نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 501 از 1841 نخستنخست ... 40145149149249349449549649749849950050150250350450550650750850951051155160110011501 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,001 تا 5,010 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar.g نمایش پست ها
    یعنی چی که مراجعه فیزیکی نداریم مگه برا انگشت نگاری مراجعه فیزیکی لازم نیست؟
    دوست مامانم تو ازانس مسافربری کار میکنه اون معرفی کرده
    خوب اگه از طریق دوست مادرتون که تو آژانس کار میکنه معرفی شده که جای نگرانی نداره به مادرتون بگید با دوستش تماس بگیره و بگه ایشون که قرار بود به ما کمک کنه جای کمک این کارو کرده اگه دوست باشه مشکلو حتما حل میکنه موفق باشید

Junior Member

دوستان آژانس های مسافرتی ایران رایگان بلیط رزرو میکنن؟ چون من کانادا به یه آژانس زنگ زدم که ایرانی هستن کارمندانش گفتن 35 دلار شارژم میکنن.!

ApplyAbroad Superstar

رزرو برای مدارک ویزا می خواهید؟ سایت ترکیش ایرلاین مراجعه کنید آنلاین رزرو بگیرید و ازش یک پی دی اف بسازید (نه پول می خواهد نه کارت اعتباری). ضمنا بله در ایران هم آژانس های بسیاری رایگان براتون این کار رو انجام می دن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط eli110 نمایش پست ها
    سلام دوستان من PR هستم و برای پدر و مادرم دارم برای ویزای ویزیتوری انلاین اقدام می کنم موجودی حساب هر دو را سابمیت خواهم کرد ولی آیا گردش حساب بانکی هم جزو مدارک الزامی هست؟ من در بعضی جاهای سایت و در بعضی پست ها خواندم گردش 4 ماهه! ولی آیا الزامی است؟؟ ممنون از پاسخگوییتون
    من مادرم معلم بود و فقط موجودی حساب رو نشان دادیم که اون هم حدود 10 هزار دلار کانادا بود و خداروشکر ویزاشون رو هم گرفتند
    ورود به تورنتو : 15 آگوست 2013

Junior Member

سلام
    جالبه كه براي من هم وارد دو ماه شده كه در انتظارم
    ولي ديگه خيلي اروم شدم چون خانمم چهار روز ديگه تاريخ زايمان داره و ديگه ويزا بدرد من يكي نميخور ويزاشون بخور تو سرشون يك موشت ادم بي سوادن خانمم چندروز پيش زنگ زده به سفارت بگه چيشد چرا طول كشيد يك خانمي برداشته تا اسم ويزاي ويزيتو رو گفته گفتن بهش ما باشما حرفي نداريم و قطع كردن تركيه كلا كشور بي در و پيكريه واقعا باعث ناراحتي كه ايران با وصعت دو برابر تركيه بايد كل ايرانيا به سفارت خانه هاي كه درتركيه هستن برن
    در چند سال اخير ديد تركا به ايراني ها عوض شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fffarshad نمایش پست ها
    سلام
    جالبه كه براي من هم وارد دو ماه شده كه در انتظارم
    ولي ديگه خيلي اروم شدم چون خانمم چهار روز ديگه تاريخ زايمان داره و ديگه ويزا بدرد من يكي نميخور ويزاشون بخور تو سرشون يك موشت ادم بي سوادن خانمم چندروز پيش زنگ زده به سفارت بگه چيشد چرا طول كشيد يك خانمي برداشته تا اسم ويزاي ويزيتو رو گفته گفتن بهش ما باشما حرفي نداريم و قطع كردن تركيه كلا كشور بي در و پيكريه واقعا باعث ناراحتي كه ايران با وصعت دو برابر تركيه بايد كل ايرانيا به سفارت خانه هاي كه درتركيه هستن برن
    در چند سال اخير ديد تركا به ايراني ها عوض شده

انگار حال خانومتون بهتره خدا رو شکر. منم باهاتون موافقم. انتظار مسخره ای فک کن من داره می شه چهار ماه بعد تازه یکی از دوستان می گه به عنوان همسر باید تقاضای ویزا کار می کردیم و احتمال رد شدن زیاده.
    ترک ها واقعا شورش و در اوردن تلفن که جواب نمی دن. من یک هفته است ایمیل زدم اونم جواب نمی دن. واقعا یه جورای توهین امیزه.

نقل قول نوشته اصلی توسط f_mr62 نمایش پست ها
    انگار حال خانومتون بهتره خدا رو شکر. منم باهاتون موافقم. انتظار مسخره ای فک کن من داره می شه چهار ماه بعد تازه یکی از دوستان می گه به عنوان همسر باید تقاضای ویزا کار می کردیم و احتمال رد شدن زیاده.
    ترک ها واقعا شورش و در اوردن تلفن که جواب نمی دن. من یک هفته است ایمیل زدم اونم جواب نمی دن. واقعا یه جورای توهین امیزه.
    با این اوضاع حتما من با 50 روز دیگه نباید اصلا جیک بزنم اما من قبل از اپلای مدارکمو بردم یه شرکتی که کارش امور مهاجرتیه به مدیرشون نشون دادم گفتم اگه با این مدارک بهم ویزا میدن من اپلای کنم اون هم با تضمین گرفتن ویزا کارمو بهشون سپردم حتی هنوز یه مبلغی هم از من طلبکارند که قرار شده بعد از پیک آپ ویزا باهاشون تسویه کنم به نظرتون هنوز زوده برم سراغشون؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdij00 نمایش پست ها
    با این اوضاع حتما من با 50 روز دیگه نباید اصلا جیک بزنم اما من قبل از اپلای مدارکمو بردم یه شرکتی که کارش امور مهاجرتیه به مدیرشون نشون دادم گفتم اگه با این مدارک بهم ویزا میدن من اپلای کنم اون هم با تضمین گرفتن ویزا کارمو بهشون سپردم حتی هنوز یه مبلغی هم از من طلبکارند که قرار شده بعد از پیک آپ ویزا باهاشون تسویه کنم به نظرتون هنوز زوده برم سراغشون؟

الان اگه برید می گن زوده تا جواب نیومده که هیچ چیز معلوم نیست. ولی من یه چیز میدونم که غیر از افیسر هیچکس نمی دونه ویزا کسی صد درصده. این شرکت هم احتمالا چون دیده موارد مثبت پرونده تون زیاده اینجوری گفته. ای شالا که می گیرین. شما صبر کنید. یک نکته دیگه اینکه جواب منفی رو معمولا زود می دن همین که طولانی شده شاید عامل خوش بینانه ای باشه. شما دعوتنامه هم داشتین؟ رزرو بلیطتون کی بوده؟

Junior Member

ببخشيد اين حرف رو ميزنم
    ولي من اين حرف رو كه جواب منفي رو زد ميدن رو قبول ندارم
    و يا اگر طول كشيد احتمالش بيشتر كه قبول بشي
    در همين انجمن ميتونيد برگرديد و بخونيد چند نفر درشدن با اينكه خيلي طول كشيده
    و قبول شدن ٢٥ روز اينارو قبول نميشه كرد چيزي كه ميشه قبول كرد اين سفارت خانه كانادا اصلا براش ويزاي توريستي و ويزيتوري مهم نيست خيلي الكي جواب ميدن باور كن وقتي خانمم من داشت باشون تلفني حرف ميزد اين خانم كه در سفارت بود داشت بهcic كانادا توهين ميكرد و خانم من هم موند بود كه چيبگه نميدونم چرا
    ولي شايد بخاطر اينه كه به هيچكس نبايد جواب پس بدن
    بود كه دونفر با مدارك يك سان يكي رو رد كردن دومي قبول شد پس نتيجه ميگريم همش دل بخواهي هست و بدست ادم هاي كه از انسانيت چيزي سرشون نميشه

Junior Member

سلام دوستان

کسی می دونه بعد از بایومتریک تست چقدر طول می کشه که فایل مرور کنن و استتوس رو اپدیت کنن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)