نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 5 از 1841 نخستنخست 123456789101112131415551055051005 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی با دعوتنامه برادر؟

باز هم سلام
    در مورد سوال اولم:
    1) اگر حساب بانکی برادرم زیاد باشه یعنی در حدود 50000 دلار ، آیا شانس گرفتن ویزای همزمان برای من و مادرم وجود داره؟ آیا تاثیری داره؟
    2) اگر من نامه ای مبنی بر اینکه کارمند وزارتخونه ای هستم رو همراه با فیش حقوقی و حکم کارگزینی به همراه یک حساب بانکی نسبتا زیاد خودم و همچنین سند منزل و سند ملکی دیگه که نشون بده تئی ایران شرکتی رو دارم ،ارائه کنم باز هم شانس گرفتم ویزا برای من بالا می ره یا نه؟

یقینا دوستان با این مسئله قبلا روبرو شدن و تجربیات خوبی دارن. لطفا تجربیات و اطلاعات خودتون رو share کنید.

ممنون
    شاد باشید
    ویرایش توسط peymannf : April 12th, 2010 در ساعت 04:38 PM

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : دعوت کردن پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط icmaster نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال داشتم
    آیا برای گرفتن ویزای توریستی از طریق سفارت کانادا در تهران نیاز هست که وقت ملاقات بگیریم و بعد مدارک زیر رو روز مصاحبه ببریم یا اینکه باید این مدارک رو پست کنیم و بعد اونها به ما وقت ملاقات میدن؟
    اگه امکان داره ترتیب زمانی و مراحل گرفتن ویزای توریستی کانادا از سفارتشون تو تهران رو بنویسید.
    خیلی ممنون.
    شما براي گرفتن وقت ملاقات فقط كافي است پول (هزينه اعلام شده) را پرداخت كنيد و زماني كه به تلفن سفارت تماس مي‌گيريد درخواست وقت كنيد بعد در زمان تعيين شده مدارك را تحويل سفارت مي‌دهيد. به شما در آن روز اعلام مي‌كنند 3 هفته بعد جواب را در ساعت 1:30 بياييد و بگيريد.

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط peymannf نمایش پست ها
    باز هم سلام
    در مورد سوال اولم:
    1) اگر حساب بانکی برادرم زیاد باشه یعنی در حدود 50000 دلار ، آیا شانس گرفتن ویزای همزمان برای من و مادرم وجود داره؟ آیا تاثیری داره؟
    2) اگر من نامه ای مبنی بر اینکه کارمند وزارتخونه ای هستم رو همراه با فیش حقوقی و حکم کارگزینی به همراه یک حساب بانکی نسبتا زیاد خودم و همچنین سند منزل و سند ملکی دیگه که نشون بده تئی ایران شرکتی رو دارم ،ارائه کنم باز هم شانس گرفتم ویزا برای من بالا می ره یا نه؟

یقینا دوستان با این مسئله قبلا روبرو شدن و تجربیات خوبی دارن. لطفا تجربیات و اطلاعات خودتون رو share کنید.

ممنون
    شاد باشید
    دوست عزيز

هر چقدر شما مداركي دال بر اينكه تمايلتان به ماندن در كانادا را كم مي‌كند ارايه دهيد احتمال گرفتن ويزا به مراتب بالا مي‌رود!! پس از نظر مالي هر چقدر پر تر باشيد بهتر است اما اين شرط لازم و كافي نيست خيلي وقت‌ها با كمترين مدارك هم اين اتفاق مي‌افتد براي مثال ويزاي آلمان را چون من خانواده‌ام (همسر و فرزندم) در ايران بودند راحت دادند اما براي كانادا با مدارك بيشتر اما چون همه مي‌خواستيم برويم ندادند.
    به پدر و مادر به مراتب راحت‌تر است اما اگر مدارك شما هم كامل باشد تنها چيزي كه به نظر من خيلي خنده‌دار هست مورد تعداد سفرها مي‌شود!!!!! يكي از مواردي كه آفيسر تيك زده بود تعداد سفرهاي هم بود!!!!

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    haleh sadat reyhani

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن ويزا براي ارائه مقاله در كانادا

درود

کسی از کانادا واسه کنفرانس ویزا گرفته یا نه؟ من دانشجوی دکتری هستم و سه تا مقاله شفاهی (سخنرانی) دارم برام دعوتنامه و accept هم فرستادن، کنفرانس 7-5 ژوئن 2010 است به نظر شما شانس گرفتن ویزا هست یا نه؟ هزینه رو هم فاند دارم. تازه می خوام واسه ویزا و پاسپورت اقدام کنم. لطفا راهنمائی کنید؟

Junior Member

دوستان سلام
    مدتی از نوشتن پست توی این تاپیک گذشت.
    سئوالی دارم که مایلم اینجا مطرح کنم که با سوالات قبلیم هم ارتباط داره...
    برادرم که دانشجو هستش توی کانادا مادرم رو دعوت کرد و ایشون تونست ویزا بگیره و الان اونجاست...
    برای من هم دعوتنامه فرستاد ولی چون من ویزای سوئد رو داشتم به اروپا رفتم و برای ویزای کانادا اقدامی نکردم. البته دلیل مهم دیگه ای که برای ویزای کانادا کاری نکردم این بود که شنیده بودم و اینجا دوستان هم گفته بودن که برادرم فقط می تونه یک نفر رو دعوت کنه و همزمان سفارت به مادر و من ویزا نمی ده...
    الان می خوام بدونم که آیا من می تونم با این شرایط که هنوز مادرم توی کاناداست مدارکم رو برای اخذ ویزا به سفارت ببرم ؟ و شانس گرفتن ویزا برای من چقدره؟

ممنون از راهنماییتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزای توریستی برای والدین

سئوال قبلی رو که جواب ندادین... اما سئوال دیگه ای به ذهنم رسید...
    من 2 ماه پیش برادرم مدارک و دعوتنامه برام ارسال کرد. اما من اقدام نکردن و فقط مادرم اقدام کرد. آیا مدارک 2 ماه پیش الان اعتبار داره؟
    مثل bank Statement برادرم و ...

مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    1111

نقل قول نوشته اصلی توسط aabed نمایش پست ها
    با سلام،
    الف) گرفتن ويزاى توريستى كانادا حدود سه ماه طول خواهد كشيد. چند بار در سال!؟
    ب)ويزاى توريستى كانادا به مدت شش ماه صادر خواهد شد.
    ج)مدت اقامت يك بار (يك بازه شش ماهه) قابل تمديد هست. ولى اگر ويزا تمديد كنند، ديگه به هيچ وجه در آينده بهشون ويزا داده نخواهد شد.
    موفق باشيد
    lk
    منظورتون اينه كه اگه ويزاي 6 ماهه رو تمديدكنند ديگه نمي تونندبه كانادا بيان يعني بهشون ويزا نمي دهند؟پس اگه اينجوره به نفعشون كه سر ششماه برگزدند؟
    باويزاي اقامت چطور؟بازم همين شرايطه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biology

برای کسانی که تازه لندد میشن چه طور؟کی میتونند ؟اصلا می تونند یا خیر که برای مادرشون یا پدرشون اقدام کنند.....

دوست من که ترم ژانویه اینجا اومده پدر و مادرش دو ماه پیش اومدن و تازه برگشتن ایران.. پس میشه درخواست..

Junior Member

سلام دوستان
    سوال من برای بعد از تحصیل هست و موقع PR شدن اون موقع شرایط فرق می کنه ؟راحت تره؟
    برای اینکه شرایط اقامت والدین را فراهم کنید به غیر از تمکن مالی میزبان مشکل دیگه ای وجود داره؟
    و حدودا چه قدر زمان بر هست از موقعی که شخص PR می شه ؟
    از جوابهای احتمالی سپاس.
    پذیرش واقعیت بهترین،بدترین،سخت ترین کار دنیاست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)