نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1840 از 1841 نخستنخست ... 840134017401790183018311832183318341835183618371838183918401841 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,391 تا 18,400 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen88888 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک مشکلی برای دوست بنده پیش اومده ممنونم میشم بنده رو راهنمایی کنید.
    با ویزای توریستی دوست من و همسرش موافقت شده ولی اون خانمی که براشون اقدام کرده گفته 5000 دلار بدین تا نامه Pass request رو بدم بهتون. این بیچاره ها هم الان مستاصل شدن. پاسپورت ها دست دوستمه ولی میخوان بدونن آیا بدون نامه Pass request راهی هست که اینها بتونن پیکاپ ویزاشونو انجام بدن یا اینکه خودشون حضوری برای دریافت ویزا برن سفارت؟ ممنون دوستان
    از کجا مطمئنن که پاس ریکوئست شدن؟

ApplyAbroad Hero

آیا در قانون جدید تبدیل ویزای توریستی برای ایرانیها، لازمه مدت زمان خاصی از ورود به عنوان توریست گذشته باشه که بتونن درخواست ویزای کار یا دانشجویی بدن یا حتی در بدو ورود هم میشه؟ من خودم چنین محدودیتی رو جایی به چشمم نخورده.

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    آیا در قانون جدید تبدیل ویزای توریستی برای ایرانیها، لازمه مدت زمان خاصی از ورود به عنوان توریست گذشته باشه که بتونن درخواست ویزای کار یا دانشجویی بدن یا حتی در بدو ورود هم میشه؟ من خودم چنین محدودیتی رو جایی به چشمم نخورده.
    درود، محدودیتی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    درود، محدودیتی نیست.
    در کاور لتر ویزای توریستی ما باید افسر رو قانع کنیم که برمیگردیم ایران و تاریخ برگشت بدیم. اینکه در بدو ورود درخواست ورک پرمیت داده بشه با محتوی کاور لتر در تناقض نیست؟ اینکه مثلا گفته باشیم فقط دو ماه در کانادا می مونیم؟ اونجایی که ورک پرمیت رو بررسی میکنن به کاور لتر دسترسی ندارن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Npapei نمایش پست ها
    در کاور لتر ویزای توریستی ما باید افسر رو قانع کنیم که برمیگردیم ایران و تاریخ برگشت بدیم. اینکه در بدو ورود درخواست ورک پرمیت داده بشه با محتوی کاور لتر در تناقض نیست؟ اینکه مثلا گفته باشیم فقط دو ماه در کانادا می مونیم؟ اونجایی که ورک پرمیت رو بررسی میکنن به کاور لتر دسترسی ندارن؟
    مثل گذشته نیازی به تاکید برای قانع کردن نیست، یک متن ساده بنویسید در مورد برنامه سفرتون که مثلا میخواهید فلان فامیل رو ببینید.

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید
    1- دیروز نامه تمکن مالی گرفتم با بازه شش ماهه،ولی نامه گردش حساب رو از اول سال دادن که میشه 5 ماه و نیم. این مغایرت تاریخها مشکلی نداره؟
    2- دعوتنامه باید دستی امضا و اسکن بشه ؟ یا بدون امضا هم اوکیه؟
    3- برای نسبت خواهر برادری باید مدرک ارسال کنم یا لازم نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Npapei نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید
    1- دیروز نامه تمکن مالی گرفتم با بازه شش ماهه،ولی نامه گردش حساب رو از اول سال دادن که میشه 5 ماه و نیم. این مغایرت تاریخها مشکلی نداره؟
    2- دعوتنامه باید دستی امضا و اسکن بشه ؟ یا بدون امضا هم اوکیه؟
    3- برای نسبت خواهر برادری باید مدرک ارسال کنم یا لازم نیست؟
    درود
    ۱ مشکلی نیست
    ۲ نیازی به امضا نیست
    ۳ کپی کارت شناسایی شما و فرد مورد نظر کافی است.

Junior Member

سلام به همگی

من و برادرم برای ویزای توریستی کانادا حدود 4 سال قبل اقدام کردیم. یدون بررسی و biometric درخواست ما ریجکت شد. الان مجددا می خوایم اقدام کنیم ولی میگن که باید تکلیف پرونده ریجکتی تون مشخص بشه. دنبال وکیل بودیم ولی هزینه اش خیلی بالا یود. می خوام بدونم مسی میدونه از چه لینکی باید علت ریجکت شدنم رو یررسی کنم؟ تو سایت CIC هم نمی دونم به کجا باید ایمیل بزنم. واقعا در مونده شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط arefeh3 نمایش پست ها
    سلام به همگی

من و برادرم برای ویزای توریستی کانادا حدود 4 سال قبل اقدام کردیم. یدون بررسی و biometric درخواست ما ریجکت شد. الان مجددا می خوایم اقدام کنیم ولی میگن که باید تکلیف پرونده ریجکتی تون مشخص بشه. دنبال وکیل بودیم ولی هزینه اش خیلی بالا یود. می خوام بدونم مسی میدونه از چه لینکی باید علت ریجکت شدنم رو یررسی کنم؟ تو سایت CIC هم نمی دونم به کجا باید ایمیل بزنم. واقعا در مونده شدم.
    اعلام ریجکتی رو چطور دریافت کردید؟ در همون متن ریجکتی به صورت خلاصه اشاره شده به علت ریجکت شدن ولی در مجموع علت ریجکتی اکثر پرونده ها اینست که افیسر قانع نشده که شما در پایان مدت ویزا کانادا رو ترک میکنید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arefeh3 نمایش پست ها
    سلام به همگی

درخواست ATIP بدین. https://atip-aiprp.apps.gc.ca/atip/welcome.do
    البته یک نفر که شهروند یا مقیم دائم کاناداست میتونه از طرف شما این کار رو بکنه. بین یک تا 2 ماه طول میکشه تا جوابش دستتون برسه.
    البته نمیدونم هنوز بعد از 4 سال میشه یا نه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)