نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 209 از 1841 نخستنخست ... 1091591992002012022032042052062072082092102112122132142152162172182192593097091209 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,081 تا 2,090 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام
    من برای مادرم 5 روز پیش اقدام کردم امروز ریجکت شد. دلیل ریجکت هم purpose of travel قید شده بود. من کانادا دانشجو هستم، دعوت نامه فرستادم، چه مدارک دیگه ای از طرف خودم باید می فرستادم؟ گواهی اشتغال به تحصیل؟ استادی پرمیت؟ ویزای خودم؟ نامه از استادم؟ واقعا گیج شدم..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad230 نمایش پست ها
    سلام
    من برای مادرم 5 روز پیش اقدام کردم امروز ریجکت شد. دلیل ریجکت هم purpose of travel قید شده بود. من کانادا دانشجو هستم، دعوت نامه فرستادم، چه مدارک دیگه ای از طرف خودم باید می فرستادم؟ گواهی اشتغال به تحصیل؟ استادی پرمیت؟ ویزای خودم؟ نامه از استادم؟ واقعا گیج شدم..
    خیلی عجیبه و متاسفم که ریجکت شدین. من و همسرم هر دو برای خانواده این مدارک رو گذاشتیم. هر دو هم برای پدر و مادرمون همزمان اپلای کردیم و مالتیپل. مال پدر و مادر من چون توی تابستون بود خیلی طول کشید اما برای پدر و مادر همسرم خیلی زود اومد (جمعه مدارک رو سابمیت کرد و امروز صبح ایمیلش اومده بود)

مدارکی که گذاشتیم اینهاست:
    ما کلا هر دومون این مدارک رو گذاشتیم:
    1. دعوتنامه
    2. کپی پاسپورت
    3. نامه اشتغال به تحصیل از دانشگاه
    4. bank statement
    5. study permit (یا کارت پی آر یا CoPR)

نقل قول نوشته اصلی توسط CanImmigrant نمایش پست ها
    1- UCI روي ويزاي مهاجرتي ما چاپ شده بود . نميدونم روي ويزاي توريستي هم چاپ ميشه يا نه. به هر حال ويزاي قبلي مادرتون رو نگاه کنيد و نتيجه رو اينجا هم اعلام کنيد.
    2- ترجمه شناسنامه شما و مادرتون (تمام صفحات) براي اثبات رابطه فرزند و مادر لازم هست
    با سلام و تشکر از راهنمايي شما
    امروز اسکن پاسپورت قديمي مادرم(متقاضي ويزاي توريستي) به دستم رسيد و تو ويزاي قبلي توريستي ايشون که تهران گرفته بوديم يه عدد هشت رقمي در قسمت پايين و سمت راست ويزا نوشته شده.اين همون UCI است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasrin2731 نمایش پست ها
    سلام این تاریخها نشان دهنده زمانی هست که پدر و مادر شما باید وارد خاک کانادا شوند و از موقع ورود میتونند ۶ ماه بمونند .
    خیلی ممنون از راهنماییتون.
    راستی برای اطلاع دوستان بگم که پدر و مادر من برای اولین بار و از طریق آنلاین اقدام کرده بودن. حدودا دو ماه و نیم طول کشید تا ویزاشون اومد.

Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی=دانشگاه تهران

دوستان ممنون از پاسختون، یک سوال دیگه دارم، آیا در هنگام درخواست آنلاین همه مراحل باید در یک روز و ساعت انجام شود؟ آیا امکان دارد که اول پرونده را ایجاد و فرم های تقاضا را آپلود کنیم و مثلا" روز بعد بقیه مدارک اسکن شده نظیر تمکن، ترجمه رسمی مدارک و بلیط را آپلود کنیم؟ می بخشید ولی اگر براتون امکان داره سریع پاسخ بدین . تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azarsharif نمایش پست ها
    دوستان ممنون از پاسختون، یک سوال دیگه دارم، آیا در هنگام درخواست آنلاین همه مراحل باید در یک روز و ساعت انجام شود؟ آیا امکان دارد که اول پرونده را ایجاد و فرم های تقاضا را آپلود کنیم و مثلا" روز بعد بقیه مدارک اسکن شده نظیر تمکن، ترجمه رسمی مدارک و بلیط را آپلود کنیم؟ می بخشید ولی اگر براتون امکان داره سریع پاسخ بدین . تشکر
    مجبور نیستین همه کارها توی یه روز بکنین. من خودم یک هفته طول کشید تا همه مدارک رو آپلود کنم

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزای توریستی برای والدین

سلام.من خودم اینجا دانشجو هستم و ۴ روز پیش برای ویزا توریستی برای پدر و مادرم بصورت آنلاین اپلی‌ کردم، امروز ایمیل اومده که پاسپرتشون رو بیارید برای ادامه کار. در حالی‌ که شنیده بودم که این پروسه ۲ یا ۳ ماه طول می‌کشه. کسی‌ می‌تونه راهنمای کنه؟، آخه ۴ روز برای جواب دادن خیلی‌ دیگه زود هست و ما پیشبینیشو نکرده بودیم. یا اینکه از الان که پاسپورت‌ها رو میدیم ۲ یا ۳ ماه طول میکشه؟

2- تو ایمیل گفت شده می‌شه با پست پاسپورت‌ها رو فرستد. کدوم یک از پست‌های ایران اینکارو می‌کنن؟ DHL ؟
    ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Azarsharif نمایش پست ها
    شما از روزی که در سیستم آنلاین ثبت نام می کنید تا 60 روز وقت دارید سابمیت کنید مدارک رو.

سلام دوستان من دارم برای پدر مادرم آنلاین اقدام میکنم

این که خواهرم که مجرده رو اضافه کنم شانسشونو میاره پایین؟ ممکنه به اون دوتا بدن به خواهرم نه، یا همه با هم ممکنه ریجکت بشن؟ (مامان بابام قبلا اومدن)
    برای آنلاین چرا جز برای بابام برای بقیه travel history نخواسته؟ سند و گواهی اشتغال به کار و .. کجا آپلود کنم

مرسی دوستان

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزای توریستی برای والدین

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrashtchi نمایش پست ها
    سلام.من خودم اینجا دانشجو هستم و ۴ روز پیش برای ویزا توریستی برای پدر و مادرم بصورت آنلاین اپلی‌ کردم، امروز ایمیل اومده که پاسپرتشون رو بیارید برای ادامه کار. در حالی‌ که شنیده بودم که این پروسه ۲ یا ۳ ماه طول می‌کشه. کسی‌ می‌تونه راهنمای کنه؟، آخه ۴ روز برای جواب دادن خیلی‌ دیگه زود هست و ما پیشبینیشو نکرده بودیم. یا اینکه از الان که پاسپورت‌ها رو میدیم ۲ یا ۳ ماه طول میکشه؟

2- تو ایمیل گفت شده می‌شه با پست پاسپورت‌ها رو فرستد. کدوم یک از پست‌های ایران اینکارو می‌کنن؟ DHL ؟
    ممنون

پاسپورتشون بفرستید برای ادامه کار؟؟؟ جالبه تا حالا می گفتن کپی پاسپورتو بفرستین. باید به آژانس هایی بدین که اینکارو می کنن تو ایران پست ها پاسپورت قبول نمی کنن
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)