نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1829 از 1841 نخستنخست ... 829132917291779181918201821182218231824182518261827182818291830183118321833183418351836183718381839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,281 تا 18,290 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط rosesystem نمایش پست ها
    درود دوستان من از طریق آژانس مزداد 99 در خواست ویزای توریستی کرده ام و آژانس هر بار تماس می گیرم میگه جواب نیامده
    بنظر شما این موضوع عادی است
    چطور می توانم اینکه از وضعیت پرونده ام با خبر بشم در حالی که اطلاعات را آژانس در اختیار من قرار نمی دهد
    دوستان اگر راهی ایملی چیزی هست بفرمائید سپاس
    سلام
    نکته این هست که اگر از طریق افراد نا معتبر یا اکثر آژانس ها اقدام کنید، آنها با ارسال اطلاعات نادرست (به هر شکل) باعث میشن که پرونده متقاضی نه تنها ریجکت بشه، بلکه misrepresent هم محسوب بشه و 5 سال از ورود به کانادا منع بشید. در این موقع آژانس یا اون افراد، به هیچ عنوان پاسخگو نیستند و معمولا دیگه وجود خارجی نخواهد داشت. اما اینکه جواب تلفن شما رو میدن و اینکه شما در سال 99 اقدام کردین و اکثر پرونده های اونموقع با تاخیر زیاد مواجه هستن، شاید بشه امید داشت که واقعا جواب پرونده شما هنوز نیومده اما تا مطمئن نشید، چیزی قطعی نیست.
    تنها راه اطمینان این هست که شما application number یا UCI خودتون رو داشته باشین و خوتون شخصا بتونید پیگیری کنید که این شماره رو باید از آژانس بگیرید، پس باید با آژانس تعامل کنین.

سلام
    یک راهنمایی می خواستم در مورد اخذ ویزای توریستی
    قبل بیماری کرونا پدر و دو فرزند بالای 18 سال برای ویزای ویزیتوری اقدام کردند و یک بار ریجکت شده و مجدد سابمیت کردند که دقیقا بعد سابمیت مجدد اتفاقات کرونا پیش امد (اسفند 98) و بسته شدن مرزها، بعد گذشت این زمان الان پدر پاس ریکوییست شدند و همچنان فرزندان بدون نتیجه! قصد ریسابمت مجدد هست برای فرزندان
    از دوستان با توجه به شرایط فعلی چه راهکاری پیشنهاد میدن برای اخذ ویزا دو فرزند مجرد بالای 18 سال

سلام دوستان. دوست بنده دچار یک مشکل شده ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید. ایشون به اتفاق همسر و فرزند 2.5 سالشون در اردیبهشت 1400 از طریق یک وکیل برای ویزای تحصیلی اقدام کردند ولی متاسفانه تا حالا حوابی دریافت نکردند. با وکیل هم که تماس گرفتن میگه که هنوز خبری نشده و مشخصات حسابشون رو هم به دوست من نمیده و یکم به گفته ایشون شک دارم. وقتی برای بایومتریک به Vac Center رفتند به پاسپورت هاشون یک Label چسبوندن که شامل اطلاعات نام و نام خانوادگی و IRCC Number و Biometric ID میشه. ممنون میشم اگه راهی هست که از وضعیت ایشون مطلع بشیم به من بفرمایید.

سلام دوستان. دوست بنده دچار یک مشکل شده ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید. ایشون به اتفاق همسر و فرزند 2.5 سالشون در اردیبهشت 1400 از طریق یک وکیل برای ویزای تحصیلی اقدام کردند ولی متاسفانه تا حالا حوابی دریافت نکردند. با وکیل هم که تماس گرفتن میگه که هنوز خبری نشده و مشخصات حسابشون رو هم به دوست من نمیده و یکم به گفته ایشون شک دارم. وقتی برای بایومتریک به Vac Center رفتند به پاسپورت هاشون یک Label چسبوندن که شامل اطلاعات نام و نام خانوادگی و IRCC Number و Biometric ID میشه. ممنون میشم اگه راهی هست که از وضعیت ایشون مطلع بشیم به من بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen88888 نمایش پست ها
    درود و احترام

همينكه اطلاعات كتبي و لحظه اي از فايل ايشان نميده يعني ايشان وكيل نيستند. لطفا از واژه وكيل يا مشاور رسمي مهاجرت براي همه استفاده نكنيد.

جهت اطلاع شما، وكلا يا كلا افراد مجاز به ارائه خدمات مهاجرت كلا پرتال مخصوص به خودشون رو دارند. حتي به تازگي پرتال جديدي راه اندازي شده كه مشتري ميتونه كل مدارك، اطلاعات و فرم هايي كه توسط نماينده رسمي اش تنظيم شده رو مطالعه و بصورت ديجيتال امضا و لاك كنه.

دوست شما با داشتن uci و فايل نامبر مي بايست درخواست كيس نت كنند.

با ارزوي موفقيت
    The content provided by me on this website intends to provide general information on Canadian residency and citizenship matters. It is not intended to be legal advice, may not be up to date, and you should consult with a regulated consultant or a lawyer before acting or failing to act, on any information contained in articles written by me

Junior Member

سلام دوستان، میشه راهنمایی بفرمایید برای ترجمه سند ازدواج والدینم، مهر دادگستری هم لازمه با مهر دارالترجمه کافی است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    دوستان سلام
    جهت کمک به سایر دوستان که سابمیت کردن یا میخوان سابمیت کنن.
    من با پورتال جدید اقدام کردم. پدر و مادر (ویزای دوم)

سابمیت: 2 اکتبر
    پاس ریکوئست: 26 اکتبر
    انگشت نگاری از قبل داشتن.
    سلام، تبریک می گم، میشه بپرسم شما سند ازدواج والدینتون رو مهر تایید دادگستری هم گرفتید یا فقط مهر دارالترجمه کافی است؟ شرایط والدین من هم دقیقا شبیه شماست، بار دومه که درخواست ویزا می دم براشون…

نقل قول نوشته اصلی توسط shell نمایش پست ها
    سلام، تبریک می گم، میشه بپرسم شما سند ازدواج والدینتون رو مهر تایید دادگستری هم گرفتید یا فقط مهر دارالترجمه کافی است؟ شرایط والدین من هم دقیقا شبیه شماست، بار دومه که درخواست ویزا می دم براشون…
    سلام
    ممنون از محبت شما
    نیازی به مهر دادگستری نیست. همان مهر دارالترجمه کافیه. اما من مدارکی رو که دادگستری مهر میکرد و دادم مهر کنه. فقط بحث هزینه اش هست و اِلّا نیازی نیست.
    برای ویزای دوم، بجز مدارک مالی و بیمه پدر -مادر و مدارک کانادایی(دعوتنامه و برگه notice of assessment) ، برای سایر مدارک همان هایی رو فرستادم که 5 سال پیش فرستاده بودیم از جمله همین سند ازدواج.

Junior Member

درود درخواست ویزای بنده را آزانس فرستاده است
    Application number و Unique Client Identifier (UCI) را تازه بهم داده است آیا می توانم خودم اکانت بسازم و پرونده خود را دنبال کنم مشکلی پیش نمی آید ؟ برنامه سفر را نمی دانم چه تاریخی زده است (Enter the date the applicant plans to come to Canada (required) وEnter the date the applicant plans on leaving Canada (required) و Enter the funds available for the applicant's stay in Canadian dollars (CAD) )
    مقادیر را چه چیزی وارد کنم لطفا راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط rosesystem نمایش پست ها
    درود درخواست ویزای بنده را آزانس فرستاده است
    Application number و Unique Client Identifier (UCI) را تازه بهم داده است آیا می توانم خودم اکانت بسازم و پرونده خود را دنبال کنم مشکلی پیش نمی آید ؟ برنامه سفر را نمی دانم چه تاریخی زده است (Enter the date the applicant plans to come to Canada (required) وEnter the date the applicant plans on leaving Canada (required) و Enter the funds available for the applicant's stay in Canadian dollars (CAD) )
    مقادیر را چه چیزی وارد کنم لطفا راهنمایی کنید
    سلام.
    اگر شما UCI و Application Number دارید، طبیعتا اکانت هم ساختن براتون. هر شخصی هم فقط یک اکانت IRCC می تونه داشته باشه و همه اطلاعاتش توی همون اکانت هست. اطلاعات اکانتتون رو هم ازشون بگیرید.
    ضمنا اگر سابمیت شده باشه اپلیکیشن ویزا، مدارک و فرم ها و سوالات دیگه قابل تغییر نیستن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)