نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 502 از 1841 نخستنخست ... 240245249249349449549649749849950050150250350450550650750850951051151255260210021502 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,011 تا 5,020 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام. واسه من ايميل اومد كه new messsage داري... توي mycic زده original passport requested ولي نامه ي پاس ريكويستي تاريخ و UCI و شماره اپليكيشن نداره! كسي تجربه اين موضوع رو داره؟

[QUOTE=f_mr62;2010806]الان اگه برید می گن زوده تا جواب نیومده که هیچ چیز معلوم نیست. ولی من یه چیز میدونم که غیر از افیسر هیچکس نمی دونه ویزا کسی صد درصده. این شرکت هم احتمالا چون دیده موارد مثبت پرونده تون زیاده اینجوری گفته. ای شالا که می گیرین. شما صبر کنید. یک نکته دیگه اینکه جواب منفی رو معمولا زود می دن همین که طولانی شده شاید عامل خوش بینانه ای باشه. شما دعوتنامه هم داشتین؟ رزرو بلیطتون کی بوده؟[/QUO

دعوتنامه نداشتم رزرو بلیط هم دقیقشو نمیدونم ولی اونموقع ازم پرسیدن برا چه تاریخی میخواید سفر کنید من گفتم حدود نیمه دوم ماه رمضان باشه اونم برای اون حوالی رزرو بلیط و هتل زد برام.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    سلام. واسه من ايميل اومد كه new messsage داري... توي mycic زده original passport requested ولي نامه ي پاس ريكويستي تاريخ و UCI و شماره اپليكيشن نداره! كسي تجربه اين موضوع رو داره؟
    به سلامتی همین که یه چیزی اومده توش original passport requested نوشته جای شکر داره شما چه تاریخی بایو دادید؟

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdij00 نمایش پست ها
    به سلامتی همین که یه چیزی اومده توش original passport requested نوشته جای شکر داره شما چه تاریخی بایو دادید؟
    براي پدر مادر بود. ١٠ اپريل بايو دادن

آقای فرشاد با عرص معذرت نوشته های شما برای من عجیب و خالی از منطقه
    دوست عزیز شما بابت گرفتن ویزا از کاناداوخیلی طلبکار برخورد میکنید که برای من واقعا عجیبه
    راه ویزا گرفتن شماوبرای گرفتن ویزا هم یک چیز مشخص هست
    به همسرتون بگید برای سفارت کانادا یه ایمیل بزنه و بگه وضعیتشو و بگه که به حضور شما به لحاظ عاطفی و کمک برای دلیوری نیاز داره عنوان ایمیل هم ارجنت بنویسید مطمئن باشید بعد چند روز پاس ریکوست میشین

نقل قول نوشته اصلی توسط fffarshad نمایش پست ها
    ببخشيد اين حرف رو ميزنم
    ولي من اين حرف رو كه جواب منفي رو زد ميدن رو قبول ندارم
    و يا اگر طول كشيد احتمالش بيشتر كه قبول بشي
    در همين انجمن ميتونيد برگرديد و بخونيد چند نفر درشدن با اينكه خيلي طول كشيده
    و قبول شدن ٢٥ روز اينارو قبول نميشه كرد چيزي كه ميشه قبول كرد اين سفارت خانه كانادا اصلا براش ويزاي توريستي و ويزيتوري مهم نيست خيلي الكي جواب ميدن باور كن وقتي خانمم من داشت باشون تلفني حرف ميزد اين خانم كه در سفارت بود داشت بهcic كانادا توهين ميكرد و خانم من هم موند بود كه چيبگه نميدونم چرا
    ولي شايد بخاطر اينه كه به هيچكس نبايد جواب پس بدن
    بود كه دونفر با مدارك يك سان يكي رو رد كردن دومي قبول شد پس نتيجه ميگريم همش دل بخواهي هست و بدست ادم هاي كه از انسانيت چيزي سرشون نميشه
    فرمایش شما درسته ولی چیزی که من از خوندن صفحه های قبلی فهمیدم این بود که معمولا پدر و مادرهای بالای 65 یا 70 سال یک یا دو هفته ای ویزاشونو میگیرن اونهایی هم که 20 روزه ریجکت میشن اغلب کسائی هستند که خودشون هم میدونن ریجکت میشن میرن حالا یه شانسی امتحان کنند شاید اتفاقی بگیرن اونائی هم که پروسه شون میره بالای 2 ماه من فکر میکنم از 7 تا خان رستم 5 یا 6 تاشو رد کردن مونده اون خان آخر که آقا یا خانم آفیسر باید بگه من از قیافه این خوشم میاد یا نه که اگه خوشش نیاد که تو بهترین حالتش 4 ماه نگه میداره بعد پاس میکنه اگر هم خوشش بیاد همون حوالی 2 ماه پاس کنه.

ApplyAbroad Superstar

مادر همسر من نزدیک 70 سال سن دارن، سه ماه بلکه کمی هم بیشتر بعد از بیومتریک طول کشید تا بالاخره دادند. یکی دو هفته ای فکر نکنم کسی گرفته باشه.
    برای ویزا واقعا باید برنامه ریزی کرد از شش ماه قبل درخواست داد.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ANAHITA2013 نمایش پست ها
    آقای فرشاد با عرص معذرت نوشته های شما برای من عجیب و خالی از منطقه
    دوست عزیز شما بابت گرفتن ویزا از کاناداوخیلی طلبکار برخورد میکنید که برای من واقعا عجیبه
    راه ویزا گرفتن شماوبرای گرفتن ویزا هم یک چیز مشخص هست
    به همسرتون بگید برای سفارت کانادا یه ایمیل بزنه و بگه وضعیتشو و بگه که به حضور شما به لحاظ عاطفی و کمک برای دلیوری نیاز داره عنوان ایمیل هم ارجنت بنویسید مطمئن باشید بعد چند روز پاس ریکوست میشین
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد

ApplyAbroad Superstar

یک کار دیگه هم می تونید بکنید، از همسرتون بخواهید به نماینده مجلس یا نماینده شورای شهر در منطقه ای که ساکن هستند مراجعه کنند و توصیه نامه بگیرند. این کار خیلی مرسومه.
    اصلا آقای دکتر مریدی که نماینده ریچموند هیل هستند و عضو هیات وزیران دولت استان خودشون گفتن بالاترین درصد مراجعات به دفترشون همین درخواست های مساعدت و کمک برای ویزاهای توریستی بستگانه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    1111

دوستان والدين ما امروز در استانبول بيومتريك رو انجام دادن، ظاهرا ماي سي آي سي بايد تغيير كنه درسته؟يا ايميلي چيزي مياد؟ چون الان كه چك كردم هيچ خبري نبود
    CIO: 10 Dec 2009
    Medical:16 Dec 2013
    Pass Request: 10 October 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)