نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1827 از 1841 نخستنخست ... 827132717271777181718181819182018211822182318241825182618271828182918301831183218331834183518361837 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,261 تا 18,270 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان عزیز برای خواهرم دارم فرم اتوریزیشن رو پر میکنم. چند تا سوال از نحوه پر کردن فرم داشتم.
    What is UCI
    Section one which citizenship I need to write iran or canada
    How can I use digital signature
    و اینکه قسمت پنج رو باید کی پر کنه

FN:AUG2010, CSQ:FEB2012, F.F.N:APRIL2012, UPDATE:MAY2013,MEDICAL OCT2013

pass request : 14march 2014,CURRENT STATUS:PR

Junior Member

سلام و عرض ارادت.
    من ۱۳ اکتبر درخواست ویزا دادم.۲۰ اکتبر پاس ریکوئست مون اومد!! یعنی فقط یک هفته طول کشید! البته فینگرپرینت معتبر هنوز داشتیم.بلافاصله پیکاپ کردم و روز ۲۴ اکتبر وارد سفارت شدند.بعد از یک هفته اول برای دخترم حاضر شد و به ایران هم رسید.بعدش برای من که دیروز به ایران رسید! اما هنوز برای همسرم می نویسه که در ۲۴ اکتبر به سفارت رسیده و تحت بررسی هستش!
    یه خورده نگرانم.ممکنه مشکلی باشه؟ اگر مشکلی داشته باشه اطلاع میدن و میگن چه دلیلی وجود داره؟
    اگر دوستان تجربه ای دارن ممنون میشم بگین. البته جای دیگری یکی از دوستان هفته پیش گفت که نگران نباش! اما بازم یک هفته گذشت!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad41 نمایش پست ها
    سلام و عرض ارادت.
    من ۱۳ اکتبر درخواست ویزا دادم.۲۰ اکتبر پاس ریکوئست مون اومد!! یعنی فقط یک هفته طول کشید! البته فینگرپرینت معتبر هنوز داشتیم.بلافاصله پیکاپ کردم و روز ۲۴ اکتبر وارد سفارت شدند.بعد از یک هفته اول برای دخترم حاضر شد و به ایران هم رسید.بعدش برای من که دیروز به ایران رسید! اما هنوز برای همسرم می نویسه که در ۲۴ اکتبر به سفارت رسیده و تحت بررسی هستش!
    یه خورده نگرانم.ممکنه مشکلی باشه؟ اگر مشکلی داشته باشه اطلاع میدن و میگن چه دلیلی وجود داره؟
    اگر دوستان تجربه ای دارن ممنون میشم بگین. البته جای دیگری یکی از دوستان هفته پیش گفت که نگران نباش! اما بازم یک هفته گذشت!!!
    من هم الان 2 هفته هست که فرستادم ولی فعلا خبری نشده. امروز تماس گرفتم گفتن پاسپورت ها تحویل سفارت شده اما بخاطر حجم ویزاها و کارهای پناهنده های افغانی ! احتمال کمی تاخیر وجود دارد.
    حالا سوال من از شما اینه: شما چجوری پیکاپ کردین که کد پیگیری دارین و میتونید track کنین مراحل کار رو؟ وک سنترها که کلا هر کشوری رو من میزنم page error میده . حالا اگر لینکی هست که از طریق اون میشه پیگیری کرد رو بفرستید ممنون میشم، بعلاوه اینکه چه اطلاعاتی رو باید وارد کنم تا آخرین وصعیت رو نشون بده.

مورد آخری که نگرانی خیلی ها هم هست: اگر پاسپورت تحویل سفارت شده باشد، اما به هر دلیلی اون 30 روز بگذرد و ویزا در پاسپورت نخورد، این وسط مقصر چه کسیه !؟؟ آیا ویزا باطل میشه ؟ یا اینکه چون پاسپورت در سفارت هست اگر بعد از 30 روز هم ویزا بخورد، مشکلی ندارد؟
    ویرایش توسط nimallica : November 8th, 2021 در ساعت 05:55 PM

دوستان عزیز سلام
    الان یه آپدیت برای مادرم اومد. نوشته: در تاریخ 8 نوامبر (امروز) الیجیبیلیتی شما بررسی و approved شد. در قسمت final decision هم زده: پرونده شما در تاریخ 8 نوامبر approved شد. دیگه توی اون قسمت Sent Items فایل جدیدی هم نیومده.
    1- این یعنی امروز ویزا توی پاسپورت مادرم خورده؟
    2- برای پدرم تغییری نکرده و فعلا روی همون حالت "پرونده شما approved شده و پاسپورت رو بفرستید تا پرونده رو finalize کنیم" مونده. این یعنی هنوز ویزا توی پاسپورت پدر نخورده ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    من هم الان 2 هفته هست که فرستادم ولی فعلا خبری نشده. امروز تماس گرفتم گفتن پاسپورت ها تحویل سفارت شده اما بخاطر حجم ویزاها و کارهای پناهنده های افغانی ! احتمال کمی تاخیر وجود دارد.
    حالا سوال من از شما اینه: شما چجوری پیکاپ کردین که کد پیگیری دارین و میتونید track کنین مراحل کار رو؟ وک سنترها که کلا هر کشوری رو من میزنم page error میده . حالا اگر لینکی هست که از طریق اون میشه پیگیری کرد رو بفرستید ممنون میشم، بعلاوه اینکه چه اطلاعاتی رو باید وارد کنم تا آخرین وصعیت رو نشون بده.

مورد آخری که نگرانی خیلی ها هم هست: اگر پاسپورت تحویل سفارت شده باشد، اما به هر دلیلی اون 30 روز بگذرد و ویزا در پاسپورت نخورد، این وسط مقصر چه کسیه !؟؟ آیا ویزا باطل میشه ؟ یا اینکه چون پاسپورت در سفارت هست اگر بعد از 30 روز هم ویزا بخورد، مشکلی ندارد؟
    ضمناً مهلت ۳۰ روز برای رسیدن به سفارته.حالا اونجا هرقدر بمونه مشکلی نخواهد بود.

Junior Member

من لینک ها رو گذاشتم.نمیدانم چرا نیومد!
    لینک و کد ها رو آژانس من برایم فرستاد.
    من هم هر روز می زنم و پیگیری می کنم.
    برای من و دخترم رسیده تهران.
    برای همسرم هنوز در سفارت و تحتِ بررسی است!
    ضمناً خود آژانس هم هر تغییرِ وضعی بشه اطلاع می ده و در پروفایلم هم میتونم ببینم چه موقعیتی دارن.که نوشته پاس خودم و دخترم حاضره و تهرانه و بیایید بگیرید.من هم منتظرم برای همسرم هم بیاد و بعدش برم.

Junior Member

شما چطوری پیکاپ کردین؟
    آژانستون چیه؟
    خودتون بردین؟
    به هر حال از سایت ثبت نام ویزا که در ابتدا آغاز کردین هم میتونین پیگیری کنین. و یا با کدی که آژانس بهتون می ده.اونا وقتی که در آنکارا پستش می کنن یک کد می گیرن و اونو به مشتری می دن.خودتون هم اگر پست کردین باید اون کد رو داشته باشین.
    ویرایش توسط Farzad41 : November 9th, 2021 در ساعت 08:39 PM

Junior Member

یک لینک دیگه :
    https://www.vfsglobal.ca/IRCC-GPTWav...fAnBfe7K1ejg==

آژانس من نیلگام هستش.
    از سایت ثبت نام ویزاتون هم میتونین پیگیری کنین.خودشون هم ای میل می زنن به آدرسی که دادین.
    برای من چون برادرم در اونجا انجام داده بود ای میلِ وضعیت پاس ها برای اونا هم رفته بود.
    ضمناً کد پی گیریِ لازم رو هم باید از آژانستون بگیرین.
    ببخشید لینک پست قبلی اشتباهی مال آژانس رو دادم!
    این را هم میتونید بزنید:

https://www.vfsglobal.ca/IRCC-GPTWav...fAnBfe7K1ejg==

شما چطوری پیکاپ کردین؟
    آژانستون چیه؟
    خودتون بردین؟
    به هر حال از سایت ثبت نام ویزا که در ابتدا آغاز کردین هم میتونین پیگیری کنین. و یا با کدی که آژانس بهتون می ده.اونا وقتی که در آنکارا پستش می کنن یک کد می گیرن و اونو به مشتری می دن.خودتون هم اگر پست کردین باید اون کد رو داشته باشین.
    آژانس مسافرتی یکی از دوستان هست. اتفاقا همین سوال رو دیروز پرسیدم که کد رهگیری دارین به منم بدین؟ گفت ما خودمون مستقیم نمیبریم. چندتا آژانسیم که با یه کارگزار قرارداد داریم که اون برامون میبره. اگر کد رهگیری هم باشه دست اونهاست. همون لحظه هم زنگ زد به اون کارگزار ، ما 4 شنبه دادیم به آژانس، آژانس همون روز فرستاده بود برای کارکزار ، فرداش رسیده بود ترکیه. که گفته بود پاسپورت ها به دست سفارت رسیده، سفارت تحویل بده ما هم میاریم آژانس.
    امروز هم برای پدر یه ایمیل آپدیت اومد (شبیه مادر که دیروز همینجا پست گذاشتم در موردش). برای پدر هم زده 9 نوامبر الیجیبیلیتی شما approve شد. توی final decision هم زده پرونده شما در 9 نوامبر approve شد.

شما چطوری پیکاپ کردین؟
    آژانستون چیه؟
    خودتون بردین؟
    از توی پورتالی که برای ویزا سابمیت کردیم، چطوری میشه پیگیری کرد؟ بخش خاصی داره ؟
    توی لینکی که فرستادین، TRACKING ID NUMBER میخواد که احتمالا همون کدی هست که پاسپورت ها ارسال شده. اما من چیزی که توی اینترنت پیداکردم TRACKING ID NUMBER رو زده روی رسیدی که موقع انگشت نگاری بهتون میدن، روی اون هست. الان من اون کد رو دارم ولی برای اولین انگشت نگاری برای سال 2017 هست، این دفعه دیگه نایزی به انگشت نگاری نبود. با این کد و تاریخ تولدف میزنه پرونده ای پیدا نشد.
    ویرایش توسط nimallica : November 9th, 2021 در ساعت 10:03 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)