نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1830 از 1841 نخستنخست ... 830133017301780182018211822182318241825182618271828182918301831183218331834183518361837183818391840 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,291 تا 18,300 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

دردسرهای سایت IRCC نسبت به CG KEY
    دخترم پی آر کاناداست و واسه خواهرش که قبلا هم ویزا گرفته دعوتنامه داده ولی در سایت IRCC مواجه شدم با فرم imm0006e-2020-10-09 که مدعو پر کنه و امضا کنه بعد میزبان و بعد وکیل یا دفترخانه تایید و مهر کنه. طفلک چند روزه دنبال پیدا کردن این مراکز است. بنظرم بهتره با CG KEY اپلای کنم ولی کارت واکسیناسیون و کارت پی آر را هم بفرستم. اگر دوستان تجربه دارند بفرمایند. من واسه خودم و همسرم هم با همین CG KEY ویزا گرفتیم ظرف سه هفته.

سلام دوستان وقت بخیر. دو سوال دارم ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید.
    ۱. ویزای کانادای مادرم در تاریخ هشتم ماه می ۲۰۲۲ تموم میشه. میخوام قبل از اینکه ویزاشون تموم بشه براشون درخواست مجدد ویزا بدم. چه زمانی مجاز هستم که این درخواست رو بدم؟ ممنون
    ۲. و اینکه من تعدادی از پیام ها رو که خوندم متوجه شدم که انگار دو راه برای اپلای کردن ویزای ویزیتوری وجود داره درسته. دوستان از IRCC و CG KEY صحبت میکنن. در حالیکه من همیشه از این سایت اقدام کردمhttps://clegc-gckey.gc.ca/j/eng/l?Re...39780e86caf8bf . آیا سایت دیگه یا روش دیگه ای برای ثبت نام وجود داره؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen88888 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر. دو سوال دارم ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید.
    ۱. ویزای کانادای مادرم در تاریخ هشتم ماه می ۲۰۲۲ تموم میشه. میخوام قبل از اینکه ویزاشون تموم بشه براشون درخواست مجدد ویزا بدم. چه زمانی مجاز هستم که این درخواست رو بدم؟ ممنون
    ۲. و اینکه من تعدادی از پیام ها رو که خوندم متوجه شدم که انگار دو راه برای اپلای کردن ویزای ویزیتوری وجود داره درسته. دوستان از IRCC و CG KEY صحبت میکنن. در حالیکه من همیشه از این سایت اقدام کردمhttps://clegc-gckey.gc.ca/j/eng/l?Re...39780e86caf8bf . آیا سایت دیگه یا روش دیگه ای برای ثبت نام وجود داره؟

ممنون
    سلام
    1-حدود 2 ماه مونده به اینکه ویزاشون تموم بشه، اقدام کنید، مناسب هست. من خودم همین موقع اقدام کردم.
    2-از هر 2 روش میتونین اقدام کنید. در 2-3 ماه اخیر اکثر دوستان از پورتال جدید یعنی IRCC استفاده کردن، برخی دوستان هم از GCKeys. فرق این دوتا در اینه که پورتال ircc همان فرم های روش GCkey رو باید آنلاین پر کنید. در حالیکه در روش gckey باید فایل های pdf رو پر میکردین.

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    سلام
    1-حدود 2 ماه مونده به اینکه ویزاشون تموم بشه، اقدام کنید، مناسب هست. من خودم همین موقع اقدام کردم.
    2-از هر 2 روش میتونین اقدام کنید. در 2-3 ماه اخیر اکثر دوستان از پورتال جدید یعنی IRCC استفاده کردن، برخی دوستان هم از GCKeys. فرق این دوتا در اینه که پورتال ircc همان فرم های روش GCkey رو باید آنلاین پر کنید. در حالیکه در روش gckey باید فایل های pdf رو پر میکردین.
    خیلی ممنونم از پاسختون. زحمت میکشید لینک هر دو رو برای بنده ارسال بفرمایید. من فقط لینک بالا رو میشناسم. فکر میکنم GC KEY باشه ولی لینک دیگه رو ندارم. ممنون میشم اون رو هم ارسال بفرمایید

Junior Member

سلام دوستان. من برای ویزای ویزیتور پدر و مادرم اقدام کردم و 4 روز پیش هم انگشت نگاری شدند و اطلاعات بایومتریک هم در اکانتشون ثبت شده. ولی در قسمت Current Status نوشته your action is required. وارد قسمت Message هیچ پیغام جدیدی وجود نداره. ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen88888 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون. زحمت میکشید لینک هر دو رو برای بنده ارسال بفرمایید. من فقط لینک بالا رو میشناسم. فکر میکنم GC KEY باشه ولی لینک دیگه رو ندارم. ممنون میشم اون رو هم ارسال بفرمایید
    خواهش میکنم

https://www.canada.ca/en/immigration...itor-visa.html

https://www.canada.ca/en/immigration...n/account.html

لینک اول همون IRCC Portal هست. گزینه ای که مرتبط با شرایط شما هست رو انتخاب کنید، بعد روی Get Instructions کلیک کنید و بعد روند ادامه کار رو راهنمایی میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط JahanTAT نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای ویزای ویزیتور پدر و مادرم اقدام کردم و 4 روز پیش هم انگشت نگاری شدند و اطلاعات بایومتریک هم در اکانتشون ثبت شده. ولی در قسمت Current Status نوشته your action is required. وارد قسمت Message هیچ پیغام جدیدی وجود نداره. ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    سلام ، امیدوارم هر چه زود تر ویزاشون بیاد ، اگر در پایین همون صفحه در ریز موارد موردی باشه که اکشن شما لازم باشه متوجه میشید ، مثل مثلا مدیکال ( که البته فکر کنم برای ایرانیا لازم نیست ) . اگر اونجا موردی نباشه اوکیه ، اپدیت میشه دیر به دیر ولی.

Junior Member

سلام وقتون بخیر من application number یا UCI گرفتم چطور می تونم از پرونده خودم اطلاع پیدا کنم ظاهرا تاریخ سفر را هم می خواهد من نمی دونم چه تاریخی را برای من ثبت کرده

Junior Member simahmt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    wood science & technology

نقل قول نوشته اصلی توسط rosesystem نمایش پست ها
    سلام وقتون بخیر من application number یا UCI گرفتم چطور می تونم از پرونده خودم اطلاع پیدا کنم ظاهرا تاریخ سفر را هم می خواهد من نمی دونم چه تاریخی را برای من ثبت کرده
    سلام روزتون بخیر. هر آپدیت جدیدی براتون بیاد به ایمیلتون میفرستن که چک کنین پروفایلتونو. البته این تاریخ سفرو نمیدونم منظورتون چیه، یا من اطلاع درستی ندارم ازش.

خانم parisa226 سلام

پیغامی که فرستادید رو میخوام جواب بدم، اما Inbox تون پُر هست و نمیگذاره که پیام ارسال بشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)