نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1835 از 1841 نخستنخست ... 83513351735178518251826182718281829183018311832183318341835183618371838183918401841 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,341 تا 18,350 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    هر خانواده یک پروفایل
    در پرتال جدید باید برای پدر و مادر هرکدام جداگانه درخواست ویزا کرد؟
    چون من الان فرم های آنلاین رو پر کردم و متقاضی اصلی مادر هست.
    فقط یک سوال بود که میگفت آیا همسرتان هم با شما همراه میشوند که جواب دادم بله ولی هیچ سوالی درباره اطلاعات پدر از قبیل شماره پاسپورت و یا نام پدر وجود نداشت
    آیا لازمه که برای ایشون هم تقاضای جدا گانه بدم؟
    قایقی خواهم ساخت خواهم انداخت به آب دور خواهم شد از این خاک غریب
    Category: FSW2014 Received by CIO : 31Dec/2014 Final Status: App returned due to overall Cap reached
    Category:Express Entry2015,CRS Point:954
    ,ITA Received on 19Dec/2015, CIC submission Date 15Feb/2016,AOR Received 16Feb/2016,RPRF(Right of Permanent Residency Fee) 21May/2016,Pass Request:17June/2016,Landed Nov/2016, Became Canadian citizen Feb7/2022, Passport Mar22/2022,

Senior Member

با سلام
    من میخوام برای پدر و مادرم درخواست ویزای توریستی کانادا بدم. من شهروند کانادا هستم و پدر و مادرم هر دو واکسینه هستند
    میخواستم ببینم ایا من میتونم از پرتال IRCC در کانادا براشون اقدام کنم؟ یا خودشون باید این کار رو از ایران انجام بدن؟
    میشه بی زحمت اگر کسی وقت داره برای من توضیح بده که مراحل کار چیه و از کجا باید شروع کنم؟ من هر چی سایت CIC رو میخونم بیشتر گیج میشم
    ممنون از همه

Senior Member

یک سوال دیگه. من نمیخوام برای سوپر ویزا اقدام کنم و میخوام برای پدر و مادرم برای ویزای توریستی اقدام کنم. ایا در مراحلش فرقی هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    با سلام
    من میخوام برای پدر و مادرم درخواست ویزای توریستی کانادا بدم. من شهروند کانادا هستم و پدر و مادرم هر دو واکسینه هستند
    میخواستم ببینم ایا من میتونم از پرتال IRCC در کانادا براشون اقدام کنم؟ یا خودشون باید این کار رو از ایران انجام بدن؟
    میشه بی زحمت اگر کسی وقت داره برای من توضیح بده که مراحل کار چیه و از کجا باید شروع کنم؟ من هر چی سایت CIC رو میخونم بیشتر گیج میشم
    ممنون از همه
    شما از همینجا می توانید اقدام کنید و برایشان حساب کاربری باز کنید و مدارک را برایشان آپلود کنید. مراحل کار را می توایند از خود سایت یا دوستانی که در این اواخر حساب کاربری باز کرده اند بپرسید (اگر در این فروم هم کسی تجربه جدیدی داشته باشد حتما پاسخ خواهند داد). پس از باز کردن حساب کاربری فقط بارگذاری مدارک مورد نیاز در سایت شامل مدارک اشلاعات شخصی و فرمها و اسکن مدارک مالی و خانوادگی و... است که خودتان می توایند پیش ببرید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    یک سوال دیگه. من نمیخوام برای سوپر ویزا اقدام کنم و میخوام برای پدر و مادرم برای ویزای توریستی اقدام کنم. ایا در مراحلش فرقی هست؟
    با داشتن سوپرویزا می توانند در هر بار تا دو سال اقامت داشته باشند ولی ویزای توریستی هر بار شش ماه.
    نیاز به مدیکال تست در سوپر ویزا و محدودیت برای پدر و مادرهای افراد دارای تابعیت یا اقامت دایم
    در هر حال برای ویزای توریستی هم اغلب مدارک مشترک است و باز به مدارک مالی و هدف سفر و تای و... نیاز دارید. ضمنا برای پنج سال (یا اتمام انقضای پاس) به صورت مولتیپل اجازه ورود دارند و خیلی از این نظر تفاوتی با سوپرویزا ندارد اگر هدفشان اقامت طولانی مدت نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Hero

آیا درخواست ویزا از طریق پرتال IRCC فقط برای خانواده immediate و extended هست یا اینکه شامل خانواده دورتر هم میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    آیا درخواست ویزا از طریق پرتال IRCC فقط برای خانواده immediate و extended هست یا اینکه شامل خانواده دورتر هم میشه؟
    برای انواع درخواستهای ویزا ‌و همه متقاضیان هست.

ApplyAbroad Hero

قبلا اينجا يك قسمت بود كه بصورت كامل مراحل درخواست ويزا را توضيح داده بود . من نميتوانم پيداش كنم . امكان داره لينكش را براي من بزاريد . شايد هم حذف شده .
    اگر درست يادم باشه تو قسمت ويكي بود .

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    برای انواع درخواستهای ویزا ‌و همه متقاضیان هست.
    ممنون. نکته جالب اینه وقتی فرایند درخواست ویزا رو توی سایتشون دنبال میکنین بر حسب اینکه برای چه منظوری ویزا میخواد به دو درگاه مجزا هدایتتون میکنه.‌ مثلا برای ویزای دیدار خانواده نزدیک به ircc و برای توریستی به اون یکی.
    ولی وقتی داخل هرکدوم میشید و میخواهید مراحل رو تکمیل کنید میبینید برای همه دسته‌بندی‌ها امکانش وجود داره!
    یعنی از هر دو برای هر نوع میشه استفاده کرد! من که فرقشون رو نفهمیدم.
    حالا یک سوال راجع به پورتال ircc دارم. جایی که شماره تلفن رو میپرسه،‌برای متقاضی ویزای توریستی باید حتما شماره ایران باشه یا شماره میزبان در کانادا هم‌ میشه. اصولا قراره چه استفاده ای از این شماره تلفن بشه؟

Local Moderator

من هم دسترسی ندارم ولی سایت درخواست ویزا این
    https://www.canada.ca/en/immigration...n/account.html

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)