نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 498 از 1841 نخستنخست ... 3984484884894904914924934944954964974984995005015025035045055065075085485989981498 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,971 تا 4,980 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان براي بيومتريك چند روز در آنكارا. بايد بمونيم.؟ )ويزاي توريستي)بايد انلاين آپلاي كنيم يا مدارك رو اونجا تحويل بديم؟ اگه باي پيپر تحويل بديم هزينه ي سفارت رو چطوري بايد پرداخت كنيم؟(ويزاي توريستي) وقت گرفتن ميخواد يا نه؟ تور با قيمت مناسب ميتونيد معرفي كنيد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط f_mr62 نمایش پست ها
    تبریک می گم. من ۱۰۳ روزه منتظرم. دارم دیونه می شم. نمی دونم این تفاوت ها ناشی از چیه.
    103 روز برای ویزای توریستی یک مقدار غیر طبیعی به نظر میرسه میشه بپرسم آنلان اپلای کردید یا دستی و تو این مدت هیچ ایمیلی دریافت کردید یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdij00 نمایش پست ها
    103 روز برای ویزای توریستی یک مقدار غیر طبیعی به نظر میرسه میشه بپرسم آنلان اپلای کردید یا دستی و تو این مدت هیچ ایمیلی دریافت کردید یا نه؟

آنلاین اپلای کردم. 10 مارچ. تا حالا دو تا ایمیل آپدیت داشتم بعد بیو. یک ایمیل هم جواب سوالم بعد 60 روز که گفته بود طولانی شدن به علت شلوغیه. یک بار دیگه ایمیل زدم پنج روز پیش و دلیل خواستم هنوز هیچ جوابی نگرفتم.

آنلاین اپلای کردم. 10 مارچ. تا حالا دو تا ایمیل آپدیت داشتم بعد بیو. یک ایمیل هم جواب سوالم بعد 60 روز که گفته بود طولانی شدن به علت شلوغیه. یک بار دیگه ایمیل زدم پنج روز پیش و دلیل خواستم هنوز هیچ جوابی نگرفتم.
    بایو چه تاریخی دادید؟ آنکارا دادید؟ من اصلا گیج شدم خودشون میگن اپلای آنلاین 25 روز جواب میدن خیلی مسخره است من خودم 4 می آنکارا بایو دادم دستی اپلای کردم همون روز ایمیل اومد که پروسه شما شروع شده تا الان هم هیچی دیگه نیومده من نمیدونم آدمو بلاتکلیف نگه میدارن که چی اقلا جواب بدن ریجکت باشه تا بدونیم چیکار باید کنیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdij00 نمایش پست ها
    بایو چه تاریخی دادید؟ آنکارا دادید؟ من اصلا گیج شدم خودشون میگن اپلای آنلاین 25 روز جواب میدن خیلی مسخره است من خودم 4 می آنکارا بایو دادم دستی اپلای کردم همون روز ایمیل اومد که پروسه شما شروع شده تا الان هم هیچی دیگه نیومده من نمیدونم آدمو بلاتکلیف نگه میدارن که چی اقلا جواب بدن ریجکت باشه تا بدونیم چیکار باید کنیم
    من ۱۷ مارچ بیو استانبول دادم. واقعا طولانی شدن این پروسه وحشتناکه. واقعا هیچ کاری نمی تونم بکنم. معلق موندم.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

من ۱۷ مارچ بیو استانبول دادم. واقعا طولانی شدن این پروسه وحشتناکه. واقعا هیچ کاری نمی تونم بکنم. معلق موندم.
    کمی از شرایط خودتون بگین .
    too much love will kill you

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط pm72 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من از پارسال application no. خودم و همسرم و دخترم را دارم ولی Uci دخترم را ندارم....نمی دونم چی کار کنم؟ چون برای پرکردن فرمها لازم دارم.....فرمها رو که پارسال پر کردم، save کردم و دارم ولی هر چه نگاه می کنم نمیدونم در کدام بخش uci را برام نوشته؟....لطفا من را راهنمایی کنید...
    لینک فرمها رو هم در سایت cic و اینکه توضیح داده چطور پر کنیم را لطفا بگید از کجا بردارم؟
    با عرض پوزش که دزباره پست را تکرار کردم....خواهش می کنم پاسخ من را بدهید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    کمی از شرایط خودتون بگین .

من همسرم حدودا یک ساله کانادا است. استادی پرمیت ویزاش. اگوست پارسال رفت دسامبر برگشت عقد کردیم. من مارچ توریست اپلای مردم. شاغلم مدارک کارم سند خونه مادرم و حساب پس انداز بلند مدت ۵۰ میلیون تومانی ارایه دادم. شوهرم هم اوارد خوبی داشت مدارک بانکی شوهرم هم گذاشتم. عقد نامه و شناسنامه و چندتا عکس که نشوت می داد پنج ساله با هم اشنا هستیم رو گذاشتم. ترجمه مدرک موقت کارشناسی و ارشد به علاوه نمره تافل ای بی تی هم گذاشتم.
    هر چیزی به نظرم رسید بود. رزرو بلیط هم ۳ ماهه بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

سلام دوستان اگر کسی ریجکت یشه وبلافاصله اقدام کنه بایددوباره چهره نگاری بشه؟و میتونه برای سپرده بانکی دو تا بانک حساب بفرسته؟
    مصاحبه 1 مارچ 2011
    آپدیت : جولای 2013
    مدیکال شاید این هفته بیاید،آمد10 دسامبر2014
    آن شادی پاینده است که دیگران هم در آن سهمی بیابند

نقل قول نوشته اصلی توسط elmireza نمایش پست ها
    سلام دوستان اگر کسی ریجکت یشه وبلافاصله اقدام کنه بایددوباره چهره نگاری بشه؟و میتونه برای سپرده بانکی دو تا بانک حساب بفرسته؟
    فکر کنم باید بشه مگه ویزای ویزیتوری هم مدیکال داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)