نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1834 از 1841 نخستنخست ... 834133417341784182418251826182718281829183018311832183318341835183618371838183918401841 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,331 تا 18,340 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان. یک سوال از حضورتون دارم. من از پورتال جدید برای ویزای مادر اقدام میکنم ولی به یک مشکلی برخوردم. در نهایت که به آپلود مدارک میرسم میبینم که هیچ عکسی برای اپلود نداره و یا گزینه سابقه سفر نداره. از همه مهمتر اینکه مدارک بازنشستگیشون زیاده و برای اون هم جا نداره و برای هر فایل حداکثر 2 مگابایت ظرفیت داره. ممنون میشم راهنمیایی بفرمایید. چون پورتال قبلی خیلی راحت تر میشه مدارک رو با حجم بیشتر و تعداد کاملتر آپلود کرد. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen88888 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک سوال از حضورتون دارم. من از پورتال جدید برای ویزای مادر اقدام میکنم ولی به یک مشکلی برخوردم. در نهایت که به آپلود مدارک میرسم میبینم که هیچ عکسی برای اپلود نداره و یا گزینه سابقه سفر نداره. از همه مهمتر اینکه مدارک بازنشستگیشون زیاده و برای اون هم جا نداره و برای هر فایل حداکثر 2 مگابایت ظرفیت داره. ممنون میشم راهنمیایی بفرمایید. چون پورتال قبلی خیلی راحت تر میشه مدارک رو با حجم بیشتر و تعداد کاملتر آپلود کرد. مرسی
    سلام
    من هم از پورتال جدید اقدام کردم. (البته مهر پارسال). تا جایی که من یادمه برای من هم جای آپلود عکس نداشت. البته من برای ویزای دوم پدر ومادر اقدام کردم، شاید به این دلیل بوده که جای آپلود عکس نداشته. نمیدونم. شاید برای برخی داشته باشه و شاید به سوال هایی که پرسیده میشه مربوط باشه که در نهایت یا جای عکس میاره یه نمیاره. اما بعید میدونم. تاکید میکنم من صرفا تجربه خودم و نظرم رو دارم بیان میکنم.
    در مورد سابقه سفر واقعا یادم نیست که بود یا نبود. اما فکر میکنم نبود. حتی دیگه مشخصات خواهر و برادر رو هم برای پدر و مادر برداشته بود و فقط افراد درجه یک خود خانواده مثل فرزندها بود.
    در مورد مدارک، من هم این مشکل رو با سند ازدواج داشتم که با برنامه هایی که برای کم کردن حجم pdf هست این کار رو کردم تا کمتر از 2 مگ بشه. مدارک بازنشستگی رو در قسمت proof of funds باید بگذارید به همراه فیش حقوقی و گردش حساب این مدل مدارک. اگر بیمه هم دارن که بیمه رو در قسمت additional documents باید بگذارید.
    برای کم کردن حجم فایل من شخصا از برنامه Ashampoo PDF pro 2 استفاده کردم و راضی بودم.

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدین.

اول) من میخوام برای مادرم ویزا بگیرم برای کانادا. خودم PR کانادا رو دارم ولی سوپر-ویزا نمیخوام بلکه صرفا ویزای توریستی. بنظرتان کدام یک از دو مورد رو باید انتخاب کنم؟

دوم) بعد از اینکه مادرم ویزا گرفت، میخوام برای خواهرم هم ویزا اپلای کنم. توصیه خاصی دارین؟ چه نوع ویزایی باید اپلای کنم؟
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط dumanb نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدین.

اول) من میخوام برای مادرم ویزا بگیرم برای کانادا. خودم PR کانادا رو دارم ولی سوپر-ویزا نمیخوام بلکه صرفا ویزای توریستی. بنظرتان کدام یک از دو مورد رو باید انتخاب کنم؟

دوم) بعد از اینکه مادرم ویزا گرفت، میخوام برای خواهرم هم ویزا اپلای کنم. توصیه خاصی دارین؟ چه نوع ویزایی باید اپلای کنم؟
    برای هر دو مورد گزینه دوم (همون که چک مارک زدین)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    برای هر دو مورد گزینه دوم (همون که چک مارک زدین)
    ممنون.
    آیا چک لیستی دارین از مدارکی که لازمه در پورتال آپلود کنم. چون اپلیکیشن فقط funds (proof) میخواد ولی احتمالا آفیسر انتظار داره مدارک بیشتری ببینه، نه؟

Junior Member

دوستان، خیلی ممنون میشم هر کدوم که بتونین یک لیستی از مدارک لازم برای ویزای توریستی خانواده (مادر، خواهر و داماد) اینجا پست کنید. مطمئنم به درد خیلیها میخوره.

سلام دوستان. یکی از دوستانم به تازگی از سفارت کانادا ریجکت شده و میخواد درخواست GCMS Note بده ولی کارت پرداخت بین المللی نداره. از دوستانی که میتونن با دریافت درصدی بیشتر قبلو زحمت کنن ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

سلام دوستان، من و همسرم هر دو کانادا هستیم و ورک پرمیت داریم و تا 3 ماه دیگه منقضی میشه (و باید تمدید کنیم). ولی الان میخوایم خونواده مون رو دعوت کنیم برای ویزیتور ویزا، آیا اینکه ورک پرمیت ما در حال تموم شدنه مشکلی ایجاد میکنه برای اون ویزیتور ویزا ها؟ اگه آره راه حلش رو ممنون میشم کسی اگه میدونه بگه.
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

Junior Member

سلام ببخشید تو قسمت اپلای مدارک یه جا business registration میخواد ایا منظورشون مدارک شغلی هست؟

Junior Member

سوال دوم اینکه برای کنگره دندانپزشکی میریم purpose of your visit را بزنم other یا tourism?ممنون میشم جواب بدید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)