظر دقیقتری بدن و شما رو راهنمایی کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_h1979 نمایش پست ها
    با سلام. دوست گرامی آیا هنوز نیاز هست که برای پروازها ok to board گرفته بشه؟ یا این قانون حذف شده؟
    براي قطري بله ، ساير ايرلاينها پاي كانتر انجام ميدهند (يا بعضا در محل ترانزيت )
    The content provided by me on this website intends to provide general information on Canadian residency and citizenship matters. It is not intended to be legal advice, may not be up to date, and you should consult with a regulated consultant or a lawyer before acting or failing to act, on any information contained in articles written by me

Junior Member

سلام دوستان

جواب سوال صفحه آخر در فرم ۵۲۵۷ yes یا no ؟

?Do you concent to be cantected by CIC or an organisation by CICs Request in the futur

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط asker112 نمایش پست ها
    سلام دوستان

جواب سوال صفحه آخر در فرم ۵۲۵۷ yes یا no ؟

?Do you concent to be cantected by CIC or an organisation by CICs Request in the futur
    The answer is YES

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    خیلی سادست ، شما احتمالا فایل IMM0006 رو تکمیل و به همراه درخواست خود ارسال نکردید. اون فرم باید ابتدا میزبان ، سپس مهمان و مجددا میزبان در نزد دفترخانه یا وکیل باید امضاو تایید کنند.

پی نوشت در مورد ویزا : برگردیم به سال ۲۰۱۹ و پیش از کووید. لزوما به اعضای درجه دو مثل برادر یا خواهر ویزا نمی دهند. فرد متقاضی ویزا باید شرایط ویزا رو نیز میت کنه. درنتیجه این نامه که در مورد دریافت اجازه سفر است ، حتی اگر تایید هم میشد ، ربطی به تایید شدن ویزا یا مردود شدنش نداره.
    سلام. خیلی ممنون جناب سهیل. بله من با چند نفر از دوستان در کانادا صحبت کردم و اونها گفتن که اگه ویزا داشته باشی و بخوای بیای کانادا باید این فرم رو داشته باشی و نیازی نیست که هنگام اپلای این فرم رو آپلود کنی. و مورد بعدی اینکه از این تعجب میکنم که میگه شما مدرکی برای اثبات رابطه تون ارائه نکردی. من ترجمه شناسنامه هر دو خواهرام+شناسنامه پدرم+ پاسپورت کانادایی خواهرم رو گذاشتم و کاملا توضیح دادم که چون مادرم چندین سال قبل فوت شدن و دسترسی به شناسنامه مادر نداشتیم از شناسنامه پدر استفاده کردیم. واقعاع نمیدونم چرا این رو نوشتن؟ به هر حال خوشحال میشم نظر شما و سایر دوستان ور هم بدونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen88888 نمایش پست ها
    سلام. خیلی ممنون جناب سهیل. بله من با چند نفر از دوستان در کانادا صحبت کردم و اونها گفتن که اگه ویزا داشته باشی و بخوای بیای کانادا باید این فرم رو داشته باشی و نیازی نیست که هنگام اپلای این فرم رو آپلود کنی. و مورد بعدی اینکه از این تعجب میکنم که میگه شما مدرکی برای اثبات رابطه تون ارائه نکردی. من ترجمه شناسنامه هر دو خواهرام+شناسنامه پدرم+ پاسپورت کانادایی خواهرم رو گذاشتم و کاملا توضیح دادم که چون مادرم چندین سال قبل فوت شدن و دسترسی به شناسنامه مادر نداشتیم از شناسنامه پدر استفاده کردیم. واقعاع نمیدونم چرا این رو نوشتن؟ به هر حال خوشحال میشم نظر شما و سایر دوستان ور هم بدونم.
    دوست عزیز،

متاسفانه اون اتفاق ناخوشایند افتاده و الان تصیحت فایده ای نداره . اما صحبت با دوست و آشنا و چت در فاروم ها و گروه های تلگرامی رو مبنای عمل خود در مقوله بسیار مهم و حیاتی مهاجرت ( علی الخصوص کانادا ) قرار ندید. حتما در کنارش نظر یک کارشناس رسمی و با تجربه مهاجرت رو داشته باشید.

فرم imm0006 برای این طراحی شد که افسر مهاجرتی در اون کمیته مورد نظر، نیاد وقت بگذاره و وارد پروسه تایید مدارک یا وریفای کردنش بشه. یه نوع اظهارنامه رسمی کانادایی است که میزبان در حضور کمیسر یا دفترخانه یا وکیل قسم میخوره که مهمان فرضا مادرش است. با این تک سند فرض میکنن رابطه واقعیه و وارد وریفای کردن سایر مدارک نمیشن ، این کار رو کردند که بتونن ظرف ۱۴ روز به همه پاسخ بدن.
    The content provided by me on this website intends to provide general information on Canadian residency and citizenship matters. It is not intended to be legal advice, may not be up to date, and you should consult with a regulated consultant or a lawyer before acting or failing to act, on any information contained in articles written by me

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    دوست عزیز،

متاسفانه اون اتفاق ناخوشایند افتاده و الان تصیحت فایده ای نداره . اما صحبت با دوست و آشنا و چت در فاروم ها و گروه های تلگرامی رو مبنای عمل خود در مقوله بسیار مهم و حیاتی مهاجرت ( علی الخصوص کانادا ) قرار ندید. حتما در کنارش نظر یک کارشناس رسمی و با تجربه مهاجرت رو داشته باشید.

فرم imm0006 برای این طراحی شد که افسر مهاجرتی در اون کمیته مورد نظر، نیاد وقت بگذاره و وارد پروسه تایید مدارک یا وریفای کردنش بشه. یه نوع اظهارنامه رسمی کانادایی است که میزبان در حضور کمیسر یا دفترخانه یا وکیل قسم میخوره که مهمان فرضا مادرش است. با این تک سند فرض میکنن رابطه واقعیه و وارد وریفای کردن سایر مدارک نمیشن ، این کار رو کردند که بتونن ظرف ۱۴ روز به همه پاسخ بدن.
    سلام
    فرم 0006 برای والدین هم لازم و اجباریه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    سلام
    فرم 0006 برای والدین هم لازم و اجباریه ؟
    Extended family members only

Junior Member

دوستان برای ویزای توریستی گروه تلگرامی وجود داره؟ سپساگزارم

Junior Member

ببخشید میتونم بپرسم منظورتون از دو تا دعوت نامه رسمی چیه؟ فرمت خاصی داره رسمی بودنش؟ ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)