نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1837 از 1841 نخستنخست ... 837133717371787182718281829183018311832183318341835183618371838183918401841 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,361 تا 18,370 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان تو پورتال جدید همون اول شماره تلفن میخواد باید تلفن ثابت رو بنویسیم یا موبایل؟ تو پورتال قدیمی هر دو رو میخواست ولی اینجا فقط یه جا داره و گفته شماره تلفن

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط p_nejati نمایش پست ها
    سلام دوستان تو پورتال جدید همون اول شماره تلفن میخواد باید تلفن ثابت رو بنویسیم یا موبایل؟ تو پورتال قدیمی هر دو رو میخواست ولی اینجا فقط یه جا داره و گفته شماره تلفن
    فرقی نمیکنه. بعید هم هست مورد استفاده قرار بگیره.

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر، اگه کسی ویزاش دو تا سه ماه اعتبار داشته باشه و تقاضای ویزای جدید بکنه و ویزای جدیدش ریجکت بشه آیا ویزای قبلیش هنوز پابرجاست و میتونه تو اون مدت دو تا سه ماه به کانادا سفر کنه؟

سلام دوستان وقتتون بخیر، اگه کسی ویزاش دو تا سه ماه اعتبار داشته باشه و تقاضای ویزای جدید بکنه و ویزای جدیدش ریجکت بشه آیا ویزای قبلیش هنوز پابرجاست و میتونه تو اون مدت دو تا سه ماه به کانادا سفر کنه؟
    ریجکت شدن در خواست ویزا تاثیری روی ویزای قبلی نداره، تا تاریخ آخرین روزی که ویزای شما اعتبار داره میتونید وارداون کشور بشید،مثلا اگر ویزای شما دوم مهرماه باطل میشه، میتونید اولین مهر وارد بشید به فرودگاه مقصد.

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر، من برای ویزای ویزیتوری خودم و همسرم دارم اقدام میکنم (۴ سال پیش هم اقدام کردیم و ویزا شدیم، این بار دوم هست) ازونجاییکه ما برای مهاجرت از طریق استارت آپ هم اقدام کردیم میخواستم بدونم این قضیه که ما در cic پرونده باز برای مهاجرت داریم آیا این پوئن منفی هست برای گرفتن ویزای مالتیپل؟

سلام دوستان وقتتون بخیر، من برای ویزای ویزیتوری خودم و همسرم دارم اقدام میکنم (۴ سال پیش هم اقدام کردیم و ویزا شدیم، این بار دوم هست) ازونجاییکه ما برای مهاجرت از طریق استارت آپ هم اقدام کردیم میخواستم بدونم این قضیه که ما در cic پرونده باز برای مهاجرت داریم آیا این پوئن منفی هست برای گرفتن ویزای مالتیپل؟
    الزاما علامت منفی نیست، خصوصا اگر امتیاز مهاجرتی شما بالا باشه و خیلی راحت از نظر اونها واجد شرایط باشید. اگر شرایطتتون ایده ال نباشه و امتیازهاتون اصطلاحا لب مرزی باشه ممکنه حساسیت بیشتری نشون بدن در بررسی پرونده. موردی که منفی محسوب میشه اینه که مثلا در طول یک مدت کوتاه در خواست ویزای اقامت یا تحصیلی یک نفر به هر دلیل ریجکت بشه و بعد اون شخص دوباره از روش دیگری اقدام کنه در حالیکه شرایطش تغییری نکرده.

Junior Member

سلام دوستان گر ریجکت شده باشیم برای اقدام مجدد برای اپلیکیشن جدید برای ریجکتی ها لینک ثبت نام فرق میکنه یا همون صفحه ای که قبلا ثبت نام کردیم مجددا ثبت نام کنم؟

Junior Member

سوال دوم اینکه برای کنگره دندانپزشکی میریم purpose of your visit را بزنم other یا tourism?ممنون میشم جواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط SHIKA نمایش پست ها
    سلام دوستان گر ریجکت شده باشیم برای اقدام مجدد برای اپلیکیشن جدید برای ریجکتی ها لینک ثبت نام فرق میکنه یا همون صفحه ای که قبلا ثبت نام کردیم مجددا ثبت نام کنم؟
    درود، فرقی نمیکند.

نقل قول نوشته اصلی توسط SHIKA نمایش پست ها
    سوال دوم اینکه برای کنگره دندانپزشکی میریم purpose of your visit را بزنم other یا tourism?ممنون میشم جواب بدید
    گزینه other رو انتخاب کنید و در توضیح کنگره رو بنویسید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)