نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 38 از 1841 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748881385381038 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت/توریستی برای کانادا + مدارک لازم

نوشته اصلی توسط kaveh1381
    سلام...انگار کسی حال نداره جواب به من بده... دمتون گرم بابا
    خوب اين سوالتونو بهتره دانشجوهايي مثل خودتون جواب بدند. بد نيست بريد تو سايت سفارت و نگاهيي كنيد. چند صفحه قبل تر لينك لازم جهت مدارك و نحوه پر كردنش همراه با توضيحات برخي دوستان هست.
    فرم دعوتنامه را هم مي توانيد از كاميونيتي ها به طور رايگان تنظيم كنيد و يا با پرداخت هزينه توسط يك وكيل تهيه كنيد.
    سایت سفارت رو زیر و رو کردم... چند مشکل دارم باش... یکی اینکه خانومم مثل حالت اقوام و دوستانه یا سیستمش جداس؟ آخه مثلا نمیدونم باید پول مولتی رو بدم یا خانوادگی... دیگه اینکه تو دعوتنامه تاریخ تا کی بزنم که بمونه خانومم؟ 6مثلا ماه کمتر بزنم که کارا پزشکی انجام نده و داخل کانادا اگر میشه تمدید کنیم... و اینکه چقدر پول کافیه واسه حساب؟

Junior Member

سلام، سوالتون یه مقدار مبهمه.. نامه enrollment خودتون رو گرفتین؟ اگه منظور همینه که این فقط گواهی ثبت نامتون در دانشگاهه و به همراه سایر مدارک لازم باید برای ویزای خانومتون اقدام کنید. (که همونطور که دوستمون هم گفتن، لیستش تو سایت سفارت قابل دسترسی هست).
    موفق باشید
    بله منظورم همون گواهیه...آره به همراه بقیه مدارک میفرسم...ففقط نمیدونم این به همراه اون کاغذی که با فرمت خاص توضیح میدم که میخوام خانومم بیاد نقش دعوت نامه رو داره؟لازم نیس کسی تایید کنه؟ و بعدش اینکه همونطور که به مرجان خانوم گفتم ؛ چجور ویزایی؟ مولتی ؟سینگل؟خانواده؟ تاریخ تقاضام چقدر باشه؟6ماه یا کمتر؟

Junior Member

نوشته اصلی توسط kaveh1381
    سلام...انگار کسی حال نداره جواب به من بده... دمتون گرم بابا
    خوب اين سوالتونو بهتره دانشجوهايي مثل خودتون جواب بدند. بد نيست بريد تو سايت سفارت و نگاهيي كنيد. چند صفحه قبل تر لينك لازم جهت مدارك و نحوه پر كردنش همراه با توضيحات برخي دوستان هست.
    فرم دعوتنامه را هم مي توانيد از كاميونيتي ها به طور رايگان تنظيم كنيد و يا با پرداخت هزينه توسط يك وكيل تهيه كنيد.
    سایت سفارت رو زیر و رو کردم... چند مشکل دارم باش... یکی اینکه خانومم مثل حالت اقوام و دوستانه یا سیستمش جداس؟ آخه مثلا نمیدونم باید پول مولتی رو بدم یا خانوادگی... دیگه اینکه تو دعوتنامه تاریخ تا کی بزنم که بمونه خانومم؟ 6مثلا ماه کمتر بزنم که کارا پزشکی انجام نده و اینجا اگر میشه تمدید کنیم بعدا و انگار دیگه مثل قبل نیس که 3ماه بیشتر صدورش طول بکشه

Junior Member

سلام دوستان من مدارکمو 19 می فرستادم تاریخ مورد نظر هم 22 ژوئن به مدت سه ماه زدم با این اوضاعی که دوستان نوشتند پرونده ما فعلا باید خاک بخوره یه سوال آیا ویزا رو فقط برای همون زمان صادر میکنن و اگه در زمان بررسی از تاریخش گذشته باشه مدارک رو پس میفرستند یا اینکه هر زمان بررسی شد ویزا به مدت 3 ما ه میدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط shahi50 نمایش پست ها
    سلام دوستان من مدارکمو 19 می فرستادم تاریخ مورد نظر هم 22 ژوئن به مدت سه ماه زدم با این اوضاعی که دوستان نوشتند پرونده ما فعلا باید خاک بخوره یه سوال آیا ویزا رو فقط برای همون زمان صادر میکنن و اگه در زمان بررسی از تاریخش گذشته باشه مدارک رو پس میفرستند یا اینکه هر زمان بررسی شد ویزا به مدت 3 ما ه میدن؟
    اونطوری که من از خوندن پستهای AA دستگیرم شده، ظاهرا ویزا روال خودشو طی میکنه و نتیجرو اعلام می کنن. حتی تو مواردی که زمان فیکس دارن مثل کنگره و ... ممکنه بعد اون زمان ویزا صادر بشه.
    Dream, Believe, Achieve!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط NegMed نمایش پست ها
    من 24 آپریل مدارکمو تهران برای ویزای موقت-کنفرانس سابمیت کردم (تقریبا 3.5 ماه مونده بود به زمان کنگره!). هنوز که از ویزام خبری نیست.
    دیروز به سفارت (آنکارا) email زدم که بررسی ویزامو زودتر انجام بدن. به ایمیل ها رسیدگی می کنن؟ دوستان کسی جواب درست و حسابی تونسته بگیره از سفارت؟
    Dream, Believe, Achieve!

Junior Member

آخرین خبر در مورد بهمنی‌ها: یکی رو می‌شناسم که 3 بهمن فرستاده و 1 تیر (21 جون) پاسپورت ریکوئستش اومده. دیگه بهمنی نبود؟

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط holy_sahar نمایش پست ها
    آخرین خبر در مورد بهمنی‌ها: یکی رو می‌شناسم که 3 بهمن فرستاده و 1 تیر (21 جون) پاسپورت ریکوئستش اومده. دیگه بهمنی نبود؟
    ممنون از خبرتون. مي دونيد كي اومده؟ توريستي بوده؟

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط NegMed نمایش پست ها
    دیروز به سفارت (آنکارا) email زدم که بررسی ویزامو زودتر انجام بدن. به ایمیل ها رسیدگی می کنن؟ دوستان کسی جواب درست و حسابی تونسته بگیره از سفارت؟
    متاسفانه تا جايي كه مي دونم اصلا جواب نمي دهند.

Junior Member

توریستی بوده بله. مامان یکی از دوستام. سوال اولتون رو متوجه نشدم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)