نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 505 از 1841 نخستنخست ... 540545549549649749849950050150250350450550650750850951051151251351451555560510051505 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,041 تا 5,050 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Banned

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

My mother took the bio the other day but no changes has been made in her profile yet , thu the one helped her in that office in Istanbul was Iranian
    what do you guys think why we have not received any emails messages or what yet

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer

دوستان برای ترجمه مهر دادگستری و امورخارجه لازم هست؟
    رشته :کامپیوتر .فرانسه:b2وb2 فایل نامبر:Le 12 juillet 2011 .نامه آپدیت:Le 4 août 2014.
    Le 23 mars 2015 : CSQ . فايل نامبر فدرال: Le 21 juillet 2015 ارسال مديكال:Le 20 sep 2015

Junior Member

خیر نیازی به تایید دادگستری نیست

ترجمه رسمی با مهر مترجم کافی هست

نوشته اصلی توسط Shabnamasoud
    دوستان لطفأ جواب دهيد
    آيا نحوه صدور ويزا در ابوظبي يا استانبول و يا آنكارا فرق داره؟ يا همگي مستقيمأ آنكارا بررسي ميشه،؟
    من مادر پدرم استانبول دادند بيومتريك و رجكت شدند يعني اينبار برن بيومتريك ابوظبي؟
    Application recived by cic: 20 march 2012
    start processing application: 8 dec2012
    landing fee req: 24 dec2012
    Ppr: very very sooon

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Shabnamasoud نمایش پست ها
    دوستان لطفأ جواب دهيد
    آيا نحوه صدور ويزا در ابوظبي يا استانبول و يا آنكارا فرق داره؟ يا همگي مستقيمأ آنكارا بررسي ميشه،؟
    من مادر پدرم استانبول دادند بيومتريك و رجكت شدند يعني اينبار برن بيومتريك ابوظبي؟
    فرقی نداره. در هر حال پرونده ها بر اساس محل اقامت متقاضی به ویزا آفیس مربوطه ارسال می شه که برای ایرانی ها آنکارا هست. پروسه مثل سفارت آنکارا نیست که وابسته به محل درخواست باشه. در ضمن بخش اصلی درخواست اونی هست که آنلاین انجام میشه نه بیومتریک.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مترجمی زبان انگلیسی

سلام دوستان
    من یک یک سوال دارم. اگر متقاضی یعنی یکی از والدین که متقاضی اصلی ویزای توریستی هست، پاسپورت قبلی رو که مهر های سفرهای خارجی داشته رو دور انداخته باشه، برای Travel History چه مدرکی باید بگذاریم؟ جایی پرسیده که در ده سال گذشته سفر داشتید، ما هم گفتیم بله، اما الان 5 سال قبل پاسپورت خالیه، اما 5 سال قبل تر که مهر سفر داشته دیگه موجود نیست. به نظرتون چه جوری این بخش رو حل کنیم؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.

Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط sleimah نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک یک سوال دارم. اگر متقاضی یعنی یکی از والدین که متقاضی اصلی ویزای توریستی هست، پاسپورت قبلی رو که مهر های سفرهای خارجی داشته رو دور انداخته باشه، برای Travel History چه مدرکی باید بگذاریم؟ جایی پرسیده که در ده سال گذشته سفر داشتید، ما هم گفتیم بله، اما الان 5 سال قبل پاسپورت خالیه، اما 5 سال قبل تر که مهر سفر داشته دیگه موجود نیست. به نظرتون چه جوری این بخش رو حل کنیم؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.
    من وقتی برای مادرم اقدام کردم همین شرایط بود فقط مسافرتها و طول مسافرت و تاریخش رو نوشتم و هیچ مدرکی نذاشتم و مادرم هم پاسپورتشون را تازه گرفته بودند و همه این اطلاعات تو پاسپورتهای قبلی بود ولی از اونا استفاده نکردیم.
    ورود به تورنتو : 15 آگوست 2013

دوستان اگه کسی پاس رکوئست شده لطفا خبر بده اونور تالار دانشجوئیها از دیروز شروع شده انگار خیلی ها پاس رکوئست شدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer

دوستان ممنونم از پاسخ هاتون,به هر حال هر کی اینجا پاسخ میده فقط از لطف زیادی هست که داره و نه از روی وظیفه
    من برای TRAVEL HISTORYاسکن ویزا ها رو گذاشتم آیا باید باز هم توضیحی بالای عکس ها بدم یا خیر؟
    و اینکه دوستان می دونید حداکثر حجم برای آپلود هر فایل چقدر هست؟چون من بعضی از فایل هام واقعا حجمشون زیاد شده
    ممنونم از همه
    رشته :کامپیوتر .فرانسه:b2وb2 فایل نامبر:Le 12 juillet 2011 .نامه آپدیت:Le 4 août 2014.
    Le 23 mars 2015 : CSQ . فايل نامبر فدرال: Le 21 juillet 2015 ارسال مديكال:Le 20 sep 2015

ApplyAbroad Superstar

اسکن پاسپورت های فعلی و قبلی از صفحات ویزاها و مهرهای ورود و خروج را در travel history بگذارید، نیاز به توضیح نیست.
    هر فایل می تونه حداکثر 4 مگابایت باشه وگرنه سیستم اجازه آپلود به شما نمی ده. سعی کنید dpi اسکن را کاهش بدید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)