نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1823 از 1841 نخستنخست ... 823132317231773181318141815181618171818181918201821182218231824182518261827182818291830183118321833 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,221 تا 18,230 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط sinohe1 نمایش پست ها
    من یه مقدار گیج شدم. من پی ار دارم و میخوام واسه خواهرم، همسرش و فرزندشون درخواست ویزای ویزیتوری کنم. هیچکدوم تا حالا بایومتریک ندادن. واکسنشون هم سینوفارم بوده.
    اینطور فهمیدم که واسه خواهرم باید درخواست آتوریزیشن لتر کنم و شوهر و فرزندش هم اصلا ویزا نمیتونن الان بگیرن (اکستندد فمیلی رو فقط زده بود خواهر و نه خونوادش). ولی اینجا میبینم واسه brother in law به طور مثال دوستان ویزا گرفتن. کسی میدونه میتونن اپلای کنن الان یا نه؟
    اینکه الان نتونن بیان تا قوانین سفر عوض شه مهم نیست ولی میخوام ویزاشون بررسی بشه حالا بگیرن بعدا بیان که محدودیت ها برداشته شد.
    آتوریزیشن لتر برای وقتیه که کسی بخواد از ویزاش استفاده کنه و وارد کانادا بشه. تا جایی که من میدونم شما برای درخواست ویزا نیاز به اون یا اثبات واکسیناسیون ندارید. میتونید درخواست بدید و درصورت دریافت ویزا و فراهم شدن شرایط از اون استفاده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط STillAlice نمایش پست ها
    application for brother and sister-in-law
    submitted sept 10
    biometric still valid from 2017
    Passport request Sep 29
    مبارک باشه.
    اینطوری من دیدم الان نوشته وقتی واسه ویزا اپلای میکنی اتریزیشن و ویزا همزمان برسی می‌شه. واسه شما هم اینطور بود؟ اتریزیشن لتر هم گرفتن؟ اگه آره دلیل خاصی نوشته بود واسه سفرشون به کانادا؟

سلام مثلا اگر ادرس 201 کامرس اونیو (201 خیایان کامر ) هست 201 میشه استریت نامبر در صورتیکه شماره پلاک یک خانه ویلایی هست در اکثر مواقع

FN:AUG2010, CSQ:FEB2012, F.F.N:APRIL2012, UPDATE:MAY2013,MEDICAL OCT2013

pass request : 14march 2014,CURRENT STATUS:PR

سلام دوستان . من سیتیزن هستم و میخوام برای خواهر و مادرم همزمان ویزای توریستی در خواست بدم. بنظرتون باید جدا براشون درخواست بدم یا تو یک اپلیکیشن مشترک. خواهرم متاهل و پسر و دختر بزرگ داره . و اینکه بحث تمکن مالی رو از چه زمانی درخواست میکنن. من الان پروسه رو شروع کنم باید همزمان حساب بانکی خواهر و مادرم اکتیو باشه و یه حداقلی توش پول باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط matrix66 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من سیتیزن هستم و میخوام برای خواهر و مادرم همزمان ویزای توریستی در خواست بدم. بنظرتون باید جدا براشون درخواست بدم یا تو یک اپلیکیشن مشترک. خواهرم متاهل و پسر و دختر بزرگ داره . و اینکه بحث تمکن مالی رو از چه زمانی درخواست میکنن. من الان پروسه رو شروع کنم باید همزمان حساب بانکی خواهر و مادرم اکتیو باشه و یه حداقلی توش پول باشه؟
    چطوری میتونم کل مراحل درخواست ویزا رو بضورت خلاصه ببینم؟ ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    گرفتن ویزا ربطی به arriveCan نداره. شما درصورت داشتن ویزا و قصد سفر به کانادا از سه روز قبل از پرواز وقت دارید توی این اپ مدارکی که خواسته رو وارد کنید. بعضی افراد (مثل پدر و مادر یا برادر و خواهر) امکان ورود به کانادا رو بدون واکسیناسیون دارن. اونها باید ۱۴ روز قرنطینه بشن. بقیه افراد درصورت عدم واکسیناسیون اجازه ورود به کانادا رو ندارن و در همون مبدا از پروازشون جلوگیری میشه. اگر کسی که واکسینه شده باشه مدارک خواسته شده رو نفرستاده باشه یا نورد قبول واقع نشه و شرایط ورود به کانادا رو داشته باشه باهاش مثل واکسینه نشده رفتار میشه.
    با عرض درود و خسته نباشید.
    آیا برادری که داره میره کانادا، خانواده اش هم میتونن بدون واکسن وارد بشن و به قرنطینه برن؟ همسر و دختر من؟ الیته من و همسرم آسترازنکا زدیم ولی دخترم سینوفارم زده.دوز دوم را هم زدیم.آیا وضعیت ما به چه صورت هستش؟ خودم فکر می کنم من و همسرم مشکلی نداریم ولی دخترم باید قرنطینه بره! درسته؟
    ضمنا دو روزه که پاس ریکوئست برامون اومده و دنبال جایی برای پیکاپ کردن پاسها هستم.
    ممنون میشم راهنمائی بفرمائید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matrix66 نمایش پست ها
    سلام مثلا اگر ادرس 201 کامرس اونیو (201 خیایان کامر ) هست 201 میشه استریت نامبر در صورتیکه شماره پلاک یک خانه ویلایی هست در اکثر مواقع
    بله. ۲۰۱ میشه استریت نامبر که درواقع همون شماره پلاک است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas_2014 نمایش پست ها
    بعد از ده ماه واسه ویزای توریستی چهت دیدار فرزندم پاس رکوئست شدم. آیا میتونم پاس جدید بگیرم و اون را بفرستم. چون توی فرمهای قبلی شماره پاسشورت فعلی را دارم مشکل رامیشه با نامه بهمراه پاسپورت جدید حل کرد بدم پیکاپ کنند. ممنون میشوم راهنمایی بفرفمایید تا ویزای تقریبا 5 ساله بشه.

شما میتونید پاسپورت رو تمدید کنید و به همراه یک نامه (کاور لتر) توضیح بدید و بفرستید. ولی طبق تجربه قبلی که من داشتم ویزا رو به تاریخ همون پاسپورت اولیه میدن

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad41 نمایش پست ها
    با عرض درود و خسته نباشید.
    آیا برادری که داره میره کانادا، خانواده اش هم میتونن بدون واکسن وارد بشن و به قرنطینه برن؟ همسر و دختر من؟ الیته من و همسرم آسترازنکا زدیم ولی دخترم سینوفارم زده.دوز دوم را هم زدیم.آیا وضعیت ما به چه صورت هستش؟ خودم فکر می کنم من و همسرم مشکلی نداریم ولی دخترم باید قرنطینه بره! درسته؟
    ضمنا دو روزه که پاس ریکوئست برامون اومده و دنبال جایی برای پیکاپ کردن پاسها هستم.
    ممنون میشم راهنمائی بفرمائید.
    اگر برای دیدن برادرتون تشریف میارید کانادا، دخترتون ممکنه اجازه ورود نداشته باشن. کسانی که با ویزای توریستی وارد می شن یا باید هر دو دوز واکسن های مورد تایید کانادا رو زده باشن، یا اعضای درجه یک خانواده باشن.

از این سایت می تونید چک کنید با توجه به شرایطتون اجازه ورود دارید یا خیر: https://travel.gc.ca/travel-covid/tr...s/wizard-start

Junior Member

ممنونم از پاسختون
    یعنی اصلا اجازه ورود نمیدن یا اینکه میتونه بیاد ولی قرنطینه میشه؟
    ضمنا آیا سینوفارم مورد تاییدشون نیست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)