نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1816 از 1841 نخستنخست ... 816131617161766180618071808180918101811181218131814181518161817181818191820182118221823182418251826 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,151 تا 18,160 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    اهمیتی نداره یوزر نیم و پسورد متعلق به کیه

در هر دوحالت از شما یا در ابتدای ثبت نام یا اواسط پروسه سوال میکنه که برای خودت سابمیت میکنی یا فرد دیگه( یا اینکه قراره به کسی دسترسی بدی)
    مرسی سهیل جان
    طبق نکته ای که گفتی و اینکه به قول حرف خوبی که شما قبلا گفتی مبنی بر اینکه ساختار کار باید کامل و درست باشه، پس من اینجوری برداشت میکنم که:

با ایمیل خودم و یک یوزر که مثلا بخشی از اسم من رو شامل میشه، شروع کنم، بعد به قول شما وقتی هر جا میپرسه که برای چه کسی اقدام میکنی؟ قطعا جواب میشه: برای فرد دیگر.
    اون سوالی هم که میپرسه " اجازه دسترسی به فرد دیگری میدی" رو هم که باید بزنیم بله، چون من رپرزنت اون فرد هستم و دارم همه سوال ها رو از طرف اون فرد پاسخ میدم.
    چون در GCkey، در اواسط کار میپرسه که آیا اجازه دسترسی میدی یا نه. اما در پروتال جدید، قبل از sign in کردن 3 تا سوال میپرسه که یکی از اونها میگه آیا از طرف فرد دیگری دارین اقدام میکنین و اگر هم در ادامه باز هم سوال دسترسی دادن رو بپرسه که باز هم تکلیفِ جوابش معلومه.

اگر طبق این ساختارِ کلی ایی که گفتم عمل کنم، درسته؟
    ویرایش توسط nimallica : September 15th, 2021 در ساعت 04:17 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    مرسی سهیل جان
    طبق نکته ای که گفتی و اینکه به قول حرف خوبی که شما قبلا گفتی مبنی بر اینکه ساختار کار باید کامل و درست باشه، پس من اینجوری برداشت میکنم که:

با ایمیل خودم و یک یوزر که مثلا بخشی از اسم من رو شامل میشه، شروع کنم، بعد به قول شما وقتی هر جا میپرسه که برای چه کسی اقدام میکنی؟ قطعا جواب میشه: برای فرد دیگر.
    اون سوالی هم که میپرسه " اجازه دسترسی به فرد دیگری میدی" رو هم که باید بزنیم بله، چون من رپرزنت اون فرد هستم و دارم همه سوال ها رو از طرف اون فرد پاسخ میدم.
    چون در GCkey، در اواسط کار میپرسه که آیا اجازه دسترسی میدی یا نه. اما در پروتال جدید، قبل از sign in کردن 3 تا سوال میپرسه که یکی از اونها میگه آیا از طرف فرد دیگری دارین اقدام میکنین و اگر هم در ادامه باز هم سوال دسترسی دادن رو بپرسه که باز هم تکلیفِ جوابش معلومه.

اگر طبق این ساختارِ کلی ایی که گفتم عمل کنم، درسته؟
    بله. درسته
    The content provided by me on this website intends to provide general information on Canadian residency and citizenship matters. It is not intended to be legal advice, may not be up to date, and you should consult with a regulated consultant or a lawyer before acting or failing to act, on any information contained in articles written by me

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    درخواست کیس نت کنید . هم یه تکونی میخوره هم میبینید چه اتفاقاتی افتاده
    ممنون از پاسختون. پرسسینگ تایم رو الان زده ۷۰۰ روز! این درسته و اینقدر طول میکشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saja نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. پرسسینگ تایم رو الان زده ۷۰۰ روز! این درسته و اینقدر طول میکشه؟
    من صرفاً طبق تجربه ای که 2 تا از دوستانی که در همین فروم هستن و من اطلاع دارم، این مورد رو عرض میکنم.
    این دوستان، طی تماسی که هم با اوتاوا و هم با آنکارا داشتن، بهشون گقتن برای پروسسینگ تایم ایرانی هایی که در داخل ایران هستند، باید زمان بررسی در کشور ترکیه رو مبنا قرار بدهند چون پرونده در ویزا آفیس انکارا بررسی میشه، یعنی 89 روز. و اون زمانی که برای کشور ایران زده 700 روز، مبنا نیست. این توضیحات دقیقا عین صحبت هایی بود که این دوستان از آفیسرها گرفتن.
    حالا اینکه زودتر یا دیرتر از این مدت بررسی بشه، اون دیگه ظاهراً بستگی به شرایط هر پرونده داره.

Junior Member

سلام دوستان
    در مورد اين قضيه 7 سپتامبر
    سوال من اينه: من پرونده پدر و مادر رو قبل از 7 سپتامبر سابميت كردم و دليل سفر رو هم family visit زدم و هيچ اشاره اي به covid-19 يا گزينه other نداشتم.
    يعني به عبارتي qualify for a covid-19 exemption نيستم. (درسته؟)

گزينه ديگر گفته اگر قبل از 7 سپتامبر سابميت كرديد و "وضعيت شما تغيير كرده است." منظورش چه تغييري در وضعيت است؟
    كلا من به نظرم ميرسه در مورد يه پرونده عادي نيازي به سابميت دوباره پرونده نيست.
    اما اين به اين معني هم نيست كه اين پرونده ها خيلي دير به جواب خواهند رسيد، درست ميگم؟

ممنون از جواب تون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    من صرفاً طبق تجربه ای که 2 تا از دوستانی که در همین فروم هستن و من اطلاع دارم، این مورد رو عرض میکنم.
    این دوستان، طی تماسی که هم با اوتاوا و هم با آنکارا داشتن، بهشون گقتن برای پروسسینگ تایم ایرانی هایی که در داخل ایران هستند، باید زمان بررسی در کشور ترکیه رو مبنا قرار بدهند چون پرونده در ویزا آفیس انکارا بررسی میشه، یعنی 89 روز. و اون زمانی که برای کشور ایران زده 700 روز، مبنا نیست. این توضیحات دقیقا عین صحبت هایی بود که این دوستان از آفیسرها گرفتن.
    حالا اینکه زودتر یا دیرتر از این مدت بررسی بشه، اون دیگه ظاهراً بستگی به شرایط هر پرونده داره.
    خیلی ممنونم از پاسختون

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

سلام به همگی دوستان
    جهت اطلاع دوستان،من پرونده پدرم رو که بیومتریک هم نیاز نداشتند و قبلا یک بار ویزا شده بودند،سه ماه پیش سابمیت کردم،و هیچ خبری نشد تا اینکه سه روز پیش از طریق پورتال جدید دوباره پرونده رو فرستادم و پول هم مجددا پرداخت کردم،امروز نامه پاس ریکوئست در پورتال جدید اومد.دوستانی که پرونده والدین رو قبلا سابمیت کردند،حتما از طریق پورتال جدید مجددا سابمیت کنند.
    ویرایش توسط Ramtin228 : September 16th, 2021 در ساعت 06:18 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin228 نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    جهت اطلاع دوستان،من پرونده پدرم رو که بیومتریک هم نیاز نداشتند و قبلا یک بار ویزا شده بودند،سه ماه پیش سابمیت کردم،و هیچ خبری نشد تا اینکه سه روز پیش از طریق پورتال جدید دوباره پرونده رو فرستادم و پول هم مجددا پرداخت کردم،امروز نامه پاس ریکوئست در پورتال جدید اومد.دوستانی که پرونده والدین رو قبلا سابمیت کردند،حتما از طریق پورتال جدید مجددا سابمیت کنند.
    تبریک میگم دوست عزیز.

شاید اتفاقی بوده باش، ولی من توصیه می‌کنم که دوستان یه چند روز دیگه صبر کنند قبل از اینکه دوباره سابمیت کنن. مثل اینکه پروندهای قبل هم داره برسی می‌شه.

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد اين قضيه 7 سپتامبر
    سوال من اينه: من پرونده پدر و مادر رو قبل از 7 سپتامبر سابميت كردم و دليل سفر رو هم family visit زدم و هيچ اشاره اي به covid-19 يا گزينه other نداشتم.
    يعني به عبارتي qualify for a covid-19 exemption نيستم. (درسته؟)

گزينه ديگر گفته اگر قبل از 7 سپتامبر سابميت كرديد و "وضعيت شما تغيير كرده است." منظورش چه تغييري در وضعيت است؟
    كلا من به نظرم ميرسه در مورد يه پرونده عادي نيازي به سابميت دوباره پرونده نيست.
    اما اين به اين معني هم نيست كه اين پرونده ها خيلي دير به جواب خواهند رسيد، درست ميگم؟

ممنون از جواب تون
    هیچکس ۱۰۰% نمیدونه. ولی اگه اشاره نکردین به کوید شاید بهتر باشه که از پرتال جدید دوباره اقدام کنید. منظورشون از تغییر عموما اینه که مثلا کسی ازدواج کرده باشه یا بچهدار شده باشه یا اینجور مورد.

ضمنا یادتون باشه که پرتل جدید درست کردن و باید از اینجا اقدام کنید نه GCKEY

How to apply for a visitor visa - Canada.ca

دوستان، الان ویزای پدر و مادر من 2 ماه اعتبار داره. آیا اگر الان برای ویزای دوم سابمیت کنم مشکلی از نظر تاثیر منفی روی ویزای دوم نداره؟ یا اینکه صبر کنم مثلا 10 روز مانده به اتمام ویزا، براشون اقدام کنم؟

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)