نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 4 از 1841 نخستنخست 1234567891011121314541045041004 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزای توریستی برای والدین

سلام - من در كانادا دانشجو هستم و ميخوام براي والدينم دعوتنامه بفرستم واسه سفر به كانادا - اما هنوز اقامت نگرفته ام - شنيدم كه براي ارسال دعوتنامه بايد حتما اقامت داشت كه اين يعني 2 تا 2.5 سال آينده - ميخواستم بدونم آيا واقعا براي ارسال دعوتنامه، داشتن اقامت لازمه ؟ ممنون
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

هیچ کس جواب سوال من رو نمیدونه ؟
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ISI-3 نمایش پست ها
    سلام - من در كانادا دانشجو هستم و ميخوام براي والدينم دعوتنامه بفرستم واسه سفر به كانادا - اما هنوز اقامت نگرفته ام - شنيدم كه براي ارسال دعوتنامه بايد حتما اقامت داشت كه اين يعني 2 تا 2.5 سال آينده - ميخواستم بدونم آيا واقعا براي ارسال دعوتنامه، داشتن اقامت لازمه ؟ ممنون
    سلام،

بستگی به شرایط ویزا دادن داره. متاسفانه احتمال اینکه به پدر مادر دانشجو ویزا بدهند زیاد نیست. حتی اگر مقیم هم بودید از ایران احتمال اینکه به هر ۲ تا والدین با هم ویزا بدهند خیلی‌ کم هست.

میتونید امتحان کنید و لااقل برای یکیشون درخواست ویزا کنید.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi نمایش پست ها
    سلام من همسرم سال پیش با student visa رفت کانادا اون موقع چون سخت ویزا میدادن من به عنوانه همراه اقدام نکردم حالا میخوام اول به عنوان visitor برم اونجا شنیدیم اگه بتونی به این عنوان بری اونجا میتونی از اونجا ویزاتو تبدیل کنی و به عنوانه همراه بمونی از یکی هم شنیدم حتی ممکنه توی خوده فرودگاه هم بتونی work permit بگیری. کسی اطلاعی داره؟راستی من چون کار میکنم واسه تاریخ سفرم شک دارم میخوام توی درخواستم کمتر از 3 ماه بنویسم بازم ویزای 6 ماهه به من میدن؟اگه بنویسم اوایل ژانویه میخوام برم بعد ویزا بگیرم وبعدیکماه بعد برم مشکلی پیش نمیاد؟ لطفا راهنماییم کنید
    سلام،

تا جای که من میدونم، اگر موقع رفتن همسرتون در مدارک ایشون ذکر کردید که ازدواج کردید، میتونید برای گرفتن ویزا اقدام کنید. شانس گرفتن ویزا بستگی به شرایط شما و همسرتون و ویزا دادن سفارت داره.

شما از کسی‌ که میدونه بپرسید که دقیقا کدوم ویزا رو درخواست کنید، چون با ویزای توریستی به شما اجازه کار نخواهند داد و بیشتر از ۶ ما نخواهید تونست کانادا باشید. معمولا ویزای ۶ ماه میدهند برای توریستی. تا وقتی‌ که ویزتون اعتبار داره شما میتونید برید کانادا و اینکه نوشتید ژانویه و مثلا فوریه رفتید کسی‌ کاری نداره، اگر ویزا معتبر هست.

موفق باشید.

راحت تر اینه که همسرتون از کانادا براتون تقاضای ویزا بدن (از طری بوفالو، دیترویت و ....)
    اینطوری هم زمان کمتری طول مکشه و هم شانستون بیشتره

نقل قول نوشته اصلی توسط briolette نمایش پست ها
    سلام،

تا جای که من میدونم، اگر موقع رفتن همسرتون در مدارک ایشون ذکر کردید که ازدواج کردید، میتونید برای گرفتن ویزا اقدام کنید. شانس گرفتن ویزا بستگی به شرایط شما و همسرتون و ویزا دادن سفارت داره.

شما از کسی‌ که میدونه بپرسید که دقیقا کدوم ویزا رو درخواست کنید، چون با ویزای توریستی به شما اجازه کار نخواهند داد و بیشتر از ۶ ما نخواهید تونست کانادا باشید. معمولا ویزای ۶ ماه میدهند برای توریستی. تا وقتی‌ که ویزتون اعتبار داره شما میتونید برید کانادا و اینکه نوشتید ژانویه و مثلا فوریه رفتید کسی‌ کاری نداره، اگر ویزا معتبر هست.

موفق باشید.

آقایون، خانمها، بالاخره برای پدر یا مادر (حتی تنها) ویزا میدن یا نه؟
    کسانی که تجربه دارن لطفا ما رو هم در جریان بذارن

Junior Member

Question ویزای توریستی با دعوتنامه برادر؟

سلام به همه دوستان
    من چند تا case رو برای رفتن دارم مطالعه و پیگیری می کنم اما توی این تاپیک یکیشو مطرح می کنم تا از راهنمایی دوستان بهره مند بشم.
    برادرم دانشجوی MA هست در یکی از دانشگاه های کانادا اما هنوز اقامت نگرفته ( تقریبا یکسال هست که اونجاست ).
    1) آیا با دعوتنامه ایشون می تونم ویزای توریستی بگیرم؟
    2) اگر از سفارت تهران شانس پایین بود آیا از استانبول یا .... احتمال اخذ ویزا بیشتر می شه؟
    3) مادرم رو هم دعوت کرده به نطر شانس ایشون خیلی بیشتره... درسته؟

ممنون اگه جواب بدین

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی با دعوتنامه برادر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط peymannf نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من چند تا case رو برای رفتن دارم مطالعه و پیگیری می کنم اما توی این تاپیک یکیشو مطرح می کنم تا از راهنمایی دوستان بهره مند بشم.
    برادرم دانشجوی MA هست در یکی از دانشگاه های کانادا اما هنوز اقامت نگرفته ( تقریبا یکسال هست که اونجاست ).
    1) آیا با دعوتنامه ایشون می تونم ویزای توریستی بگیرم؟
    2) اگر از سفارت تهران شانس پایین بود آیا از استانبول یا .... احتمال اخذ ویزا بیشتر می شه؟
    3) مادرم رو هم دعوت کرده به نطر شانس ایشون خیلی بیشتره... درسته؟

ممنون اگه جواب بدین
    1. شانس بسيار بسيار كم
    2. چون شما مقيم ايران مي باشيد درخواست شما در كشور ديگري بررسي نخواهد شد
    3. بله

Junior Member

سلام. من چند ماه پیش با کسی که دو سال پیش با student visa رفته بود کانادا ازدواج کردم. ماه قبل درخواست ویزای توریستی دادم و بهم ویزا ندادند. آیا کسی می تونه راهنمایی کنه؟ شنیدم که از اون طرف (بوفالو یا دیترویت) هم میشه اقدام کرد. کسی در این مورد چیزی می دونه؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دعوت کردن پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به کانادا

سلام دوستان
    یک سوال داشتم
    آیا برای گرفتن ویزای توریستی از طریق سفارت کانادا در تهران نیاز هست که وقت ملاقات بگیریم و بعد مدارک زیر رو روز مصاحبه ببریم یا اینکه باید این مدارک رو پست کنیم و بعد اونها به ما وقت ملاقات میدن؟
    اگه امکان داره ترتیب زمانی و مراحل گرفتن ویزای توریستی کانادا از سفارتشون تو تهران رو بنویسید.
    خیلی ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_2008 نمایش پست ها
    سلام.

من سعی کردم یک لیست از کل مدارک لازم برای گرفتن ویزای visitor تهیه کنم. میشه نظر بدین و اگه ناقصه بگین؟

• فرم application (فرم 5257)
    • فرم additional family info (فرم 5406)
    • دعوتنامه
    • کپی از study permit و enrollment letter از دانشگاه (مربوط به میزبان)
    • فتوکپی پاسپورت میزبان
    • نامه حساب بانکی و مثلا نامه فاند میزبان
    • دو تا عکس (میهمان)
    • پاسپورت مهمان
    • فتوکپی تمام صفحات شناسنامه مهمان
    • مدارک اشتغال به کار مهمان و همسرش
    • مدارک مالی (درآمد) مهمان و همسرش
    • مدارک مربوط به داراییها (مثلا ملک) ی مهمان و همسرش
    • هر چیز دیگری که نشان دهنده وابستگی به ایران باشه.
    • پرداخت application fee برابر 55000 تومان (چون single entry تقاضا می کنیم) به بانک تجارت شعبه مطهری-دریای نور, کد 222, شماره حساب 955-73-1195

یک سئوال هم داشتم:
    - این فرم "temporary resident visa additional information" که باید پر کنیم چیه؟

پیشاپیش خیلی ممنون از جوابهاتون
    موفق باشین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)