نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1833 از 1841 نخستنخست ... 8331333173317831823182418251826182718281829183018311832183318341835183618371838183918401841 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,321 تا 18,330 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

با سلام.
    من قبل از کرونا ویزا توریستی کانادا گرفتم برای خودم و همسرم. الان میخوام برای دخترم که دو سالش هست ویزا بگیرم. چطور باید ثبت نامش کنم؟ در یک پروفایل جدید یا اینکه در پروفایل قبلی خودم؟
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کیند

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh15 نمایش پست ها
    با سلام.
    من قبل از کرونا ویزا توریستی کانادا گرفتم برای خودم و همسرم. الان میخوام برای دخترم که دو سالش هست ویزا بگیرم. چطور باید ثبت نامش کنم؟ در یک پروفایل جدید یا اینکه در پروفایل قبلی خودم؟
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کیند
    داخل پروفایل خودتون گزینه اضافه کردن نفر جدید add applicant رو انتخاب کنید.

دوستان الان پیشنهادتون برای پیکاپ پاسپورت شرکت خاصی یا جای خاصی هست ؟

سلام دوستان. وقت بخیر. یک سوال در مورد Application Form دارم. مادرم قراره که برن کانادا برادرم رو ببینن. در جایی از فرم که نوشته Purpose Of Travel باید COVID-19 رو بنویسیم؟ چون یکی از دوستان این رو نوشته بود ولی حدود 2 ماهه که هنوز جوابی دریافت نکرده. به نظرتون این گزینه رو باید چی انتخاب کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen88888 نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقت بخیر. یک سوال در مورد Application Form دارم. مادرم قراره که برن کانادا برادرم رو ببینن. در جایی از فرم که نوشته Purpose Of Travel باید COVID-19 رو بنویسیم؟ چون یکی از دوستان این رو نوشته بود ولی حدود 2 ماهه که هنوز جوابی دریافت نکرده. به نظرتون این گزینه رو باید چی انتخاب کنم؟
    سلام
    به نظر من گزینه family visit رو بزنید و در پایین اسم و نسبت فرد کانادایی رو هم بزنید.
    الان دیگه نیازی به نوشتن کووید19 نیست. نظر شخصی من بر اساس تجربه خودم برای پدر و مادرم هست. چون برای دیدار فرزند میرن و جزء فامیل درجه 1 حساب میشن از نظر من بهترین گزینه همان فمیلی ویزیت هست و ترجیحا از پورتال آنلاین انجام بدین هم بهتره. برخی دوستان هم بودن که از gckey هم اقدام کردن و زود جواب گرفتن اما این موضوع برای اوایل پاییز بود.
    نهایتا تصمیم گیری به عهده شماست. ما فقط راهنمایی و تجربیات شخصی خودمون رو بیان میکنیم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من گزینه family visit رو بزنید و در پایین اسم و نسبت فرد کانادایی رو هم بزنید.
    الان دیگه نیازی به نوشتن کووید19 نیست. نظر شخصی من بر اساس تجربه خودم برای پدر و مادرم هست. چون برای دیدار فرزند میرن و جزء فامیل درجه 1 حساب میشن از نظر من بهترین گزینه همان فمیلی ویزیت هست و ترجیحا از پورتال آنلاین انجام بدین هم بهتره. برخی دوستان هم بودن که از gckey هم اقدام کردن و زود جواب گرفتن اما این موضوع برای اوایل پاییز بود.
    نهایتا تصمیم گیری به عهده شماست. ما فقط راهنمایی و تجربیات شخصی خودمون رو بیان میکنیم
    شما میدونین چه تفاوتی بین پرتال آنلاین و روش قبلی هست؟ منظورم اینه آیا مثلا پورتال آنلاین فقط برای فمیلی ویزیت و محدود به اکستندد فمیلی هست یا همه میتونن از اون برای ارائه درخواست ویزا استفاده کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    شما میدونین چه تفاوتی بین پرتال آنلاین و روش قبلی هست؟ منظورم اینه آیا مثلا پورتال آنلاین فقط برای فمیلی ویزیت و محدود به اکستندد فمیلی هست یا همه میتونن از اون برای ارائه درخواست ویزا استفاده کنن.
    سلام
    پورتال آنلاین در واقع همون gckey هست منتها بجای فرم های pdf، همه اون سوالها آنلاین پر میشه و بعضی بخشهای اضافی مثل اطلاعات خواهر ها و برادرهای متقاضی اصلی حذف شده و فقط اعضای اصلی خانواده نوشته میشه. یا مثلا قسمت purpose of travel به یه تعداد کاراکتر معین محدود شده که مختصر مفید نوشته بشه.
    من 4-5 ماه پیش که با پورتال انجام دادم، برای همه افراد قابل استفاده بود چون قبل از ورود به پروفایل چندتا سوال میپرسه که کتگوری فرد بابت هدف از سفر مشخص بشه (حتی قسمت مربوط به هواپیمای اوکراین ، دیدار با فرد بیمار، یا پارتنر و ....هم جزو دلایل سفر بود که میشد تیک زد) و بعد دیگه میره برای پر کردن اطلاعات اصلی. اما اینکه الان تغییر کرده باشه یعنی گزینه ای اضافه یا کم شده باشه رو نمیدونم

دوستان سلام
    جهت اطلاع: از اول آپریل، تست pcr برای مسافرینی که وارد کانادا میشن و fully vaccinated محسوب میشن، برداشته شد.

Starting April 1, 2022, pre-entry tests will no longer be required for fully vaccinated travellers entering Canada by land, air or water. Until then, follow the pre-entry test requirements.

https://travel.gc.ca/travel-covid/travel-restrictions/flying-canada-checklist/covid-19-testing-travellers-coming-into-canada

Junior Member

سلام دوستان. من برای ویزای توریستی پدر و مادرم اقدام کردم تا به دیدن برادرم برن. امروز یک پیغام عجیب در پروفایلم مشاهده کردم. عجیب از این نظر که دوستان زیادی برای پدر و مادرشون اقدام کردن ولی تا حالا ندیده بودم رزومه پدر رو بخوان. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. اصلا شاید من نتونم مدارک اون سال های پدرم رو پیدا کنم. یکم استرس گرفتم. اسکرین زیر رو براتون ارسال میکنم. خیلی از راهنماییتون ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط JahanTAT نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای ویزای توریستی پدر و مادرم اقدام کردم تا به دیدن برادرم برن. امروز یک پیغام عجیب در پروفایلم مشاهده کردم. عجیب از این نظر که دوستان زیادی برای پدر و مادرشون اقدام کردن ولی تا حالا ندیده بودم رزومه پدر رو بخوان. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. اصلا شاید من نتونم مدارک اون سال های پدرم رو پیدا کنم. یکم استرس گرفتم. اسکرین زیر رو براتون ارسال میکنم. خیلی از راهنماییتون ممنونم
    اگر بازنشسته هستن یا در اون بازه زمانی که از شما خواستن شرکت یا سازمان مربوطه هنوز فعال هست، یه نامه سایقه خدمت به همراه مدارکی که زمان استخدام پر کردن مثل فرم استخدام، حکم کارگزینی و امثال اینها تهیه کنید ، برای زمانهایی هم که مدرکی ندارید یه explanation letter اضافه کنید. اگر هم در اداره یا شرکتی بودن که کل دوران کاری رو در اونجا بودن باز همان حکم بازنشستگی یا بازخریدی و هر مدرکی که در سوابق شخصی پدر هست رو بفرستید. برای پدر خود من که بازنشسته بود فقط حکم بازنشستگی رو ارسال کردیم و مشکلی نبود. من این موارد بهفکرم میرسه که بتونم راهنمایی کنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)