نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1832 از 1841 نخستنخست ... 83213321732178218221823182418251826182718281829183018311832183318341835183618371838183918401841 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,311 تا 18,320 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط asker112 نمایش پست ها
    دوستان سلام دو یا سه تا خانواده که با هم دوستن میتونن با یک پروفایل باهم سابمیت کنن؟ حتما باید روابط خانوادگی داشته باشن؟
    هر خانواده یک پروفایل

سلام دوستان عزیز.من و همسرم 4 ماه پیش بایو دادیم و پست داک work permit هستم. امروز بعد از کلی پیگیری سفارت جواب ایمیل درخواست پیگیریم رو بصورت زیر داده:
    Your file is in queue for processing. We will try to keep processing times as short as possible
    این یعنی بعد از 4 ماه انتظار و اینکه سه ماه پیش اسک شدم، هنوز حتی پرونده ام وارد فرایند بررسی و بک گراند اینا نشده و فقط توی صف بوده ام و هستم؟؟؟ممنون ازتون

دوستان کسی پاسخ سوال منو نمی دونه ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenghem نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.من و همسرم 4 ماه پیش بایو دادیم و پست داک work permit هستم. امروز بعد از کلی پیگیری سفارت جواب ایمیل درخواست پیگیریم رو بصورت زیر داده:
    Your file is in queue for processing. We will try to keep processing times as short as possible
    این یعنی بعد از 4 ماه انتظار و اینکه سه ماه پیش اسک شدم، هنوز حتی پرونده ام وارد فرایند بررسی و بک گراند اینا نشده و فقط توی صف بوده ام و هستم؟؟؟ممنون ازتون

دوستان کسی پاسخ سوال منو نمی دونه ؟؟؟
    درود، پرونده شما در حال بررسی هست ولی در مراحل مختلف مثل بک گراند چک و غیره در اختیار افراد مختلفی قرار میگیره و به دلایل مختلف ممکنه با تاخیر مواجه بشه و افیسر پرونده ممکنه هیچ اطلاعی از نتیجه بررسی ها نداشته باشه تا زمان تصمیم گیری نهایی، بنابراین ممکنه شما یک ساعت دیگه جواب نهایی رو دریافت کنید یا دوماه دیگه و بیشتر، هیچ پیش بینی نمیشه کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    درود، پرونده شما در حال بررسی هست ولی در مراحل مختلف مثل بک گراند چک و غیره در اختیار افراد مختلفی قرار میگیره و به دلایل مختلف ممکنه با تاخیر مواجه بشه و افیسر پرونده ممکنه هیچ اطلاعی از نتیجه بررسی ها نداشته باشه تا زمان تصمیم گیری نهایی، بنابراین ممکنه شما یک ساعت دیگه جواب نهایی رو دریافت کنید یا دوماه دیگه و بیشتر، هیچ پیش بینی نمیشه کرد.
    جالب اینجاست که یک ایمیل آپدیت در روز شنبه دریافت کردم که طبیعتا روز تعطیل شونه!!! یا در ساعاتی که به وقت کانادا میشه نیمه شب!!!

Junior Member simahmt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    wood science & technology

سلام دوستان. سوالی داشتم ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده. بعد از گذشت یک ماه از انگشت نگاری، توی پروفایل من نوشته هنوز انگشت نگاریمو دریافت نکردن. در صورتی که شماره بایومتریک و اطلاعات دیگرو زده( باکس قسمت بالا سمت راست). میخواستم بدونم یعنی مشکلی در روند بایومتریک خودم بوده یا رواله این پیغام ؟
    ممنون از جوابتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط simahmt نمایش پست ها
    سلام دوستان. سوالی داشتم ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده. بعد از گذشت یک ماه از انگشت نگاری، توی پروفایل من نوشته هنوز انگشت نگاریمو دریافت نکردن. در صورتی که شماره بایومتریک و اطلاعات دیگرو زده( باکس قسمت بالا سمت راست). میخواستم بدونم یعنی مشکلی در روند بایومتریک خودم بوده یا رواله این پیغام ؟
    ممنون از جوابتون.
    دوست عزیز مشکلی نیست. معمولا خود پرتابل دیر آپدیت میشه حتی تا یک ماه.مهم اینه که ایمیل رسید اومده براتون.مورد مشابه خیلی بوده

Junior Member simahmt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    wood science & technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenghem نمایش پست ها
    دوست عزیز مشکلی نیست. معمولا خود پرتابل دیر آپدیت میشه حتی تا یک ماه.مهم اینه که ایمیل رسید اومده براتون.مورد مشابه خیلی بوده
    ممنونم ازتون. درسته همون روز بایو، قسمت اپلیکنت اینفورمیشن آپدیت شد برام.

از روش قدیم دیگه نمیشه اقدام کرد؟ فقط آنلاین میشه؟
    از GCKEY که میزنم وارد میشه ولی میفرسته صفحه اول و روی Visitor که میزنم فقط گزینه آنلاین رو میاره
    You last signed in with your GCKey on Friday, February 25, 2022 at 12:54:48 ET.

From this page you can Change Your Password, Change Your Recovery Questions or Revoke Your GCKey.

To help protect your information, please remember to sign out and close your browser before leaving this computer unattended.

Please select Continue to return to the Government of Canada online service.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی

درود دوستان
    صفحات انجمن رو خوندم بطور خلاصه این مدارک لازمه:
    گذرنامه، ترجمه شناسنامه، کارت ملی و سند ازدواج، گواهی اشتغال به کار +(فیش حقوقی، سابقه بیمه، واریزی بانک
    فرم تکمیل شده اطلاعات فردی و خانوادگی، نامه تمکن مالی به همراه گردش حساب، ترجمه اسناد ملکی
    دعوت‌نامه، ارائه رزرو هتل و برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت کانادا

چندتا سوال دارم:
    1- کدوم مدارک مهر دادگستری و وزارت خارجه نیاز داره؟!
    2- کارت پایان خدمت یا معافی نیازی به ترجمه داره؟
    3- فیش حقوقی و بیمه و گردش حساب رو 4ماهه بگیرم یا 6ماه؟!
    4- ترجمه سند ملکی رو توی کدوم قسمت باید وارد کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_1368 نمایش پست ها
    درود دوستان
    صفحات انجمن رو خوندم بطور خلاصه این مدارک لازمه:
    گذرنامه، ترجمه شناسنامه، کارت ملی و سند ازدواج، گواهی اشتغال به کار +(فیش حقوقی، سابقه بیمه، واریزی بانک
    فرم تکمیل شده اطلاعات فردی و خانوادگی، نامه تمکن مالی به همراه گردش حساب، ترجمه اسناد ملکی
    دعوت‌نامه، ارائه رزرو هتل و برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت کانادا

چندتا سوال دارم:
    1- کدوم مدارک مهر دادگستری و وزارت خارجه نیاز داره؟!
    2- کارت پایان خدمت یا معافی نیازی به ترجمه داره؟
    3- فیش حقوقی و بیمه و گردش حساب رو 4ماهه بگیرم یا 6ماه؟!
    4- ترجمه سند ملکی رو توی کدوم قسمت باید وارد کنم؟
    سلام
    1-هیچکدوم نیاز (اجباری) نیست. اگه هزینه اش مهم نیست میتونید فقط دادگستری رو بزنید. اما اجباری نیست.
    2-ترجمه کنید و بگذارید بهتره. چون اگه در مراحل پروسه ازتون بخوان، بررسی پرونده ی خودتون به تاخیر میفته. به نظر من از همون اول بگذارید.
    3-آخرین فیش حقوقی، صفحه اول دفترچه بیمه (گردش بیمه لازم نیست)، گردش حساب حقوقی برای 3 ماهه آخر کافیه. اگر حسابی هم دارید که مبلغی سپرده در اون دارید، نامه گردش اون حساب رو هم بگذارید به نام Balance statement هست که turn over برای 6 ماهه آخر از اون حساب رو میده. همه بانک ها به انگلیسی میدن. فقط بگید برای کانادا میخواین که نرخ دلار رو بر اساس کشور در نامه بنویسن.
    4-در مدارک تمکن مالی. یعنی به همراه مدارک بانکی و فیش و ...
    نکته: اگر دعوتنامه دارید، نیازی به ارائه بلیط نیست. دعوتنامه بالاترین اعتبار رو داره. اگر هزینه اش براتون مهم نیست میتونید بلیط رو هم بگذارید اما از نظر من وقتی دعوتنامه دارید نیازی به بلیط نیست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)