نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 506 از 1841 نخستنخست ... 640645649649749849950050150250350450550650750850951051151251351451551655660610061506 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,051 تا 5,060 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

دوستان فقط قابل خوندن باشه كافيه يا بايد فايلها با كيفيت باشه؟ و عكس چهره ها چي؟
    Application recived by cic: 20 march 2012
    start processing application: 8 dec2012
    landing fee req: 24 dec2012
    Ppr: very very sooon

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Shabnamasoud نمایش پست ها
    دوستان فقط قابل خوندن باشه كافيه يا بايد فايلها با كيفيت باشه؟ و عكس چهره ها چي؟
    کیفیت در حدی باشه که قابل خواندن باشه و مسلما عکس اسکن شده پاسپورت خیلی واضح نخواهد بود.ولی تا جایی که حجم اجازه میده , کیفیت را بهتر کنید.

مادر من سه شنبه انگشت نگاری شده، امروز ایمیل از سی ای سی گرفتم که شما مسیج دارین ولی وقتی میرم داخل مای سی ای سی پیغام جدید ندارم نوشته 0 نیو مسیج ، چیکار میتونم بکنم؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar.g نمایش پست ها
    مادر من سه شنبه انگشت نگاری شده، امروز ایمیل از سی ای سی گرفتم که شما مسیج دارین ولی وقتی میرم داخل مای سی ای سی پیغام جدید ندارم نوشته 0 نیو مسیج ، چیکار میتونم بکنم؟
    به ازای هر یک پیام (به جز Confirmation of Online Application Transmission که PDF نداره) در بخش پیام های پروفایلتون باید یه ایمیل دریافت کرده باشید. این مورد رو چک کنید؛ اگه دو پیام دارید (نامه ی بایومتریک و تأیید ارسال پرونده) و تنها دو ایمیل هم دریافت کردید، معناش اینه که یکی از ایمیل ها با تأخیر به دستتون رسیده و چیز جدید نیست.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    از اون جایی که شاید کاربران محترمِ این انجمن، در جریان شیوه ی پردازش درخواست ویزاهای توریستی در دفاتر ویزای کانادا نباشن، شاید این توضیح و تفصیل مفید باشه:

درخواست های ویزای شهروندان کشور ما (و بسیاری کشور های دیگه) به نوبت مورد بررسی یک Immigration Visa Officer یا Designated Immigration Officer قرار می گیرن. این کارمند ها شهروند کانادا هستند و به ضوابط اشراف دارن. برخی مأموریت چند ساله توی اون کشور خاص دارن و مدتی بعد منتقل میشن به یه پست دیگه یا برمیگردن کانادا. بعد از دیدن فایل شما، اگه این آفیسر ها نظرشون تا این جای کار مثبت باشه پرونده رو برای background verification (یا همون security check) به سازمان خدمات مرزی کانادا ارجاع میدن و اون سازمان ارجاع میده به سازمان امنیت کانادا. گزارش security check برمیگرده به دست آفیسر که حالا می تونه با اطمینان از این که متقاضی در هیچ فهرست سیاه امنیتیشون نیست تصمیم نهایی مثبت رو بگیره و تاریخ انقضای ویزا یا احیانن شرط و شروط اضافیش رو تعیین کنه. بعد یکی از دستیارا توی سیستم به شما پیام پاس ریکوئست رو ارسال می کنه.

حالا اون قسمتی که معلوم نیست چقدر طول می کشه و تقریبن تمام پرونده هایی که خیلی طول می کشن گیرش هستن همون سکیوریتی چکه... و نکته ی قضیه اینه که بر اساس تفکیک وظایف سازمان ها، افسر ویزا که کارمند وزارت مهاجرته نمی تونه به اون دو سازمان ِ دیگه غُر بزنه که "این متقاضی بیچاره چند ماهه منتظره پس چی کار دارید می کنید"! اون سازمان ها هم طرف حساب شما نیستند، تنها دارن استعلام یه نهاد دولتی دیگه رو بررسی می کنند. در نتیجه هیچ فشار زمانی بندی ای روشون نیست.

این که چرا دفترهای ویزا پاسخ گو نیستن هم توضیح ساده و البته ناامید کننده ای داره: به خاطر سیاست های مالی دولت، تنها تعداد کمی دستیار برای رفع رجوع تماس ها در هر ویزا آفیس موجوده و برای همین بسیار گزینشی یه هزاران تماسی که هر روز دریافت می کنند پاسخ میدن. پاسخ هاشون هم احتمالن تنها یک چیزه: "در حال بررسیه، صبر کنید تا خبرتون کنیم." زمان قدیم که همه چیز سریع تر بود، به این خاطر بود که هم تعداد کارمند ها با تعداد پرونده ها تناسب بهتری داشت، هم برای بررسی های امنیتی انقدر مته به خشخاش نمیذاشتن.

پ.ن.1 تمام این اطلاعاتی رو که درباره ی مراحل کار بیان کردم می تونید با مراجعه به سایت دولت کانادا به دست بیارید.
    پ.ن.2 تلاشم تنها دادن ایده از چگونگی انجام کار بود و گمان نکنید که سعی داشتم از اشکالات CIC دفاع کنم!

دوست عزیز ممنون. بعد از خوندن توضیخاتتون و به توصیه عده ای از دوستان شوهرم رفت پیش نماینده پارلمان تا بتونه از اونا کمکی بگیره تا شاید سرعت بده به پروسه ویزا جواب نماینده که چند ساعت بعد ملاقات بود اینه
    It was nice to meet you today. I spoke with CIC and was advised they began
    working on the file in June. Eligibility has passed. Since they had no
    timeframe for a decision, I emailed Ankara for more news.
    من ۱۰ اپریل سابمیت داشتم فک کنین تا جون پرونده منو ارسال نکردن بودن برای بررسی. من فک می کنم بیشترین دلیل تعلل در پرونده ها کارمندان سفارت در ترکیه باشند نه سکیوریتی چک. به همین دلیل فک می کنم اگه دوستان محل دیگه ای رو جز ترکیه انتخاب کنن برای بایو بهتره. حتی خانم نماینده که شوهرم برای کمک پیشش بوده گفته انکارا کلا بی نظمه و خیلی به در خواست کننده ها جواب نمیده. حتی به شوخی گفته شانس بیاری پرونده تو گم نکرده باشن.
    امیدوارم جواب همه دوستان مثبت و سریع تر بیاد.
    ویرایش توسط f_mr62 : June 26th, 2015 در ساعت 09:43 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    organic chemistry

سلام به دوستان عزیز
    من میخوام برای مادرم که برای دیدن برادرم میخواد به کانادا سفرکنه به صورت آنلاین اپلای میکنم. چند تا سوال داشتم
    1-آیا باید به همراه مدارک ترجمه شده بلیط خریداری شده را اپلود کنیم یا فقط رزرو بلیط کافیه؟چون اگه بلیط را بخریم این ترس وجود داره که ممکنه ویزا ندن و پول بلیطها سوخت بشه
    2-برای رزرو بلیط فقط از آژانسها میتونیم اقدام کنیم؟ برای رزرو هم باید هزینه بپردازیم؟
    3-برادر من قصد داره از کانادا از طریق یکی از سایتهای فروش بلیط برای مادرم بلیط بخره. آیا میشه ما فعلا" از طریق آژانسها اینجا بلیط را رزرو کنیم بعد که ویزا اومد رزرو اینجا را کنسل کنیم و برادرم از طریق همون سایت بلیط بخره؟
    4- آیا آژانسها برای کنسلی رزرو هزینه زیادی میگیرن؟

ببخشید که خیلی سوال کردم
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

1. نیازی به بلیت کانفرم شده نیست.
    2. به سایت ترکیش ایرلاین مراجعه کنید و بدون هزینه رزرو کنید، از صفحه رزرو یک پی دی اف تهیه کنید و آپبلود کنید. خیلی از آژانس ها در ایران همین کار را به رایگان انجام می دن، بهشون بگید رزرو صوری برای درخواست ویزا می خواهید.
    3. معمولا بهتره بعدا که انشالله ویزا آمد و برنامه های زمانی مشخص شد بلیت واقعی را بخرید تا متحمل هزینه کنسلی نشوید (بسته به بلیت) واقعا رزرو هم بکنید آژانس بیشتر از دو سه روز نمی تونه رزرو را برای شما نگه داره
    4. خیر رزرو کنسل کردنش هزینه نداره، اگر اقدام به خرید نکنید خودبخود بعد از چند روز باطل میشه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام دوستان،

من در مورد درخواست ویزا برای همسر سوال داشتم و امیدوارم بتونید به من کمک کنید

اولا اینکه من خودم با استادی پرمیت الان سه سال هست که کانادا هستم و تازه ازدواج کردم! بنا به دلایلی تا نوامبر این ازدواج را ثبت نمی کنیم! می خواستم ببینم راهی هست که قبل از ثبت رسمی برای همسرم تقاضای ویزا بدم! قدیم ها یادمه یه چیزی مثل ویزای نامزد بود برای آنهایی که پاسپورت امریکا داشتن! کسی می دونه کانادا هم برای اینترنشینال ها چنین کاری می کنه یا نه؟

دوما اگر بخوام بعد از ازدواج اقدام کنم باید برای ویزای توریستی اقدام کنم و بعد برای ورک پرمیت یا از اول برای ویزای همسر و ورک پرمیت؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام به همگی

بچه ها اگه لطف کنین کمکم کنین ممنون میشم

من یه ویزای توریستی دارم که از 12 جون تا 10 دسامبر اعتبار داره (در حدود 183 روز)
    از طرفی یه پیشنهاد کاری پست داک هم دارم که تازه دستم رسیده و باید واسش از طریق ورک پرمیت اپلای کنم

کسی میدونه من واسه اپلای کردن ورک پرمیت باید دوباره برم ترکیه واسه وک؟ یا همون یه بار که رفتم واسه ویزای توریستیم کافیه؟

یه سوال دیگه: من میتونم برم کانادا با همون ویزای توریستی که دارم و بعد از اونحا اپلای کنم واسه ورک پرمیت؟ یا بهتره قبل از رفتن اپلای کنم

مرسی

Junior Member

یکی از دوستان تو همین فروم از تجربه دوستانش تقل کردن که ویزای همسر ورک پرمیت باید اقدام شه ویریتو گرفتنش سخته. در مورد ویزای همراه من اطلاع زیادی ندارم فقط یادمه من که داشتم فرمها رو پر می کردم یه فرم بود برای کسانی بود که می خوان برای دیدن پارتنر برن. فک می کنم کار خیلی سخت بشه برای اثبات رابطه. من خودم بعد از سه ماه و نیم هنوز نتوتستم ویزای ویزیتور بگیرم. فم کنم ورک پرمیت اقدام کنن همسرتون بهتر باشه که مثل من اینقدر انتظار نکشن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)