نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 2 از 1841 نخستنخست 123456789101112521025021002 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

cutcut
    Guest

پیش فرض درخواست ویزای توریستی برای والدین

از چه زمان پس از ورود به کانادا با ویزای تحصیلی، می توانم برای والدینم درخواست ویزایی کنم که بتوانند برای چند ماه به کانادا بیایند؟ آیا کسی تجربه ی شخصی دارد؟

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزای توریستی برای والدین

سلام
    اگر کسی جواب سوالات بالا رو می دونه لطفا جواب این سوالات رو هم بده :
    الف ) چند بار در سال میشه واسه والدین دعوت نامه فرستاد ؟
    ب ) هر مرتبه چقدر میتونن بمونن ؟
    ج) آیا مدت زمان اقامتشون قابل تمدید هست ؟ چقدر ؟
    متشکرم.
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

نقل قول نوشته اصلی توسط ISI-3
    سلام
    اگر کسی جواب سوالات بالا رو می دونه لطفا جواب این سوالات رو هم بده :
    الف ) چند بار در سال میشه واسه والدین دعوت نامه فرستاد ؟
    ب ) هر مرتبه چقدر میتونن بمونن ؟
    ج) آیا مدت زمان اقامتشون قابل تمدید هست ؟ چقدر ؟
    متشکرم.
    با سلام،
    الف) گرفتن ويزاى توريستى كانادا حدود سه ماه طول خواهد كشيد. چند بار در سال!؟
    ب)ويزاى توريستى كانادا به مدت شش ماه صادر خواهد شد.
    ج)مدت اقامت يك بار (يك بازه شش ماهه) قابل تمديد هست. ولى اگر ويزا تمديد كنند، ديگه به هيچ وجه در آينده بهشون ويزا داده نخواهد شد.
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط cutcut
    از چه زمان پس از ورود به کانادا با ویزای تحصیلی، می توانم برای والدینم درخواست ویزایی کنم که بتوانند برای چند ماه به کانادا بیایند؟ آیا کسی تجربه ی شخصی دارد؟
    بله ماه گذشته مادر يكى از دانشجويان ايرانى به كانادا اومد. ولى ايشون ويزاشون رو براى شركت در يك كنفرانس در رشته پزشكى در دانشگاه تورنتو گرفته بود.

يكى از دلايل رد ويزا هاى ويزيتور، ضرورى نبودن سفر هست كه در مورد ايرانى ها بسيار رايج هست. خيلى از موارد اساتيد دانشگاه ها براى گرفتن ويزا و حضور در كنفرانس ها دچار مشكل هستند و به نظر من پدر و مادر ها خيلى مشكل هست كه بتونند سفارت رو براى ضرورى بودن سفرشون قانع كنند.

فاكتور هاى مهم ديگرى هم روى گرفتن ويزاى والدين موثر هست كه دانشجويان (چه اينترنشنال، چه مقيم چه سيتيزن) هيچ كدومش رو ندارند.
    موفق باشيد

اگر در شهر هاى بزرگ كانادادرس ميخونيد و علاقمند هستيد كه والدين تون براى ديدار شما به كانادا بيان، ميتونيد آز طريق تور هايى كه براى كانادا هست براى گرفتن ويزا اقدام كنيد. شرايط عمومى:
    1-داشتن يك ملك به نامشون به ارزش حد اقل 500 ميليون تومان.
    2-پرداخت 7 ميليون هزينه تور دو هفته ايى.
    3-داشتن قصد بازگشت به ايران عزيز بعد از سفر (با باطل شدن ويزا ، اگر درايران نباشند ملكتون مصادره خواهد شد)
    موفق باشيد

cutcut
    Guest

یعنی میخواین بگین قانون کانادا در این مورد به شدت سختگیرانه تر از آمریکا و اروپاست؟!
    چون دوستای من هر کدوم که در آمریکا و اروپا درس میخونن، والدینشون سالی یک بار برای سه ماه میرن پیششون! این اتفاق از سال اول دانشگاه افتاده!

نقل قول نوشته اصلی توسط cutcut
    یعنی میخواین بگین قانون کانادا در این مورد به شدت سختگیرانه تر از آمریکا و اروپاست؟!
    چون دوستای من هر کدوم که در آمریکا و اروپا درس میخونن، والدینشون سالی یک بار برای سه ماه میرن پیششون! این اتفاق از سال اول دانشگاه افتاده!
    با سلام
    هر كشورى براى دادن ويزا پاليسى خودش رو داره و نميشه اروپا رو با آمريكا و يا حتى كانادا رو با آمريكا مقايسه كرد. تازه پاليسى هر كشور با زمان تغيير ميكنه و ممكنه اوضاع بهتر/بدتر بشه.

براى مثال روابط ايران و كانادا شامل 4 بخش اساسى هست:
    1-بعد از اشغال سفارت آمريكا و نقش سفارت كانادا در آزادى گرون ها هاى آمريكايى تا سال 1996 كه سفارت كانادا در تهران تعطيل بود.
    2-از 1996 تا مى 2005 كه دو كشور تصميم به افزايش روابط گرفتند.
    در تاريخ 12 مى 2005 ،كه دولت كانادا به دلايل زير روابط سياسى با ايران رو متوقف كرد:
    2-1-نقض حقوق بشر در ايران
    2-2-پرونده هسته اييى ايران
    2-3مرگ زهرا كاظمى ، خبر نگار كانادايى در ايران
    2-4--مناقشه سياسى ايران و كانادا به دنبال حمايت ايران از فلسطين و حمايت كانادا از اسراييل كه به جنگ قطع نامه ها در سازمان ملل منجر شد.
    3-در نوامبر 2007، دولت كانادا سفير ايران رو به دليل نقش داشتن در اشغال سفارت آمريكا از كانادا اخراج كرد.در كمتر از چند ساعت سفير كانادا نيزدر تهران اخراج شد.

به هر حال روابط سياسى در بدترين وضعيت در 30 سال گذشته هست و جنگ قطع نامه ها در سازمان ملل (كه منجر به تصويب چند قطع نامه از سال 2003 تا الان شده) و جنگ ويزا (كه حتى باعث شده سفارت ايران در اتاوا حتى به كارمندان سفارت كانادا در تهران ويزا نده تا به ايران بيان ) تا آلان ادامه داشته باشه.
    و عليرغم شكايت هايى كه بر عليه وزير مهاجر كانادا از طرف ايرانيان كانادا در پارلمان و سطوح بالاتر دنبال ميشه تا حالا اتفاق خوبى نييفتاده كه تاييد ميكنه اين سياست در سطوح خيلى بالاتر دنبال ميشود.
    موفق باشيد

cutcut
    Guest

با تشکر از جوابها، ولی واقعا برای من اهمیتی نداره که در تاریخ سیاست و روابط بین کشورها چه اتفاقی افتاده! چیزی که الان لازم دارم تجربه‌ی واقعی آدمهایی هست که این مسیر رو اخیرا طی کردند! در ضمن در مورد با تور رفتن به کانادا هم مسلما من در مورد هر کشوری که سوال می‌کردم شما همین جواب رو می‌دادید! بنابراین به نظر میاد هنوز پاسخی به این سوال داده نشده.

با سلام
    اين مسايل مستقيم يا غير مستقيم رو مسير زندگى همه ما تاثير گذار هست.منظورم رو بعدا متوجه خواهيد شد
    به هر حال،
    شما پس از ورود به كانادا هم ميتونيد دعوت نامه تون رو ارسال كنيد. براى تنظيم دعوت نامه و اطلاعات بيشتر به اداره دانشجويان خارجى دانشگاه تون (International Students Office)مراجعه كنيد.
    موفق باشيد

Junior Member

پیش فرض دعوت کردن پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به کانادا

سلام.

کسی هست که از کانادا برای پدر و مادرش دعوتنامه فرستاده باشه؟ امکانش هست که یک نمونه دعوتنامه اینجا upload کنید؟

ممنون.
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)